MsXLabs
Sayfa 3 / 13

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/227811-eski-surum-msni-kullanmak-icin-ne-yapmaliyim.html)

Misafir 16 Eylül 2009 19:55

Eski sürüm MSN kullanmak için ne yapmalıyım?

arkadaşlar sabahtan beri bunula uğraşıyorum ve henüz yapmış değilim. geç olsada bu forumu buldum ve sunulan çözümleri okudum.9.0 yükseltmesine evet dediğimde windows installer eski uyarısı aldım önce onu yükselttim şimdi 9.0 kurulumu %30 da. ama ben 8.1 e çok alışmıştım. onu kurmayı denedim uyumluluk değiştirdim fakat forumda dendiği gibi plus çalışmıyor. şimdi de okuduklarımdan sonra zaten zor yüklenen 9.0 %30 lara gelmişken iptal etmeye cesaret edemedim. tekrar sormak istiyorum siteniz tarafından ekte verilen zip dosyasını indirdikten sonra kurunca hem 8.1 çalışacak hemde plus ve çoklu oturum açılabilecek öyle midir doğru mu anlamışım ve bir şey daha pc den tamamen programı kaldırıp ekteyi dosyayı öylemi yüklücem. cevaplarsanız çok sevinirim 6 saatimi boşa harcadım inşallah bu forumla aradığımı bulur bende daimi üyeniz olurum.

fadedliver 16 Eylül 2009 20:05

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1491808)
arkadaşlar sabahtan beri bunula uğraşıyorum ve henüz yapmış değilim. geç olsada bu forumu buldum ve sunulan çözümleri okudum.9.0 yükseltmesine evet dediğimde windows installer eski uyarısı aldım önce onu yükselttim şimdi 9.0 kurulumu %30 da. ama ben 8.1 e çok alışmıştım. onu kurmayı denedim uyumluluk değiştirdim fakat forumda dendiği gibi plus çalışmıyor. şimdi de okuduklarımdan sonra zaten zor yüklenen 9.0 %30 lara gelmişken iptal etmeye cesaret edemedim. tekrar sormak istiyorum siteniz tarafından ekte verilen zip dosyasını indirdikten sonra kurunca hem 8.1 çalışacak hemde plus ve çoklu oturum açılabilecek öyle midir doğru mu anlamışım ve bir şey daha pc den tamamen programı kaldırıp ekteyi dosyayı öylemi yüklücem. cevaplarsanız çok sevinirim 6 saatimi boşa harcadım inşallah bu forumla aradığımı bulur bende daimi üyeniz olurum.

Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Misafir 16 Eylül 2009 21:15

çok teşekgüller arkadaşlar allah razı olsun benim de msn açılmıyordu yeni sürüm indirmiştim eskisi neyime yetmediyse :) sorun çözüldü sağolun

Misafir 16 Eylül 2009 21:54

MSN

SLM MSN SOM SÜRÜMÜ İNDİREMİYORUM . HATA VERİYOR NAPMALIYIM

Misafir 16 Eylül 2009 22:07

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1491999)
SLM MSN SOM SÜRÜMÜ İNDİREMİYORUM . HATA VERİYOR NAPMALIYIM

Alıntı:

fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1491826)
Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

>>>> Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

verdiğim linki inceleyiniz.

Misafir 16 Eylül 2009 22:27

Aga Allah Razı Olsun Ya Bende Oldu Çok Tşk

Misafir 17 Eylül 2009 00:11

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor DoqRudur OlDU...

Misafir 17 Eylül 2009 05:06

C:\Program Files\MSN Messenger sekmesine gidin(yani yesil adamin uzerine yapin bu islemi) uyumluluk modunu 2000 yapın yeterli olacakdir
zaten arkadas yukarida belirtmis

sorra 17 Eylül 2009 09:06

Alıntı:

eski msn mi yüklemek istiyorum ne yapmalıyım
eski msn mi yüklemek istiyorum ne yapmalıyım ile ilgili sorunuzu/

Misafir 17 Eylül 2009 10:36

yeni sürüm

merhaba,
msn yenı sürümü otomatık yuklendı ancak ben eskı sürümü kullanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekıyor

Saat: 13:17
Sayfa 3 / 13

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık