MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Taslak Konular (https://www.msxlabs.org/forum/taslak-konular/)
-   -   Windows Live ID veya Parolanızı Unuttunuz (https://www.msxlabs.org/forum/taslak-konular/220611-windows-live-id-veya-parolanizi-unuttunuz.html)

ahmed 24 Aralık 2008 18:11

Windows Live ID veya Parolanızı Unuttunuz

Windows Live Messenger, oturum açma bilgileriniz olarak Windows Live ID (Windows Live Hotmail ve Windows Live Messenger gibi Windows Live programlarında ve hizmetlerinde, Xbox, MSN ve Office Live gibi Microsoft hizmetlerinde ve Windows Live ID logosunu gördüğünüz her yerde oturum açmak için kullandığınız e-posta adresi ve parola.) 'nizi kullanır. Bir Microsoft Passport Network hesabınız varsa, bu hesabı Windows Live ID olarak kullanabilirsiniz. Messenger oturumu açmaya çalıştığınızda bir Windows Live ID veya parola hatası alırsanız, aşağıdaki çözümlerden bir veya daha fazlasını deneyin:
  • Kimlik bilgilerinizi onaylayın.

1. Windows Live ID oturum açma web sitesini ziyaret edin.
    2. Messenger oturumu açmak için kullandığınız kullanıcı adını ve parolayı girin ve sonra Oturum aç'ı tıklatın.
    Başarılı bir şekilde oturum açarsanız, Oturumu kapat düğmesi görüntülenir. Bir hata iletisi görüntülenirse, parolanız yanlış veya hesabınızın süresi dolmuş olabilir.

• Parolanızı değiştirin.

1. Windows Live ID oturum açma web sitesini ziyaret edin.
    2. Windows Live ID kimlik bilgilerinizi girin ve sonra Oturum aç'ı tıklatın.
    3. Parola'nın yanındaki Değiştir'i tıklatın.
    4. Ekrandaki yönergeleri izleyin.
  • Unutulan bir parolayı sıfırlayın.

Windows Live ID parolanızı unuttuysanız, Windows Live ID parola sıfırlama sayfasını ziyaret edin ve sonra ekrandaki yönergeleri izleyin.

• Messenger otomatik oturum açma kimlik bilgilerini değiştirin.

Messenger, parolanızı girmeniz için uyarmadan otomatik olarak bağlanmaya çalışıyorsa, yanlış parolayı kaydetmiş olabilirsiniz.
    1. Messenger oturum açma penceresinde, Parola kutusunun görüntülenmesini sağlamak için Parolamı Anımsa onay kutusunu temizleyin.
    2. Parola kutusuna parolanızı yazın ve ardından güncelleştirilmiş parolayı depolamak için Parolamı anımsa onay kutusunu seçin.
    3. Otomatik oturum açmayı etkinleştirmek için Otomatik olarak oturum aç onay kutusunu seçin.

stowaways 31 Ağustos 2009 19:51

3-5 gün önce pc'ye format attım msn 8.1'i kurdum düzgün çalışıyordu. SP3 güncellemelerini yaptıktan sonra pc yenidem açılınca wlm hayaları ayıklıyor die bir ekran açıldı bından sonrasında pc her açıldığında ID'lerimi kaydetmemiş olarak görüyorum yani beni hatırla seçeneği oturum içerisinde çalışıyor ama oturum yeniden başlatılınca iptal olmuş oluyor bunu nasıl düzeltebilirim???

stowaways 4 Eylül 2009 04:39

slm ben buradaki mesajımı yeni konu olarak göndermiştim nasıl olmuşsa buraya taşınmış sanırım mesajımı buraya taşıyan arkadaş mesajımı yanlış anlamış benim sorunum ID'yi yada parolamı hatırlayamamam değil msn'de Beni anımsa seçeneğini seçtiğim halde kaydettirdiğim adreslerimin bir sonraki oturumda hatırlanmıyor olmasıdır ve hala düzeltemedim yardım edebilecek birileri var mı???

Misafir 19 Ekim 2009 18:45

merhaba ben windows live id hesap adını unuttum alternatif posta adresimi ve şifresini biliyorum ama hesap adını çıkaramadım yardımcı olabilir misiniz?

Misafir 28 Kasım 2009 14:27

Parolamı unuttum ve bir türlü açamıyorum.sıfırlama servisindende yardım alamıyorum.bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

Misafir 6 Aralık 2009 17:52

ya ben windows live id giremiyorum,,sorun ne anlamadim.acaba birileri msn imi calarak sifreyi mi degistirdi?lutfen yardimci olurmudsunuz?kac haftadir msn ime giremiyorum,,,,saygilar,,,sm

Misafir 8 Ekim 2010 12:56

parolamı unuttum sıfırladım ama oturum açamıyorum

msn parolamı unuttum sıfırlamaya basıyorum ama genede oturum açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

ahmetgns 9 Ekim 2010 18:14

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1838712)
msn parolamı unuttum sıfırlamaya basıyorum ama genede oturum açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Parolanızı sıfırlamak demek önceki parolanızı bilmeseniz bile güvenlik seçeneklerini başarıyla geçip kendinize yeni bir parola belirlemek demektir. Bunu yapabildiniz mi?

Misafir 28 Temmuz 2011 00:39

ya ben msn adresimi unuttum sifrem hep ayni hatirliyorumda adresi unuttum xS

Misafir 8 Ağustos 2011 15:49

Ben ID'mi unuttum şifresini biliyorum fakat ID'mi unuttum Daha dün açmıştım ne yapabilirim??

Misafir 28 Ağustos 2011 01:43

sevim bıyık

ben e posta adresimi unuttum isim özlem eken ama devamını unuttum

Misafir 6 Eylül 2011 14:39

slm ıd mi ve parolamı anımsayamıyorum

Misafir 22 Eylül 2011 12:33

merhaba ben şifremi sıfırlayamıyorum ayrıca şifremi unuttum msn adresim birinin elinde olabilir

Misafir 12 Ekim 2011 17:16

ya arkadaşlar aynı sorun bendede var vindows lıve ıd adresimle face girebiliyom ama msn mi açamıyom şifremi unuttum seçeneğine baıyom parola sıfırlamada vindows lıve ıd hatalı diyo aynı msn adresi ile face giriş yapabiliyorum yardımcı olurmusunuz

Misafir 28 Ekim 2011 23:09

Windowslive Id

ABİ Herkeze Meraba Ben Sanalika Ounyorum Çarım Çalındı Msn nem gerçek msn em değil tabi msn ıd ını unuttum çarda vipli günlerdi alıyorum lütfen yardım edin nasıl ben Windowslive Id Imı Alacam

Misafir 10 Şubat 2012 12:56

parolamı unuttum

parolamı anımsayamıyorum çok acil nasıl öğrenebilirim

Misafir 7 Ekim 2012 12:28

ya ben windows liveye giriyırum ıd yanlışdiyo

hellboy726 9 Ekim 2012 09:18

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2151195)
slm ıd mi ve parolamı anımsayamıyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2158472)
merhaba ben şifremi sıfırlayamıyorum ayrıca şifremi unuttum msn adresim birinin elinde olabilir

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2195609)
ABİ Herkeze Meraba Ben Sanalika Ounyorum Çarım Çalındı Msn nem gerçek msn em değil tabi msn ıd ını unuttum çarda vipli günlerdi alıyorum lütfen yardım edin nasıl ben Windowslive Id Imı Alacam

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2484674)
ya ben windows liveye giriyırum ıd yanlışdiyo

Merhaba,
Lutfen alttaki basligi inceleyin;
E-Mail (MSN) - Şifre/Hesap Kurtarma

Misafir 9 Aralık 2012 01:28

msn paralamı unuttum windowslive ıd mi de hatırlamıyorum ne yapmam gerek bana yardımcı olurmusunuz?

furkan polat 15 Kasım 2014 14:18

msn adresimi unuttum 2010

mhk23 25 Haziran 2015 16:00

Hesap ismi unutma

Selamun aleyküm.
Benim sorunum söyle:
Hotmail girisi yapiyorum.Kullanici adimin dogru oldugundan eminim.Ama kullanici adini kabul etmiyor.Ki diyelim kullanici adi yanlis . Sifreyi felan biliyorum.Kullanici adima nasil ulasabilirim?
Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

- - - - - Art arda gönderilen mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Mesaj tarihi 16:00 | Önceki mesaj tarihi 15:58 - - - - -

Biraz acelem varda bilgisi olan beni de bilgilendirirse sevinirim

Saat: 19:08

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık