MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Cheat engine ile Facebook'taki pet society oyununa nasıl para hilesi yapılır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/260977-cheat-engine-ile-facebooktaki-pet-society-oyununa-nasil-para-hilesi-yapilir.html)

Misafir 12 Mart 2010 15:29

hile

yüklenmesine gerek yok

Misafir 21 Mart 2010 18:21

ARKADAŞLAR!!! BEN BİŞİ DAHA BİLİYORUM İPEK YILMAZ ADINDA BİE KIZ ONU EKLEYİN AMA KIZ ÖYLE BİR PROGRAM KURMUŞ Kİ SADECE KIZLAR İÇİN ÇALIŞIYOR İPEK YILMAZ DİE BİR KIZ VAR ONU EKLEYİN ONA BİR KERE PAHALI BİR EŞYA YOLLAYIN DAHA SONRA SİLİN KIZ SİZİ TEKRAR EKLEYİP SİZE HEDİYE VE COİNS YOLLUYO BEN DENEDİM BUNU ARKİMED ESÖYLEDİM ODA OLDU DEDİ BENCE SİZDE DENEMELİSİNİZ

ARKADAŞLAR!!! BENİ LÜTFEN DİKKATE ALIN BEN BİRŞEY DAHA BİLİYORUM BUNU ARKADAŞLARIMA DA SÖYLEDİM VE OLDU DEDİLER İPEK YILMAZ DİE BİR KIZ VARF ONU EKLEYİN İLK EKLEDİĞİNİZDE ONA PAHALI BİR HEDİYE YOLLUYOSUNUZ DAHA SONRA KIZI SİLİYOSUNUZ KIZ SİZİ DAHA SONRA EKLEYİP SİZE PAHALI BİR HEDİYE YOLLAYIP SİZE COİNS YOLLUYO

taner67 24 Mart 2010 18:30

Alıntı:

cheat engine facebook okey hilesi

nasıl yapılıuy annatırsanız sevinirim

Misafir 26 Mart 2010 01:33

Alıntı:

cheat engine facebook okey hilesi
nasıl kullanlır ögrene bilirmiyim teşekkürler

play fısh 2 Nisan 2010 20:04

DİKKAT

arkadaslar ben hileleri biliorum ama o ekleme ve hediye göönderme yalan bendenedim kuzenimin facesinden olmadı semih önel adl bitana cocuk war ona danıstım suanda bilordo oynarken resmi var facebook ta ona güzel esyalar yada 500 lük 100 lük yada 50 lik 10 tane kutu verionuz ben tüm paramı verdim arkadaslar 12 kutu verdim adamın dayısı oyunu yapanın kız kardesiyle cıkıo adama söledi 50 000 coinsim var 47 lvlim hakıkı banlanmayan hıle verio ama sadece sendeki paraa 50 000 coıns eklio 10 000 coınnsın varsa 60 000 coınsın oluo lvlim 21 di benim adam citti kandırma yok denedim inanıyorsanız deneyin

Misafir 18 Nisan 2010 17:31

pff

ben hıc bısey anlamadım nasıl yuklenıo

Misafir 18 Nisan 2010 17:32

reco

arkadaşlar bn para hilesi yapıyorum.çok süper bişey ve 100% çalışıo kesinlikle tavsiye ederim
link:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

ilke 18 Nisan 2010 17:53

pet society

arkadaşlar ben bir hile biliyorum.para hilesi.süper bir şey ve %100 çalışıyor.pet society oynayan herkese tavsiye ederim.
aşağıdaki linkten hileyi indirebilirsiniz...
LİNK: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Misafir 19 Nisan 2010 23:12

aleyna kandemir e sakın yollamayın eşyalarınız geri gelmeyebilir. benim arkadaşım elemiş ve herşeyini göndermiş hiç bişi olmamış . sakın böyle şeylere inanmayın

Misafir 22 Nisan 2010 16:48

MUHTEŞEM BİRŞEY!

aslında hilenin asılı şöyle oluyo :Facebooktan (Yiğit Yaşar Bulut) yiğit yaşar bulut'u ekliyon.(resminde pet society karakteri ve odası var)ona en güzel paranın yettiği kadar eşya alıyon.(tuvalet malzemeleri gönderiyon,halı,2 uçan oyuncak,1 tane normal oyuncak,yatak odası malzemeleri)gönderdiğinde bütün dükkanlar sana bedava oluyor.1000 COİNS HEDİYE DE EDİYOR. ARKADAŞIM SÖYLEMİŞTİ DENEDİM YAPTIM KİMSE BENİ GEÇEMİO :D

Saat: 08:16

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık