MsXLabs
Sayfa 8 / 15

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Hacklenen MSN ve Facebook şifremi nasıl geri alabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/270171-hacklenen-msn-ve-facebook-sifremi-nasil-geri-alabilirim.html)

Daisy-BT 2 Nisan 2011 14:46

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2034599)
arkadaşlar facebook şifremi nasıl alabilirim

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.

Daha fazla bilgi için tıklayınız:

Yardım Merkezi | Facebook

nadiya 18 Nisan 2011 15:29

hesabım başkası tarafından kullanılıyor

Misafir 1 Mayıs 2011 20:15

merhaba
mailime yeni bir facebook şifresi istedin diye mail geldi birinin facebook hesabıma girmeye çalıştıgını anladım ama hesabımı açtığımda şifre değiştirilmişti. açmak için yani şifreler istedim ama olmadı ve hesabım kilitlendi şimdide şifre değiştirme hakkınız dolmuştur diyo. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Daisy-BT 1 Mayıs 2011 23:17

Alıntı:

nadiya adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2055603)
hesabım başkası tarafından kullanılıyor

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2071810)
merhaba
mailime yeni bir facebook şifresi istedin diye mail geldi birinin facebook hesabıma girmeye çalıştıgını anladım ama hesabımı açtığımda şifre değiştirilmişti. açmak için yani şifreler istedim ama olmadı ve hesabım kilitlendi şimdide şifre değiştirme hakkınız dolmuştur diyo. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.

Sorununuzu çözmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız:

Yardım Merkezi | Facebook

AYBİKE :) 6 Mayıs 2011 16:45

msn ve facebook şifremi çalmışlar ne yapmalıyım

msn ve facebook şifremi kırmışlar napıcamm ? acill lütfennn

dita 9 Mayıs 2011 20:43

nasıl hacklendim?

arkadaşlar zynga pokerde oyun oynarken önce 2 budyim sonra ben benden sonra başka bir arkadaş oyun sırasında hiç birşeye tıklamadan asla kişisel bilgilerimizi vermeden hacklendik tüm çiplerimiz çalındı msnimiz ve facebook hesabımızda ve bunların hepsi 15 dakika içinde oldu. şuan hiç bir mail adresine yada facebook şifresine güvenim kalmadı. nasıl yapıldığını anlamadığım için güvenlik önlemide alamıyorum. konu ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar beni bireaz aydınlatabilir mi.

Misafir 22 Mayıs 2011 22:52

bnmde msn adresimi ve face şifremi degstrdıler yukarda yazanlardan bişey anlamadım yardım edermsniz ?

Misafir 26 Mayıs 2011 20:46

ben birine face sifremi verdim ve artık gıremiyorum sifremi degistirmis face mi nasıl geri alabılirim

Misafir 2 Haziran 2011 15:49

Facebook hesabımın şifresi çalındı ve msn adresi değiştirildi. Nasıl geri alabilirim?

Misafir 14 Haziran 2011 10:37

:((

benım face patlatmıslar ne yapabılırım

Saat: 23:39
Sayfa 8 / 15

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık