MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/7497-msn-messenger-hata-kodlari-ve-cozumleri.html)

süreyya 14 Haziran 2008 12:37

Msn Hata Kodu 80048821 Windows Live Hatası

hata kodu yanlış yazıldı 80048821 lütfen acil yardım edin 3 tane msn adresim var bir gecede üçünüde açamaz hale geldim bu nasıl oldu anlamadım aynı bilgisayardan başka msnler açılıyor ama ben kendiminkileri açarken bu hatayı veriyor
teşekkürler

torchbearer 15 Haziran 2008 20:45

Alıntı:

süreyya adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1090925)
hata kodu yanlış yazıldı 80048821 lütfen acil yardım edin 3 tane msn adresim var bir gecede üçünüde açamaz hale geldim bu nasıl oldu anlamadım aynı bilgisayardan başka msnler açılıyor ama ben kendiminkileri açarken bu hatayı veriyor
teşekkürler

Aşağıda verdiğim linkteki yazılanları okuyup deneyin. Ayrıca google a msn+host yazarak indireceğiniz host dosyasını C:\Windows\system32\drivers\etc\ içine atın ve eskisiyle değiştirin.

80048821 Hatası ve çözümü

umutismet 17 Haziran 2008 00:32

80072745 hata kodu hiç bi msn e giremiyorum tarih saat doğru hiç birşey yüklemedim açılmıyo msn yardım :(

torchbearer 17 Haziran 2008 00:43

Alıntı:

umutismet adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1094019)
80072745 hata kodu hiç bi msn e giremiyorum tarih saat doğru hiç birşey yüklemedim açılmıyo msn yardım :(

Bu hatada kesin bir çözüm yok ancak şunları deneyin;

Messenger tamamen kapalı durumda ise Internet Explorer'ı (ya da varsayılan olarak seçilmiş olan tarayıcıyı) açın ve durumu "çevrimdışı çalış" a ayarlayıp Tarayıcıyı kapatın. Messenger oturumunu açmayı deneyin. Burada sorun gösterecek Sorun gider diyin ve orada Çevrimdışı ayarlanma durumunu düzeltin. Kendisi oturumu açmayı deneyecektir. Ayrıca altta linkini vereceğim programı indirip içerisinden Generic Fix butonuna tıklayın ve programı kapatın (Bu işlemi yaparken de Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olması gerekiyor)

blackmagic19 18 Haziran 2008 00:57

Alıntı:

handsome_child_06 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 852714)
8100030d hata kodu arkadaşlar biri ban yardım etsin

slm arkadaşım o hata neden kaynaklınıyo buldum onu şimdi nette iken bazı sitelere girişi yapıyoruz bunun içinde virüs programımız olsun diyoruz vede avast en kolayı diye avastı indiriyoruz pc yeniden başlatılsınmı deince bekliyo donuyo kalıyo öyle internete felan girersin ama pc halen yeniden başlatılmayı bekliyo vede sen yapıyorsun beklemeden işte tekrar geri açıldığında pc cacık bir durua geliyo program ekle kaldırdan virüs programı kaldırmaya calışıyoruz ama olmuyor biraz uğraştıktan sonra kaldırabilirsin ve pcsin sence rahatlamış dersin ama bence değil bendede aynı hatayı veriyordu ne kadar virüs programı varsa yükledim ve hepsi çalışsın istedim olmadı yene tabii ama virüs programını nod32 kullanırsan bence iyi bir kaç gün sonra hata kendini infilak ediyo tekrar girebiliyosun bende bu hatayı 2. sefer dedi bende yeniden formatlıycam önümüze gelen her programı indirmeyelim bence bu helede msn kırmak gibi bunu aramayın arkadaşlar yok msn kırmak diye bişey sen sadece şifre yaparsın şifre dosyanı hazırlayınca program bul vede o dosyayı devreye sok o zaman kırarsan kırarsın ancak o dosyayı hazırlamanda ne kadar sürer bilmem işte herkese kolay gelsin hayatta başarılar (H)YAKINDA ASKER BÜLENT BABA 88/3 BYS

c0mb0 22 Haziran 2008 23:35

8008005 mSN HataSI Alıyorum Ve Çöüzmünü BuLamadım Yardım EdenLere ŞiMDiden TşkLer !!!

8008005 Bi Çözüm Bulun ! Format atMak İsteMiyoRum !!!!!

torchbearer 23 Haziran 2008 01:13

Alıntı:

c0mb0 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1101807)
8008005 Bi Çözüm Bulun ! Format atMak İsteMiyoRum !!!!!

Çok kapsamlı bi sorun bu; hata mesajını tam olarak yazabilirseniz çözümünü bulabiliriz. Genel de bi hizmetin çalışmamasından dolayı kaynaklanan bir sorun ama tam olarak kesin bişey söylemem zor.

c0mb0 23 Haziran 2008 09:44

Hizmet Geçici Olarak Kullanılmadığından Windows Live Messenger BETA Oturum Açılamadı. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin

HataKodu : 8008005

İste tam olarak Bu bi yardım Edin Koca Forumda Bu HAtayı Çözebilecek YOkmu :S

torchbearer 23 Haziran 2008 13:05

Alıntı:

c0mb0 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1102010)
Hizmet Geçici Olarak Kullanılmadığından Windows Live Messenger BETA Oturum Açılamadı. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin

HataKodu : 8008005

İste tam olarak Bu bi yardım Edin Koca Forumda Bu HAtayı Çözebilecek YOkmu :S

Beta sürüm olduğundan dolayı böyle bir hata verme olasılığı çok yüksek. Windows Live Messenger 8.5 kurarak denemenizi ve böyle bir hatayla karşılaşıp karşılaşılmadığını kontrol edin.

Windows Live Installer

c0mb0 23 Haziran 2008 17:00

Msn De SilinaMiyoKi :S Şu Hatayı Veriyo :S

Windows Installer Hizmeti'ne Erişilemedi . Bu, Windows güvenli modda çalışıyorsa veya Windows Intsaller dügün şekilde kurulmamışsa ortaya çıkar.

Saat: 16:49

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık