MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/229638-facebookta-profilime-koydugum-resimleri-nasil-silebilirim.html)

Ziyaretçi 28 Ocak 2009 14:13

Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim?

Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim?

RuffRyders 31 Ağustos 2009 05:22

Facebook'da profil resmi silmek için profilinizdeki mevcut profil resmini tıklayın ardından profil resimleriniz çıkacaktır... Açılan sayfada resimlerin üst kısmında "Fotoğrafları Düzenle" yazısı mevcut bu yazıyı tıklayın liste şeklinde resimleriniz sıralanacaktır silmek istediğiniz resmin altında "Bu fotoğrafı sil." kısmını seçin ve son olarak değişiklikleri kaydet yapın..

pronomix 24 Eylül 2009 00:27

senin albümündeki resim muhtemelen sana ait değildir.. etiketlenmiş resimdir die tahmin ediyorum...etiketlenmiş resimlerde resmi sil tuşu olmuyor.. böyle resimlerde, resmin altında senin ismin yazar... onun yanında etiketi sil yazısı var.. ona tıklarsan resimde silinmiş olur... kolay gelsin...

Misafir 25 Kasım 2009 12:17

eğer biri senietiketlemişse senin adının yanında etiketi kaldır yazar , ona basarsan resim daha profilinde gözükmez

RuffRyders 27 Aralık 2009 17:01

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1627149)
facede fotomu eklemiş bri sylüyorum silmio yardımcı olurmusunuz nsıl silebilirim???

Söz konusu resmi açıp "Bu Fotoğrafı Şikayet Et" yazısını tıklayın açılan ekranda nedeni belirtin ve Gönder'i tıklayın.

Ben açıkçası Facebook'u böyle konularda çok gevşek buluyorum arkadaşımın kuzeniyle ilgili yalan yanlış karalayıcı Grup açılıp resimleri kullanılmış haftalarca hatta aylarca şikayet etmemiz sonucunda silinmişti. Yani Facebook yetkilileri biraz gevşek ve töleransları abartılı derece fazla... ^o)

LaDy 19 Şubat 2010 20:18

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1701520)
facede etiketlenmiş fotolari nasil sileriz

Sizin etiketlendiğiniz bir fotoğraf'ın sadece etiketini silebilirsiniz (fotoğraf'ın hemen altında isminizin yanında böyle bir seçenek var). Böylece sizin profil sayfanızda görüntülenmez.

Efulim 29 Mart 2010 08:40

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1740911)
facebookta baskalarinin benim sayfama etiketlemis oldugu istemedigim bilgilerini(video,resim vs.) nasil kaldirabilirim?

Video veya resmin sol alt köşesinde isminizin yanında etiketi kaldır seçeneği var ona tıklayınız. Etiketleme kalkacaktır.

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1742510)
bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu

Yeniden deneyin.İsminizin yanında bulunan etiketi kaldır seçeneğini tıklayıp sayfanızı yeniyein resim albümünüzden kalkıcaktır.

Misafir 19 Haziran 2010 01:24

facebook da etiketlenmeyi nasıl ortadan kaldırabilirim

arkadaşlar..birisi sizi,hoşlanmadığınız,istemediğiniz bir fotoğrafta ya da video da etiketledi mi?
yapacağınız tek işlem şu;
SIRASIYLA
1-hesabınızdan gizlilik ayarlarını tıklayın
2-ayarları özelleştir e gelin
3-sayfaya biraz göz atarak "etiketlendiğim fotoğraflar ve videolar" kısmını bulun..hemen karısında kimlerin bunu görebileceine dair bir sekme var..seçenekleri "SADECE BEN" sekmesine getirdiğinizde;sizden başka hiç bir kimse etiketlendiğiniz fotoğraf ve video yu göremeyecek...sorusu olan varsa buradayım...
yardımcı olabildiysem;siz de bilginizi ihtiyacı olan birileriyle paylaşın arkadaşlar :) hoşçakalın..

dipnot:etiketlendiğiniz video ya da fotoğrafların;şikayet etme durumundan başka silinmesinin bir olanağı yok..ama en azından bu video ya da fotoları;sizden başkası göremeyecek..şimdilik bu sizi kurtarır sanırım :)

Saat: 01:29

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık