Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.070 Cevap: 138
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kişinin sevdiğini anlamak size bakması ve sizle ilgilenmesidir. eğer sizde onu seviyorsanız zaten birbirinizi sevdiğiniz sezdirirsiniz eğer o sizi ayrılmayacak kadar çok seviyorsa bunu bilin ki sizden ömür boyu ayrılmayacaktır demektir. bazı şeyleri küçümser ve dikkate almazsanız bunlar ileride size çok yardımcı olabilir yani bazı şeyleri es geçmemeliyiz insan kendini hava atarak kendini belli ederek sevdirmez içindeki dürüstlüğü göstermesidir yüreğinizden ne geçiyorsa onu söylemeli ve onu yapmalısınız ona kimi seviyorsun deyince onu sevdiğini anlar eğer size konuşalım kahve içmeye gidelim derse sizi sev diği anlamına gelir

Sponsorlu Bağlantılar

bu yüzden siz ona gönül vermezseniz zaten o anlar ve bu ilişkiden vaz geçer siz kendini zi makyaj yaparak değil süslenerek değil yani kendi tipinizi değiştirerek değil olduğunuz gibi gözükmelisiniz .

bu soruyu sorduğunuza göre siz birilerinden hoşlanıyorsunuz bende bunu yazdığım göre Msn Happy :p bende birinden hoşlanıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2013       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size bakışlarından apaçık belli eder ilk önce sizden kaçar çünkü size aşık olduğunu belli etirmemeye çalışır bazen size ufak tefek paslar atar sizi sinir etmekten de hoşlana bilir zaten büyük aşklar büyük nefretlerden doğar ve onun hal ve tavırlarına bakın sizle konuşurken gözlerinizin içine bakıyorsa sizde onun gözünün içine bakın ordan sezersiniz ama bakmıyosa da sizden utanıyor yani sizden hoşlanıyor da demek ola bilir ama sizin arkadaşınıza da ilgi duyuyor ola bilir onu da takip edin
Sponsorlu Bağlantılar
ROSE - avatarı
ROSE
Ziyaretçi
22 Mart 2013       Mesaj #133
ROSE - avatarı
Ziyaretçi
ya seni sevib sevmediğini diyemem ama belkide geri donmek istiyoda olabilir ama tam emin olamayiz eğer sevgilisi olduğu halde seninle ilgileniyosa ve bunun sevgilisi senin yzunden ağiyosa emin ol sana döndkden sonra sende baska bir kiz yuzunden ağliycaksin o kizinn çekdiği acilari sende çekiceksin bundan emin ola bilrisn çunki senin yaıadiklarin aynisi benim sinif arkadasim Damla diye bir kiz yaşamisdi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2013       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi erkek insanlara davrandığı gibi sna davranmıyorsa ve senle uğraşıyorsa senle yakınlaşmaya çalışıyosa ve başkasıyla konuşurken bile sna bakıyorsa emin ol ki sni seviyodur. bn cemi çok seviorum ona sırılsıklam aşığım ve oda bna aşık bi hafta önce çıkmaya başladık. emin olunki dediklerim çok doğru
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2014       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sadrazam adlı kullanıcıdan alıntı

Ben de seviyorum ama o beni sevmiyor napmalıyım? Msn Sad

Eger bir erkek sizi sevmiyorsa siz se ona deli gibi asik sanizz en iyisi onunla once arkadas olun ama ona sakin onu sevdiginizi soylemeyim once kendinizi hoslandirin sonra kendi gelecektir

ama bazilariniz icin bu cok gec belki ona onu sevdiginizi soylediniz soyledinizsede ona zaman verin.Eminim sevicektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2014       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi kızla senin aranda yaş farkı var mı bu çok önemli değil ama kızın adını biliyor musun bilmiyorsan onunla tanış ona anlat hislerini ilk gördüğün yerde mesela ben şimdi 16 yaşımdayım 14 yaşında iken birinden hoşlanıyordum hem de delicesine sanırım oda benden hoşlanıyordu hala bilmiyorum benimle hiç konuşmadı bende kızmıştım hem de çook bende benim Türkiyedeki konumuma göre tamamen türkiyenin öbür ucundaydı ve onunla bir hırs için çıkmıştım bazen kızlar evmese bile karşılarına çıkıp cesaret ile öyliyenleri seçebilirler.kız utangaç anlattıklarına göre ama seni görünce kaçıyosa falan ilk aşkıysa böyle çılgınlıklar yapar kız seni kesinlikle seviyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2015       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence bir erkek sevdiğini belli etmez o kız onu sevse bile o karsiligi oldugu hlde soylez çunku bunun farkinda deildir kendine asik olmayi yediremez cunku erkekler çekici kizlara yavsarlar. Onlarla gezerler ama unutmayin ki aşk ayri gonul eglendirme ayri sakin bni sevmiyo diye uzulmeyin icinizdeki ses ne diyorsa ona inanin sevdiginiz kisi sizi sevmedigini dile getirse bile ztn kendiside anlayamamistr bnu sakin pes etme
MisafirMelek - avatarı
MisafirMelek
Ziyaretçi
9 Şubat 2015       Mesaj #138
MisafirMelek - avatarı
Ziyaretçi
Bak cnm bn de zamninda bi cocuktan hoslaniyodum gittim soyledim Seni seviyorum diye cocuk bni butun dershaneye rezil etti. Ertesi yil baska bi cocuktan hoslandim ayni senin gibi goz temasi fln kuruyoduk onun bnden hoslandigindan suphelendim cocuga Seni seviyorum dedim cikmaya basladik. Anlicagin bu isler adamina gore degisiyo bunlari dusunerek hareket et. Ve bnden tavsiye 5 sn yeden fazla goz temasi kurma cocukla...
yaren09 - avatarı
yaren09
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016       Mesaj #139
yaren09 - avatarı
Kayıtlı Üye
VALLA BİLMİYEM GARDAŞLIKMsn Dunno