MsXLabs
Sayfa 1 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/300380-facebookta-hicbir-islem-yapamiyorum-sorun-nedir-nasil-cozumlenir.html)

Misafir 21 Ocak 2010 01:11

facebookta bildirimlerim acilmiyor videolarimi izleyemiyorum yorum yapamiyorum bunun nedeni nedir?

Misafir 21 Ocak 2010 20:59

facebook

yha ben facebooka qiriyorum ama yorup yapamıyorum qelen kutusuna tıklıyorum açılmıyor sürekli hata veriyor bunun nedeeni nedir yardımcı olursanız cok sevinirim lütfen......

KaNKaWaReZ 21 Ocak 2010 21:08

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ? Mozilla Firefox Deneyiniz. Sorunuz Devam Ediyorsa 2. Hesabınız Varmı ? Varsa Onu Bi Deneyin..

chinabeach 23 Ocak 2010 13:30

evdeki pc ve laptop tan hangisinden girerseniz girin facebookta işlem yapmak mümkün değil.sadece anasayfa ve profili açıyor.yada diğer başka bir sayfayı...ancak ne video izleyebiliyorum.nede beğen ve paylaş butonlarını kullanabiliyorum.ayrıca arkadaşlarımın sayfasını açmadığı gibi gelen kutusuda açılmıyor.onlara tıkladığımda donuyor ve boş sayfa açılıyor.ayrıca çıkışta yapamıyorum.2 bilgisayardada olduğuna göre modeden mi sorun diye düşündüm ama bu işleri anlamadığım için elim boş kaldı.yardım edebilirmisiniz acaba...

KaNKaWaReZ 24 Ocak 2010 21:59

Alıntı:

chinabeach adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1667283)
evdeki pc ve laptop tan hangisinden girerseniz girin facebookta işlem yapmak mümkün değil.sadece anasayfa ve profili açıyor.yada diğer başka bir sayfayı...ancak ne video izleyebiliyorum.nede beğen ve paylaş butonlarını kullanabiliyorum.ayrıca arkadaşlarımın sayfasını açmadığı gibi gelen kutusuda açılmıyor.onlara tıkladığımda donuyor ve boş sayfa açılıyor.ayrıca çıkışta yapamıyorum.2 bilgisayardada olduğuna göre modeden mi sorun diye düşündüm ama bu işleri anlamadığım için elim boş kaldı.yardım edebilirmisiniz acaba...

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ?

İnternet Explorer Kullanıyorsanız; Mozilla Firefox, Google Chrome Ve OPERA Bunlardan Birini. İndirmeyi Deneyin Tavsiyem Mozilla Firefox.

Misafir 31 Ocak 2010 16:50

profilimi nasıl gizleye
bilirim

KaNKaWaReZ 31 Ocak 2010 22:59

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1675580)
profilimi nasıl gizleye
bilirim

Buradan Gizleyebilirsin > Login | Facebook

Misafir 1 Şubat 2010 22:42

ya ana sayfam we msj kutum açılmıor yardım lütfn...!!

KaNKaWaReZ 2 Şubat 2010 01:34

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1677005)
ya ana sayfam we msj kutum açılmıor yardım lütfn...!!

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ?
Çerezleri/Önbelleği Temizleyip Deneyin..

Misafir 19 Mart 2010 20:47

Selam... kolay qelsin... Diğer arkadaşların belirttiği qibi bende yorum yapamıyor , beğene tıklayamıyor , gelen kutusunu açamıyor ve buna benzer işlemleri yapamıyorum... sizinde buyurduqunuz qibi mozilla firefox kullanıyorum fakat bu sorun hala aynı hiçbir değişme yok pc ye format ta attırdım modemlerde temiz... yardımcı olabilirmisiniz ???

Misafir 5 Nisan 2010 11:29

3 gündür facebookta video paylaşamıyorum,resim yükleyemiyorum,mesajlarını açamıyorum,profilimin bir kısmını görebiliyorum sadece
yardımcı olursanız sevinirim

Efulim 5 Nisan 2010 12:41

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1749112)
3 gündür facebookta video paylaşamıyorum,resim yükleyemiyorum,mesajlarını açamıyorum,profilimin bir kısmını görebiliyorum sadece
yardımcı olursanız sevinirim

Facebook genel server sorunu olabilir. Yeni değişikliklerden sonra zaman zaman bu tür sorunlar ortaya çıkabiliyor.. Sabırla beklemekten başka yapacak bir şey yok .

Misafir 15 Nisan 2010 10:52

ya face ye giriyorum ama hiç bir işlem yapamıyorum lütfen bana bir çözüm yolu gösterin

Misafir 15 Mayıs 2010 11:46

yorum yapamıyorum

ya bn sadece yorum yapamıyorum . herşeyi yapabilirorum yorum yapamıyorum...................

KaNKaWaReZ 15 Mayıs 2010 18:01

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1776297)
ya bn sadece yorum yapamıyorum . herşeyi yapabilirorum yorum yapamıyorum...................

Diğer Arkadaşlarının Profilinde Yorum Yapabiliyorsanız, Yorum Yapamadığın Kişiyi Profil Ayarları Kapatmıştır Veya Arkadaş Listesi Kimlerin Yorum Yapabileceği Filtrelemiştir.

Misafir 22 Mayıs 2010 12:07

yaaaaa olmuyoooooooo :( :(

Misafir 22 Mayıs 2010 12:55

reyhn

ya facede yorum yapamıyorum ve beğenemiyorum yaptığım zamn adres çubuğu böyle oluyor ve donuyor ( http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php ) geri diyorm hiç bişey farketmiyor bekliyorm yine olmuyor lütfen yardım edin :((((

Misafir 22 Mayıs 2010 13:07

ben faceye giriyorum bı fotoya yorum yapcam yada beğenicem ikisinide yapmıyo öbur hesaplarada gırıyorum yapmıyo yorum falan nedeeen acil cevap istiyorum lütfennnnnnnnnnnnn

Misafir 22 Mayıs 2010 13:27

yok

bendede http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php diyor ama yorum yapmıyor

Misafir 22 Mayıs 2010 13:29

face

yha ben facede arkilerim bazıları gözükmüyoo yorum yapamıyom bunun nedeni sölerseniz sewinirimm

Misafir 22 Mayıs 2010 13:43

ben yorum yazamıyorum sadece anasaydada profilde vs... ama gelen kutusundaki mesajlara cvp weriyorum sebebi nedir cok önemli tek sorun yorum yazamıyorum yarum yap putonuna basınca http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php bu site gelyo ama sayfa bos... yardım lütfen

KaNKaWaReZ 22 Mayıs 2010 14:29

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1779579)
ya facede yorum yapamıyorum ve beğenemiyorum yaptığım zamn adres çubuğu böyle oluyor ve donuyor ( http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php ) geri diyorm hiç bişey farketmiyor bekliyorm yine olmuyor lütfen yardım edin :((((

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1779584)
ben faceye giriyorum bı fotoya yorum yapcam yada beğenicem ikisinide yapmıyo öbur hesaplarada gırıyorum yapmıyo yorum falan nedeeen acil cevap istiyorum lütfennnnnnnnnnnnn

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1779594)
bendede http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php diyor ama yorum yapmıyor

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1779596)
yha ben facede arkilerim bazıları gözükmüyoo yorum yapamıyom bunun nedeni sölerseniz sewinirimm

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1779598)
ben yorum yazamıyorum sadece anasaydada profilde vs... ama gelen kutusundaki mesajlara cvp weriyorum sebebi nedir cok önemli tek sorun yorum yazamıyorum yarum yap putonuna basınca http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php bu site gelyo ama sayfa bos... yardım lütfen

Herkeste Aynı Sorun Yaşıyor Sanırım Genel Bir Sorundur Bir Kaç Saat İçerisinde Sorun Ortadan Kalkacak.

Misafir 22 Mayıs 2010 14:32

ben de http://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php diyorrr yorum ve beğeni yapamıyorum :(((

yorum yapamıyorum neden acaba boşbisayfa cıkıyor lütfen yardım eden

Misafir 22 Mayıs 2010 14:40

"Herkeste Aynı Sorun Yaşıyor Sanırım Genel Bir Sorundur Bir Kaç Saat İçerisinde Sorun Ortadan Kalkacak." sanırım haklısın teşekkürler

Misafir 22 Mayıs 2010 14:47

bndede aynı sorun warrrrrr

Misafir 23 Mayıs 2010 19:10

face sorunları

yaaa bnde aynı diğer arkadaşlarınkisi gibi lütfen yardım edin ne yorum yapabiliyorum nede video izleyebiliyorum hiç bir şeyi, paylaşamıyorum nne olur yardım edinnn lütfenn

Misafir 3 Haziran 2010 16:28

facebook

facede yorum yapamıyorum lütfen yardımcı olun yorum yap butonunu tıklayınca hemen hotmail adresine git diyor lütfen yardımcı olun ne olu bu kaçıncı facebook açışım

Misafir 15 Haziran 2010 18:26

ben butonları kullanamıorum mozilla firefox kullanıorum bu sorunu nası çözebilirim yardımcı olun lütfen...

Misafir 28 Haziran 2010 18:53

face

Ben mozilla kullanıyorum ama facebookta yorum yazamıyorum, beğenemiyorum hiçbirşey yapamıyorum..

sezer310 1 Temmuz 2010 16:59

ya facemi acıyorum ama kimseye yorum yapamıyorum acaba neden

Misafir 11 Temmuz 2010 17:33

yardım

facebook ta arkadaşlarımın videosuna yorum yap ve beğen butonu yoq..ltfen yardım edin

Misafir 27 Temmuz 2010 19:33

facede msjlarımı açamıyorum yorum yapamıyorum neden

face de msajlar açılmıyo neden ?

Misafir 14 Ağustos 2010 18:26

arkdşlar bndede yorum yazmıyor beğenme işlemiyor anasayfa ve profil açılmıyor dünde böyle oldu sabah açığımda düzeldi fakat yine meydana geldi bundan 3 hafta öncede böyle olmuştu ya acil yardıma ihtiyacım var

Misafir 16 Ağustos 2010 01:39

arkadaslarımı ekleyemıyorum neden?

Misafir 17 Ağustos 2010 23:57

bende facede yrm yaprkn yrm iznm yoq yazıyo bnmde internet tarayıcılarm mozilla firefox ve google chrome napcmm ???? =//

Misafir 19 Ağustos 2010 16:15

dfdf

Ya ltfen yardım edin :( Mesajlarımı acamıyorum.. Face cok yavas,bildirimlere bakıyor ama mesajlarıma giremiyorum,nolursunuz yardım edin :( :( :( napmam gerek cok kötüym ya :''(

Misafir 20 Ağustos 2010 02:30

yha yardım edin

yha lütfen biri yardım etsn facebookta ne hayran ol sayfası açabiliorum nede qrubumda bişey paylaşbiliorum yardm edn lütfen .s

Misafir 20 Ağustos 2010 09:40

Yaaaaaaaaaa duyan yok mu :( :( :( napmam lazım yardım edin lütfen,napıcam ben,ne beğene tıklayabiliyorum ne paylas.. Ne de gelen kutusu acılıo..
hic bisey yapamıorm ki.. :( sohbete de girmiyor,baska üyeliklede girince aynısı oluo? sorun ne olabilr acaba??? :(

Misafir 24 Ağustos 2010 23:16

Facebook hesabımda video izleyemiyor, işlem yapamıyorum, çözümü nedir?

facede bir işlem yapamıyor vifeolları izleyemiyorum

Misafir 27 Ağustos 2010 18:09

slm

meraba yha facede hep internet sayfası grntülenmeior diyor ama dier sayfalar hep açılıor sadce face açılmıor ndn acaba nasıl açablrm yrdm edeblr msnz

KaNKaWaReZ 27 Ağustos 2010 23:18

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1817618)
meraba yha facede hep internet sayfası grntülenmeior diyor ama dier sayfalar hep açılıor sadce face açılmıor ndn acaba nasıl açablrm yrdm edeblr msnz

DNS'yi İptal Edip Deneyiniz.

Misafir 28 Ağustos 2010 01:15

yaa ben sadece yorum yapamıyorum facedee belli bi sınır falan varmı spamı önlemek amacıyla falan sadece benim başıma gelmiyo yani arkadaşlarla belli bi sayfada takılıyoruz tüm gün sonra bi bakıyoruz yorum yapamaz hale gelmişiz neden böyle oluo bilen biri var mı?

trkn 28 Ağustos 2010 12:47

ya ben faceye giriyrm ama yorum yapamıorm diqer hesabımdan yablyr ama diqerinden yabılmıor nedeni ne olabilir siz sormadan mozilla frefox...

Misafir 19 Eylül 2010 12:47

slm ya bn video izliom begeniom ama yrm yapamıom her sefernde
Bu mesaj daha önce kötü amaçlı veya spam olduğu yönünde işaretlenmiş olan engellenmiş içeriğe sahip. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsan, bize bildir. dior bnu nsl kalrdcm npcm yrdmcı olrsanz svnrm

Misafir 21 Eylül 2010 12:46

yha bn facebookumu acamıyorum sorekli bekletio bu bi kerede olmustu baya sürdü duzelmedii yaplıması gerek bişi varmı ????

Misafir 23 Eylül 2010 23:54

face ye giremiyorum sorun DNS ayarları diyo nasıl düzelte biliyorum cogu kişide hep boyle oluyo millet tiribe girdi

misafir 5 Kasım 2010 15:14

dfg

bennde yorum açılmıoo yazıyorumm engellendi yazıoo ben küfür filann etmedim

Misafir 23 Kasım 2010 17:57

face book ana sayfama girdiğim anda ana sayfam kitleniyor ve tarayıcım kitleniyor ancak başka hesap açtığımda her hangi bir sorun çıkmıyor dünden beri aynı bu şekilde sorun yaşıyorum lütfen yardım edin başka pc lerdende girdim başka şehirdeki arkadaşlarımada söyledim aynı şakilde bazne açıyor ancak açtığı zamanda mesajlar ve sohbet sayfam açılmıyor online olanları görüyorum ancak onlar beni görmüyor ne mesaj yaza biliyorum nede ala biliyorum lütfen yardım edin lütfen.....

Misafir 28 Kasım 2010 10:32

Merhaba benimde arkadaşlarım proflilmde yorum yapamıyor gizlilik ayarlarını herkes yaptığım halde

Misafir 3 Aralık 2010 22:13

Arkadaşlar bu sorun genellikle telefondan girenlerde yaşanıyor bilgisayardan girenler böyle bir sorun ile karşılaşmıyorlar

Saat: 18:24
Sayfa 1 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık