MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Format CD'si olmadan format atabilir miyim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/219510-format-cdsi-olmadan-format-atabilir-miyim.html)

Ziyaretçi 21 Aralık 2008 18:14

formatlama cd si olmadan önce bilgisayara nasıl format atılıyordu acele lazım çünki yarına yetişmesi lazım lütfen:(

MesirKentli 21 Aralık 2008 19:53

Sen atamazsın servise götür orada sana yardımcı olacaklardır

Ziyaretçi 26 Ocak 2009 18:05

format

hp pavilon masaüstü bir bilgisayarım var. Format atmak istiyorum pc yi alırken cd de vermediler ne yapmalıyım

serseri1 10 Şubat 2009 12:41

açılmayan pc ye format

bilgisayar açılıyor bilmemm ne dosyası eksik diyor yeniden yükle diyo siyah ekranda

Misafir 10 Şubat 2009 13:14

Alıntı:

Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1298510)
hp pavilon masaüstü bir bilgisayarım var. Format atmak istiyorum pc yi alırken cd de vermediler ne yapmalıyım

Eğer sıfır bir bilgisayar aldıysanız bu tamamiyle sizin bilinçsizliğinizden kaynaklanıyordur. Sıfır bir bilgisayar aldığınızda size mutlaka işletim sistemi cdsi vermeleri gerekiyor.

Misafir 10 Şubat 2009 13:16

Alıntı:

serseri1 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1311668)
bilgisayar açılıyor bilmemm ne dosyası eksik diyor yeniden yükle diyo siyah ekranda

İşletim sistemini takın ve format atın.

Onarma derseniz uzun sürebilir. En hızlı ve mantıklısı format atmaktır.

format 10 Şubat 2009 13:26

format

slm ya format atacam bir cd var acaba o sidi olurmu nasıl olcak şimdiden gosterdiginiz ilgiye tşk ederim

MeLL 10 Şubat 2009 14:58

Alıntı:

format adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1311695)
slm ya format atacam bir cd var acaba o sidi olurmu nasıl olcak şimdiden gosterdiginiz ilgiye tşk ederim

Cd var diyorsunuz,elinizdeki cd windows işletim sistemi cd si ise onunla format atacaksınız...
Nasıl format atacağınıza dair bilgi için linke tıklayın:Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli)

Kolay gelsin...

nvaboom 10 Şubat 2009 22:34

xp

bilgisayarıma formay atmak istiyorum fakat elimde xp cd si yok
onu net ten bulabilir miyim ???

şimdiden teşekkür ederim

Misafir 10 Şubat 2009 22:55

İnternette bulabilirsin. Sitemizde paylaşımı yasaktır.

sabana 19 Temmuz 2009 02:53

benim laptobum var cd raytırı bozuk flaş bellekle atıldığını biliyorum ama ben nasıl atılabileğini bilmiyorum nasıl bi program kullandıklarını bilmiyorum bana yadımcı olurmusunuz çok lazım bütün verilerim içinde teşekürler.

AriThmetiCs 19 Temmuz 2009 11:09

Alıntı:

sabana adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1443121)
benim laptobum var cd raytırı bozuk flaş bellekle atıldığını biliyorum ama ben nasıl atılabileğini bilmiyorum nasıl bi program kullandıklarını bilmiyorum bana yadımcı olurmusunuz çok lazım bütün verilerim içinde teşekürler.

Kullandığınız işletim sisteminin cd de olan bütününün flash diskte de olması gerekiyor.. sizin için en mantıklı yol cd sürücünüz bozuk olduğundan pcnizi bir servise götürüp format attırmak olacaktır..

hsyn0123 21 Temmuz 2009 12:28

Format CD'leri yok, nasıl format atabilirim?

herkeze merhaba ben bilgisayarıma forma atmak istiyorum ama format cd si bende yok nasıl format atarım lütfewn yardım pls ama ben vistayken xp yaptım onu da söleyeyim lütfen yardım pls:*(

Misafir 21 Temmuz 2009 12:33

Alıntı:

hsyn0123 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1444395)
herkeze merhaba ben bilgisayarıma forma atmak istiyorum ama format cd si bende yok nasıl format atarım lütfewn yardım pls ama ben vistayken xp yaptım onu da söleyeyim lütfen yardım pls:*(

İNTERNETTEN format için bilgisayarınız da gereken şeyleri yazarak onları bir cdye indirirek atabilirsiniz.

ozti 21 Temmuz 2009 12:42

Alıntı:

hsyn0123 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1444395)

Format atmak için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz , fakat format attıktan sonra kuracağınız işletim sisteminin (Vista , Xp vb) CD'si olması gerekli..

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli)

fırat123 21 Temmuz 2009 13:34

beyler format cd si olmayan ya olanlardan yada internet kafelerden satın alsın .

Misafir 30 Ağustos 2009 16:26

s.a ya bilgisayar format cdsini kabul etmiyo nabcam bn

Majeste 30 Ağustos 2009 16:35

Format cd'si diye birşey yoktur, bunu söyleyeyim. Format atmak demek tüm bilgileri silmek demek. Sonrasında zaten kurulum yapmazsanız, bilgisayarınızı kullanamazsınız. Format sonrası kurulum yapacağınız cd'de herhangi bir işletim sistemi kurulum cd'si olmalıdır. Bu da Windows XP/Vista/7 Ubuntu, Pardus vs. Forumda da nasıl yapılacağına dair bilgiler mevcut. Windows kurmak istiyorsanız, kurulum cd'si satın almanız gerekir. Ubuntu istiyorsanız internetten istek yapıp ücretsiz olarak evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Pardus'ta ise 2.40TL'lik kargo ücreti vardır. İşin korsan kısmı beni ilgilendirmiyor.

Misafir 1 Eylül 2009 02:08

O kadar soru sormuş insanlar bende cd den atamıyorum cd yok gibi davranıyor, Format CD'si olmadan format atabilir miyim?

NeutralizeR 1 Eylül 2009 02:14

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1471167)
O kadar soru sormuş insanlar bende cd den atamıyorum cd yok gibi davranıyor, Format CD'si olmadan format atabilir miyim?

Windows kurulum cd'sinin bootable olması gerekli. Kendinden başlayan Windows kurulum cd'sine ihtiyacınız var.

Misafir 18 Eylül 2009 00:25

SLM kolay gelsin bende bi mp3 calar var bilgisayara format atarken üstünde unuttum galiba mp3 de format yedi bilgisayara takıyom biçimlendirmek için nafile her türlü yöntemi denedim olmadı ne yapmam gerekiyo yardım edersem sevinirim

Misafir 5 Ekim 2009 00:24

Alıntı:

format cd si olmadan format atma
FORMAT ATMAK İSTİYORUM YADA ATILMASINI ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Misafir 15 Ekim 2009 14:25

format

illa cdsiz mi format atılyor yaa?? :(

Misafir 17 Aralık 2009 21:44

format

bilgisayara cd olmadan nasıl format atılır ve cdyi nerden bulucam

Misafir 25 Aralık 2009 19:17

format

FORMAT ATMA
nasıl format atılır

Misafir 9 Ocak 2011 19:51

yha bnm pcde Wındows/SYSREM32/CONFIG/SYSTEM HATASI VERİO AMA BN YAPAMIYORUM NOLUR BANA YARDIMCI OLLUNN... PCYE FORMAT ATCAM AMA CDSİ YOK O YÜZDEN BANA YARDIMCI OLUN LÜTFENN........

kinqDarkORBİT 17 Mart 2011 15:14

Bilgisayarcıya git format cd iste verir.

kinqDarkORBİT 17 Mart 2011 15:21

BENİMDE DİZÜSTÜ OLDU FORMAT CDsi alıp msxlabs sayesinde nasıl yüklendiğini öğrendim.

Misafir 17 Temmuz 2011 10:51

bilgisayarım laptop kendi kendine şifre koydu açamıyorum

Misafir 19 Temmuz 2011 12:19

bende format cd yok nasıl format atacam F40 :(

Misafir 16 Ekim 2011 18:43

arkadaşlar cd siz format hayatta atamazsınız bilgisayarınız açılmıyorsa bir format cd si alıp bilen kişi varsa ona attırmalısınız format bitincede bir virüs programı kurdurmalısınız :) :) :)

Misafir 29 Ekim 2011 19:38

nasil format atacam ya cd yok ama

format nasil atacam ya ama cd'im yok :/

Misafir 10 Ocak 2012 23:33

yeni pc aldım işletim sisteminin cd si bilgisayara yüklemişler telefon ettim cd ye yükleyin dediler üstüne tıkladıgımda nero açılıyor ne yapmalıyım

Misafir 28 Şubat 2012 16:07

Bilgisayar

Asus markalı bir dizüstü bilgisayarım var.Cd'siz nasıl format atabilirim ?

Gamex Luisian 28 Şubat 2012 16:22

Format CD olmadan atamazsın fakat İnternet sitelerinden bulabilirsin.Orda paylaşılır.

Misafir 15 Ağustos 2012 06:14

ARKADAŞLAR ELİMDE OEM ÖNKURULUM SETİ WAR FAKAT FORMAT CDSİMİ DEĞİLMİ BİLMİYORUM NE YAOMALIYIM YARDIMM...

Ask Mahkumu 15 Ağustos 2012 08:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2453040)
ARKADAŞLAR ELİMDE OEM ÖNKURULUM SETİ WAR FAKAT FORMAT CDSİMİ DEĞİLMİ BİLMİYORUM NE YAOMALIYIM YARDIMM...

Sürücüye takıp bakmayı deneyebilirsin...

Misafir 27 Mart 2015 21:25

ben cd olmadan nasıl format atacam

cd olmadan nasıl format atıcam

Saat: 00:02

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık