MsXLabs
Sayfa 3 / 6

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/1386-messenpass-and-msn-sifre-bulucular-hack-degil.html)

azmısın 2 Eylül 2008 11:11

nerden bulcak

prencess 6 Eylül 2008 18:07

nasıl yhanii

denizdeniz 15 Eylül 2008 12:00

msn şifreyi nasıl bulabilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz

extremejblsound 16 Eylül 2008 10:00

şey çok zekii değilim, biri açıklasın nasıl çalışır bunlar.. ben vista kullanıyorum,belki ondan destekleşmiyo,ama garib bişi:X

elmakm 18 Eylül 2008 21:35

arkadaşlar ben msn şifremi hatırla yapmştım ve msnime böyle giriyodum ama şifremi değiştirmem gerekiyo şu anda.ama ben ne şifremi hatırlıyorum ne de gizli sorumu.msnime girebiliyorum da şifremi değiştiremiyorum.ltfenn yardım

CrasHofCinneT 18 Eylül 2008 21:56

Alıntı:

elmakm adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1180335)
arkadaşlar ben msn şifremi hatırla yapmştım ve msnime böyle giriyodum ama şifremi değiştirmem gerekiyo şu anda.ama ben ne şifremi hatırlıyorum ne de gizli sorumu.msnime girebiliyorum da şifremi değiştiremiyorum.ltfenn yardım

Alıntı:

denizdeniz adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1176796)
msn şifreyi nasıl bulabilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz

Bilgisayarınızda kayıtlı olan şifreleri görebilmek için programı indirip çalıştırmanız yeterlidir ekrana bilgisayarda kayıtlı olan şifreler gelecektir...

m_alp2008 18 Eylül 2008 22:19

hepsini indirdim hiçbirini yapamadım

RuffRyders 18 Eylül 2008 22:25

Alıntı:

m_alp2008 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1180383)
hepsini indirdim hiçbirini yapamadım

Neyini yapamadın boyutu kilobaytlarla sınırlı ufacık programlar bunlar... Photoshop filan değilki sonuçta karışık olsun ama siz başkasının msnini hacklemek istemişsiniz sanırım!.. Hack konusu değildir kendi pcnizdeki daha önceden girilmiş şifreleri hatırlatır bu programlar...

mehmet_selim 23 Eylül 2008 15:44

msn adresim çalındı acaba yardım edebilecek biri varmı?

RuffRyders 23 Eylül 2008 15:49

Alıntı:

mehmet_selim adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1185125)
msn adresim çalındı acaba yardım edebilecek biri varmı?

Konuyu inceleyin; Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

+ Önemsiz kutunuza kimden geldiği belli olmayan mailleri açmayın yada bağlantıları tıklamayın...

yucin_2010 7 Ekim 2008 20:03

ya bu proğramı kuramadım msnpassword.finder.zip yazan yerimi tıklayacağız??

ya olurmu ben ne yapayım başkasının msn sini veya passwordunu. yardımcı olursanız sevinirim. tşkler.

gül_i_rana 8 Ekim 2008 16:14

ya arkadaşlar bu programların hiç biri şifremi vermiyo program mıda mı sorun bende mi bilmiyorum :) bir de kullanışlarını anlatsanız... bi zahmet

Misafir 9 Ekim 2008 13:31

Alıntı:

gül_i_rana adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1197603)
ya arkadaşlar bu programların hiç biri şifremi vermiyo program mıda mı sorun bende mi bilmiyorum :) bir de kullanışlarını anlatsanız... bi zahmet

Programı Kullanamıyacak Bir Şey Yok Kullanım Çok Basit + Program Gayet İyi Çalışıyor

Msn Şifrelerinizin Sistemde Kayıtlı Olduğundan Emin Olun

HoSCaKaL 9 Ekim 2008 14:46

bende bişi anlamadım..

melih631 12 Ekim 2008 14:59

ya abi bunlar olmuo

RuffRyders 12 Ekim 2008 15:12

Alıntı:

HoSCaKaL adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1198404)
bende bişi anlamadım..

Daha önceden girdiğin msn(ve benzeri) şifreni hatırlatmaya yarıyor... Zipli dosyayı açın kurum filan yok 43 Kb bi program zaten... :S

Alıntı:

melih631 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1201793)
ya abi bunlar olmuo

Ney olmuyo şimdi indirdim denedim acaba bi sorun mu var diye gayet iyi çalışıyor...

111222333 15 Ekim 2008 00:00

ark. aimpr.zip advanced im passworD yani bunun registrtion kodu ney

RuffRyders RuffRyders kardes hangisi işe yarıyor ?? !

redust 17 Ekim 2008 17:53

yanlız anlamadığım bir şey var biz c:program files/mesenpass 'a atacağız bu programı ama öyle bir dosya yok :S
anlamadım yane :D
Ama çok saçma bir soruda olabilir. *-)

CrasHofCinneT 17 Ekim 2008 18:13

Alıntı:

redust adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1206612)
yanlız anlamadığım bir şey var biz c:program files/mesenpass 'a atacağız bu programı ama öyle bir dosya yok :S

İndir çalıştır yeter... Bir yere atmana gerek yok : )

ahmetgns 17 Ekim 2008 18:19

Alıntı:

redust adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1206612)

İlk gönderinin ekinde bulacağın zip dosyasını istediğin bir yere ayıklayacaksın, mesela Belgelerim içine. Kurulum gerektirmeden her yerde çalışıyor.

Türkçe yama için olan zip dosyasını ise programı ayıkladığın yere ayıklayacaksın çünkü program çalışırken kendi klasörü içinde bir dil dosyası varsa ona bakıyor ve onu uyguluyor.

İlk gönderi bu yanlış anlamayı engellemek için düzeltildi.

CrasHofCinneT 17 Ekim 2008 23:24

Alıntı:

devilrock adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1206767)
indirmeyin arkdşlar virüs var ben indirdim 1 ayhda bilgsyr kafayı yedi 2 format yedi anca qeldi indirmeyin

Hani bana virusu göster ? Bana virusu gösterebilirmisin?

Program temizdir...

stefan_yy 26 Ekim 2008 11:57

hiç bisi anlamadım...? :S

Misafir 26 Ekim 2008 12:08

Alıntı:

stefan_yy adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1212321)

Alıntı:

CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 12386)
MSN Şifre Bulucular - MSN Şifre Bulma Programları - Kayıtlı MSN Şifrelerini Öğrenme

MessenPass programı ile unuttuğunuz MSN Messenger, Windows Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger, Trillian, Miranda, GAIM şifrelerinizi bulabilirsiniz.

Türkçe yama dosyasını programı ayıkladığınız klasörün içine ayıklayınız.
Eklenmis Dosyalardan indirebilirsiniz.

*-)Anlamıcak Ne Varkı Gayet Açık

ahmetgns 26 Ekim 2008 14:25

Alıntı:

stefan_yy adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1212321)

Alıntı:

Last AirBender adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1212332)
*-)Anlamıcak Ne Varkı Gayet Açık

Şimdi daha da açık :)
Alıntı:

Bilgisayarınızda Messenger türü programları kullanırken "Beni hatırla" ve "Parolamı hatırla" seçeneklerini işaretlemiş iseniz bilgisayarınız bu kullanıcı adlarını/adreslerini ve parolalarını bilgisayarda yerel olarak bir yerlerde kaydeder. Siz de böyle yaptıysanız, uzun süredir parolanızı yazmanız gerekmeyeceği için parolanızı unutmanız çok doğaldır. İşte MessenPass programı unuttuğunuz bu MSN Messenger, Windows Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger, Trillian, Miranda, GAIM kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi bilgisayarnızda kaydedildiği yerlerden bulup çıkartır ve bunu size gösterir. Aşağıdaki resimde, programın çalıştırıldığı bilgisayarda kayıtlı olan kullanıcı adlarını ve yanlarında o adlara ait parolaları nasıl gösterdiğini görüyorsunuz:

radikal123 2 Kasım 2008 14:01

DoSYaYı InDırDım ama BeCeRemıom YabanCı ReAdme SıDe YabanCı YArdımcı OLurSanız Sevınırımm :S....!!!

ömer_98 3 Kasım 2008 20:16

güzel de.ŞU YUKARDAKİ (MSN PASSAWORD FİNDER) NASIL KULLANILIYO

123dnx 8 Kasım 2008 09:57

YH NASIL ŞİFRE ÖĞRENCEM
2.PROGRAMDAN :d

katresu95 8 Kasım 2008 14:26

virüs var be bunda

agrasif_idris 13 Kasım 2008 18:19

slm ben mspass programını indirdim fakat şöyle bir sorun war
ben adresimin şifresini yine bulamadım
nasıl yardımcı olabilirsiniz
lütfen cvp bekliyorum

mavilik 21 Kasım 2008 16:22

şifremi unuttum msn mi açamıyorum herşeyi denedim olmuyorr.ne yapıcam yardımcı olun

careless_WhispeR 21 Kasım 2008 16:32

Alıntı:

mavilik adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1235257)
şifremi unuttum msn mi açamıyorum herşeyi denedim olmuyorr.ne yapıcam yardımcı olun

Gizli Sorunuzun Yanıtını veya Alternatıf E-posta Adresınizi Kullanarak denedınız mı ?

esocompaq 24 Kasım 2008 12:09

ya merb pardon ama senin yazmış olduğun programı(MSN Messenger Password Recovery v.1.06) çalışmıyor ki bi kere hiç bir şekilde yön bile göstermiyor

esocompaq 24 Kasım 2008 12:27

ben msn şifremi unuttum beni hatırlada yapmamaıştım sadece şifremi istiyorum başka hiç bir şey istemiyorummmm.

Mane33 24 Kasım 2008 21:26

MSN HACKLER ŞİFRE BULUYOR NEDEN BENDE İSTİYORUM CEVAP YAZ:(:-#

11121314 30 Kasım 2008 17:55

ben şifremi unutmuştum şifreleri buldum çok teşekkürler:D

mustafaözmen 2 Aralık 2008 21:14

ya abim bilgisayar msn geçmişini şifreli şekilde saklamış şifreli yazılar bunları çözmek için program ana sayfada reklemını gördüm nerden indiriliyo anlamadım

ahmetgns 2 Aralık 2008 21:54

Alıntı:

mustafaözmen adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1245581)
ya abim bilgisayar msn geçmişini şifreli şekilde saklamış şifreli yazılar bunları çözmek için program ana sayfada reklemını gördüm nerden indiriliyo anlamadım

Bahsettiğiniz konuşma geçmişini Messenger Plus! adlı eklenti program şifreli olarak kaydetmiştir çünkü şifreli olarak kaydetmesini siz seçmişsinizdir. Messenger Plus!'ın böyle şifreleyerek kaydettiği bir dosyayı parolayı bilmeden çözümlemeniz mümkün değil.

Messenger'ın kendi ileti geçmişi için bir şifreleme seçeneği yok. Bunu da kaydediyor idiyseniz Belgelerim\Alınan Dosyalarım altında bulabilirsiniz (yerini başka bir şeye değiştirmediyseniz).

mevsimruzgari 3 Aralık 2008 23:02

arkadaşlar çok istediğim kullanıcı adıyla bir msn adresi aldım fakat şifeyi unutmuşum bu msn adresini ve şifreyi hatırla seçeniğini işaretlmemiştim bilgisayarımda. şimdi ben bu adresi şifre olmadan tamamen kapatamam değil mi :( adresi nasıl kurtarabilirim :(

ahmetgns 4 Aralık 2008 00:06

Alıntı:

mevsimruzgari adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1246607)
arkadaşlar çok istediğim kullanıcı adıyla bir msn adresi aldım fakat şifeyi unutmuşum bu msn adresini ve şifreyi hatırla seçeniğini işaretlmemiştim bilgisayarımda. şimdi ben bu adresi şifre olmadan tamamen kapatamam değil mi :( adresi nasıl kurtarabilirim :(

Öncelikle bir Windows Live oturum açma sayfasında ya da penceresinde "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısına tıklayarak parolanızı sıfırlamayı denemelisiniz. Örnek sayfa: http://account.live.com ; örnek pencere: Windows Live Messenger'ın oturum açma penceresi.

Buradan bir şey elde edemediyseniz hesabı olduğu gibi bırakmaktan başka çare yok gibi. Hesap 120 gün boyunca hiç kullanılmadığında otomatik olarak iptal edilir, yani bu süre sonunda iptal edileceği yazıyor ama bazen bu süre 1 seneye bile çıkabiliyor.

Microsoft Destek'e yazı göndererek parolanızı unuttuğunuzu ve yardım etmelerini söylemeyi deneyebilirsiniz ama bu durumda yardımcı olacaklarını düşünmüyorum.

saigo 14 Aralık 2008 02:39

arkadaşlar konu başındaki adamın dosyasını indirdim ve tartım virüs havuzu mübarek ayıptır yaa insanların emekleriyle oynamayın kardeşşim... imansızlık yapmayın

RuffRyders 14 Aralık 2008 02:47

Alıntı:

saigo adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1255536)
arkadaşlar konu başındaki adamın dosyasını indirdim ve tartım virüs havuzu mübarek ayıptır yaa insanların emekleriyle oynamayın kardeşşim... imansızlık yapmayın

Ön yargılı olup hemen ağır sözler söylememek gerekli bakın açıklanmış...

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 114796)
Program üreticisinin web sayfası:
MessenPass: Instant Messenger Password Recovery Tool

Programın çalışma mantığından dolayı anti-virus programınız uyarı veriyor olabilir. Programda virüs bulunmamakta. Ayrıca ilk mesajı gönderen kişi bir moderatör :)

Alıntı:

hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 503536)
Hayır. Antivirüs programları yazılımı saadece hacktools olarak algılıyor. Yani şüpeli olabilir uyarısı veriyor. ancak kesin bir kaygı söz konusu değil. Programda zararlı değil. Saadece bilgisayardaki şifrelere erişmek için yetki istiyor. anti-virüs programıda yalnış anlıyor :)

faruk37800 19 Aralık 2008 18:50

MessenPass

messen Passda virüs var dikkat:S

aspirin 21 Aralık 2008 18:58

güzel ama nasıl bulcam

kanunsuz_29 27 Aralık 2008 16:51

arkadaşlar ben msn sıfremı unuttum yalnız bu sıfre de kayıtlı degıl uc defa ust usdte yanlıs gırdım ve msn kılıtlendı sıfrenın yanında sorumun cevabını yazıyorum oda olmuyor ne yapmalıyım

selnaz 29 Aralık 2008 09:03

sadece ve sadece eşimin msn şifresini kırmak istiyorum, yuvam yıkılıyor ...

Selam arkadaşlar,

Sadece eşimin msn şifresini kırmak zorundayım, yuvam yıkılıyor :*(, önlemek zorundayım. Asla başka bir sebebim yok sadece eşimin msn şifresi lazım bana. Bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi borç bilirim.

rockman 30 Aralık 2008 12:51

Alıntı:

MSN Şifre Bulucular - MSN Şifre Bulma Programları - Kayıtlı MSN Şifrelerini Öğrenme

Bilgisayarınızda Messenger türü programları kullanırken "Beni hatırla" ve "Parolamı hatırla" seçeneklerini işaretlemiş iseniz bilgisayarınız bu kullanıcı adlarını/adreslerini ve parolalarını bilgisayarda yerel olarak bir yerlerde kaydeder. Siz de böyle yaptıysanız, uzun süredir parolanızı yazmanız gerekmeyeceği için parolanızı unutmanız çok doğaldır. İşte MessenPass programı unuttuğunuz bu MSN Messenger, Windows Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger, Trillian, Miranda, GAIM kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi bilgisayarnızda kaydedildiği yerlerden bulup çıkartır ve bunu size gösterir. Aşağıdaki resimde, programın çalıştırıldığı bilgisayarda kayıtlı olan kullanıcı adlarını ve yanlarında o adlara ait parolaları nasıl gösterdiğini görüyorsunuz:

Türkçe yama dosyasını programı ayıkladığınız klasörün içine ayıklayınız.

Eklenmis Dosyalardan indirebilirsiniz.

Aşama , aşama olarak nasıl yapıldıgını sölersenız daha ii olur bence

DrEaMy 30 Aralık 2008 14:37

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 114796)
Program üreticisinin web sayfası:
MessenPass: Instant Messenger Password Recovery Tool

Programın çalışma mantığından dolayı anti-virus programınız uyarı veriyor olabilir. Programda virüs bulunmamakta. Ayrıca ilk mesajı gönderen kişi bir moderatör :)

Programı bu linkten indirdim. Virüs içermiyor. Sorunsuz çalıştı.
Çoooookkk teşekkürler.

acanis 1 Ocak 2009 21:27

ya arkadaşlar ben msn mi açamıyom yardım cı olurmusunuz

CrasHofCinneT 11 Ocak 2009 04:02

İlk mesaja Messenger Key 8.5 isimli program eklenmiştir.

aslı__ 13 Ocak 2009 18:08

ben bu proqramı kullanamıorum ya biri yardım etsin:S

Saat: 12:17
Sayfa 3 / 6

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık