MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   PC hafıza kartını neden okumuyor? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/246298-pc-hafiza-kartini-neden-okumuyor.html)

daMLa- 27 Nisan 2009 00:27

Hani kasada hafıza kartları için giriş yerleri oluyor ya ben hafıza kartımı oraya takıyorum ama pc okumuyor sanırım neden olabilir?

The Unique 27 Nisan 2009 09:19

Kartın koruma paylaşıma kapalıdır düğmesini kontrol edin genellikle yan tarafında bulunur .

Misafir 27 Nisan 2009 14:03

Öncelikle kart okuyucunun pcye takıldığından ve tanıtıldığından emin olun. Sonra

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:ryJs5Ocx8HrVjM:http://www.thetechgeek.com/images/product_photos/geedom_2gb_minisd.jpg hafıza kartını kart aparatına takın. Ve kart okuyucuya uygun yere uygun şekilde yerleştirin.

Misafir 14 Ocak 2010 13:00

arkadaslar daha önce fotograf mak. katini laptopuma taktigimda okuyordu.ama suanda karti takiyotum görmüyor bile.kiliti acik.ne yapablirm acillll

Misafir 7 Şubat 2010 20:57

ya aynen pcye telefon için olan kartı takıyorum pc algılamıyor ? daha önceden hiç böyle yapmıyordu ? kilidi kapalıysa nasıl acabilirim ? :S

Misafir 29 Mart 2010 00:25

misafir

benim bilgisayar hafıza kartını neden okumuorr acaba büyük hafıza kartlarını tanımlıor ama
küçük kafıza kartlarını tanımlamıor neden olabilir acaba lütfen bana yardımcı olun!..

Misafir 14 Nisan 2010 21:42

pc hafıza kartını okumuyor

allah aşkına cevap verin ilk 512 mb lık hafıza kartım vardımikro sonra sandisk 1 gb aldım telefonda iyi çalışıyo ama bilgisayarım okumuyo neden olabilir açıkça çözüm yolu yazar mısınız çok anlamam telefondan açıkça anlatabilirseniz çok iyi olur...
teşekkürlerr

mrdgn35 26 Haziran 2010 21:49

MERHABA ARKADAŞLAR
Benimde böyle bir sorunum VARDI. Şans eseri çözdüm.ÇOK BASİT. Anlatayım;
1)normalde PC nizin okuduğu bir hafıza kartını takın...
2)seçenekler çıkacak ya tara yada dosyayı açma falan filan...
3)bu seçenekler çıktığı zaman hemen PC nizin okumadığı Hafıza Kartını takın;
ve dosyayı açın veya tarama yapın (tarama yapma çıkarsa daha iyidir bence)
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana İşe yaramazsa Küfür etmeyin
NOT:Bu yöntemi Vista sürümünde denedim başka sürümlerdede olur diye tahmin ediyorum...

Misafir 18 Temmuz 2010 10:32

pc hafıza kartını okumuyo

toshiba 4 gb hafıza kartını pc ye taktım okumuyo acaba ne yapmalıyım

gİsémm.. 5 Ağustos 2010 16:24

bilgisayar hafıza kartını okumuyor ne yapmalıyım?

telefonumun haffıza kartını bilgisayara yakıyorum ama kartı bilgisayar okumuyor.Biçimlendir diyor.biçimlendiriyorum olmuyor ne yapmalıyım.arkadaşlarım karta virüs bulaşmıştır dedi kartı formatladım yine okumadı.. ne yapmalıyım lütfen yardım edin...şimdiden tşk...

ener 5 Ağustos 2010 16:35

Alıntı:

gİsémm.. adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1808933)
telefonumun haffıza kartını bilgisayara yakıyorum ama kartı bilgisayar okumuyor.Biçimlendir diyor.biçimlendiriyorum olmuyor ne yapmalıyım.arkadaşlarım karta virüs bulaşmıştır dedi kartı formatladım yine okumadı.. ne yapmalıyım lütfen yardım edin...şimdiden tşk...

Alıntı:

Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1385421)
Öncelikle kart okuyucunun pcye takıldığından ve tanıtıldığından emin olun. Sonra

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:ryJs5Ocx8HrVjM:http://www.thetechgeek.com/images/product_photos/geedom_2gb_minisd.jpg hafıza kartını kart aparatına takın. Ve kart okuyucuya uygun yere uygun şekilde yerleştirin.

Alıntı:

The Unique adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1385181)
Kartın koruma paylaşıma kapalıdır düğmesini kontrol edin genellikle yan tarafında bulunur .

.

Misafir 11 Ekim 2010 23:54

benim pcde söle bir sorun var hafiza kartimi aciyodu önceden simdi acmiyo yani ya görmüyo diyo yada bicimlendirme yapilsin mi diyo evete tiklayincada bicimlendiremiyor sag click acik

sistem özellikleri:8gb ram 2gb ati ekran karti AMDx2 dual islemci 1 terabayt harddisk

Misafir 28 Ekim 2010 00:29

hafiza kartini okumuyo ne yapmayalim lutfen acil yaaa:((

Misafir 4 Aralık 2010 21:44

yaaa bende kıngston 2gb lık hafıza kartı war. telde calısıyor ama pc ye taktıgımda okunmuyor yanı göruntulenemıyor. aygıtlarda cıkyıor ama olmuyo. lutfen yardım edın acıll yaaa :(

'deniSevde 11 Ocak 2011 13:13

Hafıza kartı...

Hafıza kartım telefonumda çalışıyor ancak pc' görmüyor. Çalışan kart'ı taktım fakat bu sefer onuda okumadı yardım lütfen..

Efulim 11 Ocak 2011 13:34

Alıntı:

'deniSevde adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1940242)
Hafıza kartım telefonumda çalışıyor ancak pc' görmüyor. Çalışan kart'ı taktım fakat bu sefer onuda okumadı yardım lütfen..

Kart okuyucunuzda problem olabilir değişik bir kart okuyucu ile deneyiniz .

Misafir 4 Şubat 2011 14:22

hafıza kartı

lütfen yardım arkadaşlar benimde okuyordu şmdi okumuyor

Misafir 12 Şubat 2011 18:08

arkadaşlar benim nokıa 2700 telefonum var bluthtutdan attığım verileri alınan dosyalara atıyo.burdan hafıza kartına taşı diyorum işlem başarısız diyor yardım ederseniz sevinirim ..şimdiden teşekkürler..

Misafir 1 Mart 2011 23:11

bu nasıl bişidir ya sabahtan beri her yolu deniyorum bu kartı kurtarmanın bi yolu yok mudur iki resim alıcam içinden su çektiğim çileya bak acıklamalı resimli mesimli bi yol gösterin lütfen tabi eğer bi yolu varsa :s

Misafir 7 Mart 2011 20:53

arkadaşlar benim hafıza kartını ne telefon nede pc okuyor yardımcı olurmusunuz

Misafir 10 Mart 2011 11:13

bn

bilgisayara 512 mb lık hafıza kartını taktığımda dosyalarım çıkıyordu fakat şimdi çıkmıyor ne yapmalıyımm

Misafir 21 Mart 2011 15:55

yaw hafıza kartı okyucusunu nasıl takcaz

Misafir 22 Mart 2011 12:28

MERHABA ARKADAŞLAR
Benimde böyle bir sorunum VARDI. Şans eseri çözdüm.ÇOK BASİT. Anlatayım;
1)normalde PC nizin okuduğu bir hafıza kartını takın...
2)seçenekler çıkacak ya tara yada dosyayı açma falan filan...
3)bu seçenekler çıktığı zaman hemen PC nizin okumadığı Hafıza Kartını takın;
ve dosyayı açın veya tarama yapın (tarama yapma çıkarsa daha iyidir bence)
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana İşe yaramazsa Küfür etmeyin
NOT:Bu yöntemi Vista sürümünde denedim başka sürümlerdede olur diye tahmin ediyorum...

kardesim denedim olmuyar yardım PLSSS

Misafir 31 Mart 2011 21:57

bendede aynısı oldu bilgisayara format atın 2 tb hardisk'sim var sizlerinkinde gerçekleşirmi bilmem ama bu sorunlar hep xp de gerçekleşiyor windows 7 ye geçmenizi tavsiye ederim yada çıkarılabilir disk sürücüsünü baştan yükleyin internetten biyerden uyumlusunu bulun yardımım dokunduysa teşekkür etmeniz yeterli

Misafir 2 Nisan 2011 19:04

okumuyor

lütfen disk yerlşrn diyor ne yapmam lazım :s

Misafir 3 Nisan 2011 14:36

Hafıza kartının yan taraftaki lock tuşunu kontrol edin.Ben böyle çözdüm.

Misafir 11 Nisan 2011 22:10

arkadaşlar sürücüyü yeniden yükleyin eğer olmazsa faormat atın diyecemde boşverin olmazsa gidin 20 tl ye hakıza kart okuyucusu alın usb girişine takın onun üstünede hafıza kartını takaın olsun

Misafir 14 Nisan 2011 23:39

arkadaşlar pcnin okumadığı hafıza kartını telefonunuza takın ve hafıza kartınızdaki şifreyin silin yani kaldırın bu şekilde pc okuyor . Umarım işinize yarar :))

Misafir 8 Mayıs 2011 17:28

hafıza kart okuyucuyla takıyorum bilgisayara bilgisayarıma giriyorum bir şey takın diyo anlamadım gitti

bY_TroJéN_xXx 16 Mayıs 2011 22:54

saNDisk

arkadaşlar kartınızın adaptöründe lock die bi yer var onu kapatıp açın çalışıyor :D

Misafir 17 Mayıs 2011 15:28

bilgisayırım hafıza kartımı açmıo onun yerine biçimlendir diyo ama yapamıyorum nasıl yapabilirim :S

Misafir 17 Mayıs 2011 22:47

Dosyaları Aç Yazan Yer Gelmiyor

Misafir 22 Mayıs 2011 21:03

yaw arkadaslar bndede böle bi sorun war kasaya taktıımda kasanın ışığı yanıo ama kart görünmüyo kilit açık biçimlendirdiimde olmuo usb ile taktıımda kameranın fotoları gözüküyo sadece kartınkiler çıkmıo ama karttaki fotolar kamerada gözüküo yardm plss :S

Efulim 22 Mayıs 2011 22:13

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2095854)
yaw arkadaslar bndede böle bi sorun war kasaya taktıımda kasanın ışığı yanıo ama kart görünmüyo kilit açık biçimlendirdiimde olmuo usb ile taktıımda kameranın fotoları gözüküyo sadece kartınkiler çıkmıo ama karttaki fotolar kamerada gözüküo yardm plss :S

Farklı bir kart okuyucu ile sürücüdekileri okutmaya çalışın yada farklı bir bilgisayarda aynı işlemleri deneyin .

Misafir 30 Mayıs 2011 14:37

sorun var.

kasanın kart okuyucusu okumuyor diye ayrı bir kart okuyucu aldım ama o da okumuyor ne yapmalıyım?

Efulim 30 Mayıs 2011 14:39

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2102859)
kasanın kart okuyucusu okumuyor diye ayrı bir kart okuyucu aldım ama o da okumuyor ne yapmalıyım?

.
Alıntı:

Valeria adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2095934)
Farklı bir kart okuyucu ile sürücüdekileri okutmaya çalışın yada farklı bir bilgisayarda aynı işlemleri deneyin .

Misafir 2 Haziran 2011 19:48

arkadaşlar benimde böyle bir sorunum var bir yardım ederseniz çok iyi olur

Misafir 2 Haziran 2011 21:57

Bende ne dendiyse hepsini denedim ama bi fayda etmedi 16uLuDaq16

Misafir 4 Haziran 2011 11:01

kartı taktım.hiç bişe gelimedi ama ışık yanıo napcam?

Misafir 8 Haziran 2011 18:04

hacı benim bilgisayar hafıza kartımı eskiden okuyodu ama şimdi okumuyo ya bilgisayarı kırcam yada hafıza kartını ben bişey yapmadan lütfen yardım edinn...
***bY_hÜsO***

Misafir 20 Haziran 2011 13:15

yha bnm pc hafıza kartını okumuyor sanırım. resim atmak istiyorum ama okumuyor yha

Misafir 20 Haziran 2011 19:02

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 3 aydır hafıza kartımı açamıyordum bugün biçimlendirdim halbuki hiç bir şey yapmama gerek yokmuş sadece adapterde ki lock tuşunu hareket ettirmeniz yeterli =))

Misafir 30 Haziran 2011 09:54

hafıza karını takıyorum pc de tık yok nedenini söylermisinz lütfen cevap bekliyorum...şimdiden teşekürler.

Misafir 30 Haziran 2011 12:19

bnm pc de kartı gormuyor kilid milid de yok işten anlıyan varsa cwp versn beyler acill

Misafir 6 Temmuz 2011 16:02

Benmde okumuo neden acaba yeşil ışık yanıo sonra otomatik kullan qeli0 sonra gidio bi sey kalmıo yardım Pleasee..

Misafir 23 Temmuz 2011 14:34

Benim laptopum normalde fotoğraf makinemin hafıza kartını okuyordu. Ama artık okumamaya başladı. Ne yapmam gerekiyor ? Yandaki lock yazan tuşu da kontrol ettim. Yani laptop eskiden her türlü hafıza kartını okuyordu ama artık hiçbirini okumuyor. Lütfen bir çözüm bulun. Çok acil.

Misafir 25 Temmuz 2011 13:37

arkadaşlar ben samsung s5233 telefonum için 8 gb lik hafıza kartı aldım hafıza kartını aparatına taktım aparatınıda kart okuyucuya taktım kart okuyucuyuda bilgisayara taktım dıt sesi geldi ama karşıma hiç bir şey çıkmadı napabilirim acill

Zehra Sena 28 Temmuz 2011 13:32

Laptopum hafıza kartını okumuyor, yardımcı olur musunuz?

Laptop kullanıcısıyım. Öncelerinde fotoğraf makinesinin hafıza kartını laptopum okuyordu. Şimdi ise okumuyor. Yandaki kilit tuşunu da denedim olmadı. Lütfen tavsiyede bulunun. Sadece fotoğraf makinesininkini de değil , telefonumunkini de okumuyor. Yani hiçbirini okumuyor. Acil yardım ederseniz sevinirim.

Misafir 29 Temmuz 2011 11:01

bakın bende bilgisayara telefonunuu hafıza kartını takıyorum ama okumuyor bu durumda ne yapmalayım???????

Zehra Sena 29 Temmuz 2011 15:08

Bu foruma cevap verilmiyor biraz yardımcı olun lütfen.

Saat: 03:54
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık