MsXLabs
Sayfa 3 / 6

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Namazda ve günlük hayatta akıldan geçen uygunsuz düşünceler günah mıdır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/215088-namazda-ve-gunluk-hayatta-akildan-gecen-uygunsuz-dusunceler-gunah-midir.html)

Misafir 8 Eylül 2009 11:00

Alıntı:

nihat hatipoğlu soru cevap
ı

selamun aleyküm hocam benim size bi sorum olacak kaynanam her gittiği yerde oturup benim dedikodumu yapıyor ama ben buna rağmen karşılık vermeden susuyorum ama nereye kadar artık dayanamıyorum bunun için ne yapmalıyım hoca bunu cevaplasanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar

Leave a Reply

Misafir 8 Eylül 2009 11:01

selamun aleyküm hocam benim size bi sorum olacak kaynanam her gittiği yerde oturup benim dedikodumu yapıyor ama ben buna rağmen karşılık vermeden susuyorum ama nereye kadar artık dayanamıyorum bunun için ne yapmalıyım hoca bunu cevaplasanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar

Leave a Reply

Misafir 8 Eylül 2009 11:02

hocam selamun aleyküm benim ailem yurt dışında zekatlarını türkiyeye yolluyolar bizim üstümüze bir ev var ama kayın pederim vermiyor bize ait başka bişi yok bi tek ev var oda kayın pederim almış bizim durumumuzda ii değil bende bu zekattan biraz alsam bana farzmıdır hocam bunu cevaplasanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar

Misafir 8 Eylül 2009 16:22

hoca bir insan bizden kuran okumasını isderse bizde okuyup bizede hayır gelirmi.

Misafir 8 Eylül 2009 21:24

Alıntı:

hocam ben daha yenı 17 yasına gırdım ve bana bırısı muska yaptırmıs ve ben evden ailemden gıttıkce uzaklasıyorum cok sogudum ailemden ne yapcamı bılmıyorum bıldım duaları cok okuyorum ama bır turlu eve gırmek ıstemıyorum ailemde evden cıkarmıyor gıdıcek dıe cok boguluyorum sızce ne yapmalıyım mutlaka bana bı cvp verın hocam ben sıze msn adresımı yazıyım orda gorusme ıhtımalınız varsa sızınle daha ayrıntılı konusmak ısterım msn adresım pico_nazo_66@hotmail.com

Alıntı:

hocam ben daha yenı 17 yasına gırdım ve bana bırısı muska yaptırmıs ve ben evden ailemden gıttıkce uzaklasıyorum cok sogudum ailemden ne yapcamı bılmıyorum bıldım duaları cok okuyorum ama bır turlu eve gırmek ıstemıyorum ailemde evden cıkarmıyor gıdıcek dıe cok boguluyorum sızce ne yapmalıyım mutlaka bana bı cvp verın hocam ben sıze msn adresımı yazıyım orda gorusme ıhtımalınız varsa sızınle daha ayrıntılı konusmak ısterım msn adresım pico_nazo_66@hotmail.com benı yanlıs anlamayın ne olur yardımcı olun bana ailemı sevıyorum ama onlardan da cok uzaklasıyorum yardımcı ol hocam ne olur

Misafir 9 Eylül 2009 13:12

Alıntı:

nihat hatipoglu soru cevap
NAMAZDA SESİ VE KOKUSU OLMAYAN GAZ ABDEST BOZARMI.ADETLİ İKEN GÖZ İLE KURAN TAKİP EDİLEBİLİRMİ.

EŞİNLE ORAL SEKS YAPMAK GÜNAHMI.

Misafir 11 Eylül 2009 17:32

Alıntı:

nihat hatipoglu sorular
BAYANLAR MUYEN HALDE ORUCU HEMEN BOZACAKMI

Misafir 12 Eylül 2009 14:22

Alıntı:

nihat hatipoglu soru cevap

saygı deger hocam dunyada evlı cıftler ahıretdede beraber olacaklarmı?

Misafir 12 Eylül 2009 14:43

esselamun aleyküm ramazanı şerifiniz mübarek olsun hocam biz ailece sizi çok seviyoruz severekte izliyoruz rabbim sizi başımızdan eksik etmesin ben van ercişten cennet varlı 1 hatim annemden 3 hatim ve yedibin salavatı şerifte bende hocan ramazandan sonra dosta doğru programını bekliyoruz hocam sizi çok seviyoruz alahın bize verdiği bir nimetsiniz bütün dualarımız sizinle rabbim size hayırlı ömürler versin hocam iki senedir okuduğum hatim ve yasinler hem size hemde haydar hocama okuyorum bunu bilmenizi istedim sizin gibi bir hocam olduğu için rabbime ne kadar teşekür etsem azdır rabbim sizi kötü gözlerden ve her trlü kaza beladan korusun allaha layık kul habibie layık ümmetsiniz inş peygamber efendimize komşu olursunuz eyer cennete girersem allahıma peygamberimden sonra niat hocamı görmek isterim dualarınıza talibiz hocam sahurda ban selam gönderirmisiniz

fadedliver 12 Eylül 2009 16:21

Nihat Hatipoğlu'na yazmışsınız ancak buradan kendisine ulaşmanıza ya da onun bu mesajlarınızı görmesine imkan yok.Eğerki ulaşmak istiyorsanız kendi resmi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.İyi günler dilerim...

Saat: 01:16
Sayfa 3 / 6

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık