MsXLabs
Sayfa 1 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Cheat engine ile Facebook'taki pet society oyununa nasıl para hilesi yapılır? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/260977-cheat-engine-ile-facebooktaki-pet-society-oyununa-nasil-para-hilesi-yapilir.html)

hmyr 30 Haziran 2009 20:11

cheat engine diye bir program var bu programla facebooktaki pet society oyununa hile yapıyo yabancılar youtube ye koymuşlar nasıl yapıldıını hilenin ama dil yabancı olduundan anlamadım yardımcı olrsanız sevinirim:))

hmyr 1 Temmuz 2009 09:14

niye kimse cevaplamıyo bilen yokmu bu programın nası kullanıldıını???:(

şp9olıkyujthfv 26 Temmuz 2009 12:07

sende ilk önce cheat engine 5.5 olması lazım varsa ben ip atlamayı bot a bağlamayı biliyorum yoksa da şurdan indirirsin http://cheatengine.org/downloads/CheatEngine55.exe

öncelikle bunu explorerden okuyorsan facebook u firefox tan burayı firefox tan okuyorsan facebook u explorer den açmalısın yoksa ayırt edemezsin öncelikle facebook u açtıın programdan diilde dierinden Patiniox Blog a gir yandaki kutulardan üçüncüsüne gel ordaki ilk boşluun üstündeki yazının sonunda bazı harf ve rakamlar var onları kopyala sonra pet society de bir armut al sonra eve gelip onu sat ve hayvanının eline ip ver atlatmaya başlat ama hiç atlatma yani ipin dönmesi için tıkla bi daha tıklama sonra cheat engine 5.5 i aç yukarıda köşede renk deiştiren butona bas en alta in orda facebook u firefox tan açtıysan firefox.exe yi explorer den açtıysan explorer.exe yi seç aman dikkat ieuser.exe var kafan karışmasın onu seçme seçtikten sonra aşağıda open yazan butona bas sonra HEX yazan kutuyu işaretle ve 8 bytes i seç aşağıda also scan ready... yazan kutuyu seç ve kopyaladığın rakam ve harfleri 000000000 yazan kutudaki sıfırları silerek oraya yapıştır şimdi en üstte first scan yazan yere bas yanda çıkan yere sağ tıkla ve disassemble... diye yazan şeye tıkla gelen yerde en üstteki harf ve rakamlara sağ tıkla ve ordan go to addres e tıkla sonra gelen harf ve rakamları kopyalayıp ok a bas şimdi patiniox blog a geri dönelim kopyaladığın harf ve sayıların altındaki kutuya az önce kopyaladıklarını yapıştır sonra cheat engine yi kapatıp yeniden aç sonra ordada programının .exe sini seç ve memory view e tıkla ordaki harf ve rakamlara da sağ tıklayıp go to addres e tıkla sonra ordakileri kopyala ve patiniox blog a geri dön ordaki ikinci satırada az önce kopyaladıklarını yapıştır ve enviar a tıkla gelen yerdeki harf ve rakamların tümünü kopyala sonra cheat engine yi tekrar kapatıp aç yine memory view e tıkla ve gelen yerin en üstünde tools yazan yere tıkla orda alttan üçüncüyü seç ve gelen yere az önce kopyaladıın şeyleri yapıştır sonra gelen her şeyde ok a bas şimdi pet society ye geri dön ve hayvanın eline ipi ver sonra ipin dönmesi için tıkla gerisini hile halledecek gözlerine inanamycaksın çünkü sen tıklamadan hayvan kendi kendine atlıycak umarım yardımcı olabilmişimdirr=))))))))))

Misafir 28 Ağustos 2009 17:37

oluyor ama oyundan atıyor kaydolmuyor fazlada kazancı yok zaten :(

Misafir 28 Ağustos 2009 17:59

PARA HİLESİNİ YAPAMIYORUM

Misafir 30 Ağustos 2009 00:34

olmuyoooo

Misafir 30 Ağustos 2009 02:43

arkadaşlar ben hileyi biliom ama ilk önce (aleyna kandemir)istanbul aydın üniverstesi adli kişiyi eklion ona tüm paranı harcıyarak güzel elbiseler ve eşyalar alıon puanın 50.000.000 oluo bide 20000 coins yani para gelio bn denedim süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Misafir 1 Eylül 2009 15:13

ama ya olmassa nerden bilicez nasıl olucakkki

Misafir 4 Eylül 2009 10:25

bn cheatı izledim öğrendim şimdi 47 lwim ewim çok güzel olduuu

Misafir 4 Eylül 2009 12:31

nasıl yüleniyo:d

Misafir 4 Eylül 2009 13:25

İlk bilgisayardan seç neyse artık. Sonra Paranı 8le çarpıp kutuya yaz first scan de sonra herhangi birşey al ve kalan paranı da 8le çarpıp yaz yanda tek yer gelecek ona çift tıklayarak aşşağa gelmesini sağla sonra oraya 99999 yaz yandaki kutuyu işaretle oyuna baktığında 99999 coins oluyor.

Misafir 4 Eylül 2009 19:08

pet para lazımm

Misafir 5 Eylül 2009 00:00

dedıklerını aynen yaptım ama patinox ta enwiar yaptıktan snra hıc bıse gelmedı bana.

Misafir 5 Eylül 2009 14:37

oluyoda ip atlamayı nasıl durdurcaz

Misafir 7 Eylül 2009 13:26

ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM ETİN BEN HEX YAZAN YERİN RAKAMINI NERDEN BULUYOSUNUZ ?? NOLUR

Misafir 8 Eylül 2009 12:09

Yha arkadaşlar ben yazdıklarının kelimesi kelimesine uydum ve olmadı nasıl iş bu anlamadım acaba eksik yazdığın bi yer mi vardı?

Misafir 9 Eylül 2009 10:23

NASIL YAPTIN ANLATABİLİR MİSİN?

Misafir 9 Eylül 2009 11:33

nasıl yüklenio

Misafir 10 Eylül 2009 10:21

bence bu ip atlama iyi bi iş değil arkadaş bir hile yaptı simdi 47 lvl simdi para hilesiyle uğrasıyoruz ama adam akıllı bi para hilesi yok suan pet society için .patiniox blog da bir çok hile var orada videolarıda var .videolarla yavaş yavaş öğrenirsiniz ben buraya öğrendindiğim şey leri yazacağım bu arada hileler için cheat engine 5.5/mozilla firefox/flash player 9 gerekiyo

bu hileleri yaptırmak için kimseye şifrenizi vermeyin

cevabın devamı gelecek ;) by King

hsyn0123 10 Eylül 2009 10:33

hilesiz daha zevkli olur buna inan

Misafir 10 Eylül 2009 18:51

bende bu oyunu oynuyorum ve çok beğendim ben bir yöntem biliyorum bu yönteme hilede denilebilir kendinize bir facebook daha açın onada pet society oynatın sonra kendi facebookunuzu açın yeni açtığınız facebooku arkadaşlarınıza ekleyin sonra öbür açtığınız facebookta brsürü para gelioonlarla eşyalar alın sonra sizn facebookunuzdaki pet societydeki hayvanınıza gönderin(hediye) işte benim mutfağım halamın sayesinde olduda :D

Misafir 14 Eylül 2009 15:15

arkadaşlar hileyi buldum ilk önce beste ortay die birini face book a eklion ona çok güzel şeyler alıon hediye edion anında paran 50.000.000 coins oluyor bşyler aldım ona hediye ettim anında 50.000.000 coinsim oldu

Misafir 15 Eylül 2009 15:27

bişey daha arkadaşlar hepiniz bilinki hediye atmayla para gelmi yo böle tuzaklara kanmayın :)

by king

Misafir 15 Eylül 2009 21:53

Alıntı:

pet society para hilesi
para hilesi ile bir sorunum yok para kazanmak istiyorum

Misafir 17 Eylül 2009 02:40

ben deniycem ama ya olmazsa param boşa giderse???

Misafir 17 Eylül 2009 12:01

Cheat engine darkorbitte nasıl kullanılır?

slm ben cheat engineyi indirdim hız hilesini yaptım fakat para hilesini bir türlü yapamıyorum para hilesini nasıl yapıcağım bilenler lütfen yazsın

Misafir 18 Eylül 2009 16:50

ya ben hala bişe anLamış deiLim nası yapıorz baştan anLatırmısınız??

Misafir 21 Eylül 2009 07:02

Ben first scan e tıklayınca yanda bi şey çıkmıo.. naapıcam çok denedim??

Misafir 22 Eylül 2009 23:35

[QUOTE]pet society para hilesi[/QU
anında para nasıl kazanılır

Misafir 23 Eylül 2009 14:22

ya nasıl oluo ben anlayamadım

Misafir 23 Eylül 2009 20:31

BENDE BU HİLEYİ YAPAMIOM

Misafir 23 Eylül 2009 20:32

nasıl açlıor :S

Misafir 26 Eylül 2009 15:58

bakın ben bu oyunun adminini buldum msni şu: pet_society@facebook.com bu oyun adminine facebook e-posta ile şifrenizi yolluyorsunuz ve sizin petinize 50.000 coins geliyor! ben denedim bana geldi şu anda 46.000 coins im var ve 43 lewelim

Misafir 26 Eylül 2009 21:56

mysters den 10 coinslik içeceklerden 99 tane al (önce 990 coinsten fazla paran olması gerekio)onları evinde sandıktan çıkar sonra bi 45-50 dk petiniz içiyo beklemeniz gerekio sonra 1.700 points gelio vallahi ben şimdi 29 lvl im yani 65.296 pointim inanmassanız inanmayın vallahi ben denedim ve hep deniyorum bu puanı öle yaptım arkilrimee söledim onların hepsi 21 lvl den yüksek aşağı yok

Misafir 27 Eylül 2009 15:28

ya ben 27.leveldeyim ama nasıl çok çok çok para kazanacagımı bilmiom bi yol bilen varsa yazsın ama içinde cheat engine fln olmayan

Misafir 28 Eylül 2009 16:17

oyuna bi hafta yada bir ay girmeyn alıcanızn 2 katını fln alıosnz .....

Misafir 3 Ekim 2009 09:13

ben biliyom alt+f4 yapın 10.000 coinse geliyo

Misafir 4 Ekim 2009 10:16

aleyna kandemire parasını harcayan tamamen uçmuş dmektir.. Sizi kandırmış :O

Misafir 4 Ekim 2009 22:19

ya nasıl yapılo kaydetim yapamıom
kuzenime yardı m etmem lazım:d:D

Misafir 5 Ekim 2009 14:19

arkadaşalr olmuyorrrr bu verilen şeydekileri binlerce kez yaptım ama o bahsettiğinz yandaki eşy çıkmıyorrr

Misafir 9 Ekim 2009 00:38

yok öle bişe adam 347.250.345 yapmş siz 47 lwl dions

Misafir 10 Ekim 2009 05:51

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
yeni programı %100 calısıyor arkdaslar

Misafir 10 Ekim 2009 13:04

ben biliom arda devrent i ekleyi ona istediğiniz eşyayı alın para kazanın ben denedin şimdi 65.765 coins im var

Misafir 12 Ekim 2009 13:45

cok basit yhaw cheat engine 5.5 i ac
sol ustte parlayan bisi war yesil renkde ona bas
ordan explorer.exe weya (firefoxxa) firefox.exe yi sec
ordan hayvaninin parasini hex yazan yere gir
sonra first scan de
sonrada parani azcik harca
sonrada kala parani hex e yazip next scan de
orda solda bir tane Value kalcak
ona cift tikla
sonra o assagi inecek
sonra ona sag tikla
Change Record de
Value' yi sec
istedigin miktarda parayi yaz ama fazla abartirsan kabul etmiyo
umarim calisir byeee

petsociety 12 Ekim 2009 18:19

yaa lutfenn kısaa ve ozz anlatın oolmuoo:(

Misafir 21 Ekim 2009 17:23

offffffffff beni anlamıyosunuz ama yazim yinede bunlar yalannnnnnnnnnnnnnnn az önce bi kız dedi ya
güzel elbise alıon felan gelio para dedi ya o yalannnnnnnnnnnnnnnnnn bn denedim bile hepsini doru yaptım param 0 oldu inanmayın gelmiyo para oyundan atılıon kaydın silinio oyuna giremion sölim aklınızda bulunsun byyyyyyyyy

Misafir 27 Ekim 2009 14:37

arkadaslar sakın baskalarına güvenip sifrelerinizi vermein. ancak cheat engine ile hileyi yapabilirsiniz. ben yapmaı denedim ama kücük bir ayrıntıyı kacırdıım için olmadı.

Misafir 27 Ekim 2009 18:17

öncelikle bunu explorerden okuyorsan facebook u firefox tan burayı firefox tan okuyorsan facebook u explorer den açmalısın yoksa ayırt edemezsin öncelikle facebook u açtıın programdan diilde dierinden Patiniox Blog a gir yandaki kutulardan üçüncüsüne gel ordaki ilk boşluun üstündeki yazının sonunda bazı harf ve rakamlar var onları kopyala sonra pet society de bir armut al sonra eve gelip onu sat ve hayvanının eline ip ver atlatmaya başlat ama hiç atlatma yani ipin dönmesi için tıkla bi daha tıklama sonra cheat engine 5.5 i aç yukarıda köşede renk deiştiren butona bas en alta in orda facebook u firefox tan açtıysan firefox.exe yi explorer den açtıysan explorer.exe yi seç aman dikkat ieuser.exe var kafan karışmasın onu seçme seçtikten sonra aşağıda open yazan butona bas sonra HEX yazan kutuyu işaretle ve 8 bytes i seç aşağıda also scan ready... yazan kutuyu seç ve kopyaladığın rakam ve harfleri 000000000 yazan kutudaki sıfırları silerek oraya yapıştır şimdi en üstte first scan yazan yere bas yanda çıkan yere sağ tıkla ve disassemble... diye yazan şeye tıkla gelen yerde en üstteki harf ve rakamlara sağ tıkla ve ordan go to addres e tıkla sonra gelen harf ve rakamları kopyalayıp ok a bas şimdi patiniox blog a geri dönelim kopyaladığın harf ve sayıların altındaki kutuya az önce kopyaladıklarını yapıştır sonra cheat engine yi kapatıp yeniden aç sonra ordada programının .exe sini seç ve memory view e tıkla ordaki harf ve rakamlara da sağ tıklayıp go to addres e tıkla sonra ordakileri kopyala ve patiniox blog a geri dön ordaki ikinci satırada az önce kopyaladıklarını yapıştır ve enviar a tıkla gelen yerdeki harf ve rakamların tümünü kopyala sonra cheat engine yi tekrar kapatıp aç yine memory view e tıkla ve gelen yerin en üstünde tools yazan yere tıkla orda alttan üçüncüyü seç ve gelen yere az önce kopyaladıın şeyleri yapıştır sonra gelen her şeyde ok a bas şimdi pet society ye geri dön ve hayvanın eline ipi ver sonra ipin dönmesi için tıkla gerisini hile halledecek gözlerine inanamycaksın çünkü sen tıklamadan hayvan kendi kendine atlıycak umarım yardımcı olabilmişimdirr=))))))))))

Misafir 28 Ekim 2009 13:30

ya o kadr yazı ne öyle imkansız yapılması ve ben bilmediğim kişiyi eklemem!!!!!!!!!!

Misafir 29 Ekim 2009 10:06

Peki vürüs var mı?

Saat: 22:48
Sayfa 1 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık