MsXLabs
Sayfa 2 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Aşırı halsizlik hissediyorum, sorun ne olabilir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/224509-asiri-halsizlik-hissediyorum-sorun-ne-olabilir.html)

esmaAa 11 Nisan 2010 15:43

16 yaşındadıym,ve yaşıtlarıma bakılırsa çok yorgun ve halsizim..daha önce 1kaç defa bayıldım,gün boyu sürekli uykum geliyo,bazen yemek yemek ve yürümek bile zor gelebiliyo,beynimi hiçbişeyle yormak istemiyorum ders çalışmak istemiyorum...bide aşırı kansızlık var
tüm bnların sebebi ve çözümü nedir acaba ?????

Misafir 28 Mayıs 2010 09:58

aşırı halsizlik

18 yaşındayım,iştahsızlık yok bende boğazıma düşkün biriyim öğünlere dikkat ediyorum orda sorun yok ama aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum günde 12 saat uyku uyudugum oluyor ama hala canım uyku istiyor :) yani sürekli oturuyum hiç bişey yapmayım istiyorum :) bu konuyu biraz araştırdım sıvı eksikliği fln diye okudum fakat ben günde normalinden çok fazla su içerim bunlada bi alakası yok diye düşünüyorum ve ara ara baş ağrısıda yaşıyorum...

birde size danışıyım dedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

ener 28 Mayıs 2010 10:10

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1782397)
18 yaşındayım,iştahsızlık yok bende boğazıma düşkün biriyim öğünlere dikkat ediyorum orda sorun yok ama aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum günde 12 saat uyku uyudugum oluyor ama hala canım uyku istiyor :) yani sürekli oturuyum hiç bişey yapmayım istiyorum :) bu konuyu biraz araştırdım sıvı eksikliği fln diye okudum fakat ben günde normalinden çok fazla su içerim bunlada bi alakası yok diye düşünüyorum ve ara ara baş ağrısıda yaşıyorum...

birde size danışıyım dedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Öncelikle 12 saat uyku çok fazla, ne kadar uyursanız o kadar uyanmak istemezsiniz erken kalkmaya çalışın buna alıştırın kendinizi ayrıca halsizliğiniz için Dahiliye doktoruna görünmelisiniz kan eksikliğinden de kaynaklanan bir durum olabilir.

Misafir koza 29 Temmuz 2010 09:00

halsizliğimin sebebi nedir

iyi günler 47 yaşında 146 cm ve 47 kg agılıkta safra kesem alınalı 6 yıl oldu. sürekli kan tahlillerimde plt yüksek çıkıyor tahlilsonuçlarım WBC 7.6rbc 5.4hgb13.1 htc 43,9mcv 87mch26mchc29rdw10,9plt462 mpv10,6 pct0,488 pdw14,8 sizce zaman aman ayaklarımın üstüne basamamamın yataklı hasta olmamın sebebi nedir ilgilenirseniz çok sevinirim. slm.

metin demir 26 Aralık 2010 17:23

yorgunluk ve hallsizlik-nezle

yaklaşik bir haftadır burun akması var, soğuk almişim,ateşim var ve başim biraz ağriyor diz kapaklarımın arkası ve kol kaslarım ağriyor ve hallsizim
çok acil önerinizi bekliyorum

Misafir 9 Mayıs 2011 18:51

bende aşırı halsizlik,nefes darlığı,bazen bulantı yaşırıom çok ciddi kilo kaybım var nedeni nedir?

Misafir 28 Mayıs 2011 08:18

çok kötüyüm halsizim burnum akıyor tıkanıyor ses tellerim kabalaştı beynim zonkluyor içim alev gibi dışım buz gibi ayaklarım agrıyor tabanlarımı şişmiş hissediyorum bunun belirtileri nelerdir saygıdeger bilgili insan,

Misafir 13 Temmuz 2011 23:55

4 Gündür kullandığım ilaç kalbi etkiler mi, bilgi verir misiniz?

merhaba benim eşim 4 gündür paxil 20 mg lık ilaç kullanıyor dikkatini toparlayamıyor ve bu sabah soğok terleme vekusma hissiyle beraber titreyerek uyandı sankikalp kırizi geçiriyo zannettim acaba ilaçtanmı tam olarak çözemedik bu gün içmedi ne yapmalıyız halen kendıni halsiz hissediyor ve çok terliyor bu ilaç kalbi etkilermi sanki ölüyordum dedi eşim 46 yaşında bu durum tekrarlarsa ne yapmalıyım teşekkürler

Misafir 30 Aralık 2011 21:52

ben 44 yaşında bir bayanım.yaklaşık bir haftadır halsizlik,iştahsızlık ve kaburga bölgelerimde ağrılarım var. yataktan kalkamaz ve sürekli uyur haldeyim. nedeni ne olabilir?

Misafir 16 Ocak 2012 01:35

hiv enfeksiyonu ve kronik hastalıklar üzerinde durulabilir ?

Saat: 06:00
Sayfa 2 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık