Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 21 Haziran 2017  Gösterim: 11.516  Cevap: 18

General Mobile e-tab 5'de kurumsal cihaz yöneticisi nasıl devre dışı bırakılabilir?

Misafir
25 Mayıs 2015 14:08       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güvenlik nasıl kalkar ya bu e tab 5lerde kurumsal cihaz yöneticisi diye birşey var
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
8 Haziran 2015 14:40       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardşm hiç bir yol yok. Kaldıramazsın
Misafir
10 Haziran 2015 17:55       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yazilimini degistirirsek olmaz mi?
Misafir
10 Haziran 2015 22:29       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
root atana ceza veriliyor
Misafir
27 Haziran 2015 15:30       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Rot atana ceza olsaydi bnim tablet yaklsik 3gundur rotlu bna mesaj felan gelmedi sizin yerinzde olsam rotlarim cok iyi oldu her yere giriyo tum oyunlar iniyo isterseniz atmaayin bnimicin hava hos
Misafir
3 Temmuz 2015 14:28       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş nasıl rootladın bize söyliyebilirmisin ?
Misafir
16 Ekim 2015 21:31       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kardşm hiç bir yol yok. Kaldıramazsın

Her turlu bu program kaldirilir beyler bakin simdi iyi dinleyin ilk once clean master i indirin sonra o indirdiginiz dosyayi dosyalarimda my favourite var oraya atin ama once eba market bisi indirin sonra indirdiginiz seyin adi herneyse ornek veriyom clean master yerine programin uzantisi mesela 123.apk ise onu yazin sonra otomatikman olur kendiliginden yukler sonra clean master a girin orda bisiler var iste iyice arastirin olur bluetooth filan hersey acilio
Misafir
27 Ekim 2015 18:57       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardes o cozumde fix len di o senin dedigin root deil bikere root programini yukledigin zaman ekranda general mobile root belirlendi yazisi cikiyor ve sen hicbisey yapamiyorsun 1 aydir onla ugrasiyorum bir turlu olmuyor her yolu denedim hatta kirdirdim bile ama tablet bu sefer kafayi yiyor cok kasiyor yani hicbir yolu yok he bu arada kirdirinca mahkemeden mektub geliyor haberin olsun������
Misafir
30 Ekim 2015 14:28       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Root atinca kurumsal cihaz y. Kalkarmı
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç