MsXLabs
Sayfa 1 / 7

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/103114-msn-adresi-almak-yeni-msn-hesabi-acmak.html)

hellboy726 21 Ocak 2008 21:24

MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak

Merhaba,
Bu seferki yazımızda yeni başlayan kullanıcılar için Nasıl bir Msn adresi edineceklerini ele alacağız. (Direkt yeni hotmail hesabı oluşturma sayfasına gitmek için tıklayın: https://accountservices.passport.net/reg.srf?roid=2&ru=https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf%3fvv%3d550&lc%3d1055&cru=https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf%3fvv%3d550&lc%3d1055/&sl=1&lc=1055)

Msn Messenger (Yeni Adı ile Windows Live Messenger) Günümüzde yaygın olarak kullanmakta olan bir iletişim aracı. Gerek verdiği hizmerlerde ücret talep etmemesi gereksede kullanışlılığı nedeniyle messenger, iş, ev ortamının vazgeçilmez olmasının yanısıra, Arkadaş ortamlarınında da vazgeçilmez. Telefondan yapacağınız sesli konuşmayı bilgisayar ortamında yapabileceğinizi ve üstüne üstük bunu Görüntülü olarak gerçekleştirebileceğinizi biliyormusunuz?

Messenger'da sesli konuşmanın yanısıra herkes tarafından bilinen yazışmadan bahsetmeme bile gerek yok. Birçok ifade gözkırpma paketleri ile duygularınızı belli edebileceğiniz en etkili yol.

Kardeşimden biliyorum, bizim mektup , yakın zamanda ise SMS ile yaptığımız aşk atışmaları artık Messenger'e taşınmış.. :P

Uzatmıyor ve kısa kesiyorum.

https://dts.msxlabs.org/hellboy726/images.jpg
Messenger Hesabınız Yokmu ? ( Hemen bir tane edinin! )

Msn Messenger ile yukarıda saadece birkaç özelliğini anlattığımda heycanlananlarınız mutlaka olacaktır. Haydi o zaman, yeni bir messenger hesabı almakla işe başlıyalım. Öncelikle BURAYA TIKLAYIN ve açılan sayfayı istenilen bilgileriniz ile doldurun. Zaten türkçe olan sayfada zorluk çekmeyeceksiniz.

işleminizi tamamladığınızda kendinize akılda kalır, ancak tahmin edilmesi zor bir şifre seçtiğinizden emin olmalısınız..

https://dts.msxlabs.org/hellboy726/heeell.jpg

Haydi Chat 'e Başlayalım!
( Dostlarınızı Hesabınıza ekleyin! )

Artık bir msn hesabınız var. Şimdi yapmanız gereken bilgisayarınıza Messenger'ı kurmak!

"Bilgisayardan çok anlamıyorum", "daha önce program kurmadım, başkaları hallediyor " Gibi bir durumunuz tabiki söz konusu olabilir. Ancak Bu kurulum bu kadar zor ve karmaşık değil :).

Öncelikle; Messenger'ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Türkçe zahmetsiz ve son sürüm olan Messenger 8.5 Sürümünü Buraya Tıklayarak Bilgisayarınıza inndirebilirsiniz.

Yapmanız gereken, yine türkçe olan bu basit sistemi bilgisayarınıza yüklemek.

Yapmanız Gereken E-posta adresi kısmına , az önce kaydolurken yazdığınız adresi, şifreye ise; akılda kalır ancak tahmin edilmesi zor seçtiğiniz parolayı yazıyoruz.

İşlem bu kadar.

Eğer Kafanıza Herhangi birşey takılır ise, bunu bu konu altından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin. (H)

https://dts.msxlabs.org/hellboy726/messenger-ss8.jpg

~ MsxLabs.Org
hellboy726.

ahmetgns 22 Ocak 2008 07:46

Eline sağlık hellboy, ancak benim de eklemek istediğim bir iki şey var.

Bir Windows Live ID (yani bir MSN adresi) ile Messenger'a bağlanmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Windows Live Messenger bu ID ile oturum açabileceğiniz Microsoft'un Windows Live uygulamalarından sadece bir tanesi. Ancak Windows Live Messenger da böyle bir adrese sahip olanın bilgisayarında bulunması gereken, gereken demesek de bulunması iyi olan bir program. Bu yüzden Messenger'ı ya hellboy'un dediği yerden indirin ya da Windows Live ürünleri ile ilgili daha çok bilgi ve seçenek elde etmek için http://get.live.com/ adresine gidin ve oraları okuyarak hangi ürünleri indirmek istediğinize karar verin ve indirin. (Sayfa İngilizce ya da başka bir dilde açılıyorsa şu ayarı yapmanız gerekir. Internet Explorer Seçenekleri'ne gidin. Genel sekmesinde Görünüm bölümünde Diller düğmesine tıklayın ve listede Türkçe varsa onu en yukarıya taşıyın, yoksa Ekle düğmesinden Türkçe'yi diller listesine ekleyip tekrar en yukarıda bulunmasını sağlayın. Şimdi yukarıdaki adrese gittiğinizde aynı sayfa Türkçe arayüz ile açılacaktır.)

Messenger başarılı bir şekilde indirilip programı başlattığınızda oturum açma penceresinde aşağıdaki bağlantılardan biri "Windows Live ID için kaydol"dur. Bu bağlantıya tıkladığınızda sizi yeni bir Windows Live ID kaydettirmeniz için bir sayfaya götürür. Türkçe olduğu için kolaylıkla Windows Live ID'nizi alabilirsiniz.

Messenger'ı yüklemek istemez ve diğer ürünleri kullanmak isterseniz, onların da çoğunun içinde bir Windows Live ID kaydettirmek için bağlantıları bulunur. Ancak hiçbir programı henüz indirmeden yeni bir Windows Live ID kaydettirmenin bana göre doğru yolu http://account.live.com/ adresine gidip o sayfada Kaydol düğmesine tıklamaktır. Ben hellboy'un verdiği tür sayfaların adresleri kolay değişebileceği ve forumdaki yazıların güncelliği kolay kaybolacağı için alan adlarına bağlantı vermeyi tercih ediyorum. Her neyse...

Bu ID ile bütün Windows Live ürünlerinde (mesela Windows Live Messenger, Mail, Hotmail, Search, Spaces...) oturum açabilirsiniz.

NeutralizeR 17 Ağustos 2008 13:47

@hotmail.com.TR Uzantılı E-Mail Adresi Almak
@msn.com Sahibi Olmak için (@msn.com uzantılı E-mail adresi almak)
@live.com ve @windowslive.com Uzantılı E-mail Adresi Alın
@Live.nl Uzantılı E-mail Adresi Almak (2 Gb)
@passport.com Sahibi Olmak için (@passport.com uzantılı E-mail adresi almak)

soner213 23 Mart 2009 20:27

arkadaslar bana yardımcı olabılırmısınız ya ben msn calınmadı ama sıfremı fve gızlı sorumu unuttum bu msnde ben 7 yıllık msn adresım nasıl alabılırım tekrar yardımlarınızı beklıyorum

ahmetgns 26 Mart 2009 15:09

Alıntı:

soner213 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1352379)
arkadaslar bana yardımcı olabılırmısınız ya ben msn calınmadı ama sıfremı fve gızlı sorumu unuttum bu msnde ben 7 yıllık msn adresım nasıl alabılırım tekrar yardımlarınızı beklıyorum

Hesabınızla ilgili şu konudaki anlatılan bilgileri gönderirseniz parolanızı sıfırlamanız için Microsoft size bir bağlantı gönderebilir: Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

mekansiz_cavus 29 Haziran 2009 19:20

merabalar ben msn sifremi degıstım kabul ettı ama sıfreyı gırdıgımdede kabul etmıyor sımdı onu nasıl gerı alırım gızlı sorunun yanıntnıda unutum eskı msn olunca ben sımdı onu nasıl gerı acabılırım bırı bana acıl yardımcı olabılırmı

ahmetgns 3 Temmuz 2009 23:42

Alıntı:

mekansiz_cavus adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1432207)
merabalar ben msn sifremi degıstım kabul ettı ama sıfreyı gırdıgımdede kabul etmıyor sımdı onu nasıl gerı alırım gızlı sorunun yanıntnıda unutum eskı msn olunca ben sımdı onu nasıl gerı acabılırım bırı bana acıl yardımcı olabılırmı

Parolanın büyük küçük harfe duyarlı olduğunu unutmayın.

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) Bu konuda anlatılan şekilde hesap ayrıntılarınızı ilgili yere bildirirseniz hesabın size ait olduğunu doğruladıktan sonra size bir parola sıfırlama e-postası gönderirler, yeniden parola oluşturursunuz.

XxXDuMaNXxX 22 Ağustos 2009 21:37

MSN NE ACMAK İZTİYORUMAMA LİKLERDE HATYA VERİYOR:-#

RuffRyders 22 Ağustos 2009 21:44

Alıntı:

XxXDuMaNXxX adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1462610)
MSN NE ACMAK İZTİYORUMAMA LİKLERDE HATYA VERİYOR:-#

Dostum ben baktım linklerde sorun yok burdan yeni adres açabilirsin > Tıklayın

vedattt 20 Eylül 2009 02:22

adım@soyadım.com xxx@xxxx.com

(siteyi araştırdım ama böyle bi konu bulamadım)

adım@soyadım.com ya da xxx@xxxx.com şeklinde uzantısını da kendim belirlediğim bi hesap aldığımda mail kutusuna ulaşamadığım için onay mailinide göremiyorum..çok araştırdım ama bi sonuca ulaşamadım.. aslıda tek amacım bu şekilde mail aldım ama kişisel iletimi değiştiremiyorum değiştirmek için bana gönderilen msj daki adrese girmem gerekiyo ama mail box olmadığından gönderilen mailleri de göremiyorum..bu sorunu nasıl halledebilirim yardım edermisinizzz

The Unique 21 Eylül 2009 00:59

Alıntı:

vedattt adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1496600)
(siteyi araştırdım ama böyle bi konu bulamadım)

adım@soyadım.com ya da xxx@xxxx.com şeklinde uzantısını da kendim belirlediğim bi hesap aldığımda mail kutusuna ulaşamadığım için onay mailinide göremiyorum..çok araştırdım ama bi sonuca ulaşamadım.. aslıda tek amacım bu şekilde mail aldım ama kişisel iletimi değiştiremiyorum değiştirmek için bana gönderilen msj daki adrese girmem gerekiyo ama mail box olmadığından gönderilen mailleri de göremiyorum..bu sorunu nasıl halledebilirim yardım edermisinizzz

Kısacası;

Windows Live ID'nizi oluşturun >>>>> :::Tıklayınız:::

Misafir 15 Aralık 2009 18:50

mrb ben kndime bir msn hesabı acmak istiyom ama nasıl açağım konusunda hiç bişey bilmiyom acaba bana yardmcı olabilecek birileri varmı benim önceden vardı şifremi unutum da açamıyom şimdi başka hesap açcam ama olmuyo

NeutralizeR 15 Aralık 2009 18:56

Bu konunun ilk sayfasını inceleyin arkadaşlar, detaylı bilgi mevcut:
MSN Adresi Almak - Yeni MSN Hesabı Açmak

Misafir 6 Ocak 2010 21:38

Alıntı:

msn almak icin ne yapmaliyim
ben msn almak istiyorum fakat hep şifre zayıf dyor ve nick de olmuyo nedeni nedir

RuffRyders 6 Ocak 2010 23:43

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1645525)
ben msn almak istiyorum fakat hep şifre zayıf dyor ve nick de olmuyo nedeni nedir

Nick derken sanırım almak istediğiniz adresi demek istediniz muhtamelen ya adres başkası tarafından kullanılıyordur yada Türkçe karekter/özel karakterler vs. kullanmak istediğiniz için olmuyordur.

Şifrenizin zayıf olmamasını istiyorsanız şifrenizi 7-16 karakterden oluşturun. Büyük harf, küçük harf, rakam ve simgelerden karışık bir şifre oluşturun.

Misafir 27 Ocak 2010 12:24

msn açmak istiyorum
Alıntı:

msn adresi ac

NeutralizeR 27 Ocak 2010 20:12

@hotmail.com.TR Uzantılı E-Mail Adresi Almak

Misafir 29 Ocak 2010 18:31

msn acalım

Misafir 4 Şubat 2010 14:43

YA POSTA KODUNU VERMEK ZORUNDAMIYM

Misafir 4 Şubat 2010 23:41

dostum hotmail.com dan windows live falan yazar oraya gir ordan kaydol dan kaydol wallaha çok kolay olmassa ben yardım ederim işimiz yardımcı olmak bol şanslar

Misafir 27 Şubat 2010 09:13

Alıntı:

msn adresi ac
msn acmak ıstıyorum ama beceremıyorum lütfen bana yardımcı olun

Misafir 27 Şubat 2010 09:15

msn

ya msnem yok msn acmak ıstıyorum ama beceremıyorum lutfen bana yardımcı olurmusunuz

Misafir 27 Şubat 2010 09:36

msn almak istiyorum
nasıl alabilirim

_KleopatrA_ 27 Şubat 2010 11:16

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1711461)
msn acmak ıstıyorum ama beceremıyorum lütfen bana yardımcı olun

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1711482)
msn almak istiyorum
nasıl alabilirim

Msn adresi almak için> tıklayınız

Misafir 27 Şubat 2010 22:22

merhaba bnm ve facebook adresim calinmis sifreleri kabuletmiyor ve gizli sorumuda unuttum ltfn bana yardimci olur musunz ?

_KleopatrA_ 27 Şubat 2010 23:01

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1712494)
merhaba bnm ve facebook adresim calinmis sifreleri kabuletmiyor ve gizli sorumuda unuttum ltfn bana yardimci olur musunz ?

inceleyiniz>Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) - MsXLabs

Misafir 1 Mart 2010 11:31

msnal coma birhaftalık üye olmuştum baktığımda aylık gold üye görünüyorumkarttan para çeilmesin sakın ben aylık üye olmadım yasal yollara başvurmam gerekirse şikayet ederim.üyeliğimi hemen lütfen silin.

_KleopatrA_ 1 Mart 2010 11:34

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1713848)
msnal coma birhaftalık üye olmuştum baktığımda aylık gold üye görünüyorumkarttan para çeilmesin sakın ben aylık üye olmadım yasal yollara başvurmam gerekirse şikayet ederim.üyeliğimi hemen lütfen silin.

Burası yeri istediğiniz yetkili yeri değil yetkili yerle irtibata geçmelisiniz.

Misafir 1 Mart 2010 12:05

msn adresi açmak istiyorum

_KleopatrA_ 1 Mart 2010 12:51

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1713867)
msn adresi açmak istiyorum

Misafir 2 Mart 2010 13:44

msn aç

msn açmak istiyorum

_KleopatrA_ 2 Mart 2010 13:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1715467)
msn açmak istiyorum

Misafir 2 Mart 2010 21:15

msn e açmak istiyrm

_KleopatrA_ 2 Mart 2010 21:22

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1716122)
msn e açmak istiyrm

Misafir 4 Mart 2010 13:57

ben ş
imdi mesene kurmak ıstıyorum sayın sakınlerımız

Daisy-BT 4 Mart 2010 13:59

Msn

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1717679)
ben ş
imdi mesene kurmak ıstıyorum sayın sakınlerımız

Misafir 6 Mart 2010 11:07

açıyorum da posta kodunu bilmiyorum salıyorum olmuyooo yaaaaaaa

Misafir 7 Mart 2010 14:08

ben msnaçmak isiyorum

_KleopatrA_ 7 Mart 2010 16:54

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1720712)
ben msnaçmak isiyorum

Misafir 11 Mart 2010 21:06

Ben MSN adresi açmak istiyorum ama lütfen yapın

_KleopatrA_ 12 Mart 2010 00:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1726161)
Ben MSN adresi açmak istiyorum ama lütfen yapın

sivaslı ahmet 20 Mart 2010 15:18

yardım edin lütfen

SLM ARKADAŞLAR BEN MSN AÇMAK İSTİYORUM AMA Bİ TÜRLÜ AÇAMIYORUM İSTEĞİNİZİ KABUL EDEMİYORUZ DİYE UYARI GELİYOR BANA ACİL YARDIMCI OLUN LÜTFEN

Misafir 23 Mart 2010 16:25

yeni bi msn acmak istiyorum

_KleopatrA_ 23 Mart 2010 16:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1737107)
yeni bi msn acmak istiyorum

Misafir 25 Mart 2010 15:02

zehra ceylan

ben yeni messenger kurmak istiyorum

_KleopatrA_ 25 Mart 2010 15:44

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1739021)
ben yeni messenger kurmak istiyorum

Misafir 26 Mart 2010 15:30

msn açmak ıstıyom ama bılmiyom nasıl aça bilirim

_KleopatrA_ 26 Mart 2010 18:21

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1739894)
msn açmak ıstıyom ama bılmiyom nasıl aça bilirim

Misafir 27 Mart 2010 11:05

Merhaba

Alıntı:

msn adresi almak icin ne yapmaliyim
adresii nasil acabilerim...

_KleopatrA_ 27 Mart 2010 12:25

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1740667)
adresii nasil acabilerim...

Saat: 11:55
Sayfa 1 / 7

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık