MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/214359-bir-erkegin-asik-oldugu-sevdigi-nasil-anlasilir.html)

Ziyaretçi 1 Aralık 2008 21:44

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?

MeLL 26 Ocak 2009 13:31

Alıntı:

Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1298301)
yardım edin

Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyor:SBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni,ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.

ahmetseydi 27 Ocak 2009 07:25

Hayır kesinliklen hayır. Bir erkeğin aşık olup olmadığını yada sevip sevmediğini onunla tanışıp vakit geçirmeden anlayamazsınız. Tanıştıktan sonra;

Alıntı:

MeLL adlı kullanıcıdan alıntı
Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyor:SBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni,ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.

Misafir 8 Eylül 2009 15:49

Bu dediklerinizin çoğu doğru. Ama(bunu yaşadım!) şunları da eklemek isterim:Çoğu zamn gözlerinize bakar onun gözüne bakmaktan kaçınmalısınız. Sizi kızdırmaya veya şaka yapmaya çalışır. Bazen size tavır yapar. Sizinle ilgilenir.Bakamayan erkek
Erkeklerin gözleri söz konusu olduğunda kadınlar için durum biraz daha zor gibi. Zira kadınlarla fazla sıkı fıkı olan, belki ‘çapkın’ diyebileceğimiz erkek tipinin bakışlarındaki gerçekliği ölçmek epey güç.

Dikkat! Kadınları nasıl etkileyeceğini çok iyi bildiğini düşünen bu erkek tipinin tuzağına düşmemenizi tavsiye ederiz. Bu erkek tipi bariz uzun bakışlarını gözlerinize sabitler, üstüne bir de jest ve mimikleriyle romantik erkek rolü oynar.

Oysa gerçekten hoşlanan erkek, çekingen bakışlar fırlatan erkektir. Bakışlarınızı uzun süre gözlerine dikin ve test edin, ne kadar sürede çekiyor gözlerini sizden? Eğer karşılıklı olarak bir şey konuşmadığınız anlarda beş saniyeden daha uzun süre gözlerinizin içine bakamıyor, bakışlarını nereye çevireceği konusunda tereddüt yaşıyorsa, bilin ki sizden hoşlanıyor!

Konuşurken
Sizinle konuşurken işinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla, gittiğiniz yerlerle, sevdiğiniz filmlerle ilgili sorular soruyorsa sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmek istediği apaçıktır.

İltifat ederler
Hoşlanan erkek, karşısındaki kadını sözleriyle, anlattıklarıyla etkilemeye çalışır. Espri yeteneği olan erkekler bu konuda daha şanslılar. Çünkü kadınlar gerçekten de hoş sohbet ve esprili hikayeler anlatabilen erkeklerden hoşlanırlar.

Dışa dönük erkekler sözlerinin arasına iltifat cümleleri sıkıştırmayı ihmal etmezler. Ancak içe dönük yapılı olanlar kolay kolay iltifat edemez, sadece sözlerinin içine sizi sahiplendikleri fikrini veren imalar yerleştirirler. Keyfinizin yerinde olmasını önemserler. Kalabalık ortamlarda canınızı sıkan bir durum olduğunu fark ettiklerinde sizden önce söze girerek birilerini uyarmayı görev bilirler.

Jest ve mimikler
Hoşlanan erkek, sözleriyle olduğu kadar jest ve mimikleriyle de kibar görünmeye çabalar. Fiziksel olarak kadına yakın durmaya çalışır.

"Tesadüfen" sık sık hoşlandığı kadının karşısına çıkar. Muhtemelen arkadaş çevresi sayesinde sizin nerede olacağınızı öğrenip tatlı tesadüfler yaratır. Yüzünde, size karşı hakim olamadığı gülümseme ifadesi, konuşurken hata yapmamaya çalışması, en bildik hoşlanma belirtileridir.

Enstrüman çalma yeteneği olan bir erkekse, size bir gün enstrüman çalmak istediğini söylemesi ya da ilginizi çekeceğini düşündüğü bir etkinliğe özel olarak sizi davet etmesi de kolay anlaşılır belirtilerdendir.

İçe dönük erkekler, diğer arkadaşlarıyla gayet iyi sohbet edebilirken siz geldiğinizde süt dökmüş kediye dönebilirler. Eğer arkadaşlarından, onun içe dönük, utangaç bir kişi olduğunu öğrendiyseniz, bu davranışı sizin için bir mesajdır.

Ardı ardına SMS
Cep telefonlarının bu kadar popülerleşmesi, flört şekillerini de ciddi oranda etkiledi şüphesiz. Birinin yüzüne bakarak bir şey söylemektense, mesaj yazmak çok daha kolay geliyor tabi insanlara… Eğer sizin de telefonunuz ondan gelen mesajlardan susmak bilmiyorsa, emin olun yakında bir itiraf gelecek demektir!

Çiçek geldiyse dikkat
Kadınların çiçekten hoşlandığını erkekler de bilir... Eğer bir erkekten durup dururken çiçek geldiyse sizden hoşlandığı ve sizi etkilemeye çalıştığı kesindir.

Misafir 9 Eylül 2009 16:18

ben erkeğim anlarım konuşurken gözleri size
fazla bakamaz size nefret olur aşk nefetle başlar size konuşmaya
calıştığında söyelemez başka bişey söyler

Misafir 17 Eylül 2009 22:04

teyze cocuklrıyız ona asıgm yalnız onun arkadasyıla cıktım oda benm ama bnı cok iltıfatlarda bulundu ve arkadsından ayrılmamı ıstedı ve ayrıldm elımı tuttu gözlerıme baktı sarkı ylladı içkılıyken benı sevdıgını syledı onu cok sevıorm ben istanbulda oturuorm ankraya onların oraya geldm dayımlra yalnız hıc gelmedı msj atıorm konusuorz gelıcem nrdesn dıo senı ben alıyım ıstedgn yerden dıo ama gelmedı halbıkı bende onun içın gelmiştım.msjlasırkrn kuzen dıo ve sınnır oluyorum tw izlicem bse dıomsun dıe ltfen bna asık olup olmadıgını sylermısın bde bnı cok gcık edıo

Misafir 15 Ekim 2009 16:21

14 yaşında bi kızım kankymin ç.teklifi yaptıgı cocugu seviyorum. aradan 1 sene geçti kankymm bilio ona aşık oldugumu ondan nefret edio saten çünkü ona tipim deilsin dedi banada der die korkuyorum bana bakışlarını yakalıorum ondan bakışlarımı alamıom okulda. bana ç teklifi etse hmn kabul ederim ona olan ilgimi nasıl bellli etmeliyim n olur yardım edinnnnn..........ONU ÇOQ SEVİYORUMMM

Misafir 21 Ekim 2009 21:22

bir rkeğin sevdiğini attığı mesajların çokluğundan sevgi sözlerinden arkadaş olarak başlayıp sevgili olarak bitiren erkeklerden çoğunlukla vardır o yüzden hiçbir erkek ve kıız arkadaş olarak kalamaz artı ve eksinin çarpımı her zaman eksidir

Misafir 16 Kasım 2009 19:45

ben şuanda amacıma ulaşmış değilim ama çok az kaldı.benimde sevdiğim bir çocuk var aynı servisle gidip keliyoruz.ilk sıralar aşık değildim ama sonre ne olsuysa oldu.ben artık okulda karşısına çıkıyorum her tenefüs özellikle kalorifer peteğine oturup ayaklarımı uzatarak yaslanınca daha çok dikkati çekiyor gülümsüyor çekingen olduğu için bir türlü teklifte bulunamadı ama o da beni seviyor 1-gözlerine uzun süre bakın2-onun yanında başka bir erkekle kavga edin3-ayağınızı uzatarak veya bacak bacak üstüne atarak oturun ben bunların hepsini yaptım şimdi aynı klüpteyiz ve sevgiliyiz.....

Misafir 25 Kasım 2009 12:52

HEYY ERKEKLER EĞER BİR KIZ SİZE AŞIKSA!.. gözlerinizin içine bakamaz, konu sizinle ilgili olunca yüzü kızarır heyecanlanır konuyu kapatmak ister size gizli gizli bakar siz ona bakınca hemen yüzünü çevirir sizinle yüz yüze pek konusamaz belki msn de filan sohbet eder

Misafir 8 Aralık 2009 14:30

bi erkek sana değer veriyorsa senin icin kendi olanaklarından kendi doğrularından yada yanlışlarından senin icin birşeylerden vazgeçebiliyorsa, ailesine ve cevresine senden bahsediyorsa sana bakarken gözlerinde derinlik hissedebiliyorsan bunlar önemlidir o kişiyle vakit geçirmeden hic birşeyi anlamayassınız

Misafir 4 Şubat 2010 22:16

ARKADAŞLAR BEN,MDE Bİ İLGİ ALANIM YOK NBU KONUDA AMA ŞUNU SÖLEMEK SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİM......HEPİNİZ YANİ ÇOGUNLUK DAVRANIŞ HAL VE HAREKETTEN VE GÖZLERDEN YAZMIŞINIZ AMA ARKADAŞLAR GÜN GELİYOR GÖZLERDE SÖZLER GİBİ YALAN WE SAHTE ÇIKIYOR DÜŞÜNÜORUM HEPİNİZ BİRİLERİYLE BİŞELER YAŞAMIŞSINIZDIR SEVGİLİNİZ OLMUŞTUR AMA KİMSEYE BGÜVEN OLMAZ KİMSEYE FAZLA KAPILIP İNANMAYIN BENCE HER İNSAN İSTEDİGİNİ İSTEDİGİ GİBİ DÜŞÜNEMEK İSDER ÜZÜLMEMEK İÖÇİN BENCE BUNU YAPMAYIN EN BAŞTAN ÜZÜLÜNKİ SONDA KAYBETTİGİNİZDE SİZ PİŞMAN OLMAYIN.....İİ GÜNLERS........

Misafir 18 Mart 2010 17:27

ben deli gibi seviyorum eger o kişi senin gözlerine bakıyosa seni seviyodur arkadaşlarınızın yanında sizle degilde arkadaşlarınızla konusuyosa am size arada bakıyosa sizi kıskandırmak ister ve bu sekilde senin onu sevdigini anlamaya çalışır ben aşıgım derten anlarım deli gibi seviyorum

Misafir 7 Nisan 2010 11:53

3 yıl önce tanıştığım ve tanışmamızdan bir kaç ay sonra benim sorum üzerine benden hoşlandığını itiraf eden bir arkadaşıma bahane öne sürerek benden vazgeçmesini sağlamak istedim. Görüşmeyelim istersen dedim ama kabul etmedi. Aslında ben de ona karşı bir şeyler hissediyordum ama memleketlerimiz çok farklıydı. Şu sıralar hiç bir mesajıma yanıt vermiyor. Geçen gün konuştuk bana kırgın olduğunu söyledi. sebebini sordum açıklamadı ve mesajlarımı yanıtlamıyor. Arıyorum açmıyor. Neden böyle yapıyor anlayamıyorum . Erkekler neden böyle...

merwe 93 17 Nisan 2010 17:43

erkegin sevdigi nasil anlasilir

tabi burda bahsi geçen erkeğin konumuna bağlı bir durum olarak dğişkenlik gösterir bence...örneğin bahsi geçen erkek şahsımız sizn arkadaşınızsa ya da az çok muhabbet ettiğiniz birisiyse sizinle konuşmalarından,konuşurken takındığı hal ve hareketlerinden siznle konuşurken ki bakışlarından gayet rahatlıkla anlaşılabilir...lakin bahsi geçen erkek şahsımız sadece okulda,dersanede vb.bilimum yerlerde sadece karşılaştığınız bi kişiyse anlaşılması zor..daha doğrusu sizin bundan emin olmanız zor...eğer sadece karşılaştığınız bi kişiyse,bi muhabbetiniz yoksa sürekli size bakmasından,aynı zamanda arkadaşlarınında sizin ona bakıp bakmadığını kontrol etmesinden sizi sevdiği konuşunda umutlanabilirsiniz fakat dediğim gibi böle bi durumda emin olmak zaman alabilir...

Misafir 2 Haziran 2010 12:19

ghj

Asik etmekmi :D

gulum zor bisey seni gercekten sevmesini istiyorsan bunu sen yapamazsin..
Her erkegin bi ideali vardir..

Benimde bir sevdigim var
ayni okuldayzi ayni yerde kaliyoruz onu her gun goruyorum
3 yildir taniyoruz birbirimizi 4 yil olacak.
Uzun çikmisligimiz yok ama 4 yildir hala konusuyoruz sankicikiyoruz gibi
kavga ettikmi en fazla 10 dk suruyodur..

bakislarindan surekli yanimda olmak istemesinden kiskanmasindan anliyorum..
bi erkekle gordugunde mutlaka aynisin yapacaktir o da elinden geldigi kadar kiskandirmaya calisacaktir..

Eger eski sevgilini geri istiyorsan ;

-afedersin pesinde it gibi dolanma
-en az 1 ay kendinden bisey duyurma
-seni gordugunde dunyanin en mutlu insaniymis gibi davran ( bak seninsde oluyormus dercesine , tabi arada baktiginda sende oyle derin bakki
onunda kafa biraz karissin ).
-deli gibi kiskansanda KISKANMIYORMUS GIBI DAVRAN..

Messela bi kizla gordun veya ne bilim her ne olursa olsun kiskanmiyormus gibi davran yuzune bile bakma..

Saygila Hollanda'dan

Misafir 10 Haziran 2010 14:57

ONDAN VAZGEÇMELİMİYİM

bende sewdıgım çocukla amca coguklarıyız ama bırbırımızı yenı sewmwye başladık
önceden sewdıgım kışıden nefret ederdım sonra bana cıkma teklıfı edınce reddettım ve sonra 6 ay gectı ve
onu arkadaslarım tanıyor ve arkadaşlarım özcanın onu sewdıklerını zanedıyorlar onlarda teker teker yanlarıma gelerek bana ayarlarmısın dedıkce içim içimi kemırıp duruyor bn tükürdügümü yalamam ama özcanı sewıyorum ama arkadaşım için ondan vazgeçmelimiyim ??
ÖZCAN SENİ ÇOKK SEWİYORUM ...

Misafir 17 Haziran 2010 00:35

erkekLer mükemmeL oyuncuLardır..! birkaç saat önce eLLerimiz hiç ayrıLmasın diyen adam bir kaç saatt sonra gözLErinin iççine bakarak seni sevmiyorum diyebiLior..! bu yüzdende kesnLkLe hiç bir erkeği tanımadan en az 1-2 yıLınızı vermeden sevmeyin..! pişman oLan yıkıLan hayatı aLtüst oLan siz oLurusnz..! o sizden sonra hayatına devam edebiLİr ama siz hayattan kopmuş oLacaınızdan kendizi bi boşLukta hissedeceiğinizden hayatınızı yoLuna sokamayacaksınız..! yaşadığım için söLiyebiLİyorum bunLarı...

Misafir 21 Haziran 2010 20:37

aşk ve aşıklar

ben kızim anliyorum ama söylüyemiyorum devamli karşina cikio seninle konuşuyo sadece yaniıda erkek gördümü bakışını gördüğün zaman başini ceviro konuşuyo gibi yapio başka sana hep ggülümse senin hep güldürüyo ve mesela seni eve birakimi dio daha senin hep gözlerinin içine bakio
onu seviorum ama o bilmiyo daha ilk gördüğüm yerde sölicem

Ekım Demırtas 27 Haziran 2010 23:28

Eger 17 yasın altındaysa kesınlıkle satasarak bellı eder hoslandıgını :D sayet 17+ ıse mımıkler,bakıslar,kullanılan hos sozler,herhangı bı yere davet,hem cinslerinden kıskanma falan ıste ahh ask..(A)

Misafir 29 Haziran 2010 02:08

aşk

davranışlarından sahiplenmesinden kıskanmasından hemde herkesten kıskanmasından sizinle konuşmasından sana bakarken sevgi dolu bakmasından seni görünce mutlu olmasından gözlerinin içi parlamasından

Misafir 1 Temmuz 2010 17:02

Bence ;

Bütün söylenenler aynı şeyler hemen hemen.. Kişiliğine göre değişir bence.. Yüzünüze bakamıyorsa, size istemeden deydiğinde bile utanıyorsa kızarıyorsa, sürekli size (gülmek olabilir) bi dha yapsana diyorsa, siz yanındayken daha itinalı davranıyorsa bu aşkın başlangıcı olabilir.. =)

kimliksiz 2 Temmuz 2010 01:43

yardım ..

iyi akşamlar..ben hazal..bi konuda yardım almak istiyorum.

bu sene lise son sınıftayım ve dolayısıyla derslerinden hiç birşeye zaman ayıramayan sürekli çalışan bi insandım.Neyse sınıfımda bir arkadaşım vardı.Birlikte çok çok fazla vakit geçirmezdik ama bazen dersaneye giderken otobüste az çok konuşurduk.ama sen o durakta iniceksen ben inmim o zaman.Sen şurayamı gidiyosun ohh ben gitmiyorum karşılaşmayız gibisinden..kendisi gerçekten çok kibar değildi bende hep söylerdim ona.mağara adamı filan diye dalga geçerdim.
geçenlerde face de bi muhabbetmiz oldu.Gerçkten çok değişmiş oldugunu gördüm uzun uzun konuştuk..Bunu onada söyledim böyle çok iyi olmuşsun.eski halinden çok iyi filan diye .O gün bana çıkmadan bu kadar konustuk iyi akşamlar demeden çıkmak istemedim dedi konusmamızın üzerinden yarın saat geçmesine ragmenn iyi akşamlar yarın konusuruz dedi.ben yine çok şaşırdım tabi böyle kibarlıklar beklemeyeceğim bi insan.

Ertesi gün face e girdim akşam..Yine böyle konustuk derken saat baya ilerlemiş o gün gece dört bucukta yattık.film izlicekti beni tek bırakıp gitmek istemedi filan derken baya muhabbet ettik.yine yarn konusuruz dedik ayrldıık.geçen gün filimlerden filan muhabbet açıldı.bana bi iki film önerdi.ama kendisi bi kaç gün sonra tatile gideceği için dönünce kritiğini yaparz filan dedik.ama 20 gün kalacağını duyunca gel vazgeç gitme filan dedim şakasına.sonra aa telefonumu verm ordan yorumlarını yaparsın dedi.bende inş. sende beğenirsin dedim senin önerdiğin film beğenilmez mi filan dedi .Böyle konusma uzadı gitti.

dün gece yola çıkacağını söyledi.yine konustuk gece.ben karnım açıktı deyince pizzza göndermeyi teklif etti bende yok canım daha neler çok kilo aldım filan dedim.oda tamam o zaman sözüm olsun başka zamana erteleyelim dedi bnde tamam dedim.sonra hiç boğaz turu yaptın mı dedi.yapmıştım ama yapmadım dedim. o zaman bunu da listemize ekleyelim gelince bogaza gidelim dedi.bende olur eğlenceli olucak gibi görünüyor dedim.o gece film izlicekti gitmeden çnkü gece 4.30 da yola çıkacaklardı.ama hiç gitmek istemedi. sen izle ben hep burdayım dedim.seni tek brakmam etraf tekin degil filan dedi.gece ailesi gitmek için uyanana kadar konuştuk ..hiç çıkmak istemedim.hep iyi geceler iyi geceler dedik bi türlü çıkamadık sonra aynı anda çıktık.ordn bi şekilde erken gelmeye çalışıcam 20 gn çok uzun flan dedi bende evet erken gel filan dedim.

bugn face e girdim bi baktım mesaj göndermiş.gitmemiş olduguna sevinecektim ki cep telefonundan giriyormuş.ben hani can sıkıntısından bu kadar konuşmuştur gelince planlarımızı unutur gider filan derken o mesaj beni şaşırttı.
gece kalıcakmısın dedi.sen kalırsan bende kalırım dedim.gün içinde uyuyup dnlendin mi dedi uyuyamadım filan dedi . o zaman uyuyup dinleniyosun yarın konusuruz dedi.ben gelinceye kadar uyu dedi ben geldikten sonra kalırız dedi peki dedim yine face den konustuk bende sen kalmazsan bende kalmam deyince oh be aklım sende kalmicak dedi bende güldüm iyi geceler dedim çıktım.

son olanlar yaklaşık bi saat önce oldu..Yaptıkları böyle bana mı ilgileniyormus gibi geliyor yoksa arkadaş gibi mi görüyor beni.Gerçi bende daha düne kadar çk konuşmadıgım birine neden böyle olduda bunları düşünüyrum anlamadım ama bana çok samimi geliyor.onla muhabbet etmek bişeyler paylaşmak güzel yoksa ben kimse için gecelere kadar durmam face de filan kafam çok karıştı.eğer gerçkten arkadaşı olarak görüyorsa bende çıkarmalıym bu düşünceleri kafamdan henüz çok yeni bu olaylar...

Lürfeeen yardım edin bana..

karanlık_perisi 11 Temmuz 2010 15:43

Sana kendini belli etmeye çalışıyodurrr seni anlamak için daha çok yakınlaşmak için daha çok çaba sarfediodur msla benim erkek arkadaşım bana sevgili olmayı teklif etmeden önce hep sevdiğim çklotayı çiçegi rengi vs... şeyleri sorardı :uf:

The Unique 12 Temmuz 2010 11:36

Ben söyleyince, “bende” diyor..
“Seviyor musun ?” dediğimde “Evet” diyor..
Peki Acaba Gerçekten “BENİ SEVİYOR MU ?”

Erkekler ve kadınlar farklılar bunu anladık artık..
Hem hissettiklerinde, hem de hissettiklerini dile getirmek ya da belli etmekte farklılar..
Biz kadınlar, bazen, erkeklerin yolladığı “SEN SEVİYORUM” sinyallerini alamıyor olabiliriz…
İstisnalar kaideyi bozmuyor olsa da, hemen hemen her erkeğin gerçekten sevdiğine işaret eden bazı noktalar var..
Neler mi ???
Erkeklerin çoğu annelerinin düşüncelerine çok önem veriyor; eğer bizi anneleri ile tanıştırıyorlarsa…
Tuttukları takımın maçlarını seyretmek onlar için çok önemli; eğer maç seyrederken bile bizi yanlarında istiyorlarsa….
Genellikle televizyon kolik olurlar ve etrafı pek duymazlar o sırada; eğer en sevdiği program sırasında bile dinliyorsa…
Çoğu erkek dış güzelliğe önem verir; eğer kendimizi en çirkin hissettiğimiz anda bile sarılıp öpüyorsa….
Özür dilemek onlar için çok zordur; eğer haksız olduğunu kendiliğinden kabul ediyorsa…
Bunlardan bazıları….
Erkeklerinde duyguları olduğunu sadece ifade etme şekillerinin bizden farklı olabildiğini unutmayalım…
Sevildiğini “gerçeten” hisseden çoğu erkek “gerçekten” seviyordur…

Misafir 13 Temmuz 2010 19:41

bir erkeğin sevip sevmediğini nasıl anlaşılır ?

bir erkeğin sevip sevmediğini anlamak zaman alır demekle söylemekle anlaşılmaz yaşamak lazımdır. şimdi kendi durumuma qeliyim. yaklaşık 15 qün olucak biriyle beraberim gerçekten çok seviyorum onunla vakit geçirmeye doyamıyorum sözleri bakışları hiç birşeyi yapmacık gelmiyor sürekli msjlaşıyoruz mesajlarında beni çok sevdiğini bensiz olamyacağını söylüyorbulustuğmuzda da böyle işte tek huzur bulduğum yer kollarınla gözlerin gibi güzel seyler sözylüyo çıktığı bi kız vardı hazrann 6sında ayrılmslar 30da da biz çıkmaya başladık gayetde güzel gidio sevdiğini düşünüyodum taki bugüne kadar msn profiline girdim işde ayrılma tarihnde seni sensiz yasamak ölümden bile zor ayrlma tarhleryle ikisinin baş harflerini yazmıs paylaşmış 2 temmuz gibide benm adımı yazıp paylaşmış ilk buluşmamızda telefonuna bakıyordum melikem diye sim rehberinde kayıtlıydı bu ne diye sordum yemin etti silmştm bn bunu diye telefn rehberinde yok ama şimdii bunlar hepbirden aklımıkarıstırdı tekrar baktığımda yokduu şimdi benim ne yapmam lazım lütfen yardım edin çıkmazdayım sanki inanmalımıym yoksa ..

Misafir 18 Temmuz 2010 02:34

Arkadaşlar,ben birini seviyorum.3-4 yıl önce bana mesaj yazmasıyla başladı diyaloğumuz.aynı yerde çalışıyorduk.ve mesajlaşma öncesi de bana olan ilgisi çok belliydi.yalnız görüşme olanağımız çok kısıtlı.çok nadir görüşebiliyoruz dışarda.ama gayet samimi görüşmeler bunlar.işyerinde ise hiç belli etmemeye çalışıyoruz.zor bir ortamımız var.önceleri sevgi sözcükleri daha çok kullanır ve daha çok gözlerimin içine bakardı.sonra arkadaş çevresindeki lafsözden ikimiz de rahatsız olduk.görüşmeye devam ediyoruz aslında nadir de olsa.başkalarına yakınmış gibi davranıyor.diğer bayanlarla gayet rahat muhabbet ediyor.sadece benle pek konuşmuyor ve pek bakmıyor.temkinli olmaya çalıştığını düşünüyorum,öyle de söylüyor.ama bazen çok kıskanıyorum.işin kötüsü dayanamayıp söylüyorum.aramızda çok problem çıkıyor.şüpheye düşüyorum.ilgisizmiş gibi geliyor.ben de ona inat diğer beylere yakın davranıyorum arkadaşça da olsa.gözlemlediğim kadarıyla acaip kıskanıyor.kendini onlarla kıyaslıyor.yalnız ben son zamanlarda kıskançlığımdan (ve ilgisizlikten biraz da )hep bitsin diyorum. onu denemek istiyorum sanırım.bitmesin istiyor .bi kere de güven diyor.az msj yazıyor.ailesi problem çünki.farkedilsin istemiyor.bu durumdan rahatsızım..

Lone 23 Eylül 2010 14:15

Şu dünyada nsevmekten güzeli yok fakat sevdiğiniz kişi agresif utangaç seni seviyorum diyemiycek kadar gururlu ise sonunda sadece sevgini kalbine gömmek kalıyor buda insanı çok acıtıyor sevipte kavuşamamak sevipte yollarınızın ayrılması insanı çıldırtıyor geceleri uykusuzluk yaptığın hiç bişeyden tad almassın ama en güzel aşk acısı bile 3 güünde unutulur .

Bu yazdıklarım meseleyle pek alaksız olsada soruyu soran şahsiyete erkek olarak bi tavsiyem var

Madem o sana uzak duruyor sen ona sevdiğini söyle ya da önümden çekil de eğer seni seviyorsa mesajına bi müddet cevap veremez msn olayı falansa neyse detaylara girmiyorum ilk anda verdiği cevaplarda saçmalayabilir bunu sorun etme ama seni seviyosa illaki daha sonra sana bunu belli edecektir belkide aksi olur hemen boynuna atılır :teslim:

Ama ben anladımki bu karşılıklı açılmalarda sevgi uzun süğrmüyor veya ortalaması düşük önce arkadaş olacaksın sonrasında gelişlecek aşk meşk olayları daha sağlıklı bir temel oluyor o zaman

Saçmaladıysam kusura bakmayın *-)

Esmer Meleq 28 Eylül 2010 22:26

sizce benden hoşlanıyor mu?

herkese merhaba.benim sorunum şu.okulların açıldığı gün arkadaslarla kafeye gitmiştik.tam o sırada gözüm dışarıya iliti.bizim okuldan benden bir yaş büyük olan bir çocuk bana bakıyordu.ve ben bakınca kafasını çevirdi.daha sonra bir çok kez göz göze geldik.ben ona karşı bir seyler hissetmeye basladım.teneffüslerde hep dışarıdaki banklara oturmaya basladık arkadaslarla.sonra o da dışarıda banklarda oturmaya basladı.haftasonu geldi ve ben dersaneden dönerken tam karşımdan geliyordu.yanımda arkadasım olduğu halde sadece bana baktı derin derin.tabi ben de baktım ona.daha sonra okul baslayınca bir gün yine işte banklara oturmaya gidiyorduk arkadasımla.otururken bana bakmakta olduğunu gördüm.oturdum ben de ona baktım.işte sonra ikimizde kafamızı cevirdik.kaç defa yakaladım bana bakarken.bir kez gülümsedi ve kafasını karşıya doğru cevirdi.böyle utanmış gibi oldu.kızardı.yine arada bakıyordu bana.öğleyin biz bahceden okulun içine girerken onun karşısından geciyorduk.işte yine yanımda iki arkadasım vardı.ama sadece bana baktı.biraz bakıştık.okulun içinde de benim olduğum kattaki wcye gelmişti.arkasına dönüp baktı iki kez.daha sonra bir zamanda bizim oturduğumuz bankın arkasına gecti oturdu.sanki nereye gitsem peşimde gibi.sizce benden hoşlanıyor mudur? ben bu durum karşısında ne yapmalıyım.tesekkürler şimdiden...:)

Misafir 22 Ekim 2010 21:41

:)

ben komşumuzun oğlunu seviyorum o sürekli başka kızlarla çıkıyo gönül eğlendiriyo onlarla geziyo tozuyo o kızları sevdiğini sanmıyorum çünkü hep aynı şyi yapıyo çıkıp çıkıp ayrılıyo sonra da kıza küfür ediyo, bazen bana öyle birr bakıyoki gözlerimin içine bazen de görmemezlikten geliyo normalde herkesle konuşur ama bana geldi mi konuşamıyo ben de öyle erkeklerle çok samimi olan biri değilim çekingenim acaba bu yüzden mi benimle konuşamıyo yoksa seviyo mu beni bi de bana dik dik bakıyo takip ediyo gibi bana baktığını hissediyorum ama ben ona bakamıyorum gözlerimin içine bakarak birrr gülümsedi bi keresinde, beni okulda falan koruyo biri bana teklif yolladı o da hemen araştırmış o çocuğu arkime sormuş teklif mi yolladı diye benim için kavga edecekti belki de :)

Esmer Meleq 28 Ekim 2010 14:25

Ben bu hafta bir gün okula gidememiştim.ondan önceki gün de teneffüse hiç çıkmamıştım.aşık olduğum çocuk okula geldiğimde ilk teneffüs gözlerini hiç ayırmadan bana baktı.arada karşılaşıyoruz.ama gözlerini kaçırıyor.başka bir teneffüste de baktı baya bi:) bir de gecen hafta biz yukarıya çkıyorduk o aşağıya iniyodu tam o sırada koluma çarptı.sonra ben dönüp baktığımda o da bakıyordu işte .ama o an napcağımı bilemediğm.pardon dedim:) onu gerçekteeen çoook seviyorum.o çok terbiyeli,hiç bir kıza baktığını görmedim.benden baska:) dini inançları da çok iyi.bir de internette böyle aşık olduğu anlasılan videolar sözler paylaşıyor.bazen de bakmıyo gibi yapıyor.ben de anlayamıyorum.sizce bana aşık mıdır?bir keresinde de bir erkek arkadasla konuşuyordum.dik dik bize baktı.sonra da kızardı suratı bozuldu.bir de önünde telefonla konuşuyor gibi yaptım.onu elde etmek için napmalıyım.şimdiden teşekrlerr:)

Esmer Meleq 30 Ekim 2010 16:34

çok üzgünüm yaa:( ben neler düşünürken o gitmiş beni sosyal paylaşım sitesinin birinde arkadaslıktan çıkrmış:( aynı zamanda en yakın arkadasımı da çıkarmış:( ya hala inanamıyorum.acaba tam emin olamadı da hangimizin ondan hoşlandığını anlamak için hanfisi ekleyecek diye mi yapıyor?bir tanıdığımzsa naz yapıyo diyor.çok kötüyüm ya:( belki de ben inanmak istemiyorum...onuu o kadr çoook sewiyorum kiii:( yani şimdi ondan vaz mı geçeceğim:( artık ona hiç bakmayacağım..şimdi o hjala bakıyor mu die bana bakar çünkü.bu sefer ben bakmıyayım da o baksn kalsın dedim..iyi mi sizce bu düşüncem?

Esmer Meleq 31 Ekim 2010 22:20

off off hala onu çok seviyorum..Yarın bizim için çok önemli bir dönüm noktası bitanem...İlk defa seni sevmiyormuş gibi bakacağım sana..ve unutmam için elimden geleni yapacağım...madem sen istemiyorsun seni sevmemeii..madem böyle mutlu olacaksın..tek sen mutlu ol bitanem...ben yeterki unutmaya çalışayım senii mutlu olasın diye...madem sevmiyordun beni niye öyle bakıyordun bebeğim..artık o bakışların benim gözlerimde...artık hayalin olacak yüzümde...kalbimde sevgin..ama sen bunu bilmeyeceksin...belki de hayırlısı böyledir değil mi..eğer sen beni silmeseydin ben sana açılmayı düşünüyordum..belki de sen en iyisini yapmışsındır bebeğim..seni çok ama çok seviyorumm...(tabii ki içimden..:()

Esmer Meleq 5 Kasım 2010 16:27

ya arkadaslar benim önceki yazdıklarıma bir baksanız lütfen:) şimdi de sevdiğim çocuk o kadar olayın üstüne bana baktı.arkadaslarım sana aşık kesin bu çocuk dediler.bence de öyle ama.s daha sonra bahceye çıktığımızda arkadasıyla önümüzden geciyorlardı.bu gelmek istemiyo gibi yaptı.aarkadası zorla cekti ilk adımı sen at dedi.sonra bunlar banka oturdular işte bu bana bakmaya basladı.biz de önceki olanlardan dolayı kalktık gittik.kalsn öyle diye.sonra gittiğimiz yere bakıp bizi işaret etti.s ben de anlayamadım nolur yardımcı olun çok önemli lütfen...

badboys11 30 Kasım 2010 17:54

Merhaba....
Benim çıktığım bir kız var. Bana soğuk davranıyor. En yakın arkadası yakın bi arkadaşım.Soruyorum neden böyle soğuk davrandıgını bni sevmiormu acaba diorum. Arkadasıı hayrr sacmalama seni cok sewyr ama utanyr cekinyr konsmaya heyecanlanıyr dior. Bn bu kızla öncedende ckmştm ayrlmştk. ayrılma nedenimiz ailesi duyunca ayrlmak zorunda kaldığını söylüyor. Daha öncede ayrıldıgı içn güvenemiyorum.Kız yakın arkdasm kardesm dediğim bi arkadasıma daha yakn dawranıyr 3 ümz olnca onunla daha cok shbt ediyr. Ona daha ilgili gibime geliyr. Geçenlerde sordm ayrlmak istiyorsan uzatmayalım dedim. Sen ayrılmak istiyosan önmli dgil ama Ben seni çok seviyorum dedi. Ama soğk dawrnyr bana Blemiyrm herkes onun bni sevdgini söylyr ama o bna sğuk dawranıyr. Ona neden bna karşı sğuksn dedigmde senle int. ortamında rahat rahat konusablyrm ama yüz yüze biraz utanyrm dedi. Arkadaslarımla daha samimi oldugunuu soyleynce kıskanc oldugumu düşndü böyle şeylere gelemem dedi. Sen bni sevmiomsn dediğmde. Seni seviyorum inandrmak içn ne yapmalym dedi. Ama arkadasmla daha samimi Bn dısarı ckalım dediğimde İzn wermiyor ailem dışarı ckmama dior. Aynı şeyi arkadasm söyleynce direk kabl ediyor kafam Cokk karışıkk:( ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim:broken::broken::dontknow::cry::cry:

Misafir 4 Aralık 2010 02:20

anlasılması zor

arkadaslar ben anlayamıorum nasıl oldugunu bi gün gercekten sevdigini söleyip sonra askere gidicem 15 ay kalbine baska biri girebiir yada evlenmek isteyebilirsin arkadas kalalım demesi ne anlama gelio ben bunu anlamadım

Misafir 9 Aralık 2010 21:24

Bir erkek aşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz

Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz.

İltifat eder
Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar "Benim için iç güzelliği önemli fiziki değerlere çok önem vermem" deseler bile mutlaka dış güzelliğe bakarlar öncelikle bir erkek âşık olduğunu ilk olarak sizi baştan aşağı süzerek belli eder.

Giyiminize makyajınıza yüz hatlarınıza kilonuza el- ayak bakımınıza saçlarınıza kalçalarınıza göğüslerinizegözlerinize… Kısacası onun tarafından baştan sona fiziksel bir sınavdan geçirilirsiniz. Sınav bitiminin ardından "Ne güzel gözlerin var" "Saçlarını çok beğeniyorum" "Mini etek sana çok yakışıyor" gibi iltifatlarla karşılaşmaya başlarsınız.

Sözün kısası iç güzelliğiniz de olsun ama yine de siz her zaman güzel ve bakımlı olmaya gayret edin. Çünkü bir gün mutlaka bir erkek tarafından iltifat alacaksınız.

Dinler
Eğer bir erkek sizden hoşlandıysa ses tonunuzu diksiyonunuzu; kısacası onu sözlerinizle nasıl etkileyeceğinizi merak eder. Yanınıza gelip sizinle konuşmak ve sorular sormak ister. Mümkün olduğunca ikinizin de hoşuna gidecek güncel konular bulmaya çalışın. Ona soracağınız sorular hem kendisiyle ilgilendiğinizi gösterecek hem de onun nelerden zevk aldığına dair size ipuçları verecek.

Erkekler güldüren ve zeki kızlardan hoşlanırlar. Örneğin ona çocukluğunuzun komik anılarını anlatabilirsiniz. Ayrıca tane tane konuşmaya gayret edin. İyi bir diksiyon ve etkileyici bir ses tonuna önem verdiklerini de unutmayın.

Fedakâr olur
Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa içgüdüsel olarak sizi korumak ister örneğin kalabalık ortamlarda rahatsız olduğunuzu düşünürse sizin için tartışmaya girebilir. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır.

Sağlığınızın ve keyfinizin yerinde olmasını herkesten çok o ister. Sizi her koşulda korumaya çalışıp üzülmemeniz için elinden geleni yapar.

Zaman ayırmanızı ister
Bir erkeğin hayatta en önem verdiği şeylerden biri de ilgilenilmektir. Kısacası ona önem vermenizi ve onunla vakit geçirmenizi bekler. "Bu akşam ne yapıyorsun?" "Kiminle çıkıyorsun?" "Seni evine bırakmamı ister misin?" gibi hafif kıskançlık kokan sözlerle de hayatınıza dâhil olmaya çalışır.

Onunla ilgilendiğiniz zaman mutlu olup ona vakit ayırmadığınız zamanlarda ise kıskançlık duyguları ön plana çıkar. Eğer bir akşam eski aşkınızla yemeğe çıkacak olursanız "Neden ne gerek var ki?" veya "Ben varken neden onunla yemeğe çıkıyorsun?" gibi onlarca soruyla karşılaşabilirsiniz. Yani dikkat! İlişkinizin tehlikeye girmesini istemiyorsanız eski sevgililerinizle görüşmemeye çalışın. Eğer görüşecekseniz de bunu ölçülü tutmaya çalışın.

Bilin ki o sadece sizin tarafınızdan ilgi görmek istiyordur. Ona olan konsantrasyonunuzun azaldığını hissettiği andan itibaren aklına "Acaba başka bir erkek mi var?" sorularını getiriyor olabilir.

Her halinizle güzel bulur
Elbette ki de saçlarınız yapılı olduğunda ve ışıl ışıl parladığınızda size iltifat etmesini doğal karşılıyor olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan gece uyuyana kadar geçen her saniyenizde ister bakımlı görünmek için tonlarca para harcayın isterseniz de en doğal halinizle makyaj bile yapmadan gezin o sizi yine de güzel bulacaktır. Bu durumda gözü sizden başkasını görmüyor demektir.

Öncelik sizsinizdir
Seven erkek sevgilisine öncelik tanır. Onun için siz zaman zaman ailesinden ve en yakın arkadaşlarından bile önce gelirsiniz örneğin kız kardeşiyle ve sizinle alışverişe çıktığında en güzel kıyafetleri öncelikle size alır. Önce sizin iyi olmanızı sizin gülmenizi ve mutlu olmanızı ister.

Soğuk bir yerde sizden başka üşüyen biri varsa ceketini önce size verir hasta olduğunuzda işine gitmek yerine önce sizi ziyaret eder hafta sonlarını ailesiyle geçirmek yerine sizinle program yapmaya çalışır. Çünkü siz onun hayatının en önemli değerisinizdir.

Arzular
Seven erkek sizinle vakit geçirdikten ve özel pek çok şey paylaştıktan sonraki aşamada sizi yatakta da tanımak ister. Düzenli bir ¤¤¤¤ hayatı arzular ve sizden uzakta kalmaktan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden siz siz olun onunla baş başa kalabileceğiniz tekliflere "Hayır" demeyin.

Birlikte olduğunuz erkek tarafından arzulanmanın kendinizi çok iyi hissettireceğinden ve bu özel anların ilişkinizi daha da güçlendireceğinden şüpheniz olmasın.

Siz de onu özlediğinizi belli etmek için iş dönüşünde onunla romantik bir yemek planlayabilir hatta yemeği kendiniz pişirebilir ve sonrasında da ona istemiş olduğu "sıcak" ortamı hazırlayabilirsiniz. Sizin tarafınızdan hazırlanmış bu küçük sürpriz emin olun ki çok hoşuna gidecektir.

Aşık Erkek Neler Der?
Gözlerin çok güzel bakışların beni çok etkiliyor.

Hafta sonu benimle tatile çıkar mısın?

Cep telefonunda numarası olan Mehmet kim arkadaşın mı?

Aşkım beğendiğin ayakkabıların siparişini verdim.

Haftanın birkaç günü benim evimde kalmak ister misin?

Odamdaki dolabın bir bölümünü senin eşyaların için boşalttım.

Makyaj yapmasan bile sen her halinle bütün kadınlardan daha güzelsin :)

Misafir 15 Aralık 2010 20:28

ben diyorumki o sewdiği kız karşısında bi erkekle konusuyosa o erkekte inat olsun die bi kız arkadasının yanına gider bnce bole bnada ilk basta ole olmustu arkadaslarıyla konusurken gozleri bndeydi bnce sizde ole anlayın

Misafir 18 Aralık 2010 19:59

mesela erkekler cesur kızlardan hoşlanır mı? bide mesela tüm okul sirke gitmiştik ben piton tuttum,boynuma doladım falan sonra benden başkada kimse cesaret edemedi.ve sevdiğim kişi de ordaydıı ve beni izledi.. bu arada ben 7. sınıftayım o 8. sınıfta. sirk dönüşü okula geldik onun sınıfının erkekleri bana sorular sormaya başladılar o da ordaydı ama soru sormadı mesela yılanı tutmak nasıl bir histi hiç korkmadın mı falan diye sordularr...ben anlatırken herkes bana bakıyoo..oda bana utangaç utangaç bakıyooduu,elleri cebindeydi,çok utangaçtı ve bi gözlerime bi yere bakıyodu sonra tekrar benim gözlerime bakıyoduu...ve bana hep dokunmaya çalışıyoduu...habire bakıyo utangaç utangaç mesela onunla 10 saniye falan bakıştığımız oldu...arkadaşlarımız hep dalga geçiyo işte sevgililer falan diyoo..benim ona aşık olduğumu söylüyolar ama ben yalanlıyorumm...ve onunla eskiden iyi arkadaştık hatta kavga bile ederdik amaa bu şakalar yapılmaya başladığından beri konuşamıyoruz yanlış anlaşılmasın diyee ama onunla hep bakışıyoruzz...sizce benden hoşlanıyor olabilir mi bide erkekler cesur kızlardan mı hoşlanır daha doğrusu erkekler nasıl kızlardan hoşlanır ve asıl sorum O BANA AŞIK OLMUŞ OLABİLİR Mİ??? lütfen yorum yapın cevaplarınızı bekliyoruuumm.... =D

Teamoore 23 Aralık 2010 01:59

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1904128)
mesela erkekler cesur kızlardan hoşlanır mı? bide mesela tüm okul sirke gitmiştik ben piton tuttum,boynuma doladım falan sonra benden başkada kimse cesaret edemedi.ve sevdiğim kişi de ordaydıı ve beni izledi.. bu arada ben 7. sınıftayım o 8. sınıfta. sirk dönüşü okula geldik onun sınıfının erkekleri bana sorular sormaya başladılar o da ordaydı ama soru sormadı mesela yılanı tutmak nasıl bir histi hiç korkmadın mı falan diye sordularr...ben anlatırken herkes bana bakıyoo..oda bana utangaç utangaç bakıyooduu,elleri cebindeydi,çok utangaçtı ve bi gözlerime bi yere bakıyodu sonra tekrar benim gözlerime bakıyoduu...ve bana hep dokunmaya çalışıyoduu...habire bakıyo utangaç utangaç mesela onunla 10 saniye falan bakıştığımız oldu...arkadaşlarımız hep dalga geçiyo işte sevgililer falan diyoo..benim ona aşık olduğumu söylüyolar ama ben yalanlıyorumm...ve onunla eskiden iyi arkadaştık hatta kavga bile ederdik amaa bu şakalar yapılmaya başladığından beri konuşamıyoruz yanlış anlaşılmasın diyee ama onunla hep bakışıyoruzz...sizce benden hoşlanıyor olabilir mi bide erkekler cesur kızlardan mı hoşlanır daha doğrusu erkekler nasıl kızlardan hoşlanır ve asıl sorum O BANA AŞIK OLMUŞ OLABİLİR Mİ??? lütfen yorum yapın cevaplarınızı bekliyoruuumm.... =D

Erkekler genellikle cesur kızları severler. Tabi cesur olunca da erkek gibi değil, cesur bir hanımefendi olarak:) Senin o aksiyonundan etkılendı. Sana karşı aşk-meşk konularında hisleri muhtemelen var diye pek etkisiz kalıyor oğlan. Sen zaten onu anlamışsın çok iyi gözlemlemissin yapdıklarını. Utanması boşa değil. Sana karşı sıcakmış. Aşık oldu diyemeyiz bir insan öyle kolay aşık olamaz ama etkileniyor senden belli. Erkekler samimi ve sevimli kızları sever genellikle. Bol şanslar.

Misafir 2 Ocak 2011 18:25

Acill yardımm

arkadaşlar ben sınıftan bi çocuğun beni sevdiğinden şüpheleniyordum aynı sınıftayız geçen sene din kültürü dersinde resim yapıyordu yaptığı resmin arkasına adımı büyük harflerle yazıp kalp içine almış gördüm bana gülümsüyordu bu senede aynı kursa gidiyorduk ama o bıraktı ben sen kimi seviyorsun dedim bi kız varmış bizim mahalladenmiş falan uydurmaya başladı inanmadım başka kimseye bahsetmemiş bu kızı bana bahsetti ama ben onun bahsettiği kızı değil beni sevdiğini düşünüyorum onun beni sevdiğini daha açık olarak nerden anlayabilirim bide bu anlattığım olaylara bakarsak beni arkadaş olarak mı yoksa aşk olarak mı seviyo YARDIM EDİN ACİLL!!! onunla konuşucaktım bu konuda sınıftakilerden rahat gelmiyordu sizce o kızdan bahsederken benim tanıdığım bi kız olduğunu söylerken bana yakınlığını mı belli etmeye çalışıyordu yardım acillll öğrenmek istiyorum kimi sevdiğini :)

Misafir 2 Ocak 2011 18:39

yardımm

ben sınıftan bi çocuğun beni sevdiğini düşünüyorum geçen sene din kültürü dersinde resim yapıyordu kağıdın arkasına adımı büyük harflerle yazıp kalp içine almıştı yazdığını gördüm arkasını döndü kağıdı gösterip gülümsedi dersten çıktığımız zaman sınıftaki arkadaşlarıma söylediğim zaman kesin bu çocuk seni seviyo diyolar bidee OoOo sesleri sınıfta yankılanıodu din kültürü dersine girmeden öncede 10 saniye bakıştık sonra ben yüzünde bişe var deyince önüne döndü bu sene aynı kursa gidiyoruz ama o kursu bıraktı ben kursta ona sen kimi seviyosun diye sormuştum bi kızdan söz etmeye başladı konunun içinde yine ben vardım bu kızı ben tanıyomuşum güya o bahsettiği kız bizim mahalledeymiş ama bizim mahallede öyle isimden bi kız yoktu ben yalan söylediğini anlamaya başladım çünkü doğrulukmu cesaretlikmi oynarken sen kimi seviyosun diye yine sordum hiç kimseyi dedi bende hadi ordan yalancı dedim berna diye bi kız vardı dedim kim o be dedi ben zaten yalan söylediğini ordan anladım bence bana yaklaşmak için sizin mahallede falan dedi anlattığım bu olaylara bakarsak sizce bu çocuk beni arkadaş olarak mı yoksa aşk olarak mı seviyodur YARDIM LÜTFENN!!!

Misafir 2 Ocak 2011 19:39

:D belki karıştırırsınız diye yazdım onu ama lütfen acill napabilirm bu soruma acil cevapp bu çocuk sizce beni aşk olarak mı arkadaş olarak mı seviyodurr :)

The Unique 15 Ocak 2011 01:33

Bunu senin anlaman lazım gözler herşeyin habercisidir o kızı sevmiyor seni kıskandırmak istiyorda olabilir seni sevme ihtimali var mı bilemiyorum gönül işi bu kimsenin tekelinde değil ne yazık ki ama sen bi sevdiğin çocuğa ona ilgin olduğunu hissetirmeye çalış ama unutma sevgi zorla veya tehditle olacak iş değil kolay gelsin ama önce derslerinle ilgilensen daha iyi olur : )

Misafir 16 Ocak 2011 21:38

o kızı anlatırken sanki böyle heyecanlı gibi mi yoksa uydurur gibi mi ifade takınıyo yüzüne burdan da anlayabilirsin benim de sınıftan şüphe ettiğim biri var bi gün kendi kendime diyorum ki ya işte bu çocuk kessin beni seviyo bi gün de diyorum ki yok canım bana bakmaz bile diyorum bazen çok yakın bazen çok uzak duruyo bana :) anlayacağın o seni sevebilir uyduruyo olabilir o bahsettiği kızı da sevebilir bence ona ne hissettiğini belli etmeye çalış

Misafir 28 Ocak 2011 12:48

meraba ben bizim sınıftaki bir çocuğa çok aşığım ama işler biraz karışık yani şimdi şöyle anlatayım
benim sevdiğim çocuk benim en yakın arkadaşıma çıkma teklif etti tabi o zamnalar daha okulun ilk başlarıydı bende o en yakın arkadaşımda okula yeni gelmiştik ben arkadaşımdan daha önce gelmiştim ve o çocuğu ilk ben gördüm yani çok yakışıklı gerçekten çok seviyorum.neyse bu çocuk arkadaşıma çıkma teklif etti . tabi duyunca delirdim ama belli etmedim sonra bu çocuğun yani sevdiğim çocuğun en yakın arkadaşıda bana çıkma teklif etti kısacası işler sarpa sardı.ben arkadaşıma o çocuğu sevdimi söyledim oda çok şaşırdı ama söyleyince havalandı. tabi bizimki.neyse bu çocuk ne bileyim biraz garip bana birgün çoooooooook iyi birgün çok gıcık davranıyor hiç kötü davranmıyor tabi ama bazen beni sınofta ağlayacak duruma getiriyor yani o olunca konu hassaslaşıyorum.söylediği her şey zoruma gidiyor.neyse onu sevdiğimi çocuk sanki biliyor yani anlamış hissediyor gibi ama yine deemin değilim ve sürekli derslerde göz göze geliyoruz yani doğrusu ya ben ona bakarken yakalanıyorum ya da o bizim oraya yada bana yada arkadaşıma ben yakalıyorum onu oda gözgöze gelmekten çekiniyor benimle. yani normalde konuşurken göüzmün içini bakıyor bense yine kaçırıyorum ama normalde gölerini kaçırıyor benden belkide oda hoşlanıyordur.bilmiyorum yaniiii lütfen yardım edin bana hiçbir fikrim yok onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağım yalvarrım çözüm yolu gösterin bu arada adım ayşe

Misafir 28 Ocak 2011 18:28

ben bir erkek olarak şunu diyeceğim arkek utangaç olular tabi bazıları yanından geçmek istemezler gözlerin onun üstündeyse göz göze geldinizde çeviriler ama o erkeğe küçük lakaplar takarsanı yani sivrisinek felan gibi uğraşırsnız oda birazda olsa utangaçlı gider ve bende şöle olmuştu sevdiğim kız bana öle demişdi bende şakasına yitim ve o anda göz göze geldik bi yandan konuşuyok bi yandan gözlerimizin içine bakıyok yani aşık oldumu o anda anlaış olabilir ve bide şöle anlarsın sen ondan makas veya başka şey istersin ve oda sana kimin oldunu düşünmeden veriri ve verirken gözüne bakmaz önüne bakar ve yanındaki insanlar bunu anlar bende böle olmuştu ve sevdiğim kızın yanındaki kız bana ters ters bakmışdı ama her erkek böle olmaz 1. utanır 2 göz göze gelmekden utanır ama bazende uzun uzun bakar 3.yanından önünden geçmez 4.yaptığın mal gibi şakalara güler ama her erkek böle olmaz çok ama çok seven erkek böle olur

Misafir 28 Mart 2011 09:49

aşk

insan aşık olunca gözü hiçbirşey göremez mesela ben aşık oldum gözüm hep aşık olduğum kişiye BAKARRR...AŞK ALDATMAK DEĞİL SEVMEKTİR bu hep böyledir

Misafir 29 Mart 2011 00:56

aşk

Birini seviyorum. adı ???. aynı sınıftayız. gözlerim gözlerine bakınca ayıramıyorum. oda gözlerimin içine bakıyor. ama sürekli bana sataşıyor. benim bir çocuğu sevdiğimi söyleyip dalga geçiyor. tüm kızlarla içli dışlı. bazen çok yakın bazende uzak oluyoruz. hiç kimseye onun gibi bakamıyorum. onu çok kıskanıyorum. onu seviyorum. ama o beni seviyor mu işte bundan emin dğeilim? o da gözlerimin içine bakıyor. arada beni sevdiğiyle ilgili şakalar yapıp gülüyor. ciddi olmuyor. onun yanındayken yanlış bir hareket yapmaktan korkuyorum. beni sürekli kızdrıyor ve bana vuruyor. yani sürekli kavga ediyoruz. ama onu çok seviyorum kimseyi sevmediğim kadar . bunu kimseylede paylaşamıyorum. arkadaşlarım onu sevdiğimi düşünüyor. onlar benim kardeşim gibi herşeyimzi biliriz. ama ... söyleyemiyorum işte. ayrıca gerçek aşk olmamasından da korkuyorum. çnkü ben çok şıp sevdi biriyim. her gördüğüm bana ilgi gösteren tatlı birine aşık olabiliyorum. daha önce çok kişiyi sevdim. acaba buda onlar gibi geçici mi? yoksa gerçek mi işte bunu anlayamıyorum. sadece yazarak içimi dökebiliyorum. kimseye anlatamıyorum. bana aşkla ilgili şarkılar söylüyor ama gülüyor sonrada. başka kızlarada çok yakı davranıyor. benimle yaptkları ne biliyim.. sanki her kızla yapıyor. yani özel bişey yok. sürekli bana bi laf sokmaları çabalarında. bense her dk arkama dönüp bir bahaneyle onu görme çabasında.. hiç böyle duygularım olmamıştı. bilmiyorum hiç bir şey bilmiyırum.. ayrıca bir hafta öncede. bir çocuk arkadaşını kovalıyordu arkadaşı yanıma gelip bu seni seviyor dedi ve kaçtı seviyor dediği çocukta onu kovalamaya çalışıyordu. hiç düşünmezdim onun benden hoşlanacağını. ama emin değilim işte. ya beni değilde başka birini gösterdiyse. o çocuk sürkeli devamsızlık yapıyor ve onu özlüyorum yokluğu acı veriyorum. çok karmaşık duygular içerisindeyim. ayrıca dersanede bir çok (herkese böyle davranıyor) gözlerimin içine bakıyor. bir kere öyle içten bir şekilde baktım ki utanıp gözlerimi kaçırdım. o da kaçırdı. sonra ben takrr bakınca o da bakıyordu. o tür kaşar kızlardan olduğumu düşünmeyin. sadece şıp sevdiyim. kararsızım kimi sevdiğime kimin benim gerçek aşkım olduğuna karar veremiyorum sadece..

Misafir 8 Nisan 2011 11:57

bizim mahallede bi çocuk war 4 seneden beri onu sewiyorum hiç konusmuyoruz ama oda bana karsı busene bi ilgi göstermeye başladı hala konusmuyoruz ama onun yanından geçerken bana baktığını görüyorum arkadaşlarıda ben ordan geçerken hemen onu çağırıyolar benim hakkımda konustuklarını hissediyorum yanımdan geçerken bana canım birtanem gibi sözler söylüyor aa hala adım atmış değil arkadaşlarım kendini senin yanına yakıştırmıyor olabili diyolar yada senin sevgilin olduğunu düşünüyor olabilir diyolar vs. ama ilk adımında benden bekliyor olabilirde bi konudada o bna bakınca ben onu tersliyorum neden bakıyosun diye

Saat: 16:04
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık