MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Başlat çubuğu ve görev çubuğunun rengini nasıl değiştirebilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/245163-baslat-cubugu-ve-gorev-cubugunun-rengini-nasil-degistirebilirim.html)

berke aktaş 19 Nisan 2009 14:14

bilgisayar ekranımın altındaki görev çubuğunun rengini nasıl değiştirebilirim?

ahmetseydi 19 Nisan 2009 14:27

Tema değiştirmeden başlat menüsü rengi manuel olarak değişmiyor diye biliyorum. Bazı programlar var renk değiştirmek için fakat onlar da işletim sistemine zarar verebiliyor. Vereceğim program sadece başlat menüsü rengini değiştirir. İndirip kullanabilirsiniz.

İndirmek için TIKLAYIN.

Misafir 28 Ağustos 2009 18:23

TŞKKÜRLER

Misafir 21 Şubat 2010 12:27

yaww rapside bozuk :S

Misafir 18 Kasım 2010 15:07

YAPAMIYORUM

BİLGİSAYARIMDAKİ BAŞLAT MENÜSÜNÜN RENGİNİ VE TARZINI DEĞİŞTİREMİYORUM NASIL YAPABİLİRİM YARDIM LÜTFEN

Misafir 27 Aralık 2010 18:40

arkadaşlar ben arkadaşımda gördüm onun görev çubuğu rengi mavi zeytin yeşili veya gri değil, masaüstüne göre alttaki de değişiyo ya da tek alttaki görev çubuğunun ve pencere açılınca onun rengi de onun ki gibi oluyo çok güzel ve bizimki gibi gerev çubuğu aynı olmuyo bazen başlatın tek simgesi oluyo başlat yazmıyo, onların bilgisayarlarını görünce hayran kaldım anlatamam onun sıl yapcaz acep?

Misafir 27 Aralık 2010 18:45

Arkadaşım senin verdiğin programı indirdim,kurdum iprogramın adı zune, çok güzel tek bir adet team var oda siyah olsun o bana yeter de şimdi bu benim işletim sistemime zarar verir mi ?

Misafir 14 Ocak 2011 23:33

Ya masaüstüne sağ tıklayın özellikler diyin orda tema var temadam değiştirin.

forever79 15 Ocak 2011 01:39

Görüntü Özelliklerinden Görünüm e gelin ve bunları değiştirmeyi deneyin.

Misafir 31 Ocak 2011 22:53

arkadaşlar benim başlat menüsünün rengi gitti nababilirim yardım lütfen nolur

Misafir 14 Mayıs 2011 15:57

Başalt menümü siyah yapmak sitiyorum vistada ki gibi yardım plz link plz

Misafir 27 Mayıs 2011 15:52

Windows 7 de var o özellik. Xp ya da Vista da yok maalesef.

Misafir 12 Temmuz 2011 00:47

ARKADAŞLAR MASAÜSTÜNE SAG TIKLAYIN ÖZELLİKLER BASIN GÖRÜNÜM ME BASIN WİNDOWS XP SİTİLİ BASIN VE RENK DÜZENİNDEN HANGİ RENGİ İSTİYORSAN AYARLA

Misafir 19 Temmuz 2011 17:24

gorev cubugu rengı degıstırme

ekrana sağ tıklanır özelliklerden görünüm e tıklayıp ren düzeni seçilir .)

Misafir 8 Kasım 2011 00:08

arkadaşlar googleden yazarsanız alın size proğram nedir burda yorumları bekleorsunuz size tavsiyem hade kalın sağlıcakla kurban bayramınızz kutlu olsunn

Misafir 6 Şubat 2012 15:56

arkadaşlar mouse sağ tuşa tıklayın özellikleri seçin ve oradan görünüme tıklayın orada birsürü renk var artık oda size kalmış birşey :D

Misafir 9 Şubat 2012 15:25

ARKADAŞLAR YA HERŞEYİ DENEDİM BİR SÜRÜ GÖREV ÇUNUĞUNUN RENGİNİ DEĞİŞTİREMİYORUM NASIL YAPABİLİRİM LÜTFEN BİR PROGRAM ÖNERİN MAVİDEN BIKTIM İÇİN BAYILDI YAA LÜTFEENN :)).

dahi genc 9 Şubat 2012 16:25

windows 7 mi,vista mı, yoksa XP'mi kullanıyorsun??

Misafir 1 Eylül 2012 14:27

Bu lep-toplarda nasıl yapılıyor? acil lütfen

Misafir 1 Eylül 2012 14:31

arkadaşlar arama yerine temalar veya renk düzeni değiştir yazıyorsunuz ve orada yazan renk düzeni değiştiri seçiyosunuz. Bu kadar basit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misafirim 12 Ekim 2012 14:17

Ya bende değiştiremiyorum :(

RealEsra27 2 Kasım 2013 21:33

Bilgisayarınızdaki renkleri değiştirme
Windows 7'nin bu sürümleri için geçerlidir

Home Premium

Professional

Ultimate

Enterprise

Pencere çerçevelerinizin, Başlat menüsünün, görev çubuğunun ve daha birçok öğenin rengini değiştirebilirsiniz.

Get Microsoft Silverlight
Temayı değiştirerek renkleri değiştirmek için
Yeni bir temayı tıklattığınızda, bilgisayarınızdaki resim, renk ve ses birleşimini değiştirebilirsiniz. Her tema farklı bir pencere rengi içerir. Temalar hakkında daha fazla bilgi için bkz. Tema nedir?
Kişiselleştirme'yi açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Arama kutusuna kişiselleştirme yazın ve Kişiselleştirme öğesini tıklatın.
Bir temayı tıklatın. Bilgisayarınızdaki resimler, renk ve sesler otomatik olarak değişir.
Renkleri el ile değiştirmek için
Geçerli temanızla ilişkilendirilmiş renkleri kullanmak istemezseniz, bilgisayarınızdaki renkleri el ile değiştirebilirsiniz.
Pencere Rengi ve Görünümü'nü açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Arama kutusuna pencere rengi yazın ve Pencere camı renklerini değiştir'i tıklatın.
İstediğiniz rengi tıklatın ve ardından Değişiklikleri kaydet'i tıklatın.
Kullanılabilir pencere renklerinin resmi
Aero ile kullanılabilen pencere renkleri
Not:

Pencere Rengi ve Görünümü penceresi yerine, Pencere Rengi ve Görünümü iletişim kutusunu görürseniz, Aero teması kullanmıyor olabilirsiniz veya bilgisayarınız Aero özelliğini çalıştırmak için gerekli minimum donanım gereksinimlerini karşılamıyor olabilir. Aero hakkında daha fazla bilgi için bkz. Aero masaüstü deneyimi nedir?

Kaynak:Windows

Misafir 28 Ocak 2014 18:15

ya xp sitilinde 3 renk var sadece

Saat: 09:20

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık