MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   MSN sohbet günlükleri nasıl silinir ve kayıt dışı bırakılır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/268052-msn-sohbet-gunlukleri-nasil-silinir-ve-kayit-disi-birakilir.html)

Misafir 2 Eylül 2009 11:43

Alıntı:

sohbet günlüklerini kaldırma

ben bilgisaytsrım plus menülierini bulamıorum we sohbet günlüklerim kayıt olmasını istemiorum

Misafir 2 Eylül 2009 11:43

Alıntı:

messenger plus sohpet günlüğü

sohpet günlüğümü silmek istiyorum

Misafir 2 Eylül 2009 22:59

sohbet günlüklerini iptal etme

Misafir 4 Eylül 2009 15:19

yasohbet sayfası nasıl siliir

Misafir 4 Eylül 2009 17:53

ya tamamen nası iptal edildiğini bilmiyorum ama messenger plus özelliklerinden sohbet günlükleri ayarı nı yaptığınız zmn kendi konuşmalarınız görünmüyo ama başkalarınınkini görebiliyosunuz :):):) işinizi garantiye almak için silip sonra geri dönüşümden silip sonra da internet günlüklerinden silebilirsiniz :)

Misafir 4 Eylül 2009 19:03

ya msnda sohbetlerim pc kaydetdilemsin pcden ansıl kaldırım sohbet günlükelrimi

cruel_91 4 Eylül 2009 20:57

Araçlar / Seçenekler / İletiler / İleti Geçmişi başlığının altındaki:
-Görüşmelerimi otomatik olarak sakla seçeneğinin yanındaki işareti kaldırırsanız sohbet günlükleriniz bilgisayarınıza kaydolmaz.
Eğer bu işe yaramadıysa ve Messenger Plus kullanıyorsanız.

Plus / Tercihler ve Seçenekler / Konuşmalar / Sohbet Günlükleme başlığının altındaki:
-Varsayılan olarak ileti günlüklemeyi etkinleştir seçeneğinin yanıdaki işareti kaldırırsanız sohbet günlükleriniz bilgisayarınıza kaydolmaz.

fadedliver 4 Eylül 2009 21:36

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1473075)
ben bilgisaytsrım plus menülierini bulamıorum we sohbet günlüklerim kayıt olmasını istemiorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1473078)
sohpet günlüğümü silmek istiyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1474127)
sohbet günlüklerini iptal etme

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1476902)
yasohbet sayfası nasıl siliir

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1477248)
ya msnda sohbetlerim pc kaydetdilemsin pcden ansıl kaldırım sohbet günlükelrimi

Messenger // Araçlar // Seçenekler // İletiler sekmesinden

İleti geçmişlerini kaldırın. (İletileriniz kaydedilmez)

Sonra

Belgelerim // Alınan dosyalar // msn adresi(Klasör) siliniz

Belgelerim // Sohbet günlüklerim // msn adresi(Klasör) siliniz

Misafir 7 Eylül 2009 03:43

ya messenger plus sohbet günlüklerimi iptal edicem ama tercihler ve seçenekler parolayla korunuyo ve parolayı bilmiyorum nası yapıcam ??

Misafir 7 Eylül 2009 03:46

ya messenger plus tercihler ve seçenekler şifreyle korunuyo ve giremiyorum şifreyi de bilmiyorum sohpet günlüklerimi iptal edicem ama giremiyorum ..

sessiz peri 7 Eylül 2009 04:43

En basit yol pluse komple kaldırın.

Misafir 15 Eylül 2009 12:55

şu plas denen şeye nasıl giriliyo bende msn live kullanıyom lütfen destek

Misafir 17 Eylül 2009 18:08

Alıntı:

sohbet günlüklerim nasıl kaldırılır
msn günlüklerim hiç kayıt almasın

CrasHofCinneT 17 Eylül 2009 19:04

Parolayı koyan kişiden parolayı öğrenip kaldırabilirsiniz. Keylogger koyarak öğrenebilirsiniz (akıl akıldan üstündür.) MSN Plus'ı kaldırabilirsiniz.

Misafir 24 Eylül 2009 19:45

ya bende onları silemiyon ** nasıl yapılcakbana biri yardımm etsiiiiin

Misafir 25 Eylül 2009 16:42

Önce konuştuğunuz alanda ki kapatma düğmesinin altındaki tırnağı yani menüyü göster çubuğunu açın. Plus! dan tercih & seçeneklere girin, sonra soldaki sohbet günlüklemeyi açın varsayılan olarak ileti günlüklemeyi etkinleştir deki onayı kaldırın. Sonra bir zahmet tamama tıklayın. Daha sonrada geçmişteki konuşmalarınızı sohbet günlüğünde seçerek şhift ve delete tuşlarına basarak silin. Bunu da yapamıyorsanız sağ tuş sil ve geri dönüşümden silin. Sohbet günlüğümü aç dediğinizde artık açılmaz. Bunu da yapamıyorsanız kendinizi bir yerden atın.

güneşin_kızı 5 Ekim 2009 19:11

yardım lütfen

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim....Benim msnde konuştuğum kişilerin adresleri bilgisayarımda kayıt olarak kalıyor...Bunları nasıl komple kaldırabilirim..ve bir daha böyle adreslerin kayıtlı kalmasını istemiyorum...Ayrıca bilgisayarımdada geçmiş msn iletilerinide silmek istiyorum ve bunlarda kayıt olarak bilgisayrda yer alıyor...yardımcı olursanız minnet duyarım teşekkürler...

güneşin_kızı 5 Ekim 2009 19:24

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim....Benim msnde konuştuğum kişilerin adresleri bilgisayarımda kayıt olarak kalıyor...Bunları nasıl komple kaldırabilirim..ve bir daha böyle adreslerin kayıtlı kalmasını istemiyorum...Ayrıca bilgisayarımdada geçmiş msn iletilerinide silmek istiyorum ve bunlarda kayıt olarak bilgisayrda yer alıyor...yardımcı olursanız minnet duyarım teşekkürler...

Lütfen bilen varsa yazsın...

fadedliver 5 Ekim 2009 19:45

Alıntı:

güneşin_kızı adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1519940)

Sonra

RuffRyders 5 Ekim 2009 19:48

Araçlar / Seçenekler / İletiler - "Görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla" seçeneği seçiliyse kaldır... "Konuşmalarımı bu klasöre kaydet" yazısının altında önceki konuşmalarını nereye saklandığı yazıyordur...

broken* 5 Ekim 2009 19:50

Alıntı:

güneşin_kızı adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1519940)

Alıntı:

cruel_91 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1477406)
Araçlar / Seçenekler / İletiler / İleti Geçmişi başlığının altındaki:
-Görüşmelerimi otomatik olarak sakla seçeneğinin yanındaki işareti kaldırırsanız sohbet günlükleriniz bilgisayarınıza kaydolmaz.
Eğer bu işe yaramadıysa ve Messenger Plus kullanıyorsanız.

Plus / Tercihler ve Seçenekler / Konuşmalar / Sohbet Günlükleme başlığının altındaki:
-Varsayılan olarak ileti günlüklemeyi etkinleştir seçeneğinin yanıdaki işareti kaldırırsanız sohbet günlükleriniz bilgisayarınıza kaydolmaz.

buyrun...

güneşin_kızı 5 Ekim 2009 19:52

benim c sürücüsünde documents and settings de saklıymış bu klasörü silersem bi sorun olurmu...

broken* 5 Ekim 2009 19:55

Bu msn plus da yüklü olan şeyleri silceğiniz klasör saklıysa olmaz sanırım !!! Çünkü saklanmış olması bişey değiştirmez...

Misafir 15 Ekim 2009 10:17

hem belgelerim kayıp hemde buna bağlı sohbet günlüklerim
nasıl getirebilirim

mk12 15 Ekim 2009 21:38

msn de iletini geçmişinin silinmesi hk.

merhabalar,

msn de ileti geçmişi saklama özelliği kapalı.sohbet günlükleri kaydolmamakta bilgisayarıma.fakat hard diskte bir yerlerde dosyalama yapılıyor diye biliyorum.o dosyaları bulup tamamen pcden nasıl kaldırıp silebilirim?

yardımcı olabilirseniz sevinirim..

not:forumdaki açılan konuları inceledim fakat sorumla ilgili başka konu başlığına rastlayamadım.eğer varsa da bulamadım,kusura bakmayın lütfen.

Misafir 1 Kasım 2009 01:08

ben sohbet günlüğümü simlek istiyorum
nasıl yaparım acaba

Misafir 10 Kasım 2009 14:56

bu günlükleri kaydetmediğimiz halde,windows bunları kaydediyor mu??????

TUZCUAY 10 Kasım 2009 15:41

Belgelerim/ Sohbet günlüklerim silin ayrıca plus kullanıyorsanız ileti geçmişinizi şifreleyebilir ve başka klasörlere saklayabilirsiniz.

Misafir 16 Kasım 2009 17:41

msn mesajların silinmesi

eski msn de yazılan msjları nasıl silebilirim ve açılan oturumu başka bir yere kaydediyormu ediyorsa nereye ve nasıl silebilirim

Misafir 25 Kasım 2009 09:15

masenger plus programını kaldırın günlükte iptal olur

Misafir 25 Kasım 2009 17:19

Alıntı:

msn sohbet gunluklerini iptal etme
msn de günlük konuştuklarım kayıt altında onu iptal etmek istiyorum da nasıl ?

Misafir 3 Aralık 2009 20:47

ben msnde arkadaşımla olan yazışmaların kayıtlı olmasını istemiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor bana yardım ede bilirmisiniz lütfen

Misafir 6 Aralık 2009 04:29

bilgisayar kendime ait degil facebook a girerken msn adresi yazıyoruz facebook dan çıktıktan sonra msn adresimin orda gözükmesini istemiyorum msn adresimi giriş sayfasından tamamen nasıl silebilirim yalnız facebookdan çıkarken yukardaki çıkış yazısıyla çıkıyorum ilk önce msn adresim gözükmüyo sonra kutuyu tıkladıgımda ordan giriş yapanların msn adresleri hep karşıma geliyo ben onun tamamen silinmesini soruyorum yardım lütfen

Misafir 8 Aralık 2009 10:25

[QUOmsn sohbet günüllüklerimi iptal etmek istiyorumTE]sohbet gunluklerim[/QUOTE]

Misafir 26 Aralık 2009 14:48

Alıntı:

sohbet gecmisi nasil silinir
facebookta sohbet geçmişimi temizleyemiyorum çünkü temizle butonu gözükmüyor nasıl temizleyebilirim.

Misafir 26 Aralık 2009 18:52

ya nerde bu sohbetler günlüğü

Misafir 26 Aralık 2009 21:24

sohbet günlügü

msnde sohbet günlügünü nasıl kaldıra bilirim tşk ederim

Misafir 26 Aralık 2009 21:26

sohbet günlüğmü silmek istiyorum

Misafir 30 Aralık 2009 23:34

[QUOTE] gunluklerim sohbet nasil silinir [/ QUOTE]

Misafir 11 Ocak 2010 13:07

silmek istiyorum sohbet günlüğümü şifre var nasıl olcak

Misafir 21 Ocak 2010 11:37

peki başka pc çıkar mı yazdıklarımız ben kendi pc kaldırdım

Daisy-BT 21 Ocak 2010 11:41

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1665252)
peki başka pc çıkar mı yazdıklarımız ben kendi pc kaldırdım

Sohbetleriniz sadece sizin ve kaydettilerse konuştuğunuz kişilerin bilgisayarlarında kaydolur.

Misafir 21 Ocak 2010 14:28

yaptım ama önceki konusmlarım kayıtlı kaldı ve silinmiyor. onları silicem? bana yardımcı olursanız cok sevinirim.

Misafir 7 Şubat 2010 13:59

[messenger plus nasıl iptal edilio yaaa

Misafir 8 Şubat 2010 15:10

msn de sohbet günlüklerime nasıl girebilirim ve nasıl silebilirim

Misafir 22 Şubat 2010 07:51

hotmaildekı sohbet gunlugunu nasıl goruntuluyebılırım fikriniz var mı??

Misafir 22 Şubat 2010 09:43

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1683878)
msn de sohbet günlüklerime nasıl girebilirim ve nasıl silebilirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1704334)
hotmaildekı sohbet gunlugunu nasıl goruntuluyebılırım fikriniz var mı??

İnceleyiniz
Alıntı:

Sonra

Misafir 26 Şubat 2010 15:04

kardeşim msn plus kullanmayın sohbet günlüklerim olmaz bu kadar basit illede msn plus kullanmak zorunda değilsiniz ki

Misafir 2 Mart 2010 16:40

yardım edin :(

merhaba ben nirvanna casper laptop kullanıyorum kullandığım bilgisayarda windows wista programı var acaba windows wistada da msn günlükleri kayıt altına alınır mı acil cvp lütfen ....

Misafir 7 Mart 2010 14:47

sohbet kayıt günlüğümü silmek istiyorum yardım etmenizi rica ediyorum

Saat: 21:11
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık