MsXLabs
Sayfa 4 / 9

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/19487-hotmail-hesabima-giris-yapamiyorum.html)

ByManYax 14 Temmuz 2008 00:53

HOTMAİL HESABI KİTLENMESİ!!

Merhaba arkadaslar.

hotmail hesabıma erisim saglayamıorum.Ne msn üzerinden nede web üzerinden..yaklasık 2 gün gecti yanlız hala asagıdaki hatayı veriyor.Şifremin dogrulugundan eminim herhangibir yanlıslık yok..Arkadasımın biri ice cold'la dondurmus hesabımı nasıl giris yapabilirim ve nasıl çözebilirim bu prblemi..?Diger forumlarda werilen her türlü sei denedim ama acamadım bilgisi olan warsa lütfen yardım etsin..?

Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.

İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın

ByManYax 14 Temmuz 2008 09:46

hımm ßekLemekten baska care yok sanırım..

ahmetgns 14 Temmuz 2008 19:36

Alıntı:

ByManYax adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1123496)
Merhaba arkadaslar.

hotmail hesabıma erisim saglayamıorum.Ne msn üzerinden nede web üzerinden..yaklasık 2 gün gecti yanlız hala asagıdaki hatayı veriyor.Şifremin dogrulugundan eminim herhangibir yanlıslık yok..Arkadasımın biri ice cold'la dondurmus hesabımı nasıl giris yapabilirim ve nasıl çözebilirim bu prblemi..?Diger forumlarda werilen her türlü sei denedim ama acamadım bilgisi olan warsa lütfen yardım etsin..?

Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.

İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın

hımm ßekLemekten baska care yok sanırım..

"Şimdi parolanızı sıfırlayın" diyormuş ya, neden bekleyeceksiniz ki?

dina 23 Eylül 2008 07:07

slm,msn maillerimi açmaya çalıştığımda kapanıyor daha sonra 'file;///C;Program Files/sysguard/warning/warnpage.html' bulunamadı diyor.bunu nasıl düzeltirim.tşk

NeutralizeR 23 Eylül 2008 07:22

Alıntı:

dina adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1184712)
slm,msn maillerimi açmaya çalıştığımda kapanıyor daha sonra 'file;///C;Program Files/sysguard/warning/warnpage.html' bulunamadı diyor.bunu nasıl düzeltirim.tşk

Kullanıcıya yanlış alarmlar vererek güvenlik yazılımı olarak kendisini satın almanızı öneren bir program yüklenmiş sisteminize, onu temizlemeniz gerekiyor. Program Ekle veya Kaldır listesinde "Guard, Security" vb. ifadeler içeren yazılımları bulup kaldırınız.

lejyoner_52 30 Eylül 2008 09:12

Alıntı:

ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1078393)
http://mail.live.com bağlantısını kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın ve Git düğmesine basın. Buradan oturum açabiliyor musunuz?

Başka bir web tarayıcı programda mesela Mozilla Firefox'ta deneyin, aynı adresi onun adres çubuğuna yapıştırıp yapın.

Başka bir hesabınız varsa onun posta kutusuna girebiliyor musunuz?

dostum ne bu adres ya bendede aynı sorun vardı biraz arastırma yapım dedim hiç biyerde düzgün bi açıklama çıkmadı senin verdiğin bu siteye tıkladım direk açıldı mail sayfam

ahmetgns 30 Eylül 2008 13:11

Alıntı:

lejyoner_52 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1190654)
dostum ne bu adres ya bendede aynı sorun vardı biraz arastırma yapım dedim hiç biyerde düzgün bi açıklama çıkmadı senin verdiğin bu siteye tıkladım direk açıldı mail sayfam

Bu adres Windows Live Hotmail hizmetine doğrudan giriş için ideal bir adres ancak bazı insanlar bu adresin varlığından haberdar değil. Ancak "aynı sorun" derken neyi kastediyordun, anlamadım.

agrman 11 Kasım 2008 10:52

windows live hotmail de gelen mesajların görüntülenmemesi

slm arkadaşlar benim msnde gelen mesajları kendi bilgisayarımda görüntülenmiyor. Ancak başka bilgisayardan görüntüleniyor.bilgisayara av.2009 adında bir program yüklendi kendilinden acaba bundan dolayı olabilirmi? yardımcı olursanız sevinirim

pln_ 1 Ocak 2009 17:36

çalınan msn yi geri almak için hangi adrese mail atıyorduk?

ahmetgns 2 Ocak 2009 17:04

Alıntı:

pln_ adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1274772)
çalınan msn yi geri almak için hangi adrese mail atıyorduk?

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Saat: 11:57
Sayfa 4 / 9

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık