MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/227811-eski-surum-msni-kullanmak-icin-ne-yapmaliyim.html)

Ziyaretçi 17 Ocak 2009 22:52

msn'in son sürümünü kurdum ama onu kullanmak istemediğim için tekrar bi önceki versiyonunu kurmak istiyorum. fakat yeni bir msn sürümü var, bağlanmak için onu kurmalısınız gibi bir uyarı geliyor. ne yapmam lazım. bu sorunu nasıl çözerim? eski sürümü tekrar nasıl kurup kullanabilirim?

CrasHofCinneT 17 Ocak 2009 23:26

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi

Konuya göz atmanız yeterli olacktır.

ilkayivrendi 17 Ocak 2009 23:29

yeni msniyi program ekle kaldırdan sil ve sitemizden 8.5'i indirebilirsin.

spartaccus 12 Mart 2009 04:02

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

tugbaaltunok 2 Haziran 2009 12:20

eskiyi geri yüklemek için netten eski sürüm aL vbe yükle hemen geçio zaten msn eski sürüme D:

Misafir 2 Eylül 2009 12:45

Windows Live ID yi kullanmayıp yalnızca Windows Live Messengeri kullanmak için ne yapmalıyım

Misafir 6 Eylül 2009 13:58

ben bu yeni sürüme alışamadım eski sürüm msn kullanmak istiyorum fakat bir türlü indiremiyorum nasıl yapıcam :( bilmiyorum

Misafir 6 Eylül 2009 14:07

Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım?

Misafir 16 Eylül 2009 00:30

C:\Program Files\MSN Messenger sekmesine gidin uyumluluk modunu 2000 yapın ve
tıklayın yeniden yükleme isteyecek yükleyin sorun çıkarsa dosya atla veya yoksay deyin ve aynı msnmsn. dosyasını acın sorun çözülür

Misafir 16 Eylül 2009 02:06

ya arkadaşlar ben de bu olayı denedim ama şu an plus'ı kullanamıyorum çıldırıcam :S

flashomer 16 Eylül 2009 04:04

Evet plus çalışmıyor bu olaya bende sinir oldum, yeni sürüm berbat ben kullanmak istemiyorum adamı zorluyorlar bu ne ya :S
msn in içindeki güncelleme ayarlarını veya yeni sürüm ekle penceresini silemiyor muyuz???

flashomer 16 Eylül 2009 05:16

Sorun Çözüldü :)

Sahurumu yaptım geldim beynim açıldı çok geçmeden hallettim sorunu :D
yoksa yaklaşık 1 buçuk saat kadar önce aynı sorun bende de olmuştu kafayı yiyecektim. yazdığım cevapdan esinlenerekden sonuca ulaştım x)
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/270293-msn-zorunlu-guncelleme-cozuldu.html#post1490703

NeutralizeR 16 Eylül 2009 06:43

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

Misafir 16 Eylül 2009 10:50

plus hakkında bı bılgısı olan var mı nasıl yapılıyor kullanamıyorum tsk edıyorum sımdıden

8.5i indiryrm ama yıne yenı surum cıkıyo hemen:(:(:(:(

Misafir 16 Eylül 2009 11:02

ya herkes bişe sölüo hepsi karışık biri lütfen doğru düzgün anlatsın yeni msnden eski msnme nası dönebilirm ya:S???

temmuzadair 16 Eylül 2009 12:59

spartaccus teşekkürler arkadaşım, dediğini uyguladım ve aldığım hata iletisi illetinden kurtuldum..

Misafir 16 Eylül 2009 13:13

BENDE YENİ SÜRÜME GEÇTİM AMA ESKİ SÜRÜMÜ KULLANMAK İSTİYORUM FAKAT GOOGLEYE DİREK GİREMİYORUM BEN ESKİ SÜRÜM İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

Misafir 16 Eylül 2009 14:11

yeni sürüm msn 80040154 nolu hata kodu veriyor. eski sürüm ise yenisiyle güncelleyin deyip açılmıyor ne yapmalıyımm...

Misafir 16 Eylül 2009 14:52

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor

Misafir 16 Eylül 2009 15:54

arkadaşlar benim program vista.eski sürümü kullanmak istiyorum.ama açılmıyo.ne yapmalıyım?

Misafir 16 Eylül 2009 19:55

Eski sürüm MSN kullanmak için ne yapmalıyım?

arkadaşlar sabahtan beri bunula uğraşıyorum ve henüz yapmış değilim. geç olsada bu forumu buldum ve sunulan çözümleri okudum.9.0 yükseltmesine evet dediğimde windows installer eski uyarısı aldım önce onu yükselttim şimdi 9.0 kurulumu %30 da. ama ben 8.1 e çok alışmıştım. onu kurmayı denedim uyumluluk değiştirdim fakat forumda dendiği gibi plus çalışmıyor. şimdi de okuduklarımdan sonra zaten zor yüklenen 9.0 %30 lara gelmişken iptal etmeye cesaret edemedim. tekrar sormak istiyorum siteniz tarafından ekte verilen zip dosyasını indirdikten sonra kurunca hem 8.1 çalışacak hemde plus ve çoklu oturum açılabilecek öyle midir doğru mu anlamışım ve bir şey daha pc den tamamen programı kaldırıp ekteyi dosyayı öylemi yüklücem. cevaplarsanız çok sevinirim 6 saatimi boşa harcadım inşallah bu forumla aradığımı bulur bende daimi üyeniz olurum.

fadedliver 16 Eylül 2009 20:05

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1491808)
arkadaşlar sabahtan beri bunula uğraşıyorum ve henüz yapmış değilim. geç olsada bu forumu buldum ve sunulan çözümleri okudum.9.0 yükseltmesine evet dediğimde windows installer eski uyarısı aldım önce onu yükselttim şimdi 9.0 kurulumu %30 da. ama ben 8.1 e çok alışmıştım. onu kurmayı denedim uyumluluk değiştirdim fakat forumda dendiği gibi plus çalışmıyor. şimdi de okuduklarımdan sonra zaten zor yüklenen 9.0 %30 lara gelmişken iptal etmeye cesaret edemedim. tekrar sormak istiyorum siteniz tarafından ekte verilen zip dosyasını indirdikten sonra kurunca hem 8.1 çalışacak hemde plus ve çoklu oturum açılabilecek öyle midir doğru mu anlamışım ve bir şey daha pc den tamamen programı kaldırıp ekteyi dosyayı öylemi yüklücem. cevaplarsanız çok sevinirim 6 saatimi boşa harcadım inşallah bu forumla aradığımı bulur bende daimi üyeniz olurum.

Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Misafir 16 Eylül 2009 21:15

çok teşekgüller arkadaşlar allah razı olsun benim de msn açılmıyordu yeni sürüm indirmiştim eskisi neyime yetmediyse :) sorun çözüldü sağolun

Misafir 16 Eylül 2009 21:54

MSN

SLM MSN SOM SÜRÜMÜ İNDİREMİYORUM . HATA VERİYOR NAPMALIYIM

Misafir 16 Eylül 2009 22:07

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1491999)
SLM MSN SOM SÜRÜMÜ İNDİREMİYORUM . HATA VERİYOR NAPMALIYIM

Alıntı:

fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1491826)
Aşağıdaki çözüm yolunu izleyerek sürüm değiştirmek zorunda kalmadan MSN açabilirsiniz.

>>>> Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

verdiğim linki inceleyiniz.

Misafir 16 Eylül 2009 22:27

Aga Allah Razı Olsun Ya Bende Oldu Çok Tşk

Misafir 17 Eylül 2009 00:11

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor DoqRudur OlDU...

Misafir 17 Eylül 2009 05:06

C:\Program Files\MSN Messenger sekmesine gidin(yani yesil adamin uzerine yapin bu islemi) uyumluluk modunu 2000 yapın yeterli olacakdir
zaten arkadas yukarida belirtmis

sorra 17 Eylül 2009 09:06

Alıntı:

eski msn mi yüklemek istiyorum ne yapmalıyım
eski msn mi yüklemek istiyorum ne yapmalıyım ile ilgili sorunuzu/

Misafir 17 Eylül 2009 10:36

yeni sürüm

merhaba,
msn yenı sürümü otomatık yuklendı ancak ben eskı sürümü kullanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekıyor

Misafir 17 Eylül 2009 12:12

beyler ben ne var ne yok sildim şimdi ne olacak :D yine de yüqlenmio

Misafir 17 Eylül 2009 12:14

Alıntı:

sorra adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1492636)
eski msn mi yüklemek istiyorum ne yapmalıyım ile ilgili sorunuzu/

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1492710)
merhaba,
msn yenı sürümü otomatık yuklendı ancak ben eskı sürümü kullanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekıyor

Misafir 17 Eylül 2009 12:20

yardım pls lütfen forumdaqileri okumadan msn ile ilgili ne var ne yok herşeyi sildim şimdi ne olacak
yardım plsssssssssss nolr :D msn siz olmuor size kald ım

Misafir 17 Eylül 2009 12:36

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor

çok sağol arkadaşım çok işe yarıyor 3 gündür uğraşıyodum ya yeni msn kadar dandik bişi görmedim hayatımda

Misafir 17 Eylül 2009 16:42

Arkadaşlar eski sürüme geçmek için masaüstündeki msn nin üzerine sağ tıklayıp özelliklere girin daha sonra yukarıda uyumluluğa girinve windows 95 i windosw 2000 yapın ve tmm diyin artık msn nize girebilirsiniz

Misafir 17 Eylül 2009 16:57

eed msn plus kullanılmıyo çaresi yok mu ?

CrasHofCinneT 17 Eylül 2009 18:49

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili

Yukarıdaki konuda çözümü ve gerekli yardımı bulacaksınız.

Misafir 17 Eylül 2009 20:57

Alıntı:

msn yükseltmesini iptal etme
eski sürümüme devam etmek istiyorum

Misafir 17 Eylül 2009 21:00

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1493626)
eski sürümüme devam etmek istiyorum

hayd_eda 17 Eylül 2009 22:25

o arkinin attıgı linkten yaptım zip dosyasını ama her seferınde zip dosyasına girip tekrar çaliştrmak gerekiyor...
discovery i de kuruyorum msn açılmıyor
zipten tekrar dosyayı açıyorum msn açılıyor ama bu sefer de discovery ve plus açılmıyor
cıldırmak üzreyimmmmmmmmmmmmm :(

Misafir 18 Eylül 2009 23:23

YA DEDİKLERİNİ UYGULADIM UYUMLULUĞA FALAN GİRDİM OLMADI NEDEN ACABA HALA YENİ SÜRÜM İSTİYP ÇILDIRACAM YAAAA

Misafir 19 Eylül 2009 20:20

ellerinden öperim senin gibiler varken bizi mikrosoft yıkamaz :-) benim msn açıldı

Misafir 20 Eylül 2009 05:48

Ben Kullanıyorum ama şimdide Cam Acamıyorum cıldırmak uzereyım

Misafir 23 Eylül 2009 00:25

Alıntı:

msn yeni sürümü kullanmak istemiyorum
MSN YENİ SÜRÜMÜ KURDUM AMA KULLANMAK İSTEMİYORUM... ESKİ SÜRÜMÜ TEKRAR YÜKLİYEMİYORUM...

Misafir 26 Eylül 2009 15:45

Alıntı:

msn eski sürüm
ESİ MSN YÜKLEMEK İSTİYORUM

Misafir 4 Ekim 2009 04:40

Alıntı:

eski msn mi yüklemek istiyorum ne yapmalıyım
eski msn adresımı gerı almak ıstıyorum

Misafir 9 Ekim 2009 14:09

SELAM ARKADASLAR BEN MESSENGERIN SON SURUMUNU YUKLEDIM
AMA MESSENGER I NE ZAMAN ACSAM ''Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.''DIYE BIR YAZI CIKIYOR SONRA MESSENGER KAPANIYOR !

RuffRyders 9 Ekim 2009 14:21

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1526200)
SELAM ARKADASLAR BEN MESSENGERIN SON SURUMUNU YUKLEDIM
AMA MESSENGER I NE ZAMAN ACSAM ''Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.''DIYE BIR YAZI CIKIYOR SONRA MESSENGER KAPANIYOR !

Konuyu inceleyin > Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü

Misafir 12 Ekim 2009 20:45

C:\Program Files\MSN Messenger sekmesine gidin uyumluluk modunu 2000 yapın ve
tıklayın yeniden yükleme isteyecek yükleyin sorun çıkarsa dosya atla veya yoksay deyin ve aynı msnmsn. dosyasını acın sorun çözülür

Misafir 14 Ekim 2009 16:10

bende yeni sürüm kulanmak istemiyorum eski sürüm msn 8,5 kulanmak istiyorum

Saat: 10:30
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık