MsXLabs
Sayfa 4 / 9

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Windows siyah ekran hatası neden olur, çözümü nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/227628-windows-siyah-ekran-hatasi-neden-olur-cozumu-nedir.html)

osman6 7 Mart 2011 16:07

XP Kurtarma Konsolu VE Siyah Ekran

Arkadaslar Öncelikle Merhaba Benim Pc Virüs Girdi Ve kayıt deffterinde bir dosya sildi herhalde cünkü pc acınca bana windows\config flan diyor onarmak icin r flan basın diyor ve ben bunu arastırdım kurtarma konsoluyla yapıcaz ve yaptım kurtarma konsoluyla yaptım ve pc acıldı ama nasıl windows cıkıor ve altında yüklüyor yüklüyor sonra siyah ekran gelior kalıyor dahada bişi yok bütün herşeyi denedim olmadı nasıl yapa bilirim

Bide Üstüne format attım yani 2 tane xp oldu digeri üste anlattım dieride yeni kurdum ve digerine girince sorun yok normal girioyr ama ona girince pc siyah ekran geliyor donuryor şimdide tşk

Misafir 16 Mart 2011 14:51

bilgisayarın ekranı siyah oldu neden bilgisayarın ekanı

neden bilgisayarın ekranı siyah oldu.

Misafir 14 Nisan 2011 00:49

bilgisayarımı actımda siyah ekran acılıyo ve sadece belgelerım acılıyo baslat yada masa üstü yok

stex123 24 Nisan 2011 10:19

Windows 7 siyah ekran sorunu

Merhaba.Benim bilgisiyarımı 2-3 hafata önce açtığımda,ekran simsiyah yani hiç birşey gözukmuyordu.Mousende sağ tık bile gelmiyodu.Başlat menüsüde yok.Bana bir çare bulabilirmisiniz.denetim masası ile sadece bilgisayarım açılıyor.

Fırtına 24 Nisan 2011 12:55

Windowsunuz orjinal midir? orjinal olmayan windows sürümlerinde siyah ekran sorunu yaşanır genel olarak. eğer orjinal windows ise bu tür siyah ekranların olması durumunda sisteminizi 3 yada 4 hafta geriye almanızı tavsiye ederim. eğer bu şekilde düzelme olmaz ise size tavsiyem dosyalarınızın yediğini alıp format çekin.

Bilgisayarıma sağ tıklayın, gelişmiş sistem ayarlarına gelip sistem koruması sekmesine tıkladığınızda karşınıza sistem geri yükleme seçeneği çıkacaktır oradan geri yükleme noktası oluşturup denemenizde fayda var.

stex123 24 Nisan 2011 16:02

windows orjinal.dediğinin yapıcam inşallah olur

Misafir 25 Nisan 2011 14:20

bilgisayarda açılıyor ve direk belgelerim geliyor bursdsn içindeki diger kısımlara ulaşıyorum ama belgelerimi kapattıgımda simsiyah bie ekran geliyor ve bsşka bir şeye ulaşamıyrsn.mause var o kadarrrrrr nasıl çözebilirimm. başka bir arızada yoksa usb de çalışmıyorrrrr.

Misafir 10 Haziran 2011 09:05

arkadaşlar windovs öğesinde yetkisiz değişiklik die hata verio lütfen yardım ama yan hesapta öle oluo

Misafir 9 Temmuz 2011 19:48

EKRAN

leptopu 2 sene önce almıstım son zamanlarda çok sık sorunlar yasadım mesela batarya bozuldu tuslar basmadı vs. şimdide bılgısayarın açma tusuna basıyorum siyah bir ekran geliyor 10 15 kere resetledıkten sonra acılıyor lutfen acil olarak cevap yollayın. şimdiden tesekkurler
CASPER MAĞDURLARI....:D

Misafir 12 Ağustos 2011 18:46

arkadaşlar benim ekran simsiyah kesenjal sosial izin vermedi yazıyo napmam lazım....

Saat: 17:08
Sayfa 4 / 9

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık