MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/7497-msn-messenger-hata-kodlari-ve-cozumleri.html)

torchbearer 23 Haziran 2008 23:32

Alıntı:

c0mb0 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1102680)
Msn De SilinaMiyoKi :S Şu Hatayı Veriyo :S

Windows Installer Hizmeti'ne Erişilemedi . Bu, Windows güvenli modda çalışıyorsa veya Windows Intsaller dügün şekilde kurulmamışsa ortaya çıkar.

Eğer hata mesajındaki gibi sistemi güvenli modda çalıştırmadıysanız Windows Installer hizmetinde gerçekten bir sorun var. Onu da onararak sorunu giderebilirsiniz. Aşağıda vereceğim linkten indirin ve kurmaya başlayın.

Ayrıca şu linkteki programı da indirip sorunlu olan dosyaları veya programları kaldırabilirsiniz.

BarB 29 Haziran 2008 02:12

800701f4 hata kodu
baglantti sorunu varr baglansada hemen dusuyorum
yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

berkın 29 Haziran 2008 12:15

msm şifremi unuttum gizli yanıtıda bilmitorum nasıl açabilirim ..yardımcı olurmuusn e-posta adresi kaldırıldı. mail atarsanız..

Magnifique 4 Temmuz 2008 02:42

Alıntı:

BarB adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1109827)
800701f4 hata kodu
baglantti sorunu varr baglansada hemen dusuyorum
yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

Merhaba hotmail.com ya da passport.net'ten bir giriş yapabilir misiniz? Bakalım sizi kabul edecekmi?

kirmizibuten 5 Temmuz 2008 13:57

messenger discovery i kurunca 80072745 hatası alıyorum.msn de iken bağlantı koptuğunda tekrar bağlanmıyor.bağalntı ayarlarını sınadığımda ağ geçidi hatası veriyor.

Magnifique 5 Temmuz 2008 14:14

Alıntı:

berkın adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1109924)
msm şifremi unuttum gizli yanıtıda bilmitorum nasıl açabilirim ..yardımcı olurmuusn only_trutu@hotmail. mail atarsanız..

Alternatif mail adresini kullanarak diger adrese parola sıfırlama maili gönderebilirsin.Bu sayade şifreni değiştirebilirsin.

Alıntı:

kirmizibuten adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1116179)
messenger discovery i kurunca 80072745 hatası alıyorum.msn de iken bağlantı koptuğunda tekrar bağlanmıyor.bağalntı ayarlarını sınadığımda ağ geçidi hatası veriyor.

Messenger Error Fixer (Hata Onarımı)

aksoy35 9 Temmuz 2008 00:28

peki benim bilgisayardan ben hariç herkez msn sine ulaşıyor ama ben girmek istediğimde 8100030d hata veriyor başka bir makınada msnme girebiliyorum bu hata nasıl düzelir

blackvampire 12 Temmuz 2008 23:27

İyi geceler.Ben msn de oyun oynamaya calısıyorum fakat her seferinde

Kritik Hata 2
Messenger oyun hizmeti kritik bir dosyaya erişemedi. Lütfen bu pencereyi kapatıp yeni bir oyun başlatın.

hatası veriyo dogru yere yazdım mı bilmiyorum ama yardımcı olabilir msnz?

medo 13 Temmuz 2008 10:53

NE YAPABİLİRİM ACİLhesabı için iletiler gönderilip alınamıyor.
Konu 'Fw: ACiL UYARI İçişleri Bakanlığından ( BUGÜN BAŞLADI MUHAKKAK GELİR )'
Windows Live Mail Hata Kimliği: 0x80070057

blackvampire 14 Temmuz 2008 21:10

Alıntı:

blackvampire adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1122777)
İyi geceler.Ben msn de oyun oynamaya calısıyorum fakat her seferinde

Kritik Hata 2
Messenger oyun hizmeti kritik bir dosyaya erişemedi. Lütfen bu pencereyi kapatıp yeni bir oyun başlatın.

hatası veriyo dogru yere yazdım mı bilmiyorum ama yardımcı olabilir msnz?

Yardim edebilicek kmse yok mu:S

Saat: 08:15

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık