MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Internet'teki videolar ya açılmıyor veya yarıda kalıyor, neden olabilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/218899-internetteki-videolar-ya-acilmiyor-veya-yarida-kaliyor-neden-olabilir.html)

orhan 19 Aralık 2008 19:44

internette videoları yarım oynatıyo veya hiç acmıyo neden acaba ben anlayamadım cvb verırsenız sevinirim :)

Misafir 19 Aralık 2008 21:11

Detaylı bilgi için bakınız;
Flash Player 10

Flash player sürümünü güncelleyiniz. İzlediğiniz site belki yarısına kadar izleme olanağı tanıyordur. Üyelik ve ücrete tabi olan siteler var.

Proğram indirirken bağlantı hızınız yüksek değilse video seyretmemenizi öneririm.

Misafir 6 Eylül 2009 01:37

[QUOTE]internette videolar açılmıyor neden olabılır

internete nesen vıdeyo ve oyunlar açilmıyor cevabını verırsenıs sevınırım

internete neseinternete nesen vıdeyo ve oyunlar açilmıyor cevabını verırsenıs sevınırımn vıdeyo ve oyunlar açilmıyor cevabını verinternete nesen vıdeyo ve oyunlar açilmıyor cevabını verırsenıs sevınırımırsenıs sevinternete nesen vıdeyo ve oyunlar açilmıyor cevabını verırsenıs sevınırımıninternete nesen vıdeyo ve oyunlar açilmıyor cevabını verırsenıs sevınırımırım

Rower 6 Eylül 2009 01:50

İndirip kuruntıklayınız

Misafir 6 Eylül 2009 11:58

Alıntı:

internette video açılmıyor
HİÇ BİR VİDİOM ACIKMIYO NEDENNN?

Misafir 12 Ekim 2009 12:08

bilgisayar internete video açmıyor

Misafir 24 Kasım 2009 15:11

flash player yüklü olduğu halde videolar neden açılmıyor

daha önce açılmış bu konu ama çözülememiş... internette videolar açılmıyo yada yarım kalıyor... oyunlar falan da aynı şkilde pc de lash player ve java yüklü son sürümleri ama videolar açılmıyor... ne denediysem olmadı bilen varsa yardımcı olsun lütfen...

Misafir 17 Aralık 2009 22:15

flash indirdiğimiz halde videolar müzik açılmıyo neden acaba

Misafir 4 Mart 2010 16:45

Konuyu ben buldum vıdeo ızlemke ındırmekle aynı seydı ben bı dosya ındırırken sadece yarısını ındırde netten dosyalar ayrıym ınıyor aama tum ındırılmıs gıbı gozukuyor ondan dolayıda vıdeolar yarım ızlenıyor

Misafir 15 Ağustos 2010 11:35

benımde acılmıo:S bırı yardım etsn 15 dakka bklıorm doluyo ama yarı m!

nazlimoo 15 Ağustos 2010 18:07

yok

off bu ne ya facebook taki videolarda açılmıyo yeter ama ya hepsini indirdim ama yine olmuyo açılmıyo bu ne dingil hayat ya acil çözüm lütfenn

Misafir 29 Ağustos 2010 14:35

videolar hızlı dolup açılmıyor

internetten herhangi bir video açtığımda 10 sn. içinde doluyor ve açılmıyor. flash player vb. programların hepsinin son sürümü yüklü . napabilirim ??

Misafir 4 Ekim 2010 15:04

eğer cclenear gibi bir temizleyici program kullanıyosanız flas playerin bazı dosyalarını kullanılmaz hale getiriyor olabilir boyle bir program kullanıyosanız pcden kaldırın flash playeri güncelleyin

Misafir 14 Ocak 2011 19:08

6303i

6303i internet videoları açmıyor ne yapmalıyım

Misafir 18 Ocak 2011 00:56

flash player 10 yüklü ama videolar hic acılmıyor nedendir lütfen bi yardımcı olun

Misafir 12 Şubat 2011 03:23

arkadaşlar pc niz büyük ihtimal düşmüş yada içi hasar görmüş aynısı bendede vardı kasadan

Misafir 18 Şubat 2011 23:46

cewap verin lan flaş player yüklü acılmıyor :D

Misafir 4 Mart 2011 13:40

yha arksalar bnimde ne açarsam deyil hiç bir film izleyemiom hata verio

Misafir 5 Mart 2011 03:32

birilerii yardım etsın artıkk yetrrrr

Misafir 9 Mart 2011 18:51

abone flaş plaeyer neden calışmaması

abone flaş playeri günceleyini olmasa mozüle fre foxsu kurun ondan sonra abone flaş player kurun araclar eklenti ordan abopne flaş playeri güncelleyiz ondan sona o sayfayı kapatıp yeni bir sayfa acınız ve calışmıyorsa eger ati virüs programından olabilir olmasa en so cözüm bilgisayarı geri yükleyin onuda yapamasanız bilgisayardan anlayan birini cagırınız

Misafir 25 Mart 2011 11:00

videonuz açılmıyosa denetim masasından güvenlik merkezine girin ordan internet seçeneklerine tıklayın daha sonra özel düzeyi bulun ve tıklayın ordaki aktivex ayarları etkinleştirin videonuz %1oo açılacaktır iyi günler..

Misafir 11 Nisan 2011 19:15

benim de bilgisayarımda öyle oluyo tıklıyorum siyah bir kutu oluyo sadece :(

Misafir 22 Nisan 2011 16:26

arkadaslar dırectx yuklu mu ona bakın olmadı onu bıdaha yukleyın :)

Misafir 8 Mayıs 2011 00:05

kaç gündür açılmıyo böyke bilgisayar mı olur yaa hiçbiri açılmıyor neden açılmıyor söyleyn yaa

Misafir 8 Mayıs 2011 18:24

video açılmıyor

internetten video izleyemyorm ayrıca facebook açılıyo ama hiç bir görüntü vermiyor ne yapmalym?

rutubet 9 Mayıs 2011 22:46

Arkadaşlar videoların ve oyunların açılmaması farklı bir nedenden kaynaklanmaz.Çünkü bu tür flash animasyonlarını Adobe Flash Player çalıştırır.Bu tür flash uygulamaların çalışmamasının nedeni ise Adobe Flash Player'ın eski(güncellenmesi gerekir) yada yüklü olmamasından kaynaklanır.Bu durumda Adobe Flash Player'ı kontrol edin...

Misafir 11 Mayıs 2011 14:06

video açılmıyor

intenetteki videolar açılmıyor

Misafir 27 Haziran 2011 18:28

flas player sorun

benimde aynı sorun var flas player yüklü ama facebook taki videoları açmıyor. kaldırdım tekrar yükledim yen olmadı

Misafir 12 Temmuz 2011 20:50

aynı şey bendede oluyo ??

ßyAwéSoméé 19 Ağustos 2011 19:07

bvideom açılmıyor

Yha arkadaşlar videom açılmıyor.Nasılmı.Flash playeri yükledim herşeyi yaptım bitti açtım videoy gene açmıyor siyaz bir ekran çıkıyor diyor ki:Get adobe Flash Player buna bir çözüm bulalım

Misafir 23 Eylül 2011 23:47

video açılmıoyor

internetten video yada oyun oynayamıyorum neden olablr cevap verrsenz sevnırmm. ayrıca bılgisayrım yeniden yüklendi programlar bununla alaksı olblrmi

Misafir 24 Eylül 2011 21:22

videom acılmıoooo

benimde hiç bir videom acılmıo.videoyu tam acıcağım sırada pc donuo ve kapanıp yeniden acılıo bu nasıl bişi ya cvp lütfennn...:(

Misafir 13 Ekim 2011 22:31

benimkinde sadece video açılmıyo sadece yarısını izliyorum

Misafir 14 Ekim 2011 11:39

internetten müzik dinliyorumm yarıda kalıyo Devam etmiyo Loding Yazıyo kalıyor her müzikte öyle ya çaılmıyo müzikelr

Misafir 27 Aralık 2011 22:06

flash playyer yüklü olduğu halde vidyoları fiilmleri neden açmıyo bilen biri varsa lütfen yardım etsin

Misafir 2 Nisan 2012 15:14

yüklü flash player ama yine hata!

meraba benim videolarım da açılmıyor zira w.n32 uygulaması değildir falan diyor flash player için bugün belki de 10 defa yükledim pc ye ama açmıyor açmıyor açmıyor... napabilirim artık bana bir çözüm sunun çok yoruldum bu işlerden..

Misafir 10 Mayıs 2012 18:46

video ve oyunlar neden açılmıyor çıldıracam artık

buruzaslan 28 Temmuz 2012 10:51

bazı sitelerde videolar açılmıyor lütfen yardım...

arkadaşalar bazı sitelerdeki videolar açılıyor bazı sitelerde açılmıyor mesela youtube dailymotion en son haber gibi sitelerdeki videolar açılıyor milliyet hürriyet gibi sitelerdeki videolar açılmıyor..siyah ekran olarak kalıyor videolar flash playerı defalarca silip tekrar kurdum ama olmadı ltfen yardım....

Misafir 2 Ağustos 2012 17:06

DNS AYARLARINI DEĞİŞTİR Yararı olucaktır.

Misafir 8 Ağustos 2012 19:48

birde bilgisayarımdan windowsa gir ordan pervect diye bir dosya var onun içini boşalt öyle dene

Misafir 24 Eylül 2012 21:00

TAM doluyo yükleniyo ama video izlenmiyo

_Ceyda_ 24 Eylül 2012 23:06

Aynı şey banada oluyordu,flash player 10 guncelledınmı sorun kalktı,sayın yetkililerinde dediği gibi.

Misafir 29 Ekim 2012 14:16

videolarım açılmyor biri bana acil olarak cevap atsın bekliyom

Misafir 28 Şubat 2014 15:59

vıdyo tv sorunu

selamlar once vıdıyo tv hepsı normaldı sonra sıstem degıstı vekıl sunucu ayarlarını degıtırmeme ragmen sorun cozulmedı faebok normal ınternet normal flas playırı son surumunu ındırdım sorun devam edıyor ben rusyadan yazıyoru yardımlarınızı beklerım sevgıler

Saat: 08:37

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık