MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Nasıl oyuncu olabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/212634-nasil-oyuncu-olabilirim.html)

ali yılmaz 24 Kasım 2008 10:56

slm
bu cekılen fılmın okulu nerede bende belkı fılmınızde oynayabılırım oyunculukta ustume yoktur ha bıde nasıl oyuncu olabılırım

Misafir 24 Kasım 2008 11:14

Gazetelerde ve internet sitelerinde ilanları var...
Dizi için bölümlük figuranlar arıyanlar var...
Bunun için ajanslara bilgini bırakman gerekiyor...
Gazetelerin ilan sayfasını inceleyebilirsin...

Heycan yoksa çok kişinin önünde rahat davranabiliyorsan oyuncu olabilirsin...

Misafir 11 Eylül 2009 18:28

slm yha akadaslar 17 yasındayım suan oyunculuk dersi alıyorumda kendimi nasıl fark ettirebilirim dizi oyuncusu olmak için ne olur bilgi verin bana

Misafir 6 Ekim 2009 20:53

ya ben 13 yasında bir kızm ve oyuncu yada reklamda oynamak coookkkk istiyom cesaretin cok var tiyatrodada olabilir oyuncu olabilmek icin nereler bas vurmam gerek acaba cok istiyom da

Misafir 6 Ekim 2009 20:55

ya ben oyuncu yada reklamcı olmak cok istiyom cesaretimde%100 13 yasında bir kızım nütfen oyuncu olabilmek icin nerelere bas vurmam gerekio

Misafir 21 Ekim 2009 10:39

ben adanadan sonay yüzüme çok güveniyorum benim fark edilmem lazım bunu nasıl başara bilirim ....

Misafir 3 Kasım 2009 18:10

nasıl oyuncu olabılırım??

Misafir 3 Kasım 2009 18:18

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1553335)
nasıl oyuncu olabılırım??

Oyuncu olabilmek için ilk önce oyunculuk eğitimi alıp tecrübe kazanmalısınız.
Ya da gerçekten yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız konservatuar için yetenek sınavına da girebilirsiniz.
Bunun dışında birçok reklam ve dizi ajansları bulunuyor, bunlara kayıt olabilirsiniz.

Misafir 3 Kasım 2009 18:19

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1540054)
ben adanadan sonay yüzüme çok güveniyorum benim fark edilmem lazım bunu nasıl başara bilirim ....

Fark edilmeniz gerekiyorsa ajansa kayıt olabilirsiniz :)

Misafir 10 Kasım 2009 23:50

mesela hangi ajansa

Misafir 23 Aralık 2009 21:20

bende 17 yaşıdayım nasıl oyuncu ola bilirim acaba hayatta tek istedigim şey oyuncu olmak

Misafir 25 Aralık 2009 19:26

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1621214)
bende 17 yaşıdayım nasıl oyuncu ola bilirim acaba hayatta tek istedigim şey oyuncu olmak

Önceden eğitiminiz vs. varsa bir ajansa kayıt olup kendinizi gösterebilirsiniz.

Misafir 25 Aralık 2009 21:29

slm bn yetenegimin oldunu düsünüyorum zaten daha önceden bunu söleyenlerde oldu ama egitim almadın bir ajansa gitmeyi dusunuyorum adresini felan aldım ama oraya gittigimde ne yapacagımı bilmiyorum yardım edermisiniz?lütven

Misafir 25 Aralık 2009 22:06

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1624334)
slm bn yetenegimin oldunu düsünüyorum zaten daha önceden bunu söleyenlerde oldu ama egitim almadın bir ajansa gitmeyi dusunuyorum adresini felan aldım ama oraya gittigimde ne yapacagımı bilmiyorum yardım edermisiniz?lütven

Ajansa gittiğinizde zaten size ne yapmanız gerektiğini söylüyorlar. İlk öncelikle fotoğrafınızı çekiyorlar sonra da kısa bir ağlama, gülme veya başka bir mimik hareketi yaptırıyorlar..

Misafir 5 Ocak 2010 01:09

mrb ben şu an 19 yaşındayım ve 2.ayda vatan görevimi yerine getirmek için askere gidecem hayırlısıyla.Ve askerden gelir gelmez kendimi yetenekli buldugum için ve bunu herkezde diyo bana okul yıllarımda da sürekli tiyatrolar düzenlerdik taki ben aile sebeplerin den dolayı lise 1 den okulu barakıncaya dek. yetenek sınavlarına girsem olurmu acaba bide nasıl giriliyo o sınavlara,başvurular falan. Şimdiden teşekkürler

Misafir 15 Ocak 2010 13:31

17 yaşındayım normal bi lise de 2.sınıf öğrencisiyim fakat en büyük hayalim oyuncu olmaz yetenekliyim.okul tiyatrosunda her yıl oyunlar oynuyorum.dizilerde oyuncu olabilmek için ne yapmalıyım acaba :s

Misafir 29 Ocak 2010 21:36

ARKADAŞLAR BEN OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İSTİYORUM VE KONYADA OTURUYORUM EE NASIL OLACAK BURDA REKLAM VE DİZİ AJANSI YOK BEN NASIL YETENEĞİMİ ORTAYA ÇIKARACAM.. BELKİDE Bİ JOHNNY DEEP TE KONYADAN ÇIKAR :)

Misafir 30 Ocak 2010 10:01

arkadaşlar ben 17 yaşındayım baya bir dizide figüranlık yaptım en son arka sokaklar dizisinde oynadım 10 saniyelik çekim için 7 saat bekletiyolar kimseye figüran olmayı tavsiye etmem

Misafir 31 Ocak 2010 12:32

ya ben 13 yaşnda br kızm oyuncu olmak istyrm:)))))))))))))))))))))

Misafir 2 Şubat 2010 12:36

BEN 13 YAŞNDA BİR KIZM OYUNCU OLMAYI ÇOK İSTYRM YETENEKLYM AMA NSL OLUCAM

hackerww 2 Şubat 2010 16:32

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1677329)
BEN 13 YAŞNDA BİR KIZM OYUNCU OLMAYI ÇOK İSTYRM YETENEKLYM AMA NSL OLUCAM

oyuncu olmak istiyorsansa ajans gitmen lazım başka türlü olmaz istanbulda yaşıoysan ajans bulman cok kolay olur ama istanbul dışından ajans bulamassın

Misafir 5 Şubat 2010 15:21

benim adım batuhan ben tiyarto oyuyom güzel rol yapıyom nasıl oyuncu olabilirim

Misafir 5 Şubat 2010 15:23

ben çok güzel tiyarto oyuyom hangi ajansa kayıt olabilirim

Misafir 6 Şubat 2010 23:51

Alıntı:

nasil oyuncu olabilirim
oyuncu olmak istiyorum ne olurr

Misafir 8 Mart 2010 17:53

Bende Selin.
Oyuncu olmak istiyorum???
Yanliz ben almanyada yasiyorum ve türkiyede olmak istiyorum.
Ne yapmaliyim?

Misafir 15 Mart 2010 13:06

ben 14 yaşında bir kızım oyuncu olmak istiyorum ama nasıl olacak

Misafir 15 Mart 2010 13:11

ben adanadan oyuncu olmayı çok istiyorum

Misafir 16 Mart 2010 14:49

oyuncu olmak icin sınavımı kazanmak gerekir sınavı kazanmasak olmasmı

Misafir 16 Mart 2010 16:50

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1730193)
oyuncu olmak icin sınavımı kazanmak gerekir sınavı kazanmasak olmasmı

Bir ajansa kaydolursan olabilir :)

Misafir 17 Mart 2010 21:23

Alıntı:

oyuncu nasil olabilirim

benim enbüyük hayelim oyuncu olmak yaşım 15 burdurda yaşıyorum

Misafir 6 Nisan 2010 19:45

okulumda herkez benin yetenekli olduğumu çok iyi biliyor .henüz 15 yaşındayım ama yeteneğimede çok güveniyorum.ileriki zamanlardada sınavlara girip çok başarılı biri olacağımı çok iyi biliyor ve bundan emin olduğumu düşünüyorum

Misafir 14 Nisan 2010 15:16

...

errberk ajans, aypi ajans bunlar başlıcaları

Misafir 8 Mayıs 2010 15:35

ben 12 yasindayim ve bir kizim..
cok yetenekli bir kizim ama benim bi problemim var problemimde bu ben yutrdisindanim yani avusturya(viyana) ve ben türk dizilerinde oynamak istiyorum....
4 yasimdan beri oyuncu olmayin haylini kuruyorum ne olur bana yardim edin lütfen tesekkür ederim

Misafir 20 Mayıs 2010 17:03

yardım

selam ben 14 yaşındayım bu konuda yetenekliyim ama bunun için okunması gereken bir okul var mı eğer yoksa nasıl olabilirim lütfen yardım edin

Misafir 17 Haziran 2010 11:27

ben 17 yaşındayım ve gerçekten oyunculuk yeteneğimin olduğunu düşünüorum ama benim farkım ben ben güzelliğime diil yeteneğime güveniyorum ve nasıl oyuncu olacagımı bilmiorum ama bi farkedilsem devamının gelceğinden emin olabilirsiniz sizce napmalıyım...

Misafir 15 Temmuz 2010 18:03

ben oyuncu olmak istiyorum

ben 15 yaşındayım ve bende oyuncu olacak yetenek var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum sizden bana yardım edmenizi bekliyorum

Misafir 15 Temmuz 2010 18:08

oyuncu olmak istiyorum

ben 15 yaşındayım ve oyucu olma yetenegim var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcıı olabilirmisiz

Misafir 26 Temmuz 2010 07:45

ya ben 16 yaşındayım oyuncu olmk istiyorum kenimi yetenekli buluyorum

ener 26 Temmuz 2010 09:28

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1802153)
ben 15 yaşındayım ve bende oyuncu olacak yetenek var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum sizden bana yardım edmenizi bekliyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1802156)
ben 15 yaşındayım ve oyucu olma yetenegim var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcıı olabilirmisiz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1805148)
ya ben 16 yaşındayım oyuncu olmk istiyorum kenimi yetenekli buluyorum

Ya da gerçekten yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız konservatuar için yetenek sınavına da girebilirsiniz.
Bunun dışında birçok reklam ve dizi ajansları bulunuyor, bunlara kayıt olabilirsiniz.

güLhNııM 26 Temmuz 2010 14:15

ben antalyadan güL oyuncu olmak istiyorum oyunculuk yeteneğim olduğunu dğşünüyorum...

Misafir 28 Temmuz 2010 23:43

ben 14 yaşındayım ve film de yada reklamda oynamak istiyorum cesaretim de var heyecanımda yok bi dizi de oynamak istiyorummmm lütfen cewap verin

Misafir 13 Ağustos 2010 18:48

oyuncu nasıl olabilirim

adım aslı çok vazla dizi izlediğim için hayel gücüm çok geniştir ve ben büyüyünce oyuncu olmak isitiyorom yaşım 15 kocaçeşme köyünda oturuyorum en sevdihim diz geniş aile ve düriyenin güğümleri <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3c<3v 3< 3< 3 <3v <

YAPIŞTIR LAN

Misafir 17 Ağustos 2010 18:40

Ben 14 yaşındayım Oyuncu OLmak İstiYorum NasıL oLabiLirim.. :)

ener 18 Ağustos 2010 08:51

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1805995)
ben 14 yaşındayım ve film de yada reklamda oynamak istiyorum cesaretim de var heyecanımda yok bi dizi de oynamak istiyorummmm lütfen cewap verin

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1812229)
adım aslı çok vazla dizi izlediğim için hayel gücüm çok geniştir ve ben büyüyünce oyuncu olmak isitiyorom yaşım 15 kocaçeşme köyünda oturuyorum en sevdihim diz geniş aile ve düriyenin güğümleri <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3c<3v 3< 3< 3 <3v <

YAPIŞTIR LAN

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1813623)
Ben 14 yaşındayım Oyuncu OLmak İstiYorum NasıL oLabiLirim.. :)

Misafir 30 Ağustos 2010 22:25

slm arkadaşlar bn 13 yaşında bi kızım.oyuncu olmayı çooooook istiyorum neler yapabilirim nasıl bi liseye gidebilirim???

ener 31 Ağustos 2010 09:11

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1818803)
slm arkadaşlar bn 13 yaşında bi kızım.oyuncu olmayı çooooook istiyorum neler yapabilirim nasıl bi liseye gidebilirim???

Alıntı:

ener adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1813739)

.

Misafir 13 Eylül 2010 18:21

umut yolcuları

ben umut yolcuları dizisine alırmısınız çok oynamayı istiyorum yaşım ise 9 o diziyi hep izliyorum hiç bir zaman kaçırmıyorum cevabınızı bekliom

Misafir 19 Ekim 2010 03:27

selam

arkadaşlar ben 21 yaşındayım.msm de yani müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk okuyorum...sahne sanat ı ve oyunculukla ilglenmek gercktn güzel bi aşama.benim msm de 4 üncü yılım..tavsiye ederim ki ajanslar falan hiç uğrasmaya değmez.iyi bir eğitiminiz soz konusu deglken.ben derım kı oncelikle alt yapı hazırlayın kendınıze.bu msm olabılır tukan saylan sanat merkezi olabilir veya çevrenızde varasa oyunculuk egıtmı veren kuruluslardan kendinizi bir alt yapı çizin.tabi sadece oyunculuk egtmı almakla iş btmez.bunun yaratıcı drama dersı sahne sanatı dersı diksiyon dersi ve dans dersleri tabi dans ta önemli sacma gelmesin.ama salon dansları degil tabiki de modern danstan bahsediyorum..neyse merak ettiginiz herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz.adım erkay...aynı zamanda müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk dersi veriyorum:-)

Misafir 6 Kasım 2010 19:57

ben 13 yaşındayım ve oyunculukta kendime güveniyorum ne yapabilirim?

Misafir 8 Kasım 2010 10:54

selam ben cengiz aslan tek böbrek liyim herhangi bir dizide karşılık beklemeden oynamak istiyorum. oyunculuk konusunda yetenekli olduğuma inanıyorum.

Saat: 08:04
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık