MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/230945-baldir-ve-diz-agrisinin-sebepleri-nelerdir.html)

Ziyaretçi 5 Şubat 2009 19:39

merhaba iyi akşamlar benim diz ve baldır agrım var bu zaman zaman oluyor bir bacagım agırıyor bu agrı geçtikten öteki bacagıma vurmaya başlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim tekrar iyi akşamlar

Keten Prenses 5 Şubat 2009 23:18

Kas ağrısı olabilir eforla artıyor mu? yada daha nemli havalardamı ağrıyor diziniz. muayene olmadan ve grafiler çekilmeden bişey söylenemez.. bir ortopediste görünmenizi öneriyorum
sağlıklı günler dilerim

Misafir 28 Eylül 2009 19:39

Alıntı:

baldır ağrıları
benim baldırlarımda aşırı ağrı var yürürken çok rahatsız ediyor sık sık nüksetmekte acaba nedeni ne olabilir ben öğrenciyim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

az önce size bir soru yönelttim fakat cevabını alamadım kısa sürede cevap yollarsanız sevinirim iyi çalışmalar

Misafir 12 Aralık 2009 23:14

kaslar gerılme yapmıstır buyuk ıhtımalle ama doktora gıtmenı tawsıye edıyorum cunku kas agrılarının dıger bır nedenıde karacıgerdır baska neler var mesela cunku karacıger hastalıgında da baldır ve kas agrıları olabılır buz tedavısı uygula gecmez ıse doktora gorunmenı tavsıye edıyorum..

Misafir 17 Ocak 2010 14:17

damar ın yeterli kan akışına izin vermiyor sanırım arkadasımda bu sorunda şikayetçiydi doktor böyle demiş

Misafir 5 Şubat 2010 22:32

baldırıma aniden kıramp şeklinde ağrı giriyor.İlk zamanlar iğneleme şeklinde sürekli ağrı sonrasında şiddetli kıramp ağrıları oluyor.Şimdi o zamana göre o iğnelemeler gecti ama gün içinde ve gece uyurken 4-5 kere şiddetli şekilde ağrılarım oluyor uroloji,ortopedi ve kalp damar cerrahına gittim bir sonuç alamadım sadece bakıp gönderdiler ilaç verdiler ama bir faydasını görmedim..yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler..

burock42 14 Nisan 2010 23:16

baldır ağrısı

ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????

Efulim 15 Nisan 2010 09:54

Alıntı:

burock42 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1757785)
ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????

Bir ortopedi uzmanına görünmelisiniz . Sağlıklı günler .

geceay57 3 Mayıs 2010 08:54

agrım var

benim dizden ayaga kadar agrım var 4 gündür agrı kesici kullanıyorum ama gecmedi ilacın etkisi azaldıgında agrı yeniden yavaş yavaş şiddetleniyor bi hap daha içiyorum ne yapmalıyım

Efulim 3 Mayıs 2010 08:59

Alıntı:

geceay57 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1769510)
benim dizden ayaga kadar agrım var 4 gündür agrı kesici kullanıyorum ama gecmedi ilacın etkisi azaldıgında agrı yeniden yavaş yavaş şiddetleniyor bi hap daha içiyorum ne yapmalıyım

Bir ortopedi uzmanına görünmelisiniz ve doktor tavsiyesi dışında ilça kullanmamanız sağlığınız için çok önemli. Sağlıklı günler .

Misafir 16 Haziran 2010 06:08

Dizlerim bacaklarım ağrıyor ne yapmalıyım?

benim baldırlarımda son 3 gündür agrılar var agrılar baldırlarımdan dizlerime ve ayak parmak uçlarına kadar iniyor yatamıyom ve oturamıyom sebebi nedir

Misafir 16 Ağustos 2010 13:19

benim sadece baldırımda inanılmaz bir ağrı var uykularım kaçıyo yürüyünce daha çok ağrıyo yardımcı olun ne olur

Misafir 17 Ağustos 2010 14:14

hastalık

bi sorum olcak ben idmanlara gdiyorum sol baldirimda bi agri var gçmedi 5 gundurbuz dedavisi yaptim ne olabilir. cvp bekliyorum

Misafir 29 Eylül 2010 10:28

sol diz kapağımın arkasında yani baldırımda bir ağrı var neden ileri geliyor

Misafir 26 Ekim 2010 20:22

ben

arkadaşlar ben daha 11 yaşındayım oturmaya kalktığımda merdivenden inip çıkınca baldırıma bir ağrı saplanıyor nede ne olabilir ? yardımcı olursanız sevinirim

Misafir 12 Mayıs 2011 15:45

S.a benimde baldır ağrım var badi sporu ile urasırken ortaya çıktı anladım kadarıyla bi tedavisi yok 4 aydır ara ara ağrıyor ama doktara şimdi gitemyi düsündüm ve gideceğim bi sonuç alırsam işallah siterle paylasmayı düsünüyorum ama zanetmiyorum ve yazıöı okuyanlar lutfen sizde doktara gidin korkunu ecele faydası yok ve 4aydır ağrıya alışamadım alısılmıyo geçmi yo :D

Misafir 13 Mayıs 2011 18:05

samet

benim ayak bileğimi ve dizimi kötü burktum dizimde ara sıra ağrı oluyor neden acaba

Misafir 21 Ağustos 2011 00:55

baldır

merhaba ben 13 yaşındayım ve baldırım ağrıyo basamıyom

Efulim 21 Ağustos 2011 01:45

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2144933)
merhaba ben 13 yaşındayım ve baldırım ağrıyo basamıyom

.

Alıntı:

Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1307927)
Kas ağrısı olabilir eforla artıyor mu? yada daha nemli havalardamı ağrıyor diziniz. muayene olmadan ve grafiler çekilmeden bişey söylenemez.. bir ortopediste görünmenizi öneriyorum
sağlıklı günler dilerim

Misafir 5 Ekim 2011 21:27

AĞRI sorunu :S

4 saat kendime fizik yüklemek için antreman yapı eve geldm ve sandalyeden kalkarken bir ağrı girdi ve suanda yürüken acıyo ne yapabilrm evde çözebilceğim bisi varmı cuma halısaha maçı var :S

Misafir 27 Kasım 2011 07:46

baldır

baldırımda agrı var yürümede zorluk çekiyorum ne yapmamm gerekir sıcak masaj ve krem sürüyoorum ama bir müdet
geçince yeniden başlıyor ne yapmammı önerirsiniz tesekkürler saygılarımla.

Misafir 2 Ocak 2012 16:26

sevil

slm benim 3 gündür alt ıkı bacak baldırlarım yanı adelelerım ağrıyor otururken bı ağrı hıssetmıyorum ayağa kalktğım ve yurudugum anda ınanılmaz bır agrı saplanıyor bıraz yurudukten sonra duzelıyor oturup kalktıktan sonra yine aynı problem ne yapmalıyım

Misafir 5 Ocak 2012 14:34

BEnim Baldırım Oturduğum zaman AcAyip Arıyo Bide ağıRısı Parmak UçlarımA veDe Kasıklarıma Vuryo bunu Nedeni NeDir SizCe ???

Efulim 5 Ocak 2012 14:43

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2293023)
BEnim Baldırım Oturduğum zaman AcAyip Arıyo Bide ağıRısı Parmak UçlarımA veDe Kasıklarıma Vuryo bunu Nedeni NeDir SizCe ???

Uzman bir Beyin Cerrahı'na görünmelisiniz.

Misafir 24 Ocak 2012 12:16

Ben namaza giderken Ayağım çok ağrıyor yürüyemiyorum. çok rahatsızlık duyuyorum kalbim agrıyor doktorun verdiği iğneleride kullandım ama fayda etmedi sizin yardımcı olmanızı istiyorum çok teşekür ederim..

Misafir 24 Ocak 2012 19:06

baldır ağrısı

benim baldırım yürürken de otururken de ağrıyor neden nolabilir ????????????????????????????????? yardım ederseniz çok teşekür ederim

Misafir 1 Şubat 2012 11:04

bnimde baldırlarımın 2 side ağrıyor dün arkadaşlarla bayağa kar oouynadıktan sonra oldu ne yapabilirim ?

Misafir 6 Şubat 2012 22:12

her baldır ağrısında doktora gidilmesi gerekmez .Çok yürümüş isen de bacağın veya baldırın ağrıyabilir ama ben doktora gidilmez demedim gidilmesi gerekmez dedim yinede siz bi doktora gidiniz.

Misafir 30 Mart 2012 15:05

Alıntı:

burock42 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1757785)

aynısı bnada oldu 3 gün önce birçok kisiye sordum ya çekme ya lif kopması yada bacağı aşırı derecede zorlamassın dediler ama 1 haftadan önce top filan oynama daha çok ağrır.

Misafir 3 Nisan 2012 14:41

benim baldırımın sadece bi bölümünde çok hafif agrı ve çok hafif his kaybı var sezeryanla doum yaptım ondan sonra böyle bişi hissettim neden olabilir

Misafir 26 Nisan 2012 13:40

be din görevlisiyim, her namazın sonunda (azıcık fazla diz üstünde ) oturduğumda baldırlarım uyuşuyor, ayağa kalktığımda başıma bir ağrı ( bir anda tansiyon düşüklüğü gibi ) giriyor. siz saygı değer doktorlarımızın bunu acilen cevaplamalarını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. iyi günler.
E- mail : selahattin.demir55@hotmail.com[/email]

Misafir 26 Nisan 2012 13:58

ben din görevlisiyim, her namazın sonunda (azıcık fazla diz üstünde ) oturduğumda baldırlarım uyuşuyor, ayağa kalktığımda başıma bir ağrı ( bir anda tansiyon düşüklüğü gibi ) giriyor. siz saygı değer doktorlarımızın bunu acilen cevaplamalarını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. iyi günler.
E- mail :selahattin.demir55@hotmail.com

Misafir 20 Mayıs 2012 09:50

benimde sürekli baldırlarım ağıyor kopacak gibi oluyor

Misafir 3 Ağustos 2012 01:02

yere oturduğum zaman bilhassa namaz kılarken dizlerimin üzerine pturduğum zaman ayaklarım öok ağrıyor kıvranıyorum acaba neden olabilir bilen biri var mıdır??

KSK Egem 8 Ağustos 2012 16:45

Merhabalar. Küçüklüğümden Beri Eklemlerimde Ağrı Oluyor. Kas Ağrısı da Olabilir Emin Değilim. 9 Yıl Voleybol Oynadım. Aktif Spor Yapmama Rağmen Hiç Ağrılarım Geçmiyor. Doktor a Gittim Fakat Bir Sonuç Çıkmadı. Sol Dizimin Üstü Ve Baldırım Gün Geçtikte Daha da Ağrıyor. Spor Yapmama Engel Olmuyor Fakat Ağrılarım Kendimi Bildim Bileli Var. Yardımcı Olursanız Sevinirim..

Misafir 22 Ağustos 2012 16:54

benim diz kapağımın yanında yumurta büyüklüğünde bir şişlik oldu .. çörekotu yağı iyi gelir dediler sürdük ama bir etkisi olmadı....yürürken de çok ağrıyor
Ne yapmalıyım lütfen acil cevap verirmisiniz..

Misafir 2 Eylül 2012 12:21

bilekten balldır ortasına kadar olan kas da agrı şiddeti şekilde oluyor buz vs.. agrıyı kesilmiyor.ramotoloji mi yoksa kalp damar cerrahına mı gitmeliyim.agrı gitgide siddetleniyor..teşekkurler..

Misafir 11 Kasım 2012 15:03

lütfen bana yardım edin baldırım çok ağrı yapıyor bu çok sıklıkla oluyor nedeni ne olabilir şişti ve morardı ağrısı da çok şiddetli lütfen en kısa zamanda cevap verin lütfen :( :( :(

Misafir 23 Aralık 2012 08:10

ben yaşında bir öğrenciyim. Ayağı kalkıp dizimi biraz kırdığımda sadece sol baldırım acıyor. Doktora gitmelimiyim? Bunun sebebi ne olabilir?

Saat: 12:14

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık