MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook şifremi hatırlamıyorum, ne yapabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/217834-facebook-sifremi-hatirlamiyorum-ne-yapabilirim.html)

Efulim 24 Nisan 2010 12:37

Alıntı:

seds adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1763929)
facebook şiremi unuttum ne yapabilirim?? aci lütfren

Facebook sayfasında mail adresinizi girip "şifreni mi unuttun'a" tıklayın.

Facebook!a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize yeni şifre almanızı sağlayacak bir link gelecektir. O linke tıklayarak yeni şifre kaydedip facebook sayfanıza ulaşabilirsiniz.

E - posta adresinize link gelmesi bazan süre alabiliyor, bekleyin mutlaka gelecektir. Bazen de gelen onaylama linki Spam (gereksizler) klasörüne düşebiliyor. bakacağınız posta adresi mutlaka kayıtta kullandığınız olmalıdır.

Reset Password | Facebook <<< linke tıklayıp yeni şifre isteğinde bulununuz .

Misafir 2 Mayıs 2010 11:05

facebook şifreme nasıl ulaşabilirim

Misafir 12 Mayıs 2010 17:00

yaaa şifremi değiştirdimmm ama ne olduğunu hatırlamıyorumm nasıl bulucammm yardım edinnnnnn

aceleci 31 Mayıs 2010 14:37

facebook şifremi unuttum aynısını istiyorum çünkü o şifre önemli bi yerinde şifresiyd

lütfen çok acil eski şifremi geri istiyorum metehan mercan

aceleci 31 Mayıs 2010 14:43

aceleci

facebook şifremi unuttum nasıl bulabilirim aynısını

Misafir 25 Haziran 2010 13:39

of onay kodu gelmiyorr :(

Ben şifremi unuttum ve meseneme onay kodu yolluyorum gelmiyo nasıl yapacağim bilmiyorum çok acil yardım edermisiniz :( :S

Daisy-BT 25 Haziran 2010 14:16

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1768912)
facebook şifreme nasıl ulaşabilirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1774961)
yaaa şifremi değiştirdimmm ama ne olduğunu hatırlamıyorumm nasıl bulucammm yardım edinnnnnn

Alıntı:

aceleci adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1783649)
lütfen çok acil eski şifremi geri istiyorum metehan mercan

Alıntı:

aceleci adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1783654)
facebook şifremi unuttum nasıl bulabilirim aynısını

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1794477)
Ben şifremi unuttum ve meseneme onay kodu yolluyorum gelmiyo nasıl yapacağim bilmiyorum çok acil yardım edermisiniz :( :S

Facebook sayfasında mail adresinizi girip "şifreni mi unuttun'a" tıklayın.

Facebook!a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize yeni şifre almanızı sağlayacak bir link gelecektir. O linke tıklayarak yeni şifre kaydedip facebook sayfanıza ulaşabilirsiniz.
E - posta adresinize link gelmesi bazan süre alabiliyor, bekleyin mutlaka gelecektir. Bazen de gelen onaylama linki Spam (gereksizler) klasörüne düşebiliyor. bakacağınız posta adresi mutlaka kayıtta kullandığınız olmalıdır.

Reset Password | Facebook <<< linke tıklayıp yeni şifre isteğinde bulununuz .

Misafir 5 Temmuz 2010 01:13

facebook şifremi unntum seçeneğinden gerekli işlemleri yapmama rağmen her seferinde işlem başarılı görünüyor ve
Lütfen sabırlı ol; e-posta iletimi gecikebilir. Eğer bu e-postayı almazsan, yukarıdaki e-posta adresinin doğru girildiğini ve istenmeyen e-posta veya spam kutunu ya da filtreni kontrol etmeyi unutma.

yazısı çıkıyor ama gelen bir mail yok..yardımcı olabilirmisiniz...aynı msn i yeniden üye olmak için denedim ama kayıtlı diyo izin vermiyo ama msn bende ve mail gelmiyor...gelen kutusund-gereksiz kutusunda hiç bişe yok

Misafir 8 Temmuz 2010 16:10

facebook şifremi unuttum nasıl giriş yapıcam

Misafir 15 Temmuz 2010 23:54

facebook şifresi

facebook şifre mi unuttum daha sonra şifre mi unuttumdan msn adresime kod gönderdim ama o kod gelmedi ne yapmalıyım

Saat: 21:39

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık