Arama

Kendinden 6 yaş büyük birinden hoşlanmak normal mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Haziran 2018 Gösterim: 1.517 Cevap: 2
Guye1 - avatarı
Guye1
Onaysız
24 Mayıs 2018       Mesaj #1
Guye1 - avatarı
Onaysız
Ben 18 yaşında bir stajyerim. Devlet kurumunda staj yapıyorum. Burda bir memur var 24 yaşında ama 18-19 gibi duruyor. Staj başlayalı 7 ay filan oldu. Haftaya Cuma son günümüz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri staj görüyorum. Stajın ilk ayının sonlarından beri görüyorum. Bizim odanın hemen yan odasında. Açık konuşmak gerekirse hiç sevgilim olmadı. Oldu ama çok küçüktüm o da beni amcamın oğlula aldattı. Hem çocukluktan hem de bu olaydan dolayı bunu sevgiliden saymıyorum. Olaya geçeyim;

Önce ufak tefek göz göze gelmelerle başladı olay. Daha sonra arkadaşının da kurum dışında beni izlediğini gördüm. O da farkettikten sonra bidaha denk gelmedim. 10 Kasım da saygı duruşu için Atatürk büstünde sirenle beraber saygı duruşunda durulacaktı. Biraz geç indim ama koca kurumda neredeyse kimse yoktu. Geç indiğimden dolayı büstün oraya gitmedim vatandaş girişinin hemen önündeydim. Birden yanımda neredeyse kolu koluma değecek bir karaltı belirdi. Saygı duruşu bitti arkamı döndüm bana bakıyo. Başka bir gün yemekhane kapısında arkadaşı beklerken içeriden geliyodu geçti gitti o ara arkadaş geldi tam döndük merdivenlerden çıkarken bana baktığını fark ettim. Başka bir gün tam bizim odanın kapısına yaslandım telefonla konuşuyorum. Sağdan geliyo o kadar dibimden geçti ki o anda da bakıyodu neredeyse burnu burnuma değicek. Paranoyaklığı sevmem fakat bir muhabbeti günaydını bile olmayan bir insanın sana bu kadar ve sanki bişey anlatmak istiyomuş gibi bakması biraz garip. Başka bir gün yemekhaneye bir arkadaşımla beraber gittik 8 kişilik masa. Arkadaşımla karşılıklı oturuyoruz. O ve yanında 2 arkadaşı geldi
Arkadaşları diğer tarafa oturdu. O geldi yanıma oturdu. Ben bozuntuya vermedim arkadaşı geldi napıyosun burda saçmalama gel diye kolundan çekiştirdi o da burda yemek istiyorum dedi o ara ben yemeğimi bitirdim kalktım. Bana 10 gelene 1 giderim tarzı bir düşüncem var. Arkadaşına laf çarpıtmak için çok genç duruyor stajyer mi bu dedim. Saçmalama 24 yaşında o kadar genç mi duruyo dedi. Evet dedim. 5 dakika sonra yanıma geldi sırıtarak. Sen niye sordun yaşını dedi. Merak ettim çok genç duruyor dedim. Ha aynı yaşta olsanız yüricen yani dedi. Yok uçucam abla saçmalama dedim. Olur niye olmasın tarzı bişey söyledi. O an zaten bir afalladım o yüzden net hatırlamıyorum. Arkadaş grubuna danıştım doğal olarak inanmadılar. Gruptan bir kız yemekhanede yemek yerken durumu fark etti bu sana niye bu kadar bakıyo diye. Biz biraz erken iniyoruz yemekhaneye. Biz yemek yerken o sırada oluyor. Sıradayken filan da baya denk geliyo. Farkında oluyorum yani. Çoğu zaman göz göze gelince ben kaçırıyorum gözlerimi. Koridorda çok karşılaşıyoruz aynı şekilde orda da çok bakışıyoruz. Onların odaya evrak vs götürdüğümde bakmıyor. Galiba yaş farkından dolayı çevresinden çekiniyor ki bu gayet doğal. 3 kişi biri onların odadan olmak üzere beraber olmak istemiş ama o istememiş. Garip bir olay ilk defa başıma böyle bişey geliyor. Çıkışta servis beklerken o ve 1 arkadaşı bir de kadın memur konuşuyolar servislerin orda. Ben çıktığımda onlar orda oluyor. Servise giderken karşımda oluyorlar. O memura bişeyler söylüyor söylediği memur da garip bir ifadeyle bana bakıyor. Bu gün asansörün orda çok karşılaştık. O kadar tuhaf bakıyor ki bakamıyorum bile derim yanıyor kalbime sanki kazık saplanmış gibi oluyorum. Birsürü ihtimal var. Kendi aralarında eğlence de olabilir. Ben fazlasını görüyor da olabilirm. Stajın bitmesine 1 hafta kaldı gidip konuşmayı düşünüyorum. Staj bitmeden öğrenmem gerek. Beraber olmasak bile en azından sebebini öğreneyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
EN İYİ CEVABI zalım verdi
Roman olmuş sizinki tabii hoşlanmanız normal
Sponsorlu Bağlantılar
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018       Mesaj #2
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Roman olmuş sizinki tabii hoşlanmanız normal
Sponsorlu Bağlantılar