MsXLabs
Sayfa 5 / 8

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Kota sorgulaması nasıl yapılır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/224230-kota-sorgulamasi-nasil-yapilir.html)

Misafir 4 Nisan 2010 02:06

kotamı öğrenmek istyorun nasıl yapablirim

uğur 10 Nisan 2010 16:33

ttnet kotanın hata vermesi

tt net koto sisitemini anlayamıyorum kota öğrenmek istiyorum hata veriyor nasıl olacak bilmiyorum Uğur Sulhan Acil bu sorunun çözüme ulaşmasını istiyorum

nezaket 24 Nisan 2010 11:12

slm

kotamı öğrenmrk istiyorum

Efulim 24 Nisan 2010 11:20

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1746652)
kotamı nasıl ögrene bilirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1748219)
kotamı öğrenmek istyorun nasıl yapablirim

Alıntı:

uğur adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1753517)
tt net koto sisitemini anlayamıyorum kota öğrenmek istiyorum hata veriyor nasıl olacak bilmiyorum Uğur Sulhan Acil bu sorunun çözüme ulaşmasını istiyorum

Kullanıcı adı genelde fatura kimin üzerine ise o kişinin isminin baş harfleri ve bulunduğunuz iilin 0 eklenmeden alan kodu ile birlikte telefon numaranızdır. şifre değişikliği yapılmamış ise TTNET kulllanıcılarının şifreleri 123456 oluyor . Linki inceleyiniz..
TTNET // ADSL Kota Sorgulama

Misafir 10 Mayıs 2010 22:03

Alıntı:

ttnet kota sorgulama nasil yapilir
kota sorgulamasını yapyorum ama öğrenemiyorum kullanıcı adımı ve şifremi giryorum olmuyor

Efulim 10 Mayıs 2010 22:17

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1773910)
kota sorgulamasını yapyorum ama öğrenemiyorum kullanıcı adımı ve şifremi giryorum olmuyor

Aşağıdaki mesajı inceleyiniz tekrar giriş yapıp öğrenmeyi deneyiniz ;

Alıntı:

Valeria adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1763896)

Kullanıcı adı genelde fatura kimin üzerine ise o kişinin isminin baş harfleri ve bulunduğunuz iilin 0 eklenmeden alan kodu ile birlikte telefon numaranızdır. şifre değişikliği yapılmamış ise TTNET kulllanıcılarının şifreleri 123456 oluyor . Linki inceleyiniz..

Misafir 11 Mayıs 2010 18:30

kota bilgisi

kota sorgulaması nasıl yapılır bilgi verebilecek birisi varsa ltfen

Efulim 11 Mayıs 2010 22:33

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1774344)
kota sorgulaması nasıl yapılır bilgi verebilecek birisi varsa ltfen

Misafir 20 Temmuz 2010 18:53

kota

wallah bu forumdakiler kadar salak görmedim yemin ederim herkes ayni soru soruyor ve ayni cevabi aliyor TTNET ara ögren **** şifreyi zorla küfür edtiriyorsunuz adama......

KaNKaWaReZ 20 Temmuz 2010 19:15

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1803700)
wallah bu forumdakiler kadar salak görmedim yemin ederim herkes ayni soru soruyor ve ayni cevabi aliyor TTNET ara ögren **** şifreyi zorla küfür edtiriyorsunuz adama......

1. Mesajın Altında "En İyi Cevap "XXX" Tarafından Gönderildi" Bu Eklentiyi Boşuna Koyulmadı.
Cevap Yazdıktan Sonra 1. Sayfaya Dönersen Ne Demek İstediğimi Anlarsın.

Saat: 18:13
Sayfa 5 / 8

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık