Arama

Facebook hesabıma nasıl yeni bir numara eklerim veya telefon numaramı değiştiririm?

Güncelleme: 30 Mayıs 2020 Gösterim: 74.392 Cevap: 5
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
25 Ocak 2012       Mesaj #1
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Facebook Telefon Numarası Değiştirme
MsXLabs.org

Nasıl yeni bir numara eklerim veya telefon numaramı değiştiririm?

Telefon numarası eklemek, kaldırmak veya değiştirmek için Hesap Ayarları sayfanızın Mobil sekmesine gidebilirsiniz.

Hesap üzerinde zaten bir cep telefonu numaranız varsa, başka bir numarayı etkinleştirmek için Başka telefon ekle'ye tıklayabilir veya kaldırmak istediğiniz numaranın yanındaki kaldır seçeneğine tıklayarak mevcut numaranızı kaldırabilirsiniz.

Her zaman bir yedeğiniz olması için, hesabınıza bir e-posta adresi eklemenizi de tavsiye ederiz.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bn face şifremi unuttum ve calamıyorumda qüwenlik sorusu war aksi taktirdede msnminde şifresini ve qüwenlik kodunu unuttum facede telim ekli deqil dışardan ekliyebilirmyz ?

Alıntı

kaydedilmiş cihazım yok ve ben hesabımı açamıyorum lütfen ne yapmam konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Alıntı
allattin adlı kullanıcıdan alıntı

facemde kaydettiğim tel numarası iptal edildi bu numarayı nasıl değiştirebilirim

Son düzenleyen _Yağmur_; 20 Haziran 2013 11:46
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
17 Temmuz 2014       Mesaj #2
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
duru elmas adlı kullanıcıdan alıntı

numarami degistirdim şifremi alamiyorum

Bu sorundan hemen hemen pek çok Facebook kullanıcısı muzdarip. Hangisinin kesin çözüm olduğunu bilmemekle beraber aşağıdaki yolları denemenizde fayda var:
  • Doğrulama kodunuzu mesajla değil de arama ile talep edebilirsiniz.
  • Farklı tarayıcılarda doğrulama kodu talebinde bulunabilirsiniz.
  • ''Şifremi Unuttum'' diyerek hesabınızı doğrulaması için Facebook'u kod göndermeye zorlayabilirsiniz.
  • Android ve iPhone'da Kodmatik uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
theMira
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
28 Kasım 2017       Mesaj #3
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı

Facebook a giremiyorum onay kodu gelen telefonumu iptal ettim sifremi unuttum acilmiyor

Şifre sıfırlamayı (bunlara artık erişimim yok) deneyin. Son çare Kimlik ile doğrulama yöntemini kullanabilirsiniz. Kimlik ile doğrulama için https://www.facebook.com/help/contact/logout?id=183000765122339 tıklayın.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
serdarakın - avatarı
serdarakın
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018       Mesaj #4
serdarakın - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu konu son zamanlarda herkesin canını sıktı facebook'a kimliğimi atıyorum yinede kabul etmiyor.
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
5 Mart 2019       Mesaj #5
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Bir süre önce Facebook hesabımı dondurdum. Şimdi yeniden aktif hale getirmek istiyorum fakat iki faktörü koruma için kayıtlı olan telefon numarasını artık kullanmıyorum. Şifreyi hatırlıyor olsam da telefona gelen kod olmadan hesabıma giremiyorum. Hesabıma erişmek için ne yapabilirim?
Tesadüfen Zirveye Çıkılmaz... Çıkılsa Bile Durulmaz...
durbi - avatarı
durbi
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020       Mesaj #6
durbi - avatarı
Kayıtlı Üye
aynı dertten muzdaribim bir çözüm buldunuz mu