MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Okulda uyulması gereken görgü kuralları nelerdir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/208994-okulda-uyulmasi-gereken-gorgu-kurallari-nelerdir.html)

Ziyaretçi 9 Kasım 2008 18:49

okulda uyulması gereken görgü kuralları nelerdir??

Keten Prenses 9 Kasım 2008 18:54

Okulda: ilim yuvası olan okullardaki görgü üstünde de titizlikle durulmalıdır Çok kıymetli bir varlık olan öğretmenin sözleri dikkatle dinlenir ve bir şey istediğinde, ''Peki efendim'' gibi sözlerle cevap verilir. Talebeler arasında birbirine saygısızlık yapılmaz. Kaba hareket yapılmaz. Tahta, sıra, harita gibi ders âletleri tahrip edilmez. Kimsenin bedenî ve rûhî kusurlarıyla alay edilmez, küçük görülmez, tahkir edilmez. Ders içinde ve dışında öğretmenle konuşmada saygılı hareket edilir. Dinimizde öğretmen (hoca) hakkı, ana baba hakkından önce gel

JOSEPİERFUNFUN 30 Eylül 2009 15:39

Alıntı:

Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1222324)
Okulda: ilim yuvası olan okullardaki görgü üstünde de titizlikle durulmalıdır Çok kıymetli bir varlık olan öğretmenin sözleri dikkatle dinlenir ve bir şey istediğinde, ''Peki efendim'' gibi sözlerle cevap verilir. Talebeler arasında birbirine saygısızlık yapılmaz. Kaba hareket yapılmaz. Tahta, sıra, harita gibi ders âletleri tahrip edilmez. Kimsenin bedenî ve rûhî kusurlarıyla alay edilmez, küçük görülmez, tahkir edilmez. Ders içinde ve dışında öğretmenle konuşmada saygılı hareket edilir. Dinimizde öğretmen (hoca) hakkı, ana baba hakkından önce gel

Her gün gelirler kavga ederseniz disiplin cezaları var felan...

Misafir 8 Ekim 2009 19:44

okul kurallarına uyma sebebı

Misafir 8 Ekim 2009 19:48

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1525248)
okul kurallarına uyma sebebı

HER YERDE BELLİ BAŞLI KURALLAR VARDIR OKULLARDA RESMİ YERLER OLDUĞU İÇİN HEM SAYGI NEDENİYLE HEM DE GEREKLİ OLDUĞU İÇİN KURALLARA UYULMALIDIR.

Misafir 14 Ekim 2009 18:20

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
bir şey göremiyorum görgü kuralları ile ilgili

asla_asla_deme 14 Ekim 2009 18:25

Alıntı:

Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1222324)

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1532840)
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
bir şey göremiyorum görgü kuralları ile ilgili

.

Misafir 21 Kasım 2010 16:55

nelerdir ?

Misafir 22 Şubat 2011 18:13

:) sınıfımızı ve okulumuzu temiz tutmalıyız

Misafir 3 Mart 2011 18:07

arkadaşlarımızla iyi geçnmeliyiz

Saat: 09:18
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık