MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Taslak Konular (https://www.msxlabs.org/forum/taslak-konular/)
-   -   Çoklu oturum açmak için ne yapmalıyım? (https://www.msxlabs.org/forum/taslak-konular/214611-coklu-oturum-acmak-icin-ne-yapmaliyim.html)

ogzdgms 3 Aralık 2008 00:01

COKLU MSN NASIL ACABİLİRİM BANA YARDIM CI OLURMUSUNUZ?

fadedliver 3 Aralık 2008 00:06

İnceleyiniz Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger
Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger)
Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - A-Patch (Windows Live Messenger)

aslan028 21 Şubat 2009 20:54

neden ben coklu oturum acamiyorum?

Sedef 21 21 Şubat 2009 21:53

fadedliver'in dediği gibi bu linkleri incelersen istediğini ulaşırsın.

VolunteeR 21 Şubat 2009 21:58

Alıntı:

aslan028 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1320323)
neden ben coklu oturum acamiyorum?

MSN kapalı olduğuna emin olun, saatin yanındaki msn simgesi çıkış yapın

Misafir 18 Kasım 2009 12:38

çoklu msn kullanmak istiyorum ne yapmalıyım

fadedliver 18 Kasım 2009 13:44

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1570910)
çoklu msn kullanmak istiyorum ne yapmalıyım

İnceleyiniz Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger
Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger)
Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - A-Patch (Windows Live Messenger)

Misafir 3 Aralık 2009 14:50

Farklı oturum acmak

farklı outurum acmak
msn oturum actım ama o oturum acık kalırken baska bı msnye de oturum acmak ıstıyorum

nötrino 3 Aralık 2009 15:02

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1588381)
farklı outurum acmak
msn oturum actım ama o oturum acık kalırken baska bı msnye de oturum acmak ıstıyorum

Bunun için çoklu oturum açma yaması gerekiyordur.plus kullanıyorsanız tercihler-seçenekler/özelleştir
bölümünde ;aynı anda birden fazla hesaba bağlanma seçeneğini işaretleyip kaydedin.

Misafir 19 Şubat 2010 21:24

facebookta sürekli aynı oturum açılıyo farklı oturum açamıyoruz bilgisayarı açıp kapatsak bile yine aynı oturum açılıyo farklı oturum nasıl açabilirim lüften yardımcı olunn

LaDy 19 Şubat 2010 21:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1701610)
facebookta sürekli aynı oturum açılıyo farklı oturum açamıyoruz bilgisayarı açıp kapatsak bile yine aynı oturum açılıyo farklı oturum nasıl açabilirim lüften yardımcı olunn

Ya çıkış yapıp diğer hesabınızla giriş yapın. Ya da tarayıcınızın ayarların'dan facebook için kaydedilen kullanıcı adı ve şifresini silip öyle giriş yapın.

Misafir 15 Nisan 2010 13:57

selam

ya coklu acabılmek ,için bır ayar gerekıyordu normal msn ınıdırp ardından bır kaç işlmele msnyı coklu yapabılıyorduk ama nasıl oluyordu unuttum hatırlayan varsa yazabılırmı şimdiden tşk

LaDy 15 Nisan 2010 14:52

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1758071)
ya coklu acabılmek ,için bır ayar gerekıyordu normal msn ınıdırp ardından bır kaç işlmele msnyı coklu yapabılıyorduk ama nasıl oluyordu unuttum hatırlayan varsa yazabılırmı şimdiden tşk

Messenger Plus! Live kullanıyorsanız ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, ya da çoklu oturum yamasını indirip kurabilirsiniz. Burdan indirebilirsiniz.

Misafir 3 Ekim 2011 19:46

öncelikle herkese slm ben faceye kayıt olmak istiyorum ama öncelikle msn açmam gerekiyor ama msn nasıl açılır arkadaşlar hemen cevap bekliyorum gönderenlere şimdiden teşekürler

Misafir 16 Ocak 2012 10:49

bana yeni oturum aç

Saat: 14:50

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık