MsXLabs
Sayfa 2 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/300380-facebookta-hicbir-islem-yapamiyorum-sorun-nedir-nasil-cozumlenir.html)

Misafir 25 Aralık 2010 14:40

videolara yorum yapamıyorum ve begenemiyorum

videolara yorum yapamıyorum ve begenemiyorum lütfen yardım

Misafir 30 Aralık 2010 15:37

ya ben yorum yapıyorum bi resime örneğin yapılmadı gösteriyo bibakıyorum 6 7 tane birden aynı yorumu atmış ve bu yorumları kaldıramıyorum yardım eder misiniz?????

Misafir 31 Aralık 2010 18:18

??

selam bende yorum yapamıyorum gelen kutusu açılmıyor neden olabilir

Misafir 21 Ocak 2011 10:38

selam arkadaşlar benim bilgisayardan kendi hesabıma girince yorum yapamıyorum . ama arkadaşlarımın hesabına girince yorum yapabiliyorum. bunu arkadasımın bilgisayarında da denedim kendi hesabımı acınca orda yorum yapabiliyorum . neden baska bilgisayarda yorum yapabiliyorumda kendi bilgisayarımda yapamıyorum. pc de sorun dedim ama arkadaslarımın hesaplarını açıp benım pcden yorum yapabiliyorum :(( yardımcı olursanız sevinirim ...

Misafir 21 Ocak 2011 13:08

Facebook ağır program Bilgisayarınıza zarar vermiş olabilir Ben olsam dondurur Bir daha girmezdim. Bende öyle yaptım. Zaten Facebook bilgisayarı yavaşlatıyor.

Misafir 23 Ocak 2011 16:09

Ya bende öle bişey yok bende yorum yaz dio ama yorum yap butonu yok bilgisayarlada alakası arkdaşıma verdm şifremi bide o girdi ondada yorum yap butonu gözkmüo ama başkalarında gözüküyor neden kaynaklanıyor bu cevap verin lütfen

Misafir 24 Ocak 2011 19:19

facede başkasının fotoraflarına yorum yapamıyorum yardm lütfen arkadaşıma mesaj gönderemiorum yardm lütfen sohbet kutusu açılmıo yardm lütfen !!!!!!!!

Misafir 6 Şubat 2011 22:52

ya ben herşeyi yapabiliyorum ama yorum yapamıyorum ne yapabilirim

Misafir 16 Şubat 2011 16:13

benimkide açılmıyo sertika hatası diyo neden

Misafir 17 Şubat 2011 19:28

aynı sorun bende de var ya son 3 gundur boyleayarlardan olabılır dıye dusundum ama orda da bısey yok

Misafir 17 Şubat 2011 22:36

Bende de var aynı sorun.Paylaş var sadece. Bir grubun gönderilerini beğenebiliyorum fakat arkadaşlarımın gönderilerini beğenemiyorum. Sadece Paylaş var. :/

Misafir 20 Şubat 2011 15:25

facebook

benim sohbetim açılmıyor gözükmüyor yorum yapamıyorum tarayıcı nasıl yükleniyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Misafir 21 Şubat 2011 16:27

selam ben facemde arkadaslşık gorukmuyor neden acaba kımseyle konusamıyorm

Misafir 25 Şubat 2011 09:18

facebook acil dikkate alınsın

faceye ne olursa olsun giremiyorm sayfa açılmıyo arkadaslar link atıyo yine giremiyorm

Centerboys 7 Mart 2011 16:25

Sorun

Iyi günler facebook da sohbet yerlerine örneğin mustafa ceceli sitesine yorumlarim gitmiyor beğeniyorum ama yorum yazamıyorum sorun nedir .. Tesekkkürler

Misafir 10 Mart 2011 20:49

Facebook

Merhaba :)

Benimde arkadaşlarıma benzer sorunlarım var.Yorum yaz butonuna basınca yazmıyor,okey açılmıyor,gönderileri paylaşamıyorum,beğenemiyorum.Sohbet zaten açılmıyor.Tarayıcımı yükseltmem gerekiyor.Fakat arkadaşlarımın yorumlarına bakınca google chrome,mozilla firefox kullananlardada aynı sorunun yaşandığını göruorz.Bı bılgınız varsa lütfen bize yardımcı olun :)

şevvval 14 Mart 2011 17:43

facebook

facebookta e-postayı onayla diyor gidiyorum WİNDOWS LIVE D diyor.sohbet devre dışı falan diyor.video hiç bir şey yapamyorum

Misafir 22 Mart 2011 12:35

facebooktan yorum yapamıyorum neden

Misafir 1 Nisan 2011 18:15

Alıntı:

faceye giris yapamiyorum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

faceye giremiyorum bişeyler oldu giriyorum e mailimi yazıyorum şifremi yazyıyorum yeniden giriş yap diyor nasıl girebilirim

Misafir 12 Nisan 2011 21:45

arkadaşalr yorumunuzu yazıp enter tuşununa basmanız yeterli

Misafir 23 Nisan 2011 12:52

:(

biri bize yardım etsin arkadaşlar gercekten hiçbişey yapamıyorum kafayı yicem yha akşam 11:30dan beri öle ne yorum yapıorum nede beqeni paylaşım bile olmuyoooooor biri lütfen çzüm yolu versin a.r.i.(Allah rızası içnnn)

Misafir 9 Mayıs 2011 17:40

ya banada aynısı oluyo .s

Misafir 2 Haziran 2011 13:34

4 gündür bendede aynı sorun var ama çözüm bulamadım hala en son burayı buldum başka hiçbiyerde yok bu konu çözüm bulabilen varmı ???

Misafir 17 Haziran 2011 10:40

facebook sorunu

yorum gönder butonu yok zaten bn enterla gönderiyodum onlada gönderilmiyor mesaj geldi diyor tıklıyırum beyaz sayfa çıkıyor sayfaları yorumları beğenemiyorum bunları dün sabah yapıyordum akşamdan itibaren bunlar olmaya başladı ne yapmalıyım?

Misafir 25 Haziran 2011 00:48

facebook sorunu

merabalar. hemen sorunu dile getirmek istiyorum sayın yöneticim facebook uma her zaman girdiğim gibi ID mi ve ŞİFREMİ doğru bir şekilde yazıyorum yanlız facebook um açılmıyor hiç kimseyle bir samimiyetim olmadığı halde ve hiç kimseyle bir tartışma yaşamadığım halde bu olayın başıma neden geldiğini hiç bir şekilde bilmiyorum bana yardımcı olma şansınız varmı çok zor durumdayım lütfen yardım edermisiniz.

facebook hesabı

iclal_2344@hotmail.com sizde cevap bekliyorum lütfen yardım edin.

Misafir 25 Haziran 2011 12:22

ya ben yorum yapıyorum hata oluşuyor ama sadece sayfalarda öyle oluyor ne yapayım şimdi bn

Misafir 25 Haziran 2011 19:23

her yorum yaptığımda şu yazıyor üzgünüz sürekli bu ifadeyi kullanmakta konuşmanız engellenmiştir türünden bişi yazıyordu ne yapayım

Misafir 11 Temmuz 2011 18:34

Facebook'ta yorum yapamıyorum?

Bir gruptaki mesaja yorum yapıyorum. Enter'e basıp yolluyorum. Mesajım gidiyor. Anack sayfayı yenilediğimde mesajım kayboluyor. Sorun nedir acaba? Diğer üyeler yorum yapabiliyor.

Misafir 19 Temmuz 2011 15:12

faceye giremıyorum dığer tum sayfalar acılıyor sadece faceye gıremıyrm faceye tıklynca sayfa goruntulnmıyor dıo ltfn yardım

Misafir 19 Temmuz 2011 15:44

facebook hesabınız hacklenmiş olabilir. facebook'un iletişmi adresine durumunuzu anlatan mail atınız...
oyun.xp3.biz ...::Anasayfa::...

Misafir 31 Temmuz 2011 21:42

giriş yapamıyom

giriş yapamıom

Misafir 2 Ağustos 2011 19:55

arkadaşlar bu çalıntı olavilir hesabınız çalındıysa bu oluyor aynı sorun bendede var geçen facebook ta bir yere girmiştim aldatmacaları bilirsiniz işte

Misafir 24 Ağustos 2011 22:31

fidan

faceme girdiğimde reklam oluştur yazıo.reklamı oluşturuyorum.va yine aynı sorun.profil ana sayfa görünmüyo.sadece çıkış var.bu hatayı nasıl giderebilirim?lütfen yardımcı olursanız çook sevinirim.

Misafir 25 Ağustos 2011 17:51

ya face hesabım açılmıyo.yerine reklamlar filan gibi tuhaf şeyler açılıyo.arkadaşlarımı arıyorum duvarlarına bakamıyorum.profil mesajalr vs gibi bütün seçeneklerim kalkmış.sorun ne bilen varsa söyleyebilir mi ?

Misafir 25 Ağustos 2011 22:30

facebook hesabımı açtığımda facebook reklam sayfası açılıyor.

hesabımı açtığımda facebook reklam sayfası açılıyor. profilime geçemiyorum. sağ üstte sadece yardım ve çıkış var

Enes Sarıtaç 7 Eylül 2011 16:39

Sorun Çözüldü

arkadaşlar bu srun bendede vardı çerezlerin hepsini temizledim sorun ortadan kalktı.

Misafir 7 Eylül 2011 20:18

merhaba. facebook hesabıma giriyorum fakat sadece admin olduğum sayfalar ve ayarlar açılıyor. onun dışında hiçbir işlem yapamıyorum. Bunun nedeni nedir ? nasıl çözebilirim ?

Misafir 11 Eylül 2011 19:41

facebooka yorum yazamıyorum beğenemiyorum ve gelen kutuunuda açamıyorum bunlara tıklıyorum boş sayfa açılıp donuyor lütfen yardımcı olun nolur ???

Misafir 13 Eylül 2011 12:59

facebook

yhaw facebokta bişeye tıkladım uuu 24 saat sonra açtım açılmadı bişeylere tıkladım bu sefer açıldı ama Benim açtığım sayfarımı gösteriyor profil mesajlar sohbet yerleri qöstermiyor bilmiyorum neyapacam yhaw uffff neolur bi çare bulmam gerekiyor neolur bi çare bulalım

Misafir 15 Ekim 2011 19:49

offf yaaa bendede aynı şey oluorr kafayı yicem yaaaa :(

aqlife_07 30 Ekim 2011 19:44

Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar.

Facebook şifrem çalındı ve geri aldım, belki silme modunda belkide başka birşey.

Facebooka girince sayfalarım açılıyor. Anasayfa deyincede aynı şekilde. Ne birini ekleyebiliyorum ne başka birşey. Ayarlarda falan adım yazmıyor.

Resim ekleyeyim;

http://img825.imageshack.us/img825/1007/92445467.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/8097/57043465.jpg

Bilgisi olan yardım edebilirmi?

Misafir 16 Kasım 2011 11:03

arkadaşlar facebooktan arkadaşıma video göndermek istiyorum ama izin yok diyor ne anlama geliyor ve nasıl gönderebilirim ne yapmam gerekiyor?

Misafir 16 Kasım 2011 15:42

yha banada aynısı oluyor hep yzıyorum olmuyor 2. kez oluyor yha sonrada arkadşımın yzdığıda gorun muyor? o_0 nolduğunu bilen varsa cevaplasın

Misafir 22 Kasım 2011 21:34

bende chrome kullanıyorum ve aynı sorun bendede var sen düzeltebildinmi veya nasıl düzelttin cevap verirsen sevinirim

qaptan Lady 23 Kasım 2011 12:39

bendede aynı sorun var ama çözümünü buldum
opera 10.50 sürümünden bu yana Facebook’a girişte zaman zaman çeşitli sıkıntılar yaşandığı, sorunun kaynağına bakıldığında ise site çerezleriyle ilgili bir durum olduğu görülmekte.

Yapılması gereken ise oldukça basit: Facebook’a ait çerezler tamamen silinip tekrar girdiğinizde sorun düzelecektir. Normal şartlarda sürüm yükseltmesi yaptığınız sırada çerez temizleme işlemi otomatik olarak yapılmakta fakat eğer yeni bir güncelleştirme yapmadıysanız bunu el ile aşağıdaki şekilde yapmanız gerekmekte.

Çözüm
“O” menüye tıklayın – Ayarlar > Tercihler (CTRL+F12)
Gelişmiş sekmesine geçin.
Çerezler sekmesini seçin ve “Çerezleri Yönet” düğmesini tıklayın.
Açılan penceredeki arama kutucuğu yardımı ile “Facebook” araması yapın ve Facebook’a ait tüm çerezleri silin.
www.facebook.com‘a tekrar girin (açık ise yenileyin)…
Bu adımlardan sonra Facebook’a giriş sorunu olmayacak.

Opera’yı Kullanın
Opera Tarayıcı’nın gelişmiş birçok özelliği ve tüm modern web standartlarını desteklemesi sayesinde internette sorunsuz olarak dolaşabilir, e-postalarınızı kontrol edebilir, Opera Link ile verilerinizi eşleştirebilir, Opera Unite ile tek bir tıklama ile bilgisayarınızı bir sunucuya çevirebilir, IRC özelliği ile arkadaşlarınızla sohbet edebilir, sınırlı bir bağlantınız var ise; Opera Turbo ile kota aşım sorununu ortadan kaldırabilir ve daha birçok varsayılan özelliği ile en iyi web deneyimini yaşayabilirsiniz.

Misafir 23 Kasım 2011 13:05

Farklı Bir Tarayıcı Kullanın Ben Choreme'da bu hatayı yaşıyordum explorer'e geçince düzeldi...

BURAK KANDEMİR 30 Kasım 2011 18:05

LÜTFEN ÇOK ACİL YARDIM EDİN

ADIM BURAK KANDEMİR FACEYE GİRİYORUM ADIM DEĞİŞİK HAMDİ DÖNMEZ OLMUŞ NASIL OLMUŞ BİLMİYORUM.FACEDE HİÇ BİR SAYFA YOK ANASAYFA PROFİL HİÇ BİRİ YAZMIYO NE BILDIRIMLER NE SOHBET NE ARKADASLIK İSTEKLERİ HİÇ BİRİ YOK SADECE GİRİYORUM AYARLAR VE CIKIS VAR ADIMDA DEĞİŞİK HAMDİ DÖNMEZ YAPMISLAR KAC GUNDUR BOYLE LÜTFEN YARDIM EDİN .
BU ARADA ARAMA ŞEYİDE YOK

Misafir 6 Aralık 2011 13:26

Enes Sarıtaç arkadaşım çerez nedir ve nasıl kaldırıcaz lütfen açıklayaybilirmsin kafayı yiycem ya of

Misafir 15 Aralık 2011 14:28

soru yardım istiyorum

Alıntı:

n70 facebook yorum yazamiyorum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
yardım istiyorum

Misafir 18 Aralık 2011 22:27

alakası yok arkadaşlarr ben evdeki msa ustunden grınce atıorumm rahatlıkla laptoptan grınce hıc bısey yapamıorum

Saat: 17:56
Sayfa 2 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık