MsXLabs
Sayfa 2 / 5

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Resimleri kolayca video yapmak için Türkçe ve basit bir program var mı? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/258186-resimleri-kolayca-video-yapmak-icin-turkce-ve-basit-bir-program-var-mi.html)

fadedliver 16 Haziran 2009 20:57

Alıntı:

daMLa- adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1423136)
Powerpoint tekini sormuorm. Hani bu ProShowGold varya ordaki slayların üstüne nasıl yazı yazıldığını soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

Bu programı hiç kullanmadım, yani en ufak fikrim bile yok.Yardımcı olabilmeyi çok isterdim ancak maalesef.Bilen bir arkadaşımız muhakkak yazacaktır:)

daMLa- 16 Haziran 2009 21:10

İlginiz ve yardımlarınız için tşk ederim :smiley9: Kolay gelsin...

Misafir 25 Şubat 2010 22:03

ben bir vidio yapmak istiyorum

Misafir 14 Nisan 2010 21:00

slm

ardaslar nasılsınız ilk basta umarım isinizdir ben bi video yapma prog arıom i bi progbilen varmı

Misafir 24 Nisan 2010 22:15

sorun

yha kardeş ben cödüm herşeyide video yu yaptım kaydettim masa üstüne ama video yu acamıyorum hangi programla acıcaz örnek veriyim winnap gibisinden

bıtkısıfa 11 Mayıs 2010 11:27

Alıntı:

fotograflari video yapma turkce
kendi muziklerimle resimlerımı duzenlı sekılde vıdyolastırmak ıstıyorum program onerırmısınız saygılar

Misafir 12 Mayıs 2010 11:20

Alıntı:

facebook ta video yapmak istiyorum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
video yapmak istiyorumm kendi resimlerimi kularak müzik eşligide

Daisy-BT 12 Mayıs 2010 11:32

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1710210)
ben bir vidio yapmak istiyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1757602)
ardaslar nasılsınız ilk basta umarım isinizdir ben bi video yapma prog arıom i bi progbilen varmı

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1764240)
yha kardeş ben cödüm herşeyide video yu yaptım kaydettim masa üstüne ama video yu acamıyorum hangi programla acıcaz örnek veriyim winnap gibisinden

Alıntı:

bıtkısıfa adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1774106)
kendi muziklerimle resimlerımı duzenlı sekılde vıdyolastırmak ıstıyorum program onerırmısınız saygılar

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1774768)
video yapmak istiyorumm kendi resimlerimi kularak müzik eşligide

Windows Movie Maker kullanabilirsiniz.

Windows Movie Maker , basit birkaç sürükleyip bırakma hareketiyle bilgisayarınızda aile filmlerinizi yapmanızı, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayarak film yapmayı inanılmayacak kadar eğlenceli ve kolay hale getirir. Filmlerinize özel efektler, müzik ve anlatım ekleyebilir, daha sonra Web, e-posta veya CD aracılığıyla filmlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Windows Movie Maker Windows XP işletim sistemi ile birlikte kurulur, Başlat/Programlar/Donatılar sekmesi altından çalıştırabilirsiniz.
Ücretsizdir. Bilgisayarınızda yoksa da indirebilirsiniz.

Misafir 12 Mayıs 2010 11:43

En Az Movıe MaKer Kadar Basıt BIr Program ( UleAd Video StuDiO 11 yada 12 , 11'i Tavsiye ederim) Program oLdukca basıt ve Genıs Efekt seceNekLErı sunuyoR TavSıye .

;)

30 Günlük Deneme Sürümü İçin İNDİR'me Linki

Misafir 28 Mayıs 2010 20:42

misafir

Alıntı:

resimleri video yapma programi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
bilgilendirirmisiniz

Saat: 08:49
Sayfa 2 / 5

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık