MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook şifremi hatırlamıyorum, ne yapabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/217834-facebook-sifremi-hatirlamiyorum-ne-yapabilirim.html)

Daisy-BT 7 Mayıs 2011 23:31

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2079678)
neden şifrem aklıma gelmiyo

Alttaki mesajda size söylenenleri uygulayın.

Alıntı:

Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2065554)
Onay, doğrulama ya da sıfırlama kodu, Facebook'ta şifrenizi unuttuğunuzda "şifremi unuttum" a tıklayınca, kaydolurken kullandığınız e-posta adresine yollanan linktir, o linke tıklayıp yeni şifre alabilir ve Facebook'u kullanabilirsiniz.

Doğrulama kodunu biz vermiyoruz. Facebooka kaydolurken verdiğiniz e-posta adresine gelecektir. İlk denemede sonuç alamazsanız tekrarlayın ve Gereksizler/Spam klasörüne de bakın._

Alttaki linklerden sonuç alamazsanız Facebook'un yardım sayfasına girip sorununuza çözüm arayın.

Yardım Merkezi | Facebook

Alttaki linklerden yararlanın.

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu E-mailinize Gelmedi mi ?

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.
_

Mailinize gelen link, şifreyi değiştirmeniz için verilir. Ona tıklayarak açılan sayfadan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Link çalışmıyorsa, tekrar şifremi unuttuma tıklayın ve yeni gönderilen linkle işlem yapın.

geylani 11 Mayıs 2011 14:00

ben şifremi unuttum facebookda

Misafir 13 Mayıs 2011 18:03

şifremi unuttum

ener 14 Mayıs 2011 12:29

Alıntı:

geylani adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2084417)
ben şifremi unuttum facebookda

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2087355)
şifremi unuttum

Onay, doğrulama ya da sıfırlama kodu, Facebook'ta şifrenizi unuttuğunuzda "şifremi unuttum" a tıklayınca, kaydolurken kullandığınız e-posta adresine yollanan linktir, o linke tıklayıp yeni şifre alabilir ve Facebook'u kullanabilirsiniz.

Doğrulama kodunu biz vermiyoruz. Facebooka kaydolurken verdiğiniz e-posta adresine gelecektir. İlk denemede sonuç alamazsanız tekrarlayın ve Gereksizler/Spam klasörüne de bakın._

Alttaki linklerden sonuç alamazsanız Facebook'un yardım sayfasına girip sorununuza çözüm arayın.

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.
_

Mailinize gelen link, şifreyi değiştirmeniz için verilir. Ona tıklayarak açılan sayfadan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Link çalışmıyorsa, tekrar şifremi unuttuma tıklayın ve yeni gönderilen linkle işlem yapın.

Misafir 26 Mayıs 2011 07:45

şifremi unuttum

Misafir 27 Mayıs 2011 13:07

sinan-0-07@hotmailcom şifremiunutum

Misafir 8 Haziran 2011 22:41

facebbok şifremi unuttum ne yapabilirim

Daisy-BT 8 Haziran 2011 22:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2099308)
şifremi unuttum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2100572)
sinan-0-07@hotmailcom şifremiunutum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2109655)
facebbok şifremi unuttum ne yapabilirim

_

derya polat 14 Haziran 2011 12:55

facebook

şifermi bilmiyorum msn şifremi unuttum facebook ta :(

Misafir 17 Haziran 2011 16:59

ŞİFREMİ UNTTUM YARDIMMMMMMM

Saat: 17:14

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık