MsXLabs
Sayfa 4 / 6

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil) (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/1386-messenpass-and-msn-sifre-bulucular-hack-degil.html)

osha66 15 Ocak 2009 18:34

msn passaword finder nası calısıoooo

kaan_04 20 Ocak 2009 10:49

msn şifremi çalındı geri nasıl alabilirm bana yardım edermisiniz kaan_04

lazkogap 24 Ocak 2009 17:52

ya kardeş ben pc ye kayiıt etmiştim beni unut demiş biri nasıl bulcam msn şifre mi bi program yollayin yeni msn me

tehlikelii_hasan 25 Ocak 2009 21:51

ya bu program nıe ınmıo ya offffffff

_ÇaPkIn_06 30 Ocak 2009 12:16

ABİLER NE OLUR YA YAPIN ŞUNU NASIL YAPILIYO SÖYLEYİN:(:(:S:S

kablan 31 Ocak 2009 17:30

slm agalar nasil indircez????

RuffRyders 31 Ocak 2009 17:43

Alıntı:

kablan adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1302779)
slm agalar nasil indircez????

İlk mesajın sonunu dikkatli okursanız söylenmiş dosyaları ek'ten indirebileceğiniz...

by_cevher 2 Şubat 2009 17:01

DOSTUM DOSYALAR VİRÜSLÜ ÇIKIYOR :)
NEDEN ACABA :d

AdinZalim 2 Şubat 2009 22:27

ya bana birisi yardimmmmmmmmmmmm ettsin ...

msn sifresini bulmak istiyorum ama nasil yapicam bunu ???

gercekten önemli anliyanlar varsa lütfen yardim etsin..

sagoln

Hazal
:)

RuffRyders 4 Şubat 2009 10:15

Alıntı:

by_cevher adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1304774)
DOSTUM DOSYALAR VİRÜSLÜ ÇIKIYOR :)
NEDEN ACABA :d

Cevabı ilk mesajda verilmiş... Dosyalar virüs taramasından geçmiştir.
+

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 114796)
Program üreticisinin web sayfası:
MessenPass: Instant Messenger Password Recovery Tool

Programın çalışma mantığından dolayı anti-virus programınız uyarı veriyor olabilir. Programda virüs bulunmamakta. Ayrıca ilk mesajı gönderen kişi bir moderatör :)

Alıntı:

AdinZalim adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1305062)
ya bana birisi yardimmmmmmmmmmmm ettsin ...

msn sifresini bulmak istiyorum ama nasil yapicam bunu ???

gercekten önemli anliyanlar varsa lütfen yardim etsin..

sagoln

Hazal
:)

Kendi şifrenizi bu programlardan herhangibiriyle bulabilirsiniz ancak hack konusu olmadığı belirtilmiş;

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 64653)
Bu konuyu "hack-hacking" tartışma konusuna çevirmenin bir anlamı yok. Local olarak kaydedilen şifrelerin unutulmalarına karşı bu şifreleri listeleyen programlarla ilgili bir konu.

Evinize gelip bilgisayarınızın başına geçip bu programlardan bir tanesini indirip şifrelerinizi listeleyen ve sonuçları kendi email adresine gönderen tuhaf arkadaşlarınız yoksa tedirgin olmanız için herhangi bir neden de yok...

kralbaran 6 Şubat 2009 03:24

tskler umarim olur eski msn adresime yeniden kavusurum

senemgül 7 Şubat 2009 21:45

merhaba bende bu programı açamadım.

CrasHofCinneT 8 Şubat 2009 05:37

Alıntı:

senemgül adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1309583)
merhaba bende bu programı açamadım.

Bilgisayarınızda winrar yada winzip yüklü ise dosyaları indirip rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

berkcan99 8 Şubat 2009 12:35

Ya nerden indircez programı:(

sölesene

hayal-ex 8 Şubat 2009 14:33

bunun gibi gereksiz program cok msn pas bulunca nolcak Bunada BGA

bjkask 8 Şubat 2009 18:13

yaa bunlar bilgisayarda kayıtlı olanları söylüyo kırmı yo kıran program varsa lütfn verimisini msn kırcamda XD

RuffRyders 8 Şubat 2009 20:41

Alıntı:

bjkask adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1310299)
yaa bunlar bilgisayarda kayıtlı olanları söylüyo kırmı yo kıran program varsa lütfn verimisini msn kırcamda XD

Hack konusu olmadığı belirtilmiş... Msn hacklemek yasadışı bir olaydır...

Msn Şifre Kırıcı > Tıklayınız

Daha Detaylı Bilgi için > MSN Şifre Kırma

FisTiK 8 Şubat 2009 20:53

RuffRyders :haha:

can666x 10 Şubat 2009 20:16

pff olm ben hepsını denedım çope atın bunlar arkadaslar burda oyalanmayın derı sıze

RuffRyders 10 Şubat 2009 20:25

Alıntı:

can666x adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1312018)
pff olm ben hepsını denedım çope atın bunlar arkadaslar burda oyalanmayın derı sıze

Neyi çöpe atıyosun? Denedin de ne oldu? Sen heralde Hack konusu sanmışsın ama başlığı okumadan mesaj yazmışsın konu başlığında parantez içinde Hack Değil yazılmış... Böyle boş boş mesaj yazmadan önce iyice bir okuyun...

Alıntı:

RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1310398)
Hack konusu olmadığı belirtilmiş... Msn hacklemek yasadışı bir olaydır...

Msn Şifre Kırıcı > Tıklayınız

Daha Detaylı Bilgi için > Msn Şifre Kırma

Kendinizi Geri Dönüşüm Kutusuna Atabilirsiniz...

senkron 15 Şubat 2009 02:51

ARKADAŞLAR VERİLEN BÜTÜN PROGRAMLARI KURDUN AMA ÇALIŞMIYOR YARDIM EDİN
RESİMLİ LÜTFEN

freeloader 21 Şubat 2009 14:35

abi virüs taramasında bi tanesine virüslü diyo, normal mi

RuffRyders 21 Şubat 2009 14:39

Alıntı:

freeloader adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1320027)
abi virüs taramasında bi tanesine virüslü diyo, normal mi

Cevabı ilk mesajda verilmiş... Dosyalar virüs taramasından geçmiştir.
+

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 114796)
Program üreticisinin web sayfası:
MessenPass: Instant Messenger Password Recovery Tool

Programın çalışma mantığından dolayı anti-virus programınız uyarı veriyor olabilir. Programda virüs bulunmamakta. Ayrıca ilk mesajı gönderen kişi bir moderatör :)

freeloader 21 Şubat 2009 14:45

tamam deniyelim...

freeloader 21 Şubat 2009 15:21

3 programı da denedim, hiçbirine göstertemedim, bazı yorumlara da baktım aralarında "çalıştırabildim" diyenini de görmedim :(
neyse artıık kısmet deilmiş yine de emeğinize sağlık....

goncasen 2 Mart 2009 22:54

pardon ama benim işletim sistemim vista. sanırım bu yüzden bende bu programdan yararlanamadım malesef. offff kafayı yicem yaaa. şifre kıran vistaya göre başka bi program yok muuuu lütfeennn cvp

ercan2727 20 Mart 2009 19:25

mrb ya indiremiyom bunu ya

huskara 28 Mart 2009 14:01

Msn unutulan kayıtlı şifrelerin kurtarılması

msn de şifreniz kayıtlı ise ve şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/214495190/WLPassRecovery.rar

yada

http://www.fileupyours.com/view/236302/WLPassRecovery.rar

RacerCat 8 Nisan 2009 01:15

Yav dalga mı geçiyosunuz arkadaşım. Bunların hiç biri açmıyor. Bu konuyu açan arkadaşın en başta verdiği 3ünü de indirdim ama hiç biri çalışmadı öyle içleri boş boş duruyor. son yorumu yapan arkadaşın verdiği linktekileri de indirdim onlar da foss! Kötü niyetli yazılımlar değildir umarım. Bağdata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayalım. Kötü niyetli arkadaşların yapmaya çalıştıkları yanlarına kalmaz onu da söyleyim! Şimdi doğru dürüst adam gibi çalışan bir virüssüz bi program varsa yazın yoksa boşa oyalamayın milleti.

serdar45 23 Nisan 2009 10:40

bunu bulmayı cok ıstıyorum .yoksa ipler kopacak

ahmetseydi 23 Nisan 2009 21:07

Alıntı:

RacerCat adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1369196)
Yav dalga mı geçiyosunuz arkadaşım. Bunların hiç biri açmıyor. Bu konuyu açan arkadaşın en başta verdiği 3ünü de indirdim ama hiç biri çalışmadı öyle içleri boş boş duruyor. son yorumu yapan arkadaşın verdiği linktekileri de indirdim onlar da foss! Kötü niyetli yazılımlar değildir umarım. Bağdata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayalım. Kötü niyetli arkadaşların yapmaya çalıştıkları yanlarına kalmaz onu da söyleyim! Şimdi doğru dürüst adam gibi çalışan bir virüssüz bi program varsa yazın yoksa boşa oyalamayın milleti.

Arkadaşım eğer bir virüse rastladıysanız doğru düzgün söyleyin nerede ve hangi programda rastladığınızı. Kaldı ki burdaki hemen hemen bütün paylaşılan programlar kontrollerden geçiyor. Sırf program çalışmadı diye lekelemek doğru bir davranış değil.

Gelelim programın neden çalışmadığına. Hangi messenger versiyonunu kullanıyorsunuz ? Bazı yeni verdiyonlarla uyumluluk göstermeyebilir. Yenileri çıktıgı zaman yine en güvenli şekilde burdan edinebilirsiniz. Takip etmeye devam edin ;)

seher aydın 24 Nisan 2009 14:06

MSN ŞİFREMİ KAYBETTİM MSNİMİ AÇAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN GİZLİ YANITIDA HATIRLAMIYORUM

ahmetseydi 24 Nisan 2009 17:15

Alıntı:

seher aydın adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1383584)
MSN ŞİFREMİ KAYBETTİM MSNİMİ AÇAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN GİZLİ YANITIDA HATIRLAMIYORUM

Bu programı denediniz mi ? Denediniz ve sonuç alamadıysanız, gizli sorunuzu bile unuttuysanız geriye tek yol kalıyor.

TIKLAYIN

marchell2 24 Nisan 2009 19:24

ya arkardaslar bulan var mı

nandini 28 Nisan 2009 12:57

ben hack programi indirdim ama simdi bilmiyorum nasil oluyo yardim edebilirmisiniz

polat49 28 Nisan 2009 15:34

YAW BEN EKLEDİMDE BİŞİ YOK

memo474747 4 Mayıs 2009 18:42

şifreyi veriri misin

ahmetgns 4 Mayıs 2009 18:57

Alıntı:

memo474747 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1391630)
şifreyi veriri misin

Neyin şifresi? Da Vinci şifresi mi?

tadago 7 Mayıs 2009 11:33

saolun messenpass cok güzel öbüründen bisi anlamadımm

saomao 18 Mayıs 2009 20:06

yaptığınız şey çalışmıor kaç kere uğraştımm çalışmıooo....

ahmetseydi 18 Mayıs 2009 21:22

Alıntı:

saomao adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1401875)
yaptığınız şey çalışmıor kaç kere uğraştımm çalışmıooo....

MessenPass
'ı WLM 8.5 ve WLM 2009'da test ettim ve çalışıyor. Şifrelerin görünebilmesi için Beni Anımsa ve Parolamı Anımsa seçeneklerinin işaretli olması lazım. Eğer şifremi hatırla seçeneği işaretli değilse zaten bu programlar şifreyi bulamaz.

maduguzel 21 Mayıs 2009 21:53

ben yükleyemedim sonda işretleri işretleyecekmiyiz yok sa işaretlemeyecekmiyiz

ecren213 23 Mayıs 2009 12:55

yha bu ne yha hiç bişey olmuyo

sarıkedi 2 Haziran 2009 10:22

Alıntı:

CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 12386)
MSN Şifre Bulucular - MSN Şifre Bulma Programları - Kayıtlı MSN Şifrelerini Öğrenme

Yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra, sigmesine tıklanarak çalıştırılıyor ve "UIN: 000000000" yazan yere tıklandığında yan tarafta şifreyi gösteriyor. Bu yazılımı yüklediğiniz bilgisayarı hangi ICQ sahibi kişi kullanırsa o kişinin de ICQ numarası ve şifresi gösteriliyor.

Arkadaşım sen "UIN: 000000000" yazan yere tıklandığında yan tarafta şifreyi gösteriyor.'' demişsin.fakat bu yazıyı ben hi. bi yerde bulamadım.Resim ile ya da mümkünse video ile açıklarsan sevinirim.Arz ederim.

nakres 5 Haziran 2009 20:49

Msn Şifre Sorunu

Selam Alüyküm benim i sorunum var ben büğün servise pc mi verdim onun içinde msnemi parola anımsa yapmıstım msn için baya bir süredirde hesabımı kullanıyodum ama şmdi unuttum gizli yanıtımıda şifremide defalarca denememe karşı açamadım bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Yetkili notu: Bu mesaj buraya sonradan taşındı. Üyeye özel mesajla bilgi verildi.

brvhrt 18 Haziran 2009 00:18

abi msn paswordfinder nasıl calışıyor ya bişeler yazsaydınya

ahmetgns 18 Haziran 2009 06:05

Alıntı:

brvhrt adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1424187)
abi msn paswordfinder nasıl calışıyor ya bişeler yazsaydınya

Sadece OK düğmesine basacaksınız. Ama ben bastığımda ne parolaları ne de kayıtlı adresleri gösterdi. Halbuki işletim sistemim de XP. Bu sizde de çalışmazsa konuda verilen başka programları deneyebilirsiniz.

T_walkeR 18 Haziran 2009 13:02

Bende sorunsuz bir sekilde calisdi Messenger Pass....Tesekkur ederim her kese...

mesut23 21 Haziran 2009 00:07

:) parola hatırla seçiliyse buluyo arkadaşlar

blueeyesly 21 Haziran 2009 01:32

Alıntı:

ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 385986)
Arkadaşlar bu program hack programı değil. Olur ki kendi şifrenizi unutursunuz diye hazırlanmış bir program...

arkadaşlar ben bu konularda çok bilgili değilim ama bir ihtiyacım var bu konu ile ilgili, evde kullandığımız pc den öocuğum msn kullanıyor ve yazışmalarını kontrol edebilmek istiyorum.. bu programlar anladığım kadarıyla parolamı hatırla seçeneği işaretliyse kayıt altına alınan bilgileri çözüp şifreleri veriyor. eğer bu seçenek seçili değilse ve bu bilgisayardan girilmiş kullanıcıların hesap bilgileri-şifrelerine nasıl ulaşırız, bunu yapacak bir yazılım mevcutmudur acaba?. duyduğuma göre keylogger adlı yazılımlar yani tuş hareketlerini kaydeden yazılımlar varmış. bunlar işe yararmı nasıl çalışır ve nerden bulurum. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Saat: 02:35
Sayfa 4 / 6

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık