Arama

Eski MSN'deki Kişi Listenizi Yeni MSN'e Aktarma

Güncelleme: 14 Aralık 2012 Gösterim: 223.666 Cevap: 80
Sayfa 1 / 9
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
31 Mart 2006       Mesaj #1
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Not: Aynı işlem Altta Bulunan bağlantıda Flash Anlatım olarak Videolu bir şekilde gösterilmiştir. İnceleyebilirsiniz:
Pratik Messenger Özellikleri - Animasyonlu Anlatımlar

Eski MSN'deki kişi listenizi Yeni MSN'e aktarma

MSN adresinizi değiştirmiş ve kişi listenizin tümünü yeni aldığınız MSN adresinize taşımak istiyorsanız yapacağınız işlem kolay.

Messenger kişi listenizin olduğu pencerden Kişiler / Anlık İleti Kişilerini Kaydet diyerek kişi listenizi sizin belirleyeceğiniz bir yere kaydedin. (Windows Live Messenger)
msn1gy5

Yeni adresinizle oturum açın ve Messenger kişi listenizin olduğu pencerden Kişiler / Anlık İleti Kişilerini Al diyerek daha önce kaydettiğiniz kişi listenisini yeni adresinize alın.(Windows Live Messenger)
msn2cl9

Saygılar
Son düzenleyen asla_asla_deme; 17 Eylül 2009 01:11
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
PiSiK0PATR - avatarı
PiSiK0PATR
Ziyaretçi
14 Temmuz 2006       Mesaj #2
PiSiK0PATR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar herkese kişilerini bilgisayara bu yöntemle kaydetsin çünkü çogu kişi msnim hacklendi adrese degil giden kişilere üzülüyorum diyor o yüzden kullandıgınız msnleri kişiler kişi kaydet diyip bilgisayarınızın bir yerine kaydedin ki msniniz hacklenirse sonra kişi al deyip kaydettiginiz dosyayı seçip öbür msn e geçirirsiniz bunu yapmassanız msniniz hacklendiginde kişilerim gitti diye üzülmeyin başarılar...Msn Wink
cartman666 - avatarı
cartman666
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #3
cartman666 - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.5 kullanıyordum lıve messenger a gecıs yaptım ancak kısı lıstem sılınmıs ne yapabılırım ?
blackmask84 - avatarı
blackmask84
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #4
blackmask84 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cartman666 adlı kullanıcıdan alıntı

msn 7.5 kullanıyordum lıve messenger a gecıs yaptım ancak kısı lıstem sılınmıs ne yapabılırım ?

ewt arkadaşlar aynı sorun bende de war. hatta yeni topic açmıştım bu konu ile ilgili ama silmişsiniz...Msn Mad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cartman666 adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
blackmask84 adlı kullanıcıdan alıntı

ewt arkadaşlar aynı sorun bende de war. hatta yeni topic açmıştım bu konu ile ilgili ama silmişsiniz...Msn Mad

Son birkaç gündür dünya genelinde Messenger hizmetinde bazı sorunlar yaşanıyor.

Microsoft'un Messenger sunucularında teknik bir çalışma, güncelleme yaptığı düşünülüyor.

Maalesef durumun düzelmesini beklemekten başka yapabileceğiniz pek bir şey yok.
engincincan - avatarı
engincincan
Ziyaretçi
6 Ağustos 2006       Mesaj #6
engincincan - avatarı
Ziyaretçi
msn messenger deki kişilerimizi toplu olarak silmek istersek nasıl yapacağız bu konuda yardımcı olurmusunuz...tek tek silmek cok zor oluyor benim msn dolu toplu olarak silmek istiyorum...yardım eden arkadaslara tesekkur ederimm...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2006       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
engincincan adlı kullanıcıdan alıntı

msn messenger deki kişilerimizi toplu olarak silmek istersek nasıl yapacağız bu konuda yardımcı olurmusunuz...tek tek silmek cok zor oluyor benim msn dolu toplu olarak silmek istiyorum...yardım eden arkadaslara tesekkur ederimm...

Toplu Kişi Listesi Silmek

Messenger Listenizi Temizlemek Amaçlı Ya da Kullanmadığınız 1 MSN'in Kişi Listesini Kolay 1 Yoldan Silmeniz için Pratik 1 Yol.

Msn'de Kişi Listesini Toplu Silmek için;
Kişiler > Kişi Ekle > "Adres Defterimi Göster" Tıklayın. Cıkan Kişi Listesinde Tümünü Işaretleyip "X Sil" Seçeneğine Tıkladıgınızda Kişi Listeniz Toplu Olarak Siliniyor. Sonra MSN'i Kapatıp Tekrar Açtıktan Sonra MSN deki Kişilerinizin Yok Oldugunu Göreceksiniz.
Son düzenleyen Blue Blood; 6 Ağustos 2006 18:09
engincincan - avatarı
engincincan
Ziyaretçi
6 Ağustos 2006       Mesaj #8
engincincan - avatarı
Ziyaretçi
selam birde baska bir sorum olacak acaba msn messenger listesini sınırsız yapabilirmiyiz 600 taneden baska kayıt edemiyoruz acaba söyle 3 000 - 5000 yapma imkanımız varmı acaba..?????

msn listes,indeki kişileri silerken önemli bir ayrıntı var L.a.D.Y kardeş onu yazmadan edemedim tekrar tekrar kişiler listesinden silmek gerekiyor eger msn listesi kabarıksa silme işlemi ancak 10 veya 15 kerede sonuc buluyor her defasında aynı işlemi yapmak gerekiyor.. birde ekleme işleminde ctt dosyasını tekrar tekrar ekleme yaptığımızda sonuç alabiliyoruz tek tek değil ancak toplu msn adresleri eklediğimizde tekrarlamamız gerekiyor...saygılar ve sevgiler...arkadaslar..ellerinize sağlık...l.a.d.y. kardeş özel olarak sana tesekkur ederim....sınırsız msn listesi için ne dersin sabırsızla seni bekliyorumm....
Son düzenleyen Blue Blood; 6 Ağustos 2006 20:06
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2006       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
engincincan adlı kullanıcıdan alıntı

msn listes,indeki kişileri silerken önemli bir ayrıntı var L.a.D.Y kardeş onu yazmadan edemedim tekrar tekrar kişiler listesinden silmek gerekiyor eger msn listesi kabarıksa silme işlemi ancak 10 veya 15 kerede sonuc buluyor her defasında aynı işlemi yapmak gerekiyor.. birde ekleme işleminde ctt dosyasını tekrar tekrar ekleme yaptığımızda sonuç alabiliyoruz tek tek değil ancak toplu msn adresleri eklediğimizde tekrarlamamız gerekiyor...saygılar ve sevgiler...arkadaslar..ellerinize sağlık...l.a.d.y. kardeş özel olarak sana tesekkur ederim....sınırsız msn listesi için ne dersin sabırsızla seni bekliyorumm....

selam birde baska bir sorum olacak acaba msn messenger listesini sınırsız yapabilirmiyiz 600 taneden baska kayıt edemiyoruz acaba söyle 3 000 - 5000 yapma imkanımız varmı acaba..?????

Üzgünüm, Maalesef Mümkün Degil Bildigim Kadari'yla.
takipci - avatarı
takipci
Ziyaretçi
9 Ağustos 2006       Mesaj #10
takipci - avatarı
Ziyaretçi
tesekkurler aciklamalariniz icin ben yeni geldim buraya cok guzel yer daha tamamini inceliyemedim isallah incelerim harka yer yalniz benim sorunum akdarmak degil eski lisdemi nasil lisdeden silebilirim siliyorum sinmedi diyor .yalniz benim hesabim xxx@yahoo.de bu adresden hotmail.msn kulaniyorum hotmailde olsa kontak lisdesinden siliniyor yalniz yahoo yu msn kontaklisdesini gostermiyor ne yapmam gerek eger uygunsuz yere yazdiysam sorunumu özur dilerimTurkiye
Son düzenleyen Blue Blood; 9 Ağustos 2006 14:42 Sebep: Mail Adresi Vermek Yasaktir.
Sayfa 1 / 9