MsXLabs
Sayfa 2 / 8

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bayanlar askeri akademilere gidebilirler mi? Şartları nelerdir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/227493-bayanlar-askeri-akademilere-gidebilirler-mi-sartlari-nelerdir.html)

Misafir 4 Ekim 2009 14:27

ben 23 yaşındayım ve önlisans mevzunuyum tsk da herhangi bir birimde görev alma yada tsk da çalışabilirmiyim bilgisi olan varsa ban cv verebilirmi

Misafir 7 Ekim 2009 13:46

Nimet Çubukçununda belirttiği gibi kızlar erken yaşta evlendiriliyor.Bu nedenle kızlar da askere alınsın.

volture 8 Ekim 2009 01:49

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1521965)
Nimet Çubukçununda belirttiği gibi kızlar erken yaşta evlendiriliyor.Bu nedenle kızlar da askere alınsın.

görüşün için teşekkürler (H)

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1517070)
ben 23 yaşındayım ve önlisans mevzunuyum tsk da herhangi bir birimde görev alma yada tsk da çalışabilirmiyim bilgisi olan varsa ban cv verebilirmi

TSK da , "Sözleşmeli Astsbubaylık" diye bir olay var. Dilersen bunu deneyebilirsin.

Misafir 13 Ekim 2009 21:35

askeriyeye bayanların girebilmesi için boyları kaç cm olmalı???birde yeni öss sistemine göre puanı kaç olucak

volture 14 Ekim 2009 20:16

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1532011)
askeriyeye bayanların girebilmesi için boyları kaç cm olmalı???birde yeni öss sistemine göre puanı kaç olucak

Başvuru klavuzlarını incelemeniz neler yapmanız gerektiği konusunda daha açıklayıcı olacaktır.
Detaylı bilgileri;
Kara Harp Okulu: Kara Harp Okulu
Hava Harp Okulu: Hava Harp Okulu
Deniz Harp Okulu: DENİZ HARP OKULU - TUZLA İSTANBUL - www.dho.edu.tr
websitelerinden elde edebilirsiniz.

Misafir 18 Ekim 2009 13:03

ben meslek lisesinden mezun olcam bu sene acaba askeriye 'ye girme imkanım var mı komutan olma falan gibi

Misafir 20 Ekim 2009 18:03

3.SINIF MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM MELSEK LİSESİİ ÇIKŞLI OLMAMM HAVA HARP OKULUNA GİRMEME ENGELMİİ?? SADCE ASKERİ LİSELRMİ HAVA HARP OKULLARINA GİDEBİLİYOO LTF CABUK YASIN CVP BEKLİYORUM...

volture 20 Ekim 2009 18:49

Belirtilen okul türlerinden birinin 'Fen Bilimleri' alanından mezun olmak:

Anadolu Lisesi (Yabancı Dille Öğretim Yapan Resmi Liseler)

Fen Lisesi

Lise (Resmi ve Gündüz Öğretim Yapan Liseler)

Lise, Özel Lise, (Yabancı Dil Ağırlıklı Program Uygulayan Liseler)

Özel Fen Lisesi

Özel Lise

Yabancı Dille Öğretim Yapan Özel Lise

Çok Programlı Liselerin Lise Programı

Çok Programlı Liselerin, Lise Programı (Yabancı Dil Ağırlıklı) Anadolu Öğretmen Liseleri.

Anadolu Öğretmen Lisesi

Öğretmen Lisesi

Misafir 12 Kasım 2009 19:11

ya neden fen bılımlerı alanını sart kosuyolar bn sozel bolumde okyrum ve lıse 2.sınıfdayım yuzbası olamıcakmıyım ya

Misafir 24 Kasım 2009 20:27

ben 19 yaşındaım.hemşireim.suan uzaktan eğitim laboratuar okuyorum bi taraftanda görevimi yapıyorum.asgari okullara nasıl girebilirim???orada okumak ve orda görevimi yapmayı cooq istiorum.ne yapmalıyım???

Saat: 02:34
Sayfa 2 / 8

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık