MsXLabs
Sayfa 2 / 6

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/1386-messenpass-and-msn-sifre-bulucular-hack-degil.html)

yeni başladım38 1 Ekim 2007 10:20

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 114795)
konunun basında ilk programı veren arkadas herhalde cok zeki...direk herif virüs atiyor..modlar bi zahmet ilgilense iyi olur...

KATILIYORUM ARKADAŞIM BİGİSAYARDAKİ KAYITLI MSNLERİN ŞİFRELERİNİ ÇALIYOR BENDE YENİ ÇAKTIM OLAYI AYRICA İÇİNDE VİRÜSTE VAR

Misafir 1 Ekim 2007 10:52

Alıntı:

yeni başladım38 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 739894)
KATILIYORUM ARKADAŞIM BİGİSAYARDAKİ KAYITLI MSNLERİN ŞİFRELERİNİ ÇALIYOR BENDE YENİ ÇAKTIM OLAYI AYRICA İÇİNDE VİRÜSTE VAR

Hiçbir konu, özellikle teknik destek veya program içerikli konular, sadece ilk mesajından ibaret değildir; konuyu incelemeye devam etseydiniz aşağıdaki açıklama ile karşılaşacaktınız:
Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 114796)
Program üreticisinin web sayfası:
MessenPass: Instant Messenger Password Recovery Tool

Programın çalışma mantığından dolayı anti-virus programınız uyarı veriyor olabilir. Programda virüs bulunmamakta. Ayrıca ilk mesajı gönderen kişi bir moderatör :)

bodylove 5 Ekim 2007 11:37

ben sana bir msn adressi veriyim sen benim icin sifresini bulurmusun ben beceremedim

Misafir 5 Ekim 2007 11:41

Söz konusu program/programlar sadece kendi bilgisayarınızda açtığınız MSN gibi anlık mesajlaşma programlarınızın şifrelerini unuttuğunuzda hatırlamanıza yardımcı olmak içindir. Başka adres/adreslerin şifrelerini bulmanıza yardımcı olmazlar.

BirTekSen 14 Ekim 2007 05:10

MSN PASSWORT FINDER nasil kullaniyo?

motorcuyilmaz_88 17 Ekim 2007 17:58

slm arkadaşlar benim msn geçenlerde hacklendi
msnin şifresini geri almam için ne yapabilirim
yardımcı olursanız çok sevinirimm

hellboy726 18 Ekim 2007 00:15

Alıntı:

BirTekSen adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 764331)
MSN PASSWORT FINDER nasil kullaniyo?

inndiriyor ve programı zipden çıkartıyorsunuz. çift tıklıyor ve çalıştırıyorsunuz
Şifreler ekranınızda (eğer beni hatırla işaretlenmiş ise)

Alıntı:

motorcuyilmaz_88 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 770323)
slm arkadaşlar benim msn geçenlerde hacklendi
msnin şifresini geri almam için ne yapabilirim
yardımcı olursanız çok sevinirimm

Bakınız: Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

cagri1234 11 Aralık 2007 07:45

Calısmıo Ki Bu Program Ama Emege Saglık !

Misafir 11 Aralık 2007 13:13

Alıntı:

cagri1234 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 856927)
Calısmıo Ki Bu Program Ama Emege Saglık !

Hangi Program çalışmıyor? Aldığınız hata nedir? Daha net bilgi verirseniz,yardımcı olmaya çalışacağım...

gkhn1256 14 Aralık 2007 10:50

abicim bu mesenpass nası kullanacam bi sölrmisniz

hellboy726 20 Aralık 2007 12:46

Alıntı:

DjMammi adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 816478)
bazılarınınklini gösterio bazılarını götermio bu msnpass neden acaba

Parolamı hatırla seçenekleri aktif olan hesapları gösteriyor. Bu yüzden işaretli olmayanlar görünmüyor.

Alıntı:

caniiK14 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 819828)
ok basiyorum acilmiyo yaaaa

hmm.. Daha açıklayıcı olsanız belki yardımcı olabilirdim.

Alıntı:

gkhn1256 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 862601)
abicim bu mesenpass nası kullanacam bi sölrmisniz

Programı inndirin, zipten çıkartın. Çift tıklayarak çalıştırın :)

StrikeR12 23 Ocak 2008 18:49

messenpas ı nasıl calıstırıcam

mspass çalışmıyor neden

Fırtına 23 Ocak 2008 19:13

Alıntı:

StrikeR12 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 909347)
messenpas ı nasıl calıstırıcam

mspass çalışmıyor neden

Çalışmaması mümkün değil, yapmanız gereken şey çok basit sadece çalıştıracaksınız programı ve karşınıza gelecek şifreler.

Not: Bu program MSN Messenger'ınız da hatırla dediğiniz parolaları bulur, başka bilgisayarı yada hatırlamadan giriş yaptığınız hesabı bulmaz...

anytime_me 27 Ocak 2008 14:50

ya bu nası çalışıo yaa... :S:S

nereye yascas adresi .. bu çalışmıo ya...

Fırtına 27 Ocak 2008 14:54

Alıntı:

anytime_me adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 913245)
ya bu nası çalışıo yaa... :S:S

nereye yascas adresi .. bu çalışmıo ya...

Adres falan yazmanıza gerek yok yapmanız gereken şey birtek programı çalıştırıp açılan ekrandaki şifre ve adresleri görmek, ayrıca bu program MSN Messenger'ınız da hatırla dediğiniz parolaları bulur, başka bilgisayarı yada hatırlamadan giriş yaptığınız hesabı bulmaz...

Hack amaçlı tasarlanmamış bir program sadece kendi bilgisayarınızda hatırlamalı giriş yaptığınız hesapları gösterir...

nly84 3 Şubat 2008 16:12

bu programlar hiç bi işe yaramıyor ben msn şifremi unuttum yükledim ama hiç bi işime yaramadı

ck1991 3 Şubat 2008 16:47

artık antivirüsler yakalıyor ama virüs olmadıklarından emin olun (:
Alıntı:

nly84 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 921924)
bu programlar hiç bi işe yaramıyor ben msn şifremi unuttum yükledim ama hiç bi işime yaramadı

bu programlar sadece kayıtlı oturumları gösterir yani Beni Hatırla ve parolamı hatırla seçeneklerini işaretleyip oturum açtığınız ID'nin bilgilerini gösterir

cntbas 6 Mayıs 2008 18:57

Bana biri yardım edebilirmi...Ben bu programları denedim ama yapadım:( kafam çok karıştı.Msn Şifremi bulmam lazım :(

Terminatör 18 Mayıs 2008 19:44

acıklama yapar mısın bu program göründüğü gibi değil:@:@:@

BrookLyn 22 Mayıs 2008 23:01

Alıntı:

cntbas adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1045074)
Bana biri yardım edebilirmi...Ben bu programları denedim ama yapadım:( kafam çok karıştı.Msn Şifremi bulmam lazım :(

Arkadaşım yardım edebilirmi demişsin ama ne konu'da? Sorun nedir? Hata'mı veriyor? Hiç çalışmıyormu problem ne ? Bunları Söylemezsen Kimse Sana Yardımcı Olamaz...

Alıntı:

Terminatör adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1058108)
acıklama yapar mısın bu program göründüğü gibi değil:@:@:@

Ne konu'da açıklama istiyorsunuz ? Yeteri kadar açıklama mevcut zaten konu hakkında... Program'ı nasıl bekliyordunuzda göründüğü gibi değil diyorsunuz?

Terminatör 3 Haziran 2008 18:08

BirŞeY aNlaMAdIm:s

ahmetgns 3 Haziran 2008 23:24

Alıntı:

Terminatör adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1077921)
BirŞeY aNlaMAdIm:s

Anlamak istiyor musunuz? Yoksa sadece anlamadığınıza dair bize bilgi mi vermek istediniz? Anlamak gibi bir niyetiniz varsa tüm konuyu baştan okuyun, anlamadığınız kısımlar olursa bize sorabilirsiniz ama soru sormalısınız ki biz de cevap verebilelim.

LNT 4 Haziran 2008 15:10

AYYY BUNE YAA BİŞİY OLMUYOR OKDR UĞRŞTIM ANCA LAFFF ATIN BİRBİRİNİZE BİŞİY OLDUĞU YOK VİRÜSLÜ DEĞİL HEM

ender19 6 Haziran 2008 11:04

s.a kardes ya ben bu msnpass pro ındırdım ama sadece msn adreslerını buluyor sıfrelerı karsısında yok nasıl bulcam onu sımdıden cok tesekkur ederım

ahmetgns 6 Haziran 2008 12:12

Alıntı:

ender19 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1081625)
s.a kardes ya ben bu msnpass pro ındırdım ama sadece msn adreslerını buluyor sıfrelerı karsısında yok nasıl bulcam onu sımdıden cok tesekkur ederım

Messenger'daki "Parolamı hatırla" seçeneği o adresler için işaretli değildir muhtemelen. Bu durumda o parolaları bulamazsınız.

çılgın34 10 Haziran 2008 02:30

teşekkürler benim sorunum şu daha önce acmış oldugum msn adresimin şifresini bulmak istiyorum nasıl bulabilirim bu proğramlarla bulabilirmiyim

ahmetgns 10 Haziran 2008 16:05

Alıntı:

çılgın34 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1085548)
teşekkürler benim sorunum şu daha önce acmış oldugum msn adresimin şifresini bulmak istiyorum nasıl bulabilirim bu proğramlarla bulabilirmiyim

Messenger'da o hesabınız için "Parolamı anımsa" seçeneği işaretlemişseniz, neden olmasın!

Frost01 13 Haziran 2008 22:28

Arkadaşlar ben msn şifremi parolamı anımsa kutusunu işaretli bi şekilde giriyordum.format atınca o da gitti ve şifremi gizli sorumu unuttum.microsofta da msj atmama rağmen bi cvp vermediler.bunu bir çaresi varmıdır.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
SAYGILARIMLA...

KARDEŞ MSN PASS I BENDE DENEDİM AMA ONDAN YARARLANMAK İÇİN ÖNCEDEN SENİN MAKİNENDE O MSNİN GİRİLMİŞ OLMASI GEREKİYOR.YANİ 1 KERE DE OLSA MSN E GİRMİŞ OLMAN GEREKİOR.SADECE PAROLA ŞİFRE KISMINIDA ORDA AÇILAN SAYFADA KULLANICI ADININ ALTINDA E-MAİLİN YAZAR ÜSTTE PAROLAYI DA TIKLA YANINA HEMEN PAROLALAR GELİR...

ahmetgns 14 Haziran 2008 00:35

Alıntı:

Frost01 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1090250)
Arkadaşlar ben msn şifremi parolamı anımsa kutusunu işaretli bi şekilde giriyordum.format atınca o da gitti ve şifremi gizli sorumu unuttum.microsofta da msj atmama rağmen bi cvp vermediler.bunu bir çaresi varmıdır.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
SAYGILARIMLA...

KARDEŞ MSN PASS I BENDE DENEDİM AMA ONDAN YARARLANMAK İÇİN ÖNCEDEN SENİN MAKİNENDE O MSNİN GİRİLMİŞ OLMASI GEREKİYOR.YANİ 1 KERE DE OLSA MSN E GİRMİŞ OLMAN GEREKİOR.SADECE PAROLA ŞİFRE KISMINIDA ORDA AÇILAN SAYFADA KULLANICI ADININ ALTINDA E-MAİLİN YAZAR ÜSTTE PAROLAYI DA TIKLA YANINA HEMEN PAROLALAR GELİR...

Maalesef başka bir çaresi yok. Ancak "gizli sorumu unttum" diyorsunuz da gizli soruyu hatırlamanız beklenmiyor, sizin "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısından girdiğiniz sayfada gizli sorunun cevabını vermelisiniz, gizli soruyu zaten herkese gösterecektir. Microsoft'a tekrar yazmayı deneyin, belki "parolamı unuttum" değil de "hesabımı çaldılar" diye söze başlarsanız daha etkili olur, "parolanızı sıfırlamayabilmeniz için size bir sürü imkan veriyoruz" tarzında bir yaklaşımları olabilir :)

ısyankar_-0019 19 Haziran 2008 10:32

msn sıfremı degıstırmısler onu nasıl gerı alabılırım

ahmetgns 19 Haziran 2008 11:59

Alıntı:

ısyankar_-0019 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1097505)
msn sıfremı degıstırmısler onu nasıl gerı alabılırım

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

boshnak_ggokhan 24 Haziran 2008 12:58

ya arkadaşlar ben mspass da nasıl şifre öğrenicem nereleri doldurcam söler misiniz :(

ahmetgns 24 Haziran 2008 13:57

Alıntı:

boshnak_ggokhan adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1103628)
ya arkadaşlar ben mspass da nasıl şifre öğrenicem nereleri doldurcam söler misiniz :(

Konuyu dikkatlice okuyun lütfen. Messenger'da parolamı anımsa seçeneği işaretlenmemişse bu programlar işe yaramaz. Eğer "Parolamı anımsa" seçeneği işaretliyse programı çalıştırdıktan sonra eposta adreslerini ve parolalarını listelemeli.

GaMeLoF 27 Haziran 2008 15:11

slm ben gamelof isminde üyenizim ben bu msn hack programısın indirdim ama kullanamıyom birisi bana tarif edebilirmi msn ne msj atsın lütfen msn= xxxxxxxxxxxxxxxxx

ahmetgns 28 Haziran 2008 11:38

Alıntı:

GaMeLoF adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1108423)
slm ben gamelof isminde üyenizim ben bu msn hack programısın indirdim ama kullanamıyom birisi bana tarif edebilirmi msn ne msj atsın lütfen msn= xxxxxxxxxxxxxxxxx

Program hakkında yanlış bir kanınız var. Başlıkta da dediği gibi Hack Değil ve önceki mesajlarda nasıl kullanıldığı gayet açık anlatılmıştı.

gizemsan 30 Haziran 2008 14:21

arkadaşlar ben bu messenpass ı yükledim ama nasıl kullanacağım bilen var mı

ahmetgns 30 Haziran 2008 19:50

Alıntı:

gizemsan adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1110737)
arkadaşlar ben bu messenpass ı yükledim ama nasıl kullanacağım bilen var mı

Çalıştırdığınızda bilgisayarınızda o anda Messenger'da parolaları hatırlanma seçeneği işaretli bütün adresleri parolalarıyla birlikte pencerede listeliyor olması lazım. Programı bir kez çalıştırın, görürsünüz.

ruhi88 2 Temmuz 2008 23:56

of ya yapamadım

gggggg 3 Temmuz 2008 21:31

kur **** internet kafeye gelksin şifreler

sibella 9 Temmuz 2008 23:45

off arkadaşlar 2 programıda yükledim 1.olanı nasııl yapıcam anlatırmısınız??

tehlikelii_hasan 11 Temmuz 2008 01:26

mbr ya bn yenı uye oldum sıtenızer ve sfre bulucu ekdedım ama nsıl kullanılacagnı bılmıyorum ardımcı olrmusunz?

RuffRyders 11 Temmuz 2008 02:51

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 64653)
Bu konuyu "hack-hacking" tartışma konusuna çevirmenin bir anlamı yok. Local olarak kaydedilen şifrelerin unutulmalarına karşı bu şifreleri listeleyen programlarla ilgili bir konu.

Evinize gelip bilgisayarınızın başına geçip bu programlardan bir tanesini indirip şifrelerinizi listeleyen ve sonuçları kendi email adresine gönderen tuhaf arkadaşlarınız yoksa tedirgin olmanız için herhangi bir neden de yok...

Herzaman tuhaf biri olduğumu kabul etmişimdir... :P

Alıntı:

tehlikelii_hasan adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1121314)
mbr ya bn yenı uye oldum sıtenızer ve sfre bulucu ekdedım ama nsıl kullanılacagnı bılmıyorum ardımcı olrmusunz?

Küçük bi program uzun uzun anlatılacak bişey olduğunu sanmıyorum...
Muhtemelen Hack ile ilgili bişey sanmışınız?!.

tehlikelii_hasan 11 Temmuz 2008 22:32

lsm dun bn nbı program ındırdım mspass dıe ama nsl kullanılaca gınıbılmıom. yardımcı olrmsunz :D

thth 14 Temmuz 2008 14:08

ben birçok program denedim parolamı anımsa dediğim msn adresimin parolamı anımsa işaretini yanlışlıkla kaldırdım şimdi de şifremi hatırlamıyorum gizli sorumun cevabını da hatırlayamıyorum programlarda da o adres için acaba parolam bu mudur diye denediğim en son şifreyi gösterdi şimdiye kadar girdiğim tüm şifreleri gösteren bi program yok mudur ?:S

zocank 19 Temmuz 2008 15:00

ya nası oluo bi şifre bulam anlamadım ben cvp yazın lütfen

odysey 31 Temmuz 2008 21:06

Msn Şifrei Unuttum...Lütfen Yardım Edin. Acil !!!

Arkadaşlar merhaba forumda belkide vardır ama araştırmaya zamanım yok. Durum biraz acil. Bu konuda bana yardım ederseniz cok sevinirim. Msn şifrem otomatik giriş olarak ayarlanmıştı. Şifre girmeyeli aradan baya geçmiş olacakki şifremi hatırlamıyorum. Şuanda msn otomatik olarak acılıyor fakat şifre ******* şeklinde olduğundan göremiyorum. Bu ******* kaldırmanın bir tekniği vardı onu arıyorum. Şifremi görünür yapıp ne olduğunu bulmam gerek. Bu konuda bana acil yardım ederseniz cok sevinirim.

2. Mesaj : Actığım konudaki mesajımı buraya taşımışlar. Tamam öğrenmem gerekeni aldım. Teşekkür ederim arkadaşlar. Yalnız mesajı buraya taşıyan arkadaşım benide bilgilendirseydi pm yolu ile zorluk cekmezdim :) Teşekkürler.

kaanburhan 3 Ağustos 2008 19:09

sıfreyı nasıl b
ulabılırım msnmın unuttumda ama sızın programlar vıstaya uymuyo

edanaz_002 12 Ağustos 2008 12:00

yardım edin lütfen benim msn min şifresinin günü geçti ben şifremi 70 gün işin fela kısıtlamıştın artık msn mi açamıyorum gizli yanıtımıda hatırladığım olmuyo sizin dediğiniz programlarıda denedim msn min şifresi gözükmüyo lütfen yardım edin!!!!:*(!:(

ahmetgns 12 Ağustos 2008 12:31

Alıntı:

edanaz_002 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1144507)
yardım edin lütfen benim msn min şifresinin günü geçti ben şifremi 70 gün işin fela kısıtlamıştın artık msn mi açamıyorum gizli yanıtımıda hatırladığım olmuyo sizin dediğiniz programlarıda denedim msn min şifresi gözükmüyo lütfen yardım edin!!!!:*(!:(

Parolanızı 72 günde bir değiştirmeyi ayarladıysanız ve bu süre şu anda dolduysa Messenger'da oturum açmaya çalıştığınızda "Parolanızda bir sorun var, Tamam'a tıklayıp sorunu öğrenin" gibi bir şey yazan bir uyarı çıkmalı. Tamam'a bastığınızda parola sıfırlama sayfasına yönlendirir. Gizli sorunun cevabını da yazmanızı istemez. Sorun buysa bu yazdıklarımı deneyin lütfen.

merwe__ 17 Ağustos 2008 10:56

ya ben başkasının msn şifresini bulmaya çalışıyom o nasıl olcak???

Saat: 18:53
Sayfa 2 / 6

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık