Arama

Cep telefonumdan radyoyu nasıl dinleyebilirim?

Güncelleme: 1 Hafta Önce Gösterim: 152 Cevap: 1
Tecayt - avatarı
Tecayt
Kayıtlı Üye
2 Hafta Önce       Mesaj #1
Tecayt - avatarı
Kayıtlı Üye
Selam millet.
Biraz sıkıntı yaşıyorum, şu anda iPhone12 ProMax kullanıyorum ve Covid salgını durumu ile ilgili haberleri güncellemek için radyo dinlemek istiyorum ama ulaşamıyorum, yardımcı olabilecek var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkür ederim!
PhedraGladys - avatarı
PhedraGladys
Yeni Üye
1 Hafta Önce       Mesaj #2
PhedraGladys - avatarı
Yeni Üye
Şimdi, sizin için en iyi ipucumuz. Yapmanız gereken tek şey, sol taraftaki arama kutusuna adını girerek bir radyo istasyonunu aramak ve arama butonuna tıklamak. Ardından kanal numarası, şarkı adı, sanatçı adı ve benzeri gibi ihtiyacınız olan tüm bilgiler size verilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Şimdi, ücretsiz çevrimiçi radyo çevrimiçi deneyimimize geri dönün. İlgili linkleri web tarayıcınıza ekleyerek sevdiğiniz internet radyo istasyonlarını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Dilerseniz arama kutusuna ilgili bir terim girerek belirli radyo kategorilerini bile ayarlayabilirsiniz. Örneğin, klasik müzik için "Klasik Müzik" veya "Klasik Radyo" yazabilirsiniz. Şimdi size son tavsiyemiz.

En sevdiğiniz radyo istasyonlarını arayarak bulduktan sonra, en iyi web radyo istasyonlarımız hakkında gelecekteki önerileri almak için her bir web sitesinin altındaki "Tavsiyeler" bağlantısını tıklamanız yeterlidir. Canlı radyo çevrimiçi deneyimimizin keyfini çıkarmak isteyenler için RSS beslemelerimize abone olmanızı öneririz. Sadece web sitemizi ziyaret edin ve bugün abone olun! favori web radyo istasyonları. Bu, mevcut radyo istasyonlarımızın kalitesinin kaybolmasını önlemeye yardımcı olacak ve web radyosu geçmişimiz hakkındaki sözlerin yayılmasına yardımcı olmak için mükemmel bir yol olacaktır.

Gördüğünüz gibi, internet radyo istasyonlarımızı çevrimiçi dinlemenin sayısız yolu var. Müziğimizden hoşlanıyorsanız, arkadaşlarınıza web radyo istasyonlarımızdan bahsedin. Güncel etkinliklerimizi seviyorsanız, RSS beslemelerimize abone olun. Belki de favori internet radyo istasyonlarımızdan herhangi birine dayalı olarak kendi web radyo istasyonunuzu başlatmayı düşünebilirsiniz. Amacımız, size duyulduğunuzu hissettiren ve ufkunuzu genişletmenize yardımcı olan taze, yeni bir deneyim sunmaktır!