MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   Msnmsgr.exe Geçerli Bir Win32 Uygulaması Değil Hatası ve Çözümü (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/243708-msnmsgr-exe-gecerli-bir-win32-uygulamasi-degil-hatasi-ve-cozumu.html)

yusufyk 12 Nisan 2009 16:43

Merhaba Değerli Arkadaşlar;

Vista Kullanıyorum ve msn acılmıyor pc de şu hatayı veriyor

C:\Program Files\windows Live\messenger\msnmsgr.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil

Sorun nedir nasıl cözerim acaba araştırdım ama bulamadım

yusufyk 13 Nisan 2009 22:04

Arkadaşlar tekrar yaziorum ama 24 saati geçti gözden kaçmıştırdır diye cevap yaziyorum

benim sorun hakkında bi bilgisi olan varmı acaba

ahmetseydi 17 Nisan 2009 22:56

Alıntı:

yusufyk adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1373147)
Merhaba Değerli Arkadaşlar;

Vista Kullanıyorum ve msn acılmıyor pc de şu hatayı veriyor

C:\Program Files\windows Live\messenger\msnmsgr.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil

Sorun nedir nasıl cözerim acaba araştırdım ama bulamadım

Messengeri bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve güncel bir sürüm kurun.

yusufyk 20 Nisan 2009 12:34

kaldirdim ama olmuyor yinede son sürümü kuruyorum ayni hatayi verip duruyor

ahmetseydi 20 Nisan 2009 19:45

Alıntı:

yusufyk adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1379592)
kaldirdim ama olmuyor yinede son sürümü kuruyorum ayni hatayi verip duruyor

Öncelikle vereceğim linkten programı (Windows İnstaller Cleanup Utility ) indirin ve kurun. Kurulum bittikten sonra programı açın. ( Başlat > Programlardan açabilirsiniz) Programın amacı bilgisayarınızda bulunan Messenger içeriklerini tamamen kaldırmaktır. Programı açtığınızda karşınıza ufak bir pencere açılır, pencerenin içinde bir liste göreceksiniz. Listeden sadece " Windows Live " olarak başlayan programları seçin ve aşağı kısımdan Remove 'ye basarak kaldırın.

Windows Installer Cleanup Utility paketini şimdi karşıdan yükle.

Windows İnstaller Cleanup Utility için ekren görüntüsü

http://img23.imageshack.us/img23/1476/cleanup.jpg

Daha sonra Live Messenger 8.5 yükleyin, bir kere oturum açın. WLM 2009 kullanmak istiyorsanız 1 kere 8.5 ile oturum açtıktan sonra, 8.5 'in üzerine WLM 2009 'u kurun. Sorun olacağını sanmıyorum.

Messenger 8.5 İndirmek için TIKLAYIN

Misafir 10 Ekim 2009 16:17

Alıntı:

msnmsgr exe yükle

Messenger'ı onarmayı deneyin ya da yeniden yükleyin. Ayrıca bilgisayarınızı virüslere karşı taratın.

teoist 8 Aralık 2009 14:49

benim msnim de hata vardı. oncede hata raporu gonder gönderme menusu çıkıyordu msni actıgımda.. göndermeyi tıkladıgımda msni kapatıyordu. karısmadıgımda ise msni kullanabılıyordum. ama artık hata raporu gönder gönderme menusu de cıkmıyor msni actıgımda.açıyorum msni 1 2 saniye acık kalıp direkt kapanıyor kendiliginden. dediklerinizin aynısı yaptım sildim yeniden kurdum msni. ama yine aynı şey oluyor. msn açılıyor 1 2 saniye acık kalıyor sonra kendiliginden kapanıyor.. lütfen acil yardım edin.. bsayarımda virüs falan da oldugunu sanmıyorum daha bikaç gün önce format atttırdım ama bu sorun format attıktan sonra da vardı..anlamadım bi türlü. LÜTFEN ACİL YARDIM BEKLİYORUM!!

teoist 8 Aralık 2009 14:54

bu arada baska msn adresi actıgımda da aynı sey oluyo 1 2 sn acçık kalıp kapanıyor kendiliğinden. email adresim x. yardım edecek olanlar email de atabilir.. şimdiden tesekkü ederim. yardımlarınızı bekliyorum!

Freaky Boy 15 Aralık 2009 11:15

Nerden İndircem

psychorally 15 Aralık 2009 11:42

Bu Sorun Genelde Virüsten Yada Yüklediğiniz Windows Temasından Dolayı Ortaya Çıkıyor

Önce Combofix İle Bilgisayarınızı Taratmanız ve Tekrar Denemenizi Çözüm Olmaması Halinde Temanızı Değiştirdiyseniz Orjinal Temanıza Geri Dönün...

Misafir 19 Ocak 2010 18:40

merhaba.

bi oyun yükleyecekken bilgisayara, geçerli bir win32 uygulaması değil diyor. AYNI bilgisayarda eski işletim sistemimde çalışıyordu. Şimdi windows 7 de olmuyor. Bi arkadaşım oyunun özelliklerinden ayarlanıyor, heralde dedi ama bilmiyorum..
lütfen yardım edin.

Misafir aydın 2 Mayıs 2010 18:39

kullandığın codek programından kaldır onu pc yi yeniden başlat düzelir

ufuk003 10 Ekim 2010 10:37

Millet bende şöyle bir hata aıyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekürler

C:/Documents and Settins/KraL/Desktop/wlsetup-web.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Combofixle pcyi taradım ... ESET NOD 32Yle taradım napabilirim... bayaga virüs bulup temizledi zaten ...

ahmetgns 10 Ekim 2010 14:35

Alıntı:

ufuk003 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1839845)
Millet bende şöyle bir hata aıyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekürler

C:/Documents and Settins/KraL/Desktop/wlsetup-web.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Combofixle pcyi taradım ... ESET NOD 32Yle taradım napabilirim... bayaga virüs bulup temizledi zaten ...

Bunu indirmekte kullandığınız web tarayıcılardan başka bir tarayıcıyla indirmeyi deneyin. Başka tarayıcı kullanmıyorsanız kullandığınızın önbelleğini temizleyin. Çünkü bu dosya bilgisayarınızın tarayıcı önbelleğinde bozulmuş ve siz her ne kadar yeniden indirseniz de tarayıcınızın önbelleğindeki dosya geri çıkartılır ve sanki yeni indirdiğiniz o imiş gibi görünür.

Mfy 18 Ekim 2010 15:49

win 32 uygulaması

msn kurarken (2011) benimkindi diyorki: win 32 uygulaması değil bir cevap bulunuz lütfen bekliyorum kafayı yiyecem hiç bir forum sitisi söylemiyor bende buraya üye oldum :|:*(:(

Mfy 19 Ekim 2010 18:49

cevabı buldum::D(H)bilgisayarım xp ise windows live messenger 2011 açılmaz Çünkü xp uyumlu değil bunun yerine Windows Live Messenger for Windows XP yi indirin ve yükleyin :D yükleniyor ve kuruluyor otomatik kafamın ağrısı geçti:P

djaxi 10 Kasım 2010 15:49

HELPPP MEE

arkadaşlar öncelikle buraya mı konu açılıyor bilemedim kusura bakmayın dersim nedir derseniz

MSN yüklüyorum sitesinden XP uyumlu ok
ama MSG plus yüklemek istiyorum plus özellikleirni istiyorum amabulşamıyorum yani bulduğumda sitesinden alıyorum 490 mı ne dürümü işte uyumlu olması gerekiyor sistemim bu dosyayı indirdiğim zaman geçerli Win32 uygulaması değil diyor ne yapmalıyım bir yardım allah aşkına...

Hesıko 24 Kasım 2010 20:09

Arkadaslar Cok Acıl Yardım

arkadaslar ben windows live mesenger yuklemek istiyorum ama yukluyemıyorum

Setup un ustune tıklıyorum calıstır diyorum ve şöyle bir
HATA veriyor

C:\Documents and Settings\Administrator\Dekstop\wlsetup-web.exe

geçerli Bir WİN32 Dosyası Deqıldır Diyor Ne Yapmalıyım ,,

ACİL YARDIM

Misafir 28 Kasım 2010 21:21

Bendede aynı hatayı veriyor ahmetseydi dediklerini uyguladım ancak Windows İnstaller Cleanup Utility programında windowsla başlayan herhangi bişey yok yinede olmuyor. Napmalıyım. Denemediğim yol kalmadı.

Misafir 14 Aralık 2010 01:47

merhaba iyi geceler, ben iki gundur arastiriyorum win32 hatasinin sebebini o kadar cok sey vardi ki yapmam gereken, denedim cunku olabilecegini dsundum ama olmadi hic birisi, su an "Ahmetseydi" senin dedigini yaptim ve oldu. Tesekkur ediyorum samimiyetimle.

Misafir 30 Ocak 2011 09:56

bendede aynı hata oluyor. delirdim evde nasıl yapabilirim bi yol gösterin bi link verin lütfen :SS:S::S:S

Misafir 3 Şubat 2011 00:33

Windows Live Essentials for Windows XP
bu linkten xp için msn i yükleyin sorun çözülecek direk messenger window7 sürümünü yüklüo oyüzden hata verio

my_love 7 Şubat 2011 16:15

aynen benımde bu hatayı veriyo C:\Documents and Settings\Administrator\Dekstop\wlsetup-web.exe

Misafir 7 Şubat 2011 19:27

neden kimse yardım etmiyr

Misafir 8 Şubat 2011 13:34

yha C:\ Documents and settings\Administrator\belgelerim\downloads\wlsetup-web.exe Geçerli bir Win32 dosyası Değildir Bu Hataya HerSeyi Denedm BeyLer YaRdm Edin LutFen Ahmet Dediqini İndirdim Setupu Açtım Yükleniyor Dedi Sonra Kapat Butonu Cıktı ... YARDIM !:.. :(:(

Misafir 8 Şubat 2011 13:45

Windows İnstaller Cleanup Utility ... VERDİĞİN LİNK BOzuk .s..s.s...s.s.s YaLvaRırım Yardm edin..

Misafir 8 Şubat 2011 20:56

@Mfy
Dostum çok teşekkürler.
XP için ayrı bir messenger varmış gerçekten de.

Microsoft bunu sitesinde belirtmiyor, ne adamlar ya.
Devamlı hata verip durdu install dosyası.

Misafir 14 Şubat 2011 08:18

Windows Live Essentials'nin XP desteği yoktur. Microsoft belkide XP kullanıcılarını azaltmak ve piyasadan kaldırmak istiyor şikayet etsenizde bişey olmayacaktır çünkü üretici firma böyle istiyor ve uyguluyor. Windows live messenger türkçe'nin XP destekli son sürümünü linkten indirebilirsiniz.

Windows Live Messenger Trke indir - Trke MSN Program

Misafir 16 Şubat 2011 00:56

Selamın aleyküm .Herkez Windows Live Messenger 2011'i indirmeyi çalışıyor.Fakat hep "Msnmsgr.exe Geçerli Bir Win32 Uygulaması Değil" hatası veriyor.Bunun sebebi Windows Live Messenger 2011 Windows XP uyumlu değildir.Bu yüzden Windows XP'lerde çalışmamaktadır.Eğer Windows XP için Windows Live Messenger'i indirirseniz yüklenir.Eğer ki olmazsa sorun bilgisayarınızdadır.Ama ben denedim oldu.İnşallah sizdede olur.Size iyi şanslar... Alın buda link kardeşlerim kesinlikle işe yarar Windows Live Messenger for Windows XP

Misafir 18 Şubat 2011 20:16

bilmeyen atıyor arkadaşlar. messengerın sayfasından indirenler sadece 7 ve vistaya uyumlu. xp si olanlar
Windows Live Essentials for Windows XP linkinden indirsinler çözüm bu başka yok

Misafir 25 Şubat 2011 20:33

Misafir

Windows Live Essentials for Windows XP
bu linkten xp için msn i yükleyin sorun çözülecek direk messenger window7 sürümünü yüklüo oyüzden hata verio

teşekkür ederim bu sorunumu çözdü

Misafir 5 Mart 2011 08:46

Alıntı:

wlsetup web exe gecerli bir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
yardım istiyorum

Misafir 23 Mart 2011 16:15

cevabı buldum:bilgisayarım xp ise windows live messenger 2011 açılmaz Çünkü xp uyumlu değil bunun yerine Windows Live Messenger for Windows XP yi indirin ve yükleyin yükleniyor ve kuruluyor otomatik kafamın ağrısı geçti

sağol kardeşim ALLAH RAZI OLSUN

kompedant 12 Nisan 2011 20:47

ahmetseydi 8.5 yükledim başkasına cam açmıyor bu sefer sadece 8.5 olanlara cam açıyor :S
Windows Installer Cleanup Utility paketini şimdi karşıdan yükle. bu ise çalışmıyor :S

Misafir 20 Nisan 2011 19:30

Merhaba arkadaslar, bende ayni sorunu yasiyorum ve dediginiz programi indirdim ama msn ile ilgili hic bir program gözükmüyor pencedere... yani bende ise yaramadi bu uygulama... ne yapmam gerekir acaba benim bu sorunu halletmem icin?

Misafir 1 Mayıs 2011 22:30

kardeş bilgisayarın x32 ise x64 ü açmaz bendede olmuyor

Misafir 6 Mayıs 2011 20:46

yusufyk bendede öyle

Misafir 14 Mayıs 2011 12:11

arkadaşlar bende şu yazıyor:
msnmsgr.exe uygulama hatası
uygulama düzdün olarak başlatılamadı(0xc0000022). uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesini tıklayın.

-diyor ne yapayim? lütfen yardım edin.

Misafir 20 Mayıs 2011 15:47

arkadaşlar aynı win32 hatası bendede vr lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ediyorum e -mailim:emircan_filizoglu@hotmail.com

Misafir 22 Mayıs 2011 20:13

arkadaşlar bende şu yazıyor:
msnmsgr.exe uygulama hatası
uygulama düzdün olarak başlatılamadı(0xc0000022). uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesini tıklayın.

-diyor ne yapayim? lütfen yardım edin.

Aynı hata yüzünden kafayı yicem.Tüm windows live messenger ait eklentileri sildim.Virüs taramasını yaptım.Yeni baştan yükledim.Ama hala aynı hata aynı hata..Cidden kal geldi..Lütfen yardımmmmm......

Misafir 28 Haziran 2011 18:10

ben xp kullanıyorum bı arkadas 2011 degıl xp ıle uyumlusunu soylemıs yaptım duzeldı

NuriKO 28 Ağustos 2011 19:00

Windows 7 - Win32 HATASI

ya arkadaşlar ben de avast var aynı hata ben de de çıktı.Combofix falan diyorsunuz ben avastla yapsam olmaz mı cinnet geçireceğim ya :(

Misafir 28 Eylül 2011 20:15

ben daha yapamadım lütfen bir çözüm bulun oyun indirdm win32 hatası veriyor acil yardım lütfen

Misafir 2 Kasım 2011 17:49

nütfen yardım edin şu win32 nedirya nütfen yardımmmmmm

empersxede 1 Nisan 2012 04:06

saol

Misafir 17 Mayıs 2012 16:35

iyi günler benim sorunun internetten u Torrent proğramı indirdim proğramı indirdikten sonra kurma işlemi biterken win 32 uygulaması değil uyarısı verdi ne yaptıysam proğramı kuramadım lütfen yardımcı olun ve çözüm yollarını yazarmısınız

Misafir 3 Temmuz 2012 14:39

Arkaşalar bendeki her program aynı hatayı veriyor ne yapmalıyım. Bilmemne.exe Geçerli Bir Win32 uygulaması değil. diyor.. Şu anda telden giriyorum, PC de hiç bir program çalışmıyor.

Misafirll 22 Temmuz 2012 21:12

windows update flan diiyoo yaa

Misafir 2 Ocak 2013 17:23

arkadaşım gozukmuo messenger.

Misafir 22 Kasım 2013 21:27

meraba Arkadaslar ben windows movie marker i indircem ama wlsetup-all gecerli bir win32 uygulamasi değil diyor bunun için ne yapabilirim yardim edinn acill

Saat: 12:50

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık