MsXLabs
Sayfa 3 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/214359-bir-erkegin-asik-oldugu-sevdigi-nasil-anlasilir.html)

Misafir 15 Kasım 2011 21:40

Bir erkeğin kendisinden bir yaş büyük kıza "küçük kız kardeşim" demesi ne demektir? Sürekli uğraşıyorsa, çirkin, şişman gibi kelimelerle sesleniyorsa, herkesin içinde çok ilgileniyorsa, yanağını sıkıyorsa,kulağına üflüyorsa,onunla konuşurken sana bebekmişsin gibi bakıyorsa ... bu gerçekten kardeş gibi gördüğünden midir? yoksa başka bir sebep var mıdır?

Misafir 23 Kasım 2011 01:05

[QUOTE=MeLL;1298364]Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyor:SBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak i

Teamoore 26 Kasım 2011 20:38

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2221968)
Benim bir sorum olacaktı.Tabii bu aşk meselesini anlamak zor ama sizin de bir fikrinizi alayım dedim.Msx'a üye olmayı düşünüyorum aslında çok güzel forum neyse.ben soruma geleyim
ben cenk adında birini seviyorum.Çoğu zaman gözgöze geliyoruz.Sürekli bana bakarken yakalıyorum onu.yakaladığımı farketti zaman biraz daha bakıp utanarak başka yere bakıyor.bazen de bana bir şeyler söyleyerek yakınlaşmaya çalışıyor.Soru soruyor mesela.Sizce beni seviyor olabilir mi ???

Bu mesajı ben göndermiştim.Bir hafta önce olması lazım.Özellikle Teamoore'un cevaplamasını istiyorum.Sizce nedir ?????????????????????????????
:uf:

Dediklerine bakılırsa, hem gozgoze sık gelmenizden, hem utanmasından hem de sana karsı olan ilgisini artırması varsa eğer muhtemelen seviyordur.

Misafir 30 Kasım 2011 23:02

her an ne yaptığını merak ediyorsa
bıktıracak derecede ilgi gösteriyor ve her allahın günü görüşmek istiyorsa
senin yapacağın yerde, her fırsatta evlilik mevzunu açıyorsa
ailesinde bahsediyor ve her an seninle ilgili gelecek planları yapıyorsa
bu riskir ama, terkettikten sonra hala kuyruk acısıyla aylar sonra aramaya devam ediyorsa
sebepsiz yere hediyeler alıyorsa
o erkek siziseviyor demektir

RuffRyders 20 Aralık 2011 12:31

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2263598)
ben tam 11 yıldır ona deli gibi aşığım.o bana çok değer veriyor.ama seviyo mu bilmiyorum.kova burcu ve çok çapkın.arkadaş gibi konuşuyo.ama bi bakıyosun uatanıyo konuşunca.her kesin gözünden anlarım ama onu anlamıyorum işte.

Seven insan 11 senede bunu söylemez mi :) Sen söyle hiç değilse kendisine duygularını. Sevdiğini veya sevmediğini bilirsin belirsizlikten daha iyidir.

Teamoore 5 Ocak 2012 03:57

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2290533)
ben onunla hiç konuşmuyorum öyle ki benden nefret ediyo bile olabilir emin değilim ama son günlerde bana çok bakmaya ve çok yanımda gezinmeye başladı ama dediğim gibi elle tutulur bişey yok ama böyle gözlerime bakması peşimde dolanması aşık olduğunu anlamam için yeterli ipucu mu sizce bu arada geçen yıl da aynı sınıftaydık ve öyle davranmıyordu

Hiç ipucu diyemeyiz. Ama bunlar sana karsı yükselen ilgisi ve sevgisinin ipucu olabilir.

Misafir 2 Şubat 2012 15:31

bence böyle deneyin:
sizin yanınıza gelmeye çekiniyorsa ve arkadaşlarının yanında siz olduğunda az konuşuyorsa seviyordur.örneğin size lakap takıp sizi rezil etmek isterse veya sizi küçük düşürmek için elinden geleniyapıyorsa, sizin canınızı incitiyorsa sizi seviyordur.

Teamoore 7 Şubat 2012 18:00

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2329670)
bende birini çok seviyorum bu biraz karmaşık bişi yalnız bnm en yakın arkadaşlarımdan olan kızda onu çok seviyor ve ben acayip kararsızım arkadaşıma bunu söylemelimiyim yoksa bunu ondan gizlemelimiyim bir türlü karar veremedim ayrıca arkadaşım onun benden hoşlandığını düşünüyor bu nedenle bana biraz daha soğuk davranışlar sergiliyor arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum

Konuşmak en doğru gibi görünse de su an için arkadaşına birsey deme. Demek mecburiyetinde de degilsin. Sonuçta oğlan su anda hiçbirinizin sevgilisi değil. Ve bu tip durumlar olabiliyor aynı kisiye sevgii duymak gibi.

RuffRyders 27 Mart 2012 14:25

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2373886)
selam ben 25 yasında bir bayanım 2 yıl önce evlenip ayrıldım ve şimdi yeni biriyle tanıstım belçikada ben bursadayım oda bir kere evlenip ayrılmış acaba sonumuz ne olur bizim 1 haftadır konusuyoruz ve hoslandıgını hisseder gibiyim cvp yazarsanız sevinirim

Acele etmemenizde yarar var başınızdan başarısız bir deneme geçmiş birdahaki adımınızı çok daha fazla düşünerek atmanızda yarar var. Eski evliliğinizi ve eski kocanızı size karşı kullanabilir. Üstelik yüz yüze olmayan görüşmelerin samimiyeti daima şüphelidir. Bence kendinizi fazla kaptırmadan onu dikkatlice dinleyin tanımaya çalışın. Yaşınız genç tekrar söyliyim acele etmenize gerek yok bence. :)

Misafir 28 Mart 2012 16:02

ÇOOOK UZUN BİR MESAJ BİLİYORUM

Merhaba Arkadaşlar öncelikle neredeyse bütün mesajları okudum ve bende bir erkeğim bende bir erkek olarak size şunları
söyleyebilirim . Bir Erkeğin içinde sürekli o sevdiği kızı koruma iç güdüsü vardır. Biz erkekler kendi adıma ve çevremdekiler adına genellikle Kaba da olsak çok pısırık ta olsak sevdiğimiz kız karşımıza gelince kalbimiz hıp hızlı atar Dilimiz Tutulur. Kendimden Biliyorum Çünkü.Benimde Başıma gelmiş bir şey ve hala yaşıyorum ben bu olayı.Ben Özel Bir Okula Gidiyorum Ama okul özel olmasına rağmen disiplinli bir okul (yavuz selim falan değil).Bu okulda ben ''A''Şubesindeyim ve sevdiğim kız''B'' Şubesinde (Adı bende kalsın:) )İşte sadece beden dersinde çarşamba günleri son 2 ders ve c.tesi okul etütlerinde görüyorum. 4 saat :) Sürekli benimle ilgileniyor bende onunla ilgileniyorum sonra diğer kızlar bizi hocaya söylüyor yok ders dinlemiyor falan filan birsürü şey o kızla tenefüslerde oyun oynuyoruz örneğin onun şapkasını falan alıp kaçıyorum hafta içi benimle hiç konusmuyor ama c.tesi etüdünde az kişi var orada sürekli benimle konusuyor ve telefonumu kurcalıyor sizce bu kız beni seviyor mu ha bide 8.Sınıflarda bi abisi var işte Küçük Boylu bir şey o benim için sorun değil ağzını burnunu kırarım o çocuğun ama abisinden çekinerek teklifimi kabul etmez mi yada abisine söylerse abisi de beni hocalara söylerse ben biterim :) Çünkü okulda çok popüler bi öğrenciyim sürekli sınavlarda ilk 3 teyim. Sonra ben Diğer sınıflardan kızlara da söyledim onlar da onun ağzından laf almaya çalışacaklar.Hadi hayırlısı ha bide beden dersinde falan basket oynarken hep o bana pas veriyor ve bende hep ona pas veriyorum :) İnşallah benden hoşlanıyordur...

sade 28 Mart 2012 16:13

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2375001)
ÇOOOK UZUN BİR MESAJ BİLİYORUM

Merhaba Arkadaşlar öncelikle neredeyse bütün mesajları okudum ve bende bir erkeğim bende bir erkek olarak size şunları
söyleyebilirim . Bir Erkeğin içinde sürekli o sevdiği kızı koruma iç güdüsü vardır. Biz erkekler kendi adıma ve çevremdekiler adına genellikle Kaba da olsak çok pısırık ta olsak sevdiğimiz kız karşımıza gelince kalbimiz hıp hızlı atar Dilimiz Tutulur. Kendimden Biliyorum Çünkü.Benimde Başıma gelmiş bir şey ve hala yaşıyorum ben bu olayı.Ben Özel Bir Okula Gidiyorum Ama okul özel olmasına rağmen disiplinli bir okul (yavuz selim falan değil).Bu okulda ben ''A''Şubesindeyim ve sevdiğim kız''B'' Şubesinde (Adı bende kalsın:) )İşte sadece beden dersinde çarşamba günleri son 2 ders ve c.tesi okul etütlerinde görüyorum. 4 saat :) Sürekli benimle ilgileniyor bende onunla ilgileniyorum sonra diğer kızlar bizi hocaya söylüyor yok ders dinlemiyor falan filan birsürü şey o kızla tenefüslerde oyun oynuyoruz örneğin onun şapkasını falan alıp kaçıyorum hafta içi benimle hiç konusmuyor ama c.tesi etüdünde az kişi var orada sürekli benimle konusuyor ve telefonumu kurcalıyor sizce bu kız beni seviyor mu ha bide 8.Sınıflarda bi abisi var işte Küçük Boylu bir şey o benim için sorun değil ağzını burnunu kırarım o çocuğun ama abisinden çekinerek teklifimi kabul etmez mi yada abisine söylerse abisi de beni hocalara söylerse ben biterim :) Çünkü okulda çok popüler bi öğrenciyim sürekli sınavlarda ilk 3 teyim. Sonra ben Diğer sınıflardan kızlara da söyledim onlar da onun ağzından laf almaya çalışacaklar.Hadi hayırlısı ha bide beden dersinde falan basket oynarken hep o bana pas veriyor ve bende hep ona pas veriyorum :) İnşallah benden hoşlanıyordur...

siz şimdilik paslaşın birazdaha büyüyünce hoşlanırsınız :D

WaRrioR 28 Mart 2012 16:31

Erkek seviyorsa belli eder davranışları çok açıktır çekinse çekinerek belli eder çekinmese zaten belli eder tavırlarını mutlaka hissedersin ..

Candy_Girl 1 Nisan 2012 15:39

Sana Karşı İlgisinden,Tavırlarından,Davranışlarından seni erkeklerin yanında gördüğündeki davranışlarından

Misafir 1 Nisan 2012 15:47

bence size oolgunluk tavırı taslayıp bazende kendi anılarını anlatmasından ama size bazı sırları anlatmaktan utanması veya başkasına karşı yenilgiye uğradığında,ağlarken sizden uzak biryerde gözünüze gözükmemeye çalışmasından da anlaşılabilir.

byz_qny 1 Nisan 2012 16:16

İltifat eder,Sizi Dinler,Fedakâr olur,Zaman ayırmanızı ister,Her halinizle güzel bulur,Öncelik sizsinizdir,

Misafir 6 Nisan 2012 23:22

ben 12 yaşındayım sınıftan birisine aşık oldum ama gerçekten onu çok seviyorum onun için hep ağlıyorum geçen hafta herkezin içinde seni seviyorum dedim hemde yüzüne çok utandım ama onu benim elimden alacaklar diye korkuyorum sınıftaki kızlar onun neresini seviyon diyorlar ama gerçekten sevmek çok güzel bir şey çocukla yan yana oturuyoruz beni gördüğünde hep gözümün içine bakıyor ama ben akamıyorum o bana bağırsa bile hiç bir şey diyemiyorum bazı arkadaşlarım bana sen daha kaç yaşındasın diyorlar bizim sınıftan bir kişi daha var oda o çocğu seviyormuş ve arkadaşım benim en yakın arkadaşımdı karşıma geliğ ben onu seviyorum dediğinde yıkıldım ama artık anladı ki çocuk beni seviyor bu yüzden üzülmüyorum aslında karşısına çıkıp her şeyi anlatmak isterim yapabilirim hatta gözlerinin içine bile bakarım ama onu görünce konuşmak zor geliyor onu adı geçince ağlayasım geliyyor üzülüyorum

Sheker_kız 9 Nisan 2012 17:43

Herkesin sevgisini ifade etme biçimi farklıdır ama genel olarak : 1-kıskanır 2-gözlerien bakmaya korkar 3- senin yanındayken konuşamaz 4- senin onu sevip sevmediğini anlamak için seni test eder.........

Teamoore 10 Nisan 2012 06:56

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2384107)
ben 12 yaşındayım sınıftan birisine aşık oldum ama gerçekten onu çok seviyorum onun için hep ağlıyorum geçen hafta herkezin içinde seni seviyorum dedim hemde yüzüne çok utandım ama onu benim elimden alacaklar diye korkuyorum sınıftaki kızlar onun neresini seviyon diyorlar ama gerçekten sevmek çok güzel bir şey çocukla yan yana oturuyoruz beni gördüğünde hep gözümün içine bakıyor ama ben akamıyorum o bana bağırsa bile hiç bir şey diyemiyorum bazı arkadaşlarım bana sen daha kaç yaşındasın diyorlar bizim sınıftan bir kişi daha var oda o çocğu seviyormuş ve arkadaşım benim en yakın arkadaşımdı karşıma geliğ ben onu seviyorum dediğinde yıkıldım ama artık anladı ki çocuk beni seviyor bu yüzden üzülmüyorum aslında karşısına çıkıp her şeyi anlatmak isterim yapabilirim hatta gözlerinin içine bile bakarım ama onu görünce konuşmak zor geliyor onu adı geçince ağlayasım geliyyor üzülüyorum

Sevmenin çok güzel olduğunu kavraman güzel. Ama takıntı haline getirmemek lazım sevdiğin kisiyi. O da senden hoşlanıyor gibi. Onun için onun sana gelmesini bekle, elbet karşılıklı birşeyler olur bence.

Teamoore 10 Nisan 2012 06:58

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2386329)
Ben 11 yasındayım ve bi oğlanı sviyorum oglan surekli bana gorunmeye yanıma gelmeye calısıyo guzume bakmaya utanıyo mesela Dier arkadasları carınca gelmio benm ismimi diyince gelior sizce asıkmı?

Sen nispeten daha çok ilgisini çekiyorsun, diğer kisilerden. Sana karsı ilgisi var, ama geçici heves de olabilir, aşık demek zor, gözlerine bakamıyor çünkü yeterince Olgun değil bence.

Misafir 13 Nisan 2012 17:22

güzel arkadaşım sen bence hiç söyleme arkadaşına ondan hoşlandığını aynı şey başımda şuan biliyorum.. çocuk beni seviyor, ama arkadaşım ona aşık 2 senedir.. aynı üniversitedeyiz.. şimdi o çocuğunsürekli peşinde,çocuk yüzüne bakmıyor kız yanından ayrılmıyor.. ayrıca benimde burnumdan getiriyor.. tüm arkadaslarımı elimden almaya çalışıyor, benden daha üstün oldugunu göstermeye çalışıyor.. ama nafile.. ben hanımlığımı bozmuyorum hiç; keşke bozupta kızı bi güzel haşlasam ama naparsın öyle yetiştik.. bu arada benim çocuktan hiç haberim yoktu; ilk onu öğrendim başta pas vermedim; sonra zamanla iyi biri oldugunu öğrendim.. düşüncelerim değişti.. tam bu sırada kız bana kök söktürmeye başladı; ki çocuga yakında durmadım hiç .. hiç birşey yapmadıgım halde çok çektim kızdan.. hala da çekiyorum.. tam 3 sene oldu; 2 senedirde kızdan cekiyorum.. son durum şu; kız onun yanında hep çevresinde artı benm çevremde aşırı bi gözetim altındayım.. çocuk hala çok seviyo.. fakat ikizimde de aşırı gurur var birbirimize bakmadan yürüyüp gidiyoruz.. ve hiç konuşmuyoruz.. robot gbi davranıyoruz... sen sen ol o kıza hiç söyleme ; bela alırsın...

Misafir 14 Nisan 2012 20:32

ben bir çocuğu seviyorum. 3 sene oldu. oda benden hoşlanmış ama çıktığı kızı çok seviyordu. ama çıktığı kız onu sevmiyodu ve hemen terk etti. ben çıktığı kız hakkında face açmıştım onla çıkarken.çünkü onun o kıza yenilmesine izin veremezdim. o beni o kızın kankası olarak bildi. bi gün o kişinin ben olduğumu söyledim. o da biraz kızdı tabii..biraz aramız bozuldu ama yinede konuştuk . o şimdi bana beni kaybettin dio sen beni hiç sevmedin flan dio . bende ona insan sevdiği için herşeyi yapar dedim . o' güldü ve bana dediki : insan sevdiği için herşeyi yapar ama sen yapmadın tam tersi beni kayettin diyor.ama derslerde bana bakıyor . tam bnim tersim gibi davranıyor. ama ben onu çok seviyorum hatta onun için elimi kestim, ağladım...
ama o benim sevmediğimi düşünüyor. sence o haklımı ?? yada ona sevgimi nasıl kanıtlarım . onunla nasıl yeniden sevgili olurum ?? cevap bekliyorum lütfen yardım edin aşk acısından ölüyorum ama o anlamıyorr...

Misafir 28 Nisan 2012 14:45

gözlerinden,kullandığı parfümden:)) şaşkınlığından,kesik cümleler kurmasından sürekli anlamsız ama çok şeker gülmesinden,sürekli fırsat arayıp yanında olmak istemesinden:)) ben bunların hepsini yaşadım ve yaşıyorum yani beni sevdiğinde eminim BENDE ONU YANİ EŞİM OLAN İBRAHİMİ SEVİYORUM:)))

xp rex xp 29 Nisan 2012 12:15

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyor.Bu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni,ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.

KitapKurdu 10 Mayıs 2012 20:40

kesinliklee
bakışlarından
tavırlarından
konuşmalarındann
TECRUBE KONUSUYOR (L)

Misafir 5 Temmuz 2012 23:36

selamlar ben sevde lise öğrene tenefüse öğrencisiyim kız meslek lisesinde okuorm güzel sayılabilecek bi kızım sanırım beden eğitimi öğretmenim bana aşık ben bahçeye tenefüse çıktığımda sürekli bana bakıyor derslerde aynı şekilde bütün işlerini bana yaptırıor bana sürekli takılıor ve beni sürekli yanına çağırıp bana vuruor belki saçma gelebilir ama sanki bana dokunmak için bu yolu kullanıor ben nerde olursam olayım sürekli gözü bende beni süzüor
aslında vurunca canımın acıdığını bilior ama ynede geri kalmıor öğretmenim evli ve çocuğu oldu bu yaz bana yardım edin kafam çok karışık

Misafir 5 Ekim 2012 20:48

Ya bence bir erkek bir kızdan hoşlanıyorsa öncelikle bakarken sanki gözlerinin derinliklerine bakıyormuş gibi olur mesela sizin çok uğraşır okulda mesela durmadan size bişeyler yaparsda örneğin başıma gelen durmadan ayağıma basıyor sonra bana kendi parfümünü sıkıyor ben onun bana aşık olduğunu bilmiyorum ama bana güzel olduğun için herkes senle uğraşıyor dedi ve sonrdna o da benimle uğraşmaya başladı sanki bana birşeyler belli etmeye çalışıyo tatlı olduğummu söylüyo ama ben bilmiyorum o herkese böyle davranıyo ama bana bir başka davranıyo çevremdekiler de öyle diyorlar nolur bana yardım edin sizce beni seviyor mu ?

blue_moon 8 Ekim 2012 10:28

bakışları, seninle konuşurken yanaklarının al al olması utanması, durmadan sana bakması bazende sevdiğini sana arkadaş ortamıyla yada konuşmalarıyla duyurması =)

Misafir 6 Kasım 2012 16:57

bende birisini seviyorum adı mete çok yakışıklı birisi ben ona aşığım ama o bilmiyorum bazen bana bakıyo ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum inşallah oda beni seviyodur yoksa ben gidip ona herşeyi açıklayacağım bu arada dostluk ilköğretim okulunda okuyor kusura bakmayın arkadaşlar adımı söyleyemem belki bu yazıyı okuyup benim yazdığımı anlar ama adım s harfiyle başlıyor onunla aynı sınıftayım lütfen bana bir akıl verin acaba o beni seviyomudur

Misafir 2 Aralık 2012 19:53

bence erkelerin SEVDİĞİNİ nasıl anlarsınız

1.sürekli çaktırmadan size bakarsa
2.size karşı davranışlarından
3.tavrından
4. hareketlerinden

Misafir 21 Aralık 2012 16:24

aşk

eğer senin gözlerine bakarken gülüyorsa sana sıcak davranıyorsa sen nereye gidersen oda oraya geliyorsa hiç kızmıyorsa dalga geçtiğinde alınmıyorsa başkalarıyla konuşurken gözü daima sende oluyorsa durmadan yanında olmandan rahatsızlık duymuyorsa ve sana sarılıyorsa bil ki sana aşıktır

Misafir 6 Ocak 2013 22:09

bir kişinin sevdiğini anlamak size bakması ve sizle ilgilenmesidir. eğer sizde onu seviyorsanız zaten birbirinizi sevdiğiniz sezdirirsiniz eğer o sizi ayrılmayacak kadar çok seviyorsa bunu bilin ki sizden ömür boyu ayrılmayacaktır demektir. bazı şeyleri küçümser ve dikkate almazsanız bunlar ileride size çok yardımcı olabilir yani bazı şeyleri es geçmemeliyiz insan kendini hava atarak kendini belli ederek sevdirmez içindeki dürüstlüğü göstermesidir yüreğinizden ne geçiyorsa onu söylemeli ve onu yapmalısınız ona kimi seviyorsun deyince onu sevdiğini anlar eğer size konuşalım kahve içmeye gidelim derse sizi sev diği anlamına gelir

bu yüzden siz ona gönül vermezseniz zaten o anlar ve bu ilişkiden vaz geçer siz kendini zi makyaj yaparak değil süslenerek değil yani kendi tipinizi değiştirerek değil olduğunuz gibi gözükmelisiniz .

bu soruyu sorduğunuza göre siz birilerinden hoşlanıyorsunuz bende bunu yazdığım göre :) :p bende birinden hoşlanıyorum

Misafir 29 Ocak 2013 20:15

size bakışlarından apaçık belli eder ilk önce sizden kaçar çünkü size aşık olduğunu belli etirmemeye çalışır bazen size ufak tefek paslar atar sizi sinir etmekten de hoşlana bilir zaten büyük aşklar büyük nefretlerden doğar ve onun hal ve tavırlarına bakın sizle konuşurken gözlerinizin içine bakıyorsa sizde onun gözünün içine bakın ordan sezersiniz ama bakmıyosa da sizden utanıyor yani sizden hoşlanıyor da demek ola bilir ama sizin arkadaşınıza da ilgi duyuyor ola bilir onu da takip edin

ROSE 22 Mart 2013 19:05

sayin ziyaretci

ya seni sevib sevmediğini diyemem ama belkide geri donmek istiyoda olabilir ama tam emin olamayiz eğer sevgilisi olduğu halde seninle ilgileniyosa ve bunun sevgilisi senin yzunden ağiyosa emin ol sana döndkden sonra sende baska bir kiz yuzunden ağliycaksin o kizinn çekdiği acilari sende çekiceksin bundan emin ola bilrisn çunki senin yaıadiklarin aynisi benim sinif arkadasim Damla diye bir kiz yaşamisdi

Misafir 8 Eylül 2013 15:38

bi erkek insanlara davrandığı gibi sna davranmıyorsa ve senle uğraşıyorsa senle yakınlaşmaya çalışıyosa ve başkasıyla konuşurken bile sna bakıyorsa emin ol ki sni seviyodur. bn cemi çok seviorum ona sırılsıklam aşığım ve oda bna aşık bi hafta önce çıkmaya başladık. emin olunki dediklerim çok doğru

Misafir 27 Şubat 2014 07:41

Alıntı:

Sadrazam adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2196437)
Ben de seviyorum ama o beni sevmiyor napmalıyım? :(

Eger bir erkek sizi sevmiyorsa siz se ona deli gibi asik sanizz en iyisi onunla once arkadas olun ama ona sakin onu sevdiginizi soylemeyim once kendinizi hoslandirin sonra kendi gelecektir

ama bazilariniz icin bu cok gec belki ona onu sevdiginizi soylediniz soyledinizsede ona zaman verin.Eminim sevicektir

Misafir 16 Haziran 2014 15:54

şimdi kızla senin aranda yaş farkı var mı bu çok önemli değil ama kızın adını biliyor musun bilmiyorsan onunla tanış ona anlat hislerini ilk gördüğün yerde mesela ben şimdi 16 yaşımdayım 14 yaşında iken birinden hoşlanıyordum hem de delicesine sanırım oda benden hoşlanıyordu hala bilmiyorum benimle hiç konuşmadı bende kızmıştım hem de çook bende benim Türkiyedeki konumuma göre tamamen türkiyenin öbür ucundaydı ve onunla bir hırs için çıkmıştım bazen kızlar evmese bile karşılarına çıkıp cesaret ile öyliyenleri seçebilirler.kız utangaç anlattıklarına göre ama seni görünce kaçıyosa falan ilk aşkıysa böyle çılgınlıklar yapar kız seni kesinlikle seviyor...

Misafir 20 Ocak 2015 09:08

Bence bir erkek sevdiğini belli etmez o kız onu sevse bile o karsiligi oldugu hlde soylez çunku bunun farkinda deildir kendine asik olmayi yediremez cunku erkekler çekici kizlara yavsarlar. Onlarla gezerler ama unutmayin ki aşk ayri gonul eglendirme ayri sakin bni sevmiyo diye uzulmeyin icinizdeki ses ne diyorsa ona inanin sevdiginiz kisi sizi sevmedigini dile getirse bile ztn kendiside anlayamamistr bnu sakin pes etme

MisafirMelek 9 Şubat 2015 23:32

Bak cnm bn de zamninda bi cocuktan hoslaniyodum gittim soyledim Seni seviyorum diye cocuk bni butun dershaneye rezil etti. Ertesi yil baska bi cocuktan hoslandim ayni senin gibi goz temasi fln kuruyoduk onun bnden hoslandigindan suphelendim cocuga Seni seviyorum dedim cikmaya basladik. Anlicagin bu isler adamina gore degisiyo bunlari dusunerek hareket et. Ve bnden tavsiye 5 sn yeden fazla goz temasi kurma cocukla...

yaren09 12 Aralık 2016 23:10

VALLA BİLMİYEM GARDAŞLIK:^)

Saat: 11:09
Sayfa 3 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık