Arama

Titeuf (Çizgi Dizi)

Güncelleme: 23 Mart 2017 Gösterim: 6.621 Cevap: 3
Kidzo - avatarı
Kidzo
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #1
Kidzo - avatarı
Ziyaretçi

Titeuf (Çizgi Dizi)

MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

titeuf au cinema en 2010 01

Ad: Titeuf
Kahramanı oluşturan : Zep
Uyruk :İsviçre
Yayın Yılı:1990 ve sonrası
Bölüm Sayısı: 200
Süre: Yaklaşık 8 dakika
Kanal: Karamel TV, Kidz TV, Planet Çocuk

Titeuf, canlandırılan bir TV dizisine adapte edilen İsviçre'ye ait çizgi roman yaratıcısı Zep tarafından yaratılan, ve adanmış çizgi roman magazininde Tcho'de gözüken bir çizgi roman dizisidir.

Titeuf adında bir çocuğun aile bağlarını,arkadaşlarıyla ilişkisini ve aşk hayatını anlatan çizgi dizidir. Yaklaşık 8-9 yaşında olan bu çocuklar hayatı daha yeni tanımaktadır.

İngilizce Çevirisi

Tootuff olarak çevirildi ve yayımlandı. Çizgi film olarak da Avrupa'da ve Türkiye'de pek çok kanalda yayınlandı.

Titeuf ve arkadaşlarının hayatı tanırken başlarına gelen komik ve ilginç olayları anlatmaktadır.
Derlemedir

Son düzenleyen perlina; 7 Haziran 2016 22:40 Sebep: İçerik eklendi.
Кonuk - avatarı
Кonuk
Ziyaretçi
30 Ağustos 2015       Mesaj #2
Кonuk - avatarı
Ziyaretçi
Kesinlikle çocukluğumuzun unutulmaz kahramanı 8 yaşındaki Cedric'e benzeyen bir çizgi dizi. Hatta bunu Kidz TV'de ilk gördüğümüzde Maxi TV'nin Cedric'i Kidz TV'nin Titeuf'u var demiştim. Ama Cedric daha çocuklara yönelik bir çizgi dizi. Titeuf'da suiistimal mesajlar var. Kidz TV'de o bölümleri görmedim ama Planet Çocuk bu çizgi diziyi daha sonra yayınlamaya başladı ve o cinsel mesaj içerikli mesajlar nedeniyle kanala RTUK'ten ceza kesildi. Tüm bölümleri olmasa da bir kaç bölümü çocuklar için sakıncalı. Şuan bir kanalda yayınlanmıyor ama yinede ebeveynlerin dikkatini çekmek isterim. Biraz sakıncalı bir yapım olduğunu düşünüyorum
Sponsorlu Bağlantılar
perlina - avatarı
perlina
Ziyaretçi
7 Haziran 2016       Mesaj #3
perlina - avatarı
Ziyaretçi
Ad:  titeuf.jpg
Gösterim: 1014
Boyut:  194.1 KB
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2017       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu çizgi filmi çok severdim, kaliteli bir Fransız çizgi dizisi. Türkiye'de tüm bölümleri yayınlanmadı maalesef, abuk subuk 3 boyutlu yapımlar yayınlıyorlar. Çizgi film dediğin Titeuf gibi olur çizimleri, karakterleri, olayları çok şirin. Keşke tekrar yayınlasalar