MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayarda kayıtlı dosyalara şifre nasıl koyabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/225430-bilgisayarda-kayitli-dosyalara-sifre-nasil-koyabilirim.html)

rengarenk 10 Ocak 2009 11:38

bn kendime özel olan dosyaya şifre koymak isitiyorum yani herkezin açmasını istemiyorum nasıl yapıcam?

WaRrioR 10 Ocak 2009 11:49

dosya şifreleme programları var sitede araştır bulursun indir kur ve dosyalarını şifrele

Keten Prenses 10 Ocak 2009 11:52

Barbar Klasör Kilidi - Klasör Şifreleme Programı

tıkla rengarenk..

rengarenk 10 Ocak 2009 14:20

indiremedim keten prenses ücretli diyor

dediğin linke tıklıyorum dowland yapıyorum http://rapidshare.com/files/109737779/bkk.zip burası çıkıyo buradada altta euro gibi paralar var bu sayfadan nasıl indirme yapabilirim

Keten Prenses 10 Ocak 2009 14:25

allaaam ya rengarenk.. napıcvaz seninle:)
o rapid.. ücretsiz bir proğram verdiğim link.. rapidse bir indirme sitesi.
''free user'' yazan yere tıkla..

Lord.iz 10 Ocak 2009 14:28

Buradan indir rengarenk...oradaki pakette rar şifresi yanlış yazılmış zaten..ben şifresiz yükledim...

açılan sitede Download bkk3.exe (384 KB) bağlantısından indirebilirsin..

rengarenk 10 Ocak 2009 14:29

saolun hepinize :) tşklerr de bu seferde şifre yanlış diyorr :@

Lord.iz 10 Ocak 2009 14:40

1 ek
üstte verilen programı ben hiç beğenmedim programda dosya veya klasör şifrelemeyi denedim hep hata verdi bu nedenle sana benim kullandığımı alternatif sunmak istedim aşağıdaki program tamamen ücretsiz... program sadece dosyaları şifreler klasörleri değil yani klasör eklersen içindeki tüm dosyaları şifrelediğinde veya tek tek şifrelediğinde o dosya resim ise önizlemesi olmaz yazı dosyası ise özel karakterlerle şifrelenir okunmaz program ise çalışmaz programı açıp şifreli dosyaya şifre çöz komutu vermezsen kimse ne olduğunu bilemez vb. ama seçim sana kalmış birini seç :)

rengarenk 10 Ocak 2009 14:44

tmm onu da yükledim şifre oluştur dedim şifreyi yazdım istediğim dosyaya o dosya denetim masasına dönüştü içinde bütün belgelerim yok oldu nasıl yapacağım ltf yardım edin!!!

Lord.iz 10 Ocak 2009 15:07

dosya denetim masasına dönüşmez şifrelenen klasör ve içindeki dosyalar şifrelenir hatanız var sanırım

rengarenk 10 Ocak 2009 20:10

şifre girin flnada çıkmadı ama siz nasıl şifreyle açıyosunuz bnmki gayet basiy bnm dosyam denetim masasına dönüştü

Lord.iz 10 Ocak 2009 21:36

rengarenk dediğini anlamadım programı kullanmamış olsam tamam dicemde sen bi hata yapıyosun bence o program sorunsuz çalışıyor :)

tHeBruTaLiTyOfHeLL 10 Ocak 2009 21:48

Lord.iz'in Ek'teki İndirdim Tarafımdan Denendi Hiç Bir Sorun Yok.

Senin Özel Dosyaların Uzantısı Nedir Biliyorsan Yazabilirmisin ?_? Başka Uzantılı Kısıtlaması Varmı Bilmiyorum.

ful 5 Nisan 2009 19:54

Alıntı:

rengarenk adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1283432)
tmm onu da yükledim şifre oluştur dedim şifreyi yazdım istediğim dosyaya o dosya denetim masasına dönüştü içinde bütün belgelerim yok oldu nasıl yapacağım ltf yardım edin!!!

bendede aynı şey oldu

Misafir 21 Eylül 2009 12:26

Alıntı:

dosyaya nasıl şifre koyabilirim
DOSYAMA ŞİFRE KOYMAK İSTİYORUM

Misafir 3 Ekim 2009 17:15

yha peki bu şifreyi nasıl kaldırbiliriz ???... [ yardımcı olun lütfen ]

Misafir 27 Şubat 2010 10:16

ya arkadaslar bilgisayardaki dosyalara nnasıl sifre koyabilirim ya yardım edin

Misafir 19 Mart 2010 22:10

Dosyalara şifre nasıl koyabilirim?

bır dosyaya sıfre koymak ıstıyorum nasıl

BrookLyn 19 Mart 2010 23:05

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1733937)

Sitemizde bir çok Klasör Şifreleme programları bulunmakta.

Kontrol ediniz;

nötrino 19 Mart 2010 23:34

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1733937)

Dosya veya Klasör Şifreleme

-Şifrelemek istediğiniz dosya veya klasörü sağ tıklatın ve sonra Özellikleri tıklayın.
-Genel sekmesinde Gelişmişi tıklayın
-Veriyi korumak için içeriği şifrele onay kutusunu işaretleyin ve ardından Tamamı tıklayın
-Özellikler iletişim kutusunda Tamamı tıklayın

Daha sonra şifreleme uyarısı çıkar;Buradan dosyanızı nasıl şifrelemek istiyorsanız aşağıda verilen seçeneklerden uygun seçeneği seçip şifreleyebilirsiniz.

-Dosyayı ve üst klasörü şifrelemek için, şifreleme Uyarısı iletişim kutusunda Dosyayı ve ana klasörü şifreleyi tıklayın
-Yalnızca dosyayı şifrelemek için, Yalnızca dosyayı şifreleyi tıklayın
-Yalnızca bir klasörü şifrelemek için, Öznitelik Değişikliklerini Onayla iletişim kutusunda Değişiklikleri yalnızca bu klasöre uygulayı tıklayın
-Klasörü,alt klasör ve dosyalarıyla birlikte şifrelemek için, Değişiklikleri bu klasöre, alt klasörlerine ve dosyalarına uygulayı tıklayın

*Sıkıştırılmış dosya veya klasörler şifrelenemez Sıkıştırılmış bir dosya veya klasörü şifrelerseniz, bu dosya veya klasör ilk durumuna genişletilir.

woww gsl woww 20 Mart 2010 11:18

cevap formu...

hangi dosyayı istiyorsanız dosyanın üstunde sağa tıklayın orda kilit veya şıfrele yazacaktır.oraya tıkladığınızda bir sifre verecekler onu yazacaksın.altta koymak istediğin kilit şifresini yazacaksın ve enter e tıklayacaksın.o zaman işin hal olur ama sakın şifrenı unutma o dosyayı asla açamazsın...çok dıkkatlı olmalısın bilgisayarına virüs girebilir..................... benden sana kardes nasihatı

eX__ 21 Mart 2010 15:31

Kendime ait klasörleri şifreleyerek özel hale getirebilir miyim?

msxlabs merhabalar...
Kendime ait klasörleri şifreleyerek özel hale getirebilirmiyim ve nasıl şifreleyebilirim?
yardımcı olursanız sevinirim :)

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:smiley9:

_KleopatrA_ 21 Mart 2010 15:42

Alıntı:

eX__ adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1735277)
msxlabs merhabalar...
Kendime ait klasörleri şifreleyerek özel hale getirebilirmiyim ve nasıl şifreleyebilirim?
yardımcı olursanız sevinirim :)

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:smiley9:

^bakınız.

eX__ 21 Mart 2010 17:53

Alıntı:

_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1735293)
^bakınız.

kleocum bu programlardan birini indirdim diyelim...
program ekle kaldırla, bilgisayar üzerin de indirdiğim program kaldırılırsa şifre etkisiz hale mi geliyor yoksa şifre devammı ediyor. bunu merak ettim
teşekkürler...:)

BrookLyn 21 Mart 2010 17:59

Alıntı:

eX__ adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1735508)
kleocum bu programlardan birini indirdim diyelim...
program ekle kaldırla, bilgisayar üzerin de indirdiğim program kaldırılırsa şifre etkisiz hale mi geliyor yoksa şifre devammı ediyor. bunu merak ettim
teşekkürler...:)

Programın özelliğine göre değişir. Kimi programlar şifreyi istiyor kaldırmaya çalıştığınızda programı, şifreyi girdiğinizde şifrelediğiniz dosyalarda normal'e dönüyor. Kimilerinde erişim sağlayamıyorsunuz dosyalarınıza.

Kısacası Program'ı kaldırmak istediğinizde çok önemli dosyalarınız şifreli değilse mutlaka şifrelerini açıp dosya ile programın bağlarını kaldırıp öyle sisteminizden siliniz.

eX__ 21 Mart 2010 18:11

Kısacası Program'ı kaldırmak istediğinizde çok önemli dosyalarınız şifreli değilse mutlaka şifrelerini açıp dosya ile programın bağlarını kaldırıp öyle sisteminizden siliniz.[/QUOTE]
yani başkası tarafından kaldırılırsa proğram erişim sağlanır mı klasörüme.
Bir de proğram kaldırıldığı zaman klasörüme birşey olmaz dimi silinmesi söz konusu olmaz yani...
teşekkürler...

eX__ 22 Mart 2010 23:57

https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/299536-folder-access-klasor-sifreleme-resimli-anlatim.html
bu proğramı indirebilirmiyim acaba hiç bir yorum yapılmamışda:Sgüvenli mi yani...

Misafir 31 Mart 2010 18:20

bir klasöre nasıl şifre koyabilirim?

_KleopatrA_ 31 Mart 2010 18:24

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1745146)
bir klasöre nasıl şifre koyabilirim?

Sitemizde bir çok Klasör Şifreleme programları bulunmakta.

Kontrol ediniz;

DUNYALI 31 Mart 2010 19:30

Ben kullandığım Folder Lock yazılımın 6.3 versiyonunu öneriyorum. şimdi NoRapid olarakupload yaptım, dosya içinde 2 serial mevcut.

DOWNLOAD

Misafir 18 Ekim 2010 16:23

lütfen soruya vevap verin

nasıl günlük yazıp ona parola koyabilirim

Misafir 10 Aralık 2010 16:50

HADİİİİİ YYYA HİİİİİÇÇ MMİİİİİ KKKKİİİMMMMSSEE BİİLMİYOMU

nurumbeyza 16 Mart 2011 15:41

anahtar ney

Misafir 15 Temmuz 2011 10:02

Kendime ait olan bi dosyaya nasıl şifre koyabilirim

yardımcı olursanız sevinirim:)

Saat: 18:25