MsXLabs
Sayfa 3 / 8

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Bilgisayar (https://www.msxlabs.org/forum/bilgisayar/)
-   -   Bilgisayarınızda zamanı geri alabilirsiniz / Sistem geri yükleme (https://www.msxlabs.org/forum/bilgisayar/8937-bilgisayarinizda-zamani-geri-alabilirsiniz-sistem-geri-yukleme.html)

Misafir 25 Ağustos 2008 10:54

Yalnız bu işlem biraz sakıncalı... Mecbur kalmadıkça yapmayın derim... Windows'un bazı dosyalarını kırıp bozabiliyor, yani virüs etkisi yaratıyo... Virüs'ün de yaptığı iş bi bakıma bu aslında... Pirince giderken bulgurdan olmayın, mecbur kalmadıkça yapmayın derim :D Ghost öneririm !!!

ceyhan04 11 Eylül 2008 11:39

ya arkadaşlar,ben bilgisayara format attırdım.yönetici olmadan kullaniodum oyular resimlerim falan vardı.yönetici yaptım bitane.ama bu sefer eski bilgilerimin hiç birine ulaşamiorum resimler müzikler falan.yardımcı olursanız sevinirim

tHeBruTaLiTyOfHeLL 15 Eylül 2008 17:24

Alıntı:

ceyhan04 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1172823)
ya arkadaşlar,ben bilgisayara format attırdım.yönetici olmadan kullaniodum oyular resimlerim falan vardı.yönetici yaptım bitane.ama bu sefer eski bilgilerimin hiç birine ulaşamiorum resimler müzikler falan.yardımcı olursanız sevinirim

Format Attın, HDD 2'ye Bölünmüş mü ?_?

Format Attıktan Sonra Eski Bilgilerini Nasıl Ulaşacaksınız Bütün Bilgilerini Silinmiştir. HDD Boyutuna Bakarsan Anlarsınız :skull: Buna Yardımcı Programları Deneyeceksiniz Recovery, HDD Recovery Vb Programları Kurun PC'ye Kurtarmayı Dene.%100 Kurtarmayabilir.

yesim1912 16 Kasım 2008 21:46

Sistem geri yükleme

ARKADAŞLAR BEN WİSTA KULLANICISIYIM. MALESEF 6 GÜN ÖNCE BİLGİSAYARIMDAKİ FAZLA VERİLERİ DVD YE KAYDETMEYE ÇALIŞTIM. ASLINDA İYİ BİR BİLGİSAYAR KULLANICISIYIM. FAKAT NASIL BÖYLE BİR HATA YAPTIM BİLMİYORUM. BİLGİLERİ KES YAPIŞTIR OLARAK DVD -R A GÖNDERDİM. EN SON BAŞARIYLA YAZDINIZ UYARISINI VERDİ. FAKAT SONRA DVD YE BKTIĞIMDA BİLGİLERİMİ ( RESİM, MÜZİK, VİDEO) KAYDETMEMİŞ. VE EN KÖTÜSÜ KES YAPIŞTIR YAPTIĞIM İÇİN BİLGİLERİM BELGELERİMDEDE YOK ARTIK. BİR ÇOK PROGRAM DENEDİM GERİ ALMAK İÇİN ANCAK ÇOK AZI GERİ GELDİ. BENİM BÜTÜN DOSYALARIMIN SAĞLAM VE GERİ GELMESİ İÇİN NE YAPMAM LAZIM. YADA SİSTEM GERİ YÜKLEME DIŞINDA ( DENEDİM AMA O GÜNE DÖNMÜYOR. O TARİHİ VERMİYOR SEÇENEKTE. ) BİLGİSAYARIMI O GÜNKÜ TARİHE NASIL DÖNDÜRÜRÜM. LÜTFEN ACİL YARDIM...

ahmed 16 Kasım 2008 21:56

Bilgisayarınızda zamanı geri alabilirsiniz / Sistem geri yükleme

jrsefa123 6 Aralık 2008 08:31

arklar nereden yüklicem yha:@:*(

Misafir 13 Aralık 2008 10:46

Başlat // Proğramlar // Donatılar // Sistem Araçları // Sistem geri yükleme

Geri yüklemek için herhangi bir tarih seçiniz...
ve ileri ileri..son.

Besiktas35 9 Mart 2009 18:53

Allah razi olsun senden dayi be.Sayende gunu kurtardim :D

salazar_slytherin 13 Nisan 2009 16:20

ben bişey sormak istiyorum.
ben resimlerimi sildim...:*(
Geri yüklemek istiyorum.bu yöntem resimler üzerindede işe yararmı?

ahmetseydi 17 Nisan 2009 23:31

Alıntı:

salazar_slytherin adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1373823)
ben bişey sormak istiyorum.
ben resimlerimi sildim...:*(
Geri yüklemek istiyorum.bu yöntem resimler üzerindede işe yararmı?

Evet. Sistem geri yükleme tarihini resimleri sildiğiniz tarihten bir gün önceki tarihe göre ayarlayın.

Saat: 17:23
Sayfa 3 / 8

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık