MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Psikoloji ve Psikiyatri (https://www.msxlabs.org/forum/psikoloji-ve-psikiyatri/)
-   -   Psikoloji ve PDR Bölümü Hakkında Soru ve Cevaplar (https://www.msxlabs.org/forum/psikoloji-ve-psikiyatri/274096-psikoloji-ve-pdr-bolumu-hakkinda-soru-ve-cevaplar.html)

Misafir 25 Mayıs 2010 08:33

sosyal bilimler

ben 10.sınıf sosyal bilimler bölümünde okuyorum pdr okumak istiyorum ama her kez bu bölümden zor diyor gerçekten pdr okuyamazmıyım

_PaPiLLoN_ 29 Mayıs 2010 14:29

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1780969)
ben 10.sınıf sosyal bilimler bölümünde okuyorum pdr okumak istiyorum ama her kez bu bölümden zor diyor gerçekten pdr okuyamazmıyım

Bu bölüm için yeni sınav sistemine göre YGS,LYS1,LYS 3 sınavlarına girmek gerekiyor.LYS-1 matematik geometri soruları içeriyor bu derslere ağırlık verirsen PDR okuyabilirsin.

Misafir 31 Mayıs 2010 09:49

sosyal bilimler

ben lise 2.sınıftayım ve pdr okumak istiyorum ama sosyal bilimler bölümünde olduğum için işin zor diolar lütfen bi yardımcı olurmusunuz

ben lise 2.sınıftayım ve pdr okumak istiyorum ama sosyal bilimler bölümünde olduğum için işin zor diolar lütfen bi yardımcı olurmusunuz

_PaPiLLoN_ 31 Mayıs 2010 19:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1783543)

Bu bölüm için yeni sınav sistemine göre YGS,LYS1,LYS 3 sınavlarına girmek gerekiyor.LYS-1 matematik geometri soruları içeriyor bu derslere ağırlık verirsen PDR okuyabilirsin.

Misafir 13 Haziran 2010 11:39

acil !!

sayısal bölümde iyiyim bu sebepten dolayı sayısaldan pdr'ye gitmek istiyorum ama herkes tm'yi seçmelisin diyor bna yardımcı olur musunuz ?? türkçeyi yapabilsem tm'ye giderdim ama yapamıyorum.türkçeyi yapamadıgım için pdr'ye gitmem uygun mu ?? yarın bölüm seçicem bana acil yardımcı olursanız çok sevinirim.

Misafir 22 Haziran 2010 23:01

PDR BÖLÜMÜ

Ben PDR bölümüne gitmek istiyorum bu bölüme nasıl gidebilirim bana aşamalarını kısaca anlatabilir misiniz ve bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler

_PaPiLLoN_ 23 Haziran 2010 23:13

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1793533)
Ben PDR bölümüne gitmek istiyorum bu bölüme nasıl gidebilirim bana aşamalarını kısaca anlatabilir misiniz ve bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler

PDR, eşit ağırlıktan alan bir bölüm olduğu için öncelikle lisede eşit ağırlık bölümünü seçmelisiniz.Bu bölüm için yeni sınav sistemine göre YGS,LYS1,LYS 3 sınavlarına girmek gerekiyor.YGS eski sınav sistemine göre ilk bölüm gibi düşünülebilir.LYS1 matematik-geometri, LYS3 de Edebiyat-Coğrafya Sınavıdır.

Misafir 26 Haziran 2010 17:20

merhaba ben bugun lys 3 sınavından cıktım. pdr bölümü istiyorum ama hakkında pek bılgım yok yardımcı olur musunuz

Misafir 26 Haziran 2010 21:29

marmara üniversitesi pdr eğitimi ingilizce mi türkçe mi? bi de hangi bölümleri ingilizce?

Misafir 28 Haziran 2010 00:52

ben lise uc ogrencisiyim pdr istiyorum fakat hangi universiteye daha iyi diye aklimda supheler var

Saat: 02:02

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık