MsXLabs
Sayfa 3 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Nasıl oyuncu olabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/212634-nasil-oyuncu-olabilirim.html)

Misafir 12 Şubat 2012 22:22

nasıl ünlü olablirim

Misafir 15 Şubat 2012 16:43

BEN 13 YAŞINDAYIM OKULDKİ TİYARTO BÖLÜMÜNDEYİM VE OYUNCU OLMAK İSTİYORUM NE OLUR YARDIMCI OLUNUZ... adım oğuzhan

Misafir 16 Şubat 2012 19:46

slm arkadaşlar ben 14 yaşındayım dizi oyuncu olmak istiyorum bana göre yeteneklerimde uygun çok hevesleniorum ama henüz 8.sınıfa gidiyorum sizce neler yapmalıyım,nasıl araştırma yapmalıyım,yaşım uygun mu,hangi lisye gitmeliyim.kendime güveniyorum.sizden destek ve yardım istiyorum acil lütfen

MuraD Pusat 17 Şubat 2012 09:48

oyuncu olmak

16 YaşınDayım oyuncu olmak istiyorum küçüklükten beri hayalimdir oyunculuk ve başaracayımı inanıyorum

pusula 17 Şubat 2012 10:07

Son yıllarda dizi film ve sinema sektörünün genişlemesiyle, oyunculuk, tiyatro oyunculuğu ve kamera önü oyunculuğu biçiminde sınıflandırılmaktadır. Bu konuda değerli ustaların yorumları, oyunculuğun tek başlıkla değerlendirilmesi doğrultusundadur. Nitekim, kamera önü oyunculuğu olarak adlandırılan oyunculuğu yapabilmek için de oyuncu niteliklerine sahip olmak gerekmektedir. Kamera önünde oynayan birinin sahnede aynı etkiyi bırakması tartışılacak bir konuyken, sahnede başarılı olan bir oyuncu, her yerde aynı başarıyı gösterebilmektedir.

Misafir 16 Mart 2012 12:32

Ben oyuncu olmak istiyorum ve kendime çok güveniyorum.Azerbaycanlıyım türkçeyi çok iyi biliyorum.oyuncu ollmak bende sadece bir heves değil,bunun için her şey yapmaya hazırım.Bunu her kese sübut edebilirim.Şimdi sizden bir cevap bekliyorum

Misafir 19 Mayıs 2012 13:48

arkadaşlar oyunculuk için ajanslara baş vurun ben şuanda 3 tane dizide oynuyorum internette bunun için araştırma yapabilirsiniz...

Misafir 2 Haziran 2012 15:00

bn oyuncu olmak ıstıyorum bana yerdım edın yoksa kafayı yıcemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Misafir 15 Haziran 2012 12:49

Merhaba

Ben Cagan Celik almanydan katliyorum ve Oyuncu olmak istiyorum boyum 1,74 boyundayim ,20 yasindayim .
Ve oyuncu olarak yer almak istiyorum .

Bana nasil yardimci olablirsiniz .eyer yardimci olabilirsenin ne mutlu bana sizden menun olurum .

Facebook . Cagan Celik
Email Adressim . Cagan-celik19@hotmail.de

Görüsmek dileyile Cagan Celik

Misafir 22 Haziran 2012 11:48

ben tiyatroyla uğraşıyorum oyuncu olmak istiyorum ne yapabilirim?

Misafir 29 Haziran 2012 12:50

ben oyuncu olmak istiyorum cesaretim%100 lütfen 13 yaşında bir kızım

Misafir 29 Haziran 2012 12:56

ben 13 yaşıdabir kızım bütün öğretmenlerim titatroda iyi oldumu ve bennim oyuncu olmam gerektini söyledi ve ben de istekliyim

Misafir 9 Temmuz 2012 11:45

oyuncu olmama az kaldı son 1ay

Misafir 11 Temmuz 2012 19:51

benim adım betül 14 yaşındayım oyuncu olmak istiyorum ve bende yetenek oldugna inanıyorum cünkü duygusal bir rol oynadığımda hemen o an göz yaşım akıyor ve elimde olan bise degil komik bir rol yaptığımda herkes gülüyo lütfen bu yazıyı beni oyuncu yapacak biri okusun ne olur bana ulaşmanız icin e- posta adresimi vereceğim ne olur beni ünlü yapın .... betus-225@hotmail.com

Misafir 13 Temmuz 2012 08:31

mrb arkadaşlar bn 13 yaşında kzm nereden oyuncu olunacağını biliyorum family ajansa kaydolun ve sizi seçmelerini bkleyn eğr seçerlerse denemelere çağıraklar başarılı olursanz olay bitti demektr :) Ajans Family

Misafir 18 Temmuz 2012 22:27

cast ajans , erberk ajans , imc ajans ,family ajans gibi birsürü ajans var

Misafir 16 Ağustos 2012 20:24

ben melissa bende en az bir dizide oynamak istiyorum büyüdüğümde polis olucağım ama en az bir kere dizide rol almak istiyorum ne yapmalıyım ?

Misafir 16 Ağustos 2012 23:37

oyuncu nasılolurum

ben nasıl oyuncu olucam.oyunculuğayeteneğim var hem güzelim 12 yaşındayım ama 17 yaşında olunca olmak istiyorum.peki oyuncu olucak mıyım ? nasıl olacağım ?

Misafir 19 Ağustos 2012 00:08

sonay bence kendini fatkettir bakalım dediğn kadar guzelmiymişsim(sanmıyorum ama neyse)

Misafir 25 Ağustos 2012 22:12

Ben 15 Yaşındayım oyuncuLuk KabiLeyetim var Yüzüm ve mimikLerimde çok uygunoyuncu oLmak gerçekten çok istiyorum hergün nerdeyse aglıyorum oyuncu oluyum diye nasıL oyuncu oLabilirim ben :/

Misafir 11 Eylül 2012 13:29

müjdat gezerin facebook taki sayfasına gir konservatuar bölümüne bi yönetmen 17 yaşında genç arıyo sen gidebilirsin

Misafir 19 Ekim 2012 21:10

MERHABAYIN BENIM ADIM Sinem Haydar bulgaristan kircali deyim evet bende oyuncu yada sharkici olmak istiyorum yani bende unlu olmak istiyorum ,nasil olucagimi bilmiyorum arkadashlar lutfen kim unlu olmak isterse EVET DORU DUYDUNUZ KIM UNLU OLMAK ISTIYORSA LUTFEN BENIM FACE YUKLESIN ARKADASH OLARAK SINEM HAYDAR DIR FACEBOOK UM BENIM. ARKADASHLAR LUTFEN BENI EKLEYIN BEN SIZI KABUL EDICIM BANA MESAJ OLARAK SOYLE YAZIN MERHABA SINEM BEN OYUNCU OLMAK ISTIYOM ANLARIM OZAMAN .AKLIMDA MUTHISH BIR FIKIR VAR LUTFEN ELIMIZI CABUK TUTUN.

Misafir 2 Kasım 2012 10:47

bende aynen seninle ayni yastayim benim de sorum ayni

Misafir 17 Kasım 2012 15:01

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1562565)
mesela hangi ajansa

SELAM ßEN 18 YAŞINDAYIM 1.83 BOYUNDAYIM YAKIŞIKLIYIM OYUNCU OLMAK İSTERİM BENİMLE GÖRÜŞÜRSENİZ AYRINTILI Bİ ŞEKİLDE KONUŞABİLİRİZ

BJK1903 27 Ocak 2013 14:41

Ne yapmalıyım ?

Merhaba ben Ece. 14 yaşındayım ve 5 senedir oyunculuk hayalleri kuruyorum. Ailem ve arkadaşlarım yetenekli olduğumu söylüyorlar. İsmini vermek istemiyorum ajansta kayıtlıyım. Fakat hala teklif gelmedi. Ara sıra küçük film çekimleri yapıyorum. Fikrimin değişeceğini de düşünmüyorum ve bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum bana bu konuda ne yapacağımı söyler misiniz ?

Misafır 27 Ocak 2013 15:59

kücuklugmdn beri oyuncu olmak ıstyorum ama elmde dğl bi turlu ya bnde televızyona çkmak istyorum güzelm oyncu olurum ne ypmam lazm ya of.

Misafir 9 Şubat 2013 13:19

soru cevap formu

Merhaba benim adim reyhan ben isvecte yasiyorum 14 yasindayim ben yabinci dil biliyorum turkce de biliyorum ben önceden titatorda oynadim ama simdi oynamiyorum sporla ilgileniyorum ve herkes sport icin cok iyiyim ama ben oyuncu olmak istiyorum lutfen cevap verin

Misafir 1 Mayıs 2013 09:15

merhaba0

merhaba ben derya 11 yaşındayım kendime güveniyorum ve oyuncu olmak istiyorum bu arada Adana da yaşıyorum oyuncu olmak için neler yapmalıyım

Misafir 22 Ağustos 2013 17:53

ben 12 yaşımdayım ve hemen şimdi oyuncu olmak istiyorum ne olur yönetmenlerden biri bunu okusun ve beni oyuncu yapsın hergün allahıma dua ediyorum ve ağlıyorum ne olur bir yönetmen bunu görüp bana oyunculuk teklif etmesini çok istiyorum ben manisada oturuyorum hafsa sultan ilköğretim okuluna gidiyorum

Misafir 12 Eylül 2013 15:54

arkadaşlar ben 13 yaşındayım dizi oyuncusu olmak istiyorum nasıl olabilirim?????

Misafir 1 Aralık 2013 19:41

oyunju olmak için okulu falan ýardir her halde? istanbulda okumak istiyorum! lutfen okulyn adyny soylarmisiniz?

Misafir 25 Şubat 2014 14:30

banada soylesene bende olcam:D

Misafir 9 Haziran 2014 03:04

benim adım nagihan bende oyuncu olmayı içten istiyorum kendime güveniyorum bunu nasıl yapabilirim

Misafir 9 Ağustos 2015 16:38

ACIL ACIL ACIL

Ben fen lisesine gidiyorum oyuncu olmak istiyorum olabilir miyim

Saat: 15:52
Sayfa 3 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık