MsXLabs
Sayfa 3 / 10

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Ülkemizde kaç tane bakanlık vardır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/242545-ulkemizde-kac-tane-bakanlik-vardir.html)

Misafir 11 Nisan 2011 22:04

16
Başbakanlık
Adalet Bakanlığı
Milli Savunma Bakanlığı
İçişleri Bakanlığı
Dışişleri Bakanlığı
Maliye Bakanlığı
Milli Eğitim Bakanlığı
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı
Sağlık Bakanlığı
Ulaştırma Bakanlığı
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Çevre ve Orman Bakanlığı

Misafir 12 Nisan 2011 18:12

ben bir şey anlamadım . yah sayısı kaç yah bilen var ise yardımcı olsun lütfen :(

misafir 17 Nisan 2011 22:05

bakan

26 tane mi bakan var

Misafir 18 Nisan 2011 17:58

yaaa benim öğretmenim 24 den fazla istiğio ne yapacağım...=(=(=(

Misafir 20 Nisan 2011 18:39

yaa ödev varrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misafir 21 Nisan 2011 21:48

bakan isimleri

türkiyede kaç bakan var isimleri ne

Misafir 24 Nisan 2011 20:37

Yha arkadaşlar daha ayeıntlı yokmu??

Efulim 24 Nisan 2011 20:50

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2063176)
Yha arkadaşlar daha ayeıntlı yokmu??

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - İstihdam, çalışma hayatının düzenlenmesi ve sosyal güvenlik hizmetlerini yerine getirmek üzere kurulmuştur.

Çevre ve Orman Bakanlığı - Birimler, mevzuat, müdürlükler.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı - Tarihçe, bakanlığa bağlı kuruluşlar, özelleştirme ile ilgili bilgiler, doğal gaz çalışmaları, genel enerji durumu.

Kültür Bakanlığı - Bakanlık ile ilgili genel bilgiler, Devlet Opera ve Baleleri, Devlet Tiyatroları, İl il Türkiye, ülkemizin sanatsal geçmişi.

Milli Eğitim Bakanlığı - Genel duyurular ve bakanlık ile ilgili bilgiler.

Milli Savunma Bakanlığı - Bakanlık ile ilgili bilgiler, ihale duyuruları, yasaklı firmalar listeleri, AQAP kalite belgesi alan şirketlerin listesi ve başvuru ile ilgili bilgiler.

Sağlık Bakanlığı - Sağlık bilgileri, istatistikler, ilaç fiyatları, ihaleler.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı - Bakanlık birimleri ve hizmetleri, duyurular, Türkiye ile ilgili ekonomik göstergeler.

Tarım ve Köy işleri Bakanlığı - Haberler, tarım bilgileri, istatistikler, projeler, araştırmalar, yayınlar, ve de mevzuat.

T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı - Organizasyon Şeması, bağlı kuruluşlar ve ilgili kuruluşlar hakkında bilgiler.

Turizm Bakanlığı - Bakanlık ile ilgili bilgiler ve adresler, Türkiye ve Dünya fuar takvimleri, Türkiye'de turizm ile ilgili bilgiler, il ve konaklama rehberleri.

Ulaştırma Bakanlığı - Bağlı birimler ve kuruluşlar, Devlet Demiryolları, Hava Meydanları İşletmesi, PTT, Türk Telekom, çeşitli duyurular.

Adalet Bakanlığı - Bakanlığın görevleri, istatistikler, hukuk programları, genelgeler, birimler.

Başbakanlık - Bakanlar Kurulu listesi, Başbakanlık görev dağılımı, basın toplantıları ile ilgili bilgiler, mevzuat, teşkilat, genelge ve kanunlar.

Misafir 25 Nisan 2011 13:28

yha nolu per.odevi var bu ne yha

Misafir 26 Nisan 2011 20:44

benimde ya 5 e gidiyom performans var

Saat: 02:54
Sayfa 3 / 10

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık