MsXLabs
Sayfa 2 / 7

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   MSN'de karşı tarafa ses gitmiyor, yardımcı olur musunuz? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/214982-msnde-karsi-tarafa-ses-gitmiyor-yardimci-olur-musunuz.html)

Misafir 29 Eylül 2009 22:43

Görüntülü arama yaparken sesim karşı tarafa gitmiyor neden?

Misafir 8 Ekim 2009 12:26

mikrofon var karşı tarafın sesi geliyor ama benim sesim karşı tarafa gitmiyor ben bilgisayar kullanımında acemiyim banada en ince ayrıntısına kadar bi cvp yazarsanız çok sevinirim saygı değer bilgisayar ustalarımız...

Misafir 8 Ekim 2009 12:33

mikrofon var karşı tarafın sesi geliyor ama benim sesim karşı tarafa gitmiyor ben bilgisayar kullanımında acemiyim banada en ince ayrıntısına kadar bir cevap yazarsanız çok sevinirim saygı değer bilgisayar ustalarımız...

Misafir 12 Ekim 2009 08:13

BENİM SESİM KARŞI TARAFA GİTMİYOR

veygun 26 Ekim 2009 20:53

Msn de ses ve görüntü ayarı yaparken, mikrofona tık tık vuruyorum ses seviyes, yükselip iniyor ve hoporlerden ses çıkmıyor neden acaba?

Misafir 1 Kasım 2009 15:21

ARKADAŞLAR PC Y E FORMAT ATTIM FAKAT REALTEK YÜKLEYEMİYORUM NEDEN ACABA ?

CrasHofCinneT 1 Kasım 2009 15:40

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1509177)
Görüntülü arama yaparken sesim karşı tarafa gitmiyor neden?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1524220)
mikrofon var karşı tarafın sesi geliyor ama benim sesim karşı tarafa gitmiyor ben bilgisayar kullanımında acemiyim banada en ince ayrıntısına kadar bi cvp yazarsanız çok sevinirim saygı değer bilgisayar ustalarımız...

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1524241)
mikrofon var karşı tarafın sesi geliyor ama benim sesim karşı tarafa gitmiyor ben bilgisayar kullanımında acemiyim banada en ince ayrıntısına kadar bir cevap yazarsanız çok sevinirim saygı değer bilgisayar ustalarımız...

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1529594)
BENİM SESİM KARŞI TARAFA GİTMİYOR

Alıntı:

veygun adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1545604)
Msn de ses ve görüntü ayarı yaparken, mikrofona tık tık vuruyorum ses seviyes, yükselip iniyor ve hoporlerden ses çıkmıyor neden acaba?

Ses ve Görüntü Kurulumu Yapınız.

Mikrofonun Çalışıp Çalışmadığını Kontol Ediniz.

Saatin Oradaki Ses yada Ses İçin Sürücü Simgesinden Mikrofonu Kapatıp Kapatmadığınıza Bakınız.

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1550684)
ARKADAŞLAR PC Y E FORMAT ATTIM FAKAT REALTEK YÜKLEYEMİYORUM NEDEN ACABA ?

Sürücünün kendi sitesinden yeni sürümünü indiriniz. Realtek

Misafir 10 Kasım 2009 10:39

MSN'de ses geliyor ama gitmiyor

karşı tarafın sesini duyabiliyorum ama benim sesim onlara gitmiyo. mikrofonum höparlörüm çalışıyo sorun nerden kaynalanıyor çözemedim :( yardım edin arkadaşlar

sessiz peri 10 Kasım 2009 11:44

size önerilen tüm seçenekleri yapmanıza rağmen, mikrofonda çalışıyor hala ses gitmiyor diyrsanız pcnizde virüs olduğundan kaynaklanıyordur.

Kaspersky yada nod32 virüs programı ile pc yi taratın,bu arada internet bağlantınız kesili olsun daha sonra RegpairSetup ve advanced windows care programlarını indirip kurun sonra bunlarla taratın ve sorununuz düzelir.Kolay gelsin.

karkurdu77 11 Aralık 2009 22:30

Cvp: MSN'de karşı tarafa ses gitmiyor, yardımcı olur musunuz?

Saat: 19:00
Sayfa 2 / 7

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık