MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook şifremi hatırlamıyorum, ne yapabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/217834-facebook-sifremi-hatirlamiyorum-ne-yapabilirim.html)

Daisy-BT 16 Temmuz 2010 02:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1798116)
facebook şifremi unntum seçeneğinden gerekli işlemleri yapmama rağmen her seferinde işlem başarılı görünüyor ve
Lütfen sabırlı ol; e-posta iletimi gecikebilir. Eğer bu e-postayı almazsan, yukarıdaki e-posta adresinin doğru girildiğini ve istenmeyen e-posta veya spam kutunu ya da filtreni kontrol etmeyi unutma.

yazısı çıkıyor ama gelen bir mail yok..yardımcı olabilirmisiniz...aynı msn i yeniden üye olmak için denedim ama kayıtlı diyo izin vermiyo ama msn bende ve mail gelmiyor...gelen kutusund-gereksiz kutusunda hiç bişe yok

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1799314)
facebook şifremi unuttum nasıl giriş yapıcam

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1802253)
facebook şifre mi unuttum daha sonra şifre mi unuttumdan msn adresime kod gönderdim ama o kod gelmedi ne yapmalıyım

İşleminizi tekrar yapınız.

Alıntı:

Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1794489)

Facebook sayfasında mail adresinizi girip "şifreni mi unuttun'a" tıklayın.

Facebook!a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize yeni şifre almanızı sağlayacak bir link gelecektir. O linke tıklayarak yeni şifre kaydedip facebook sayfanıza ulaşabilirsiniz.
E - posta adresinize link gelmesi bazan süre alabiliyor, bekleyin mutlaka gelecektir. Bazen de gelen onaylama linki Spam (gereksizler) klasörüne düşebiliyor. bakacağınız posta adresi mutlaka kayıtta kullandığınız olmalıdır.

Reset Password | Facebook <<< linke tıklayıp yeni şifre isteğinde bulununuz .

Misafir 29 Temmuz 2010 21:18

facebook

ben facookumun şifresını unuttum yardımcı olurmusunuz bulmama şifremı

emin kurtulmuş 8 Ağustos 2010 20:44

şifremi unutum

shadowdancer 8 Ağustos 2010 21:02

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1806326)
ben facookumun şifresını unuttum yardımcı olurmusunuz bulmama şifremı

Alıntı:

emin kurtulmuş adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1810105)
şifremi unutum

serhat kiper 18 Ağustos 2010 16:09

face

bulamıom şifrei

Daisy-BT 18 Ağustos 2010 17:45

Alıntı:

serhat kiper adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1813905)
bulamıom şifrei

Facebook!a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize yeni şifre almanızı sağlayacak bir link gelecektir. O linke tıklayarak yeni şifre kaydedip facebook sayfanıza ulaşabilirsiniz.
E - posta adresinize link gelmesi bazan süre alabiliyor, bekleyin mutlaka gelecektir. Bazen de gelen onaylama linki Spam (gereksizler) klasörüne düşebiliyor. bakacağınız posta adresi mutlaka kayıtta kullandığınız olmalıdır.

Misafir 19 Ağustos 2010 19:38

şifrmi ontum

şifrimi ontum

Misafir 28 Ağustos 2010 16:28

ya yardım edin şifremi değiştirdiler ne yapıcam ben kötüye kullanıyorlar başvurulucak kimse varsa başvururum yardım edin neolur hiç giremiyorum açılmıyor ama kötüye kullanıyorlar yardım edin

mecit güngör 5 Eylül 2010 14:56

ben face şifremi unuttum ama eski şifremide bilmiyom napmam lazım sabahtan beri uğraşıyomda bizahmet eski faceme kavuşturun beni he

Daisy-BT 5 Eylül 2010 15:34

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1814425)
şifrimi ontum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1817965)
ya yardım edin şifremi değiştirdiler ne yapıcam ben kötüye kullanıyorlar başvurulucak kimse varsa başvururum yardım edin neolur hiç giremiyorum açılmıyor ama kötüye kullanıyorlar yardım edin

Alıntı:

mecit güngör adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1821114)
ben face şifremi unuttum ama eski şifremide bilmiyom napmam lazım sabahtan beri uğraşıyomda bizahmet eski faceme kavuşturun beni he

Saat: 14:44

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık